Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2017., 17:30   #381
pa bili su kod nas u Emily sezoni, u Dubrovniku
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:04   #382
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
pa bili su kod nas u Emily sezoni, u Dubrovniku
Super. Znači i to je moguće.
Nisam tada pratila show.

Što su snimali? Finale ili?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 00:05   #383
ne ne, samo onak putovanje ko inace kad idu...sjecam da su bili u Dubrovniku i u Solinu ako se ne varam
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 00:50   #384
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Super. Znači i to je moguće.
Nisam tada pratila show.

Što su snimali? Finale ili?
Ono nesto kao sad Skandinaviju Mislim da ih isto nitko nije dozivljavao. I mislim da su tada isli nesto na brdo iznad (group date) obuceni u skotske oprave

Nije to jedini reality koji se snimao i kod nas, npr. Amazing Race (hm, isto Dubrovnik)
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 00:52   #385
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Ono nesto kao sad Skandinaviju Mislim da ih isto nitko nije dozivljavao. I mislim da su tada isli nesto na brdo iznad (group date) obuceni u skotske oprave
ajme daa
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 01:01   #386
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
ajme daa
I sami su se neki od njih cudili
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:11   #387
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Ono nesto kao sad Skandinaviju Mislim da ih isto nitko nije dozivljavao. I mislim da su tada isli nesto na brdo iznad (group date) obuceni u skotske oprave

Nije to jedini reality koji se snimao i kod nas, npr. Amazing Race (hm, isto Dubrovnik)
Škotske oprave, haha

A ništa, vidjet ćemo. Možda nam opet dođu.

Nego...osim drame u vezi Josha i Amande sada je aktuelan u Luke.
Uglavnom, isplivale su neke ženske sa pričom kako je misleći da će postati Bachelor javljao im se, te ulazio s njima u nekakave veze, nagovarajući ih da se prijave u show sa obećanjem da će baš ona pobijediti. Ajmo reći pisao sam sebi scenarij prije početka. Da bi iznenada prekinuo kontak s ovom jednom kada je Nick izabran na Bachelora.
Da je to sve istina na neki način je potvrdio Chris Harison twittajući nešto u stilu: što je najpopularnije, nije uvijek najbolja stvar i što je nekome novost njemu je već stara vijest.

Također je jedno tri mjeseca izlazio sa jedno curom koja je bila u Nickovoj sezoni ( prvi dan ispala ), ona se valjda prijavila nadajući se da će on biti Bachelor. Ali nije joj nikada dao da ništa javno objavi da su skupa, obećavao joj kao čuda, upoznao se s njezinom obitelji/prijateljima da bi kada je ona došla živjeti u njegov grad odjednom postao hladan i riješio je se. To je sve bilo nakon što je ispala.

Tip izgleda iskoristio slavu i ženskari okolo. A svi mislili da je nevinašce.

Možda i nije slučajno što su se u zadnji tren predomislili i odlučili za Nicka.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 15:23   #388
oh, pa to me bas zalosti ako je stvarno istina, on je djelovao tako divno .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:52   #389
i meni
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 11:23   #390
Slava izvitoperi covjeka ;-) A puno ih ionako ide da se probije, jednom kad si unutra, uvijek si in. Cast izuzecima.

A ovo da netko bude u vezi prije, pa odglumi bachellora mi je toliko nisko. Mislim, ako si se vec prijavio i prihvatilo te za bachelora, nemas sta okolo trazit jer sve se dozna.

A i pola onih sto dodje u bachelor in paradise, imaju pred-dogovoreno s nekim, no kako su klimavi, ako dodju u razlicito vrijeme, cesto dogovor prestane vazit ;-)
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 13:30   #391
Gledate li Rachel?

Rachel!
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 13:50   #392
ne, sta je pocela nova sezona necega?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 17:06   #393
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
ne, sta je pocela nova sezona necega?
Da. The Bachelorette je počela u ponedjeljak. Rachel Lindsay u glavnoj ulozi.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 17:41   #394
aaa znaci tek prva epka, dobro je vec sam mislila da sam debelo okasnila
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 23:37   #395
upravo pogledala, ne kontam sta joj treba ona budaletina od Lucasa?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 16:54   #396
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
upravo pogledala, ne kontam sta joj treba ona budaletina od Lucasa?


A lud je! Ma on će van već u sljedećoj epizodi kada shvati da je whaboom all he's got! Mene je nasmijao i šokirao. I dobre su mi bile one fore od strane nekin kandidata koji su medicinske struke, kada je onaj jedan rekao: ja bih ga kao medicinar poslao na CT mozga!

Meni je bilo dosta smiješnih scena. Recimo ono sa lutkom. AJ Junior.

Onda sam umrla od smijeha kada je onaj jadni Mo ili kako se već zove ( Indijac ) se ubio od alkohola, pa ga ovi nagovaraju da upadne nekome u razgovor jer je bio jedan od onih koji nije još pričao s njom. I onda ona scena kada ju Bryan strastveno ljubi ( inače taj poljubac mi je bio previše ) a on jadan gleda i viče: Noooooo! U:klap:
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 17:28   #397
ahahahahahahaha da i ja sam isto odvalila na to, aaaa jadan
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 23:54   #398
Peter
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:39   #399
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Peter


RS je objavio prije par tjedana navodnog pobjednika. I cijela amerika je valjda brujala o njemu ( tko je čitao znati će, da ne kvarim veselje ostalima neću spominjati imena ). Da bi danas objavio da je bio u krivu i da je pobjednik ipak druga osoba, koja mi iskreno za sada uopće nije sjela.

Ja sam mislila gledati bez tih informacija, ali jednostavno je nemoguće ako si na instagramu, youtubeu.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:12   #400
Ja uspjesno izbjegavam spoilere. RS-a procitam na kraju sezone, tracevi .

No da, nisam stigla pogledati ranije, pa sam sada tri zaredom . Pa samo ukratko: mislim da znamo tko je definitivno u castu BiPa . Ne sjecam se da smo ikada toliko puta vidjeli "my girls" tokom sezone. Unaprijed se veselim Kristini, prekrasno je izgledala i divno joj stoji valovita kosa.
Ep 2. Pocinjem razlikovati decke, Peter je jako simpa . Dean je hot . Ashton&Mila su too cute. DiMario, wow! Nismo imali dramu takve vrste od Desiree. Ali kako ga je predivno odjebala kad se pojavio ispred kuce, svaka joj cast. Moram rec da mi se Rachel jako svidja, prizemna je, ocigledno inteligentan, brzog ostrog uma (odvjetnica haloo), ali jos uvijek duhovita i spremna na zabavu i zajebanciju. Yes, good good .
Ep 3. Tilt?! Nije prikazano dobivanje one on one kartice? Ne sjecam se da se to ikada dogodilo i cijeli taj date je vrlo malo prikazan. Jedan detalj mi je samo upao u oko, kad su sjedili na veceri je Rachel ima neki papiric u ruci? Koji je onda dala njemu? Jesam to samo ja uocila?
Ne svidjaju mi se nesigurni i clingy decki, a tako mi Eric djeluje. Kad je dobio "reassurance" ruzu sam samo . Nadam se da se njegova prica nece razvlaciti vise puno.

___________


U drugim Bachelor novostima, Ben&Lauren su prekinuli i to tipa pred mjesec dana. Ima tu vise koga zanima. A i naisla sam na info da ce biti neko zimsko spin off izdanje Bachelora, Bachelor winter games . Vise tu.

Edit: naisla sam sad na cast BiPa.

Zadnje uređivanje Doria : 11.06.2017. at 20:42.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.