Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 13:16   #281
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
To je samo zato jer S3 ima hrpu ekspanzija, stuff packova i ostalog, ali bazna igra sama po sebi nije ništa puno zanimljivija od bilo koje druge bazne Sims igre.
Ako uspoređujemo base game trojke i četvorke - za mene trojka pobjeđuje

Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post

Ako ti fali open world, City Living nije uopće loša opcija, jer ti kvartovi grada koji imaju trgove i sajmove dodaju puno više života i taj open world feeling.

City living mi je možda i najdraža ekspanzija
Ali ne osjećam se puno manje ograničeno.

Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post

Postaje ti repetativno, uz sve ekspanzije, game packove i stuff packove koji su izašli? Imaš 3 aktivne karijere, možeš imati svoj dućan/galeriju/slastičarnu itd., restorani, poluaktivne karijere koje su dodane u City Living-u, svemirce i skroz drugi "svijet", ogromno odmorište, nedavno dodane toddlere i vampire... Meni je draže da ima mrvicu manje toga pa da mi igra nije odurno zbugana i da je neigriva osim ako nemaš modove.
Da, da i da
Sve to lijepo zvuči i inicijalno me zainteresira, ali na duže staze mi ne zadržava pažnju, jako brzo se zasitim i sve mi je nekako "površno".
Volim igrati legacy style i u Sims 3 sam znala doći i do 4. generacije pa i dalje, dok u četvorci jedva dođem do druge prije nego mi sve skupa dosadi.
Jednostavno moj stil igranja je takav da mi trojka puno više odgovara.
Baš sam nakon što sam pisala na ovu temu ponovno počela igrati trojku i podsjetila se koliko mi je bolja, i nakon svih ovih godina

Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post

I iako je Sims 3 donio nešto novo s tim open worldom, koliko bi u igri realno vremena netko proveo izvan svog lot-a po svijetu? Ništa znatno više nego u bilo kojem nastavku... Barem što se mene tiče, jer bez obzira opet si imao neke stvari o kojima se moraš brinuti i ionako ne možeš ostati previše izvan svojeg lota.
Ja kad igram jako puno vremena provodim izvan kuće. Stalno šetam simse okolo, i oduševljava me ta lakoća kojom to mogu, mogu nekoliko simsa odjednom hendlati dok su raštkrani po cijelom worldu.

Možda četvorka u budućnosti izda neke ekspanzije koje mi učine igranje zanimljivijim, a dotad se držim trojke. Četvorku palim jedino kad dobijem inspiraciju za gradnju kuća/stanova. Build i buy mode im je nevjerojatan.
Al s obzirom gdje su krenuli s glupim game packovima (jeste vidjeli sad najavu za Bowling stuff ) čini mi se da to neće biti tako skoro
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 00:48   #282
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Ako uspoređujemo base game trojke i četvorke - za mene trojka pobjeđuje


City living mi je možda i najdraža ekspanzija
Ali ne osjećam se puno manje ograničeno.


Da, da i da
Sve to lijepo zvuči i inicijalno me zainteresira, ali na duže staze mi ne zadržava pažnju, jako brzo se zasitim i sve mi je nekako "površno".
Volim igrati legacy style i u Sims 3 sam znala doći i do 4. generacije pa i dalje, dok u četvorci jedva dođem do druge prije nego mi sve skupa dosadi.
Jednostavno moj stil igranja je takav da mi trojka puno više odgovara.
Baš sam nakon što sam pisala na ovu temu ponovno počela igrati trojku i podsjetila se koliko mi je bolja, i nakon svih ovih godina


Ja kad igram jako puno vremena provodim izvan kuće. Stalno šetam simse okolo, i oduševljava me ta lakoća kojom to mogu, mogu nekoliko simsa odjednom hendlati dok su raštkrani po cijelom worldu.

Možda četvorka u budućnosti izda neke ekspanzije koje mi učine igranje zanimljivijim, a dotad se držim trojke. Četvorku palim jedino kad dobijem inspiraciju za gradnju kuća/stanova. Build i buy mode im je nevjerojatan.
Al s obzirom gdje su krenuli s glupim game packovima (jeste vidjeli sad najavu za Bowling stuff ) čini mi se da to neće biti tako skoro
Isuse skoro sam pala sa stolca od smjeha kad sam vidla najavu Bowling stuff-a

Mislim EA općenito a tako i Sims franšiza su posebno poznati za cjeđenje love, ali to kaj rade sa Sims 4 je komično. Čudi me da su toddlere dali za đabe u update-u bez da nam naplate

Mislim oke slažem se da su game packovi dobra fora, jer obično dodaju novu vrstu gameplaya i dosta novih stvari a ne koštaju ko ekspanzije al tipa vampiri su preglupi game pack, realno ko bi dao 20 € ili kolko već koštaju samo da bi dodao vampire u igru, mogli su to onda barem dodati s nekom ekspanzijom...

A stuff packovi su još veći smjeh, ajde malo su poboljšali se od prvih packova, al sjećam se kad je prvih par packova izašlo to je doslovno bilo 10 € za 7 stolica, 3 stola, 5 dekorativnih itema ili tako nešto glupo.
 
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:25   #283
U pravu si stvarno su pretjerali stim silnim stuff packovima
previše ih je a sam par expanzija izašlo
ak oces igrat sve moras kupovat doslovno
kak ne kuze da stim nece postic da s4bude prodavaniji
i jos se hvale da su dostigli brpjku od 5milijuna prodabih prmjeraka
dok je sims 3negje proko 6milojuna a s2oko 9milijuna
a orginalni sims oko 12 milijuna
umjesto da rade na exp i stabilnosti igre koja je prepuna bugova i updata više neg u sims 3 oni štancaju stufpackove pa dokle više
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 01:02   #284
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
U pravu si stvarno su pretjerali stim silnim stuff packovima
previše ih je a sam par expanzija izašlo
ak oces igrat sve moras kupovat doslovno
kak ne kuze da stim nece postic da s4bude prodavaniji
i jos se hvale da su dostigli brpjku od 5milijuna prodabih prmjeraka
dok je sims 3negje proko 6milojuna a s2oko 9milijuna
a orginalni sims oko 12 milijuna
umjesto da rade na exp i stabilnosti igre koja je prepuna bugova i updata više neg u sims 3 oni štancaju stufpackove pa dokle više
Možda je to zato i jer je S1 bila najbolja i najinovativnija igra u svoje doba na tom području

Slažem se inaće oko svega.
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 15:59   #285
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
I iako je Sims 3 donio nešto novo s tim open worldom, koliko bi u igri realno vremena netko proveo izvan svog lot-a po svijetu? Ništa znatno više nego u bilo kojem nastavku... Barem što se mene tiče, jer bez obzira opet si imao neke stvari o kojima se moraš brinuti i ionako ne možeš ostati previše izvan svojeg lota.
Mozes radit zanimljivih stvari, recimo, igrat simse beskucnike (tada se nemas o cemu brinuti na svome lotu, osim povremenog placanja poreza). Po meni je to jedan od boljih nacina za uciniti igru izazovom.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 20:43   #286
Jel igra jos tko ovo?
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 14:03   #287
Nope, ja sam na trojci. Oprostila bi no open world, ali preko story progressiona ne mogu preć
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:01   #288
I ja sam se vratila na trojku
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:52   #289
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nope, ja sam na trojci. Oprostila bi no open world, ali preko story progressiona ne mogu preć
Ja ga nikad ni nisam koristio

Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
I ja sam se vratila na trojku
Na trojci su mi simsi kao creepy roboti
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 23:17   #290
Da, izgledaju uzasno
Al biram sadrzaj ispred forme
Simsici u cetvorci su prekrasni al gameplay mi dosadi za par sati
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 01:42   #291
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Ja ga nikad ni nisam koristio
Kakav ti je to gušt

Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Na trojci su mi simsi kao creepy roboti
Ever hear of custom content and modding?

Ne bih htio ispasti bezobrazan ali zbog takve publike poput tebe EA se i proserava tak kak se proserava.
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 02:06   #292
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Da, izgledaju uzasno
Al biram sadrzaj ispred forme
Simsici u cetvorci su prekrasni al gameplay mi dosadi za par sati
Vanilla simsi u trici da ali ima na pregršt jako dobrih custom (non default) skinova i ostalih kozmetičkih modova koji itekako mijenjaju dojam.
Međutim kada ovako nešto sklepaju onda im skidam kapu do poda




Simsi u četvorci su daleko od prekrasnog ali to bi modovi vremenom riješili. Ono što modding ne može dati je open world i CAS system.
EA i Maxis imaju sreće što nemaju konkurenciju u tom žanru.
Dečki is "Colossal Order" su im već opalili dobru wake-up šamarčinu kao odgovor na njihov patetični SimCity 5. Loše im se piše ako ti isti momci odluče složiti neki life-sim naslov.
__________________
vau vau

Zadnje uređivanje Sylar : 17.05.2017. at 02:27.
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 06:08   #293
^^EDIT: zaboravih napisati da su "Colossal Order" developeri City Skylines-a koji je miljama kvalitetniji od SimCity-a 2013 (još jedan veoma popularan serijal Maxisa).

Btw, sad sam se sjetio još jedne stare life-sim igre Singles 2. Pa čak i ta igra izgleda bolje od Sims 4, a stara je 12 god.
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 12:54   #294
Izbjegavam stavljat custom content u trojku jer jako utječe na performans
A ja ne mogu stati na par stvari, kad krenem skidat onda skidam na stotine i svaki put se pokajem i jednostavno sve obrišem i igram bez ikakvom custom contenta. Na izgled Simsića sam se navikla i ne smeta mi to toliko.

A Cities Skylines je vrhunska igra kojoj Sim City nije ni do koljena. Tako se rady city building simulator
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 01:30   #295
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Izbjegavam stavljat custom content u trojku jer jako utječe na performans
A ja ne mogu stati na par stvari, kad krenem skidat onda skidam na stotine i svaki put se pokajem i jednostavno sve obrišem i igram bez ikakvom custom contenta. Na izgled Simsića sam se navikla i ne smeta mi to toliko.

A Cities Skylines je vrhunska igra kojoj Sim City nije ni do koljena. Tako se rady city building simulator
Hmmm, svejedno skini si par skinova, frizurica i šminke. To ti neće utjecat na performanse, a uvelike će poboljašti izgled simsa..
Za poboljšanje performansi skini nraas overwatch i error trap te redovno čisti cache files u "my documents".
Isto tako ako imaš više od 4GB RAM-a daj simsima malo više oduška.
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:26   #296
Quote:
Sylar kaže: Pogledaj post
Hmmm, svejedno skini si par skinova, frizurica i šminke. To ti neće utjecat na performanse, a uvelike će poboljašti izgled simsa..
Tako to obično počne
A onda ajde samo još ovo ajde samo još ono
I odjednom imam stotinu fajlova i usporenu igru
Al ajde možda probam još jednom, samo par stvari

Quote:
Sylar kaže: Pogledaj post
Za poboljšanje performansi skini nraas overwatch i error trap te redovno čisti cache files u "my documents".
Isto tako ako imaš više od 4GB RAM-a daj simsima malo više oduška.
E hvala. Overwatch koristim već neko vrijeme i stvarno pomaže
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:52   #297
Jel mi netko može reći trebam li imati sve ekspanzije i stuff packove da bi si stavila City living? Imam original igricu ali samo base game koji updateam svaki puta kad izađe novi update. Na internetu nisam našla konkretan odgovor a znam da je sa trojkom i dvojkom bio slučaj da se redom moraju instalirati ekspanzije, barem sa simsima skinutima s interneta haha sad ne znam jel tako i sa četvorkom pa ako netko može reći Hvala puno ��

Zadnje uređivanje ana03931 : 17.07.2017. at 18:34.
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:17   #298
Imas original igricu? Igras preko origina?

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:48   #299
City living je trenutno 19.99€ ( snizenje 50% )

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 03:54   #300
Da da, preko origina. Da vidjela sam zato i pitam jel mi trebaju i ostale ekspanzije
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.