Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 20:21   #181
Divim se tim ljudima, nema se tu što više reći.

Ulaganje u pamet jedina je sigurna investicija.
laksativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 21:48   #182
Jeah , a 10000 slucaja zataskano što su zeznuli ljude
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 10:02   #183
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Jeah , a 10000 slucaja zataskano što su zeznuli ljude
Drži se zacrtane teme, ili će se ovakvi upisi tretirati u najmanju ruku kao trollanje.
Postoje teme i suprotnog karaktera- nitko ti ne brani pisati tamo, slobodna smo zemlja.
No, uistinuo nema potrebe na PDF Zdravlje- uostalom kao i u RL, gnojiti nekritički baš po svemu u ovoj državi.

Dakle, držimo se teme.

Hvala svima.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 07:54   #184
Neki dan sam otkrila ovu temu i baš me razveselila. Nećemo samo negativno i loše, ajmo malo pohvaliti prekrasne i požrtvovne doktore!!! A ima ih....
1. Mladi doktor Nikola Pavlović, kardiolog u KBSM
2. Iskusan doktor Ivo Gabrić, kardiolog u KBSM
3. Prekrasan ,dragi ginekolog dr Oliver Vasilj, Sveti Duh
4. Najbolji kirurg,ginekolog dr Mario Kerner, Sveti Duh
5. Izvrstan vaskularni kirurg dr Brkić, KBSM
Uz naprijed navedene, pohvaljujem i ostale liječnike, medicinske sestre i ostalo osoblje s kardiologije i vaskularne kirurgije KBSM i ginekologije I na Svetom Duhu. Na žalost smo bili u potrebi koristiti njihove usluge, ali uz njihovu empatiju, trud, znanje, sve je prošlo kako treba.
angelguardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 10:09   #185
Ja pohvaljujem sve sa odjela dječje kirurgije na Rebru.
Od sestra, čistačica, svih liječnika
a najviše našeg kirurga dr. Marka Bogovića

3 puta je operirao moje dijete, šta je uključivalo duge boravke i djeteta i mene u pratnji, često smo na odjelu radi pregleda, za sve tamo imam samo riječi hvale

Jako sam se bojala i strepila kako će to sve biti, ali aposlutno ništa negativno nisam doživjela, baš naprotiv, bilo je bolje nego sam uopće i mogla zamisliti.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 00:36   #186
velika pohvala odjelu Kirurgije u Pakracu
em uljudni em ljubazni em ustupni usprkos manjku ljudi i sredstava za pomagala

isto vrijedi i za one na hitnom prijemu
veliki + dr Kasandri Bulajić
i kirurgu Bartolu
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 13:35   #187
Pohvale liječnicima- pozitivna iskustva!

Ova tema je jedan mali pokušaj da se velikim ljudima koji ponekad znače razliku između života i smrti podari tračak neizmjerne zahvalnosti.

Vi znate da je ona tu, ali prečesto ostane neizrečena dovoljno.
Vidite nam to u očima, glasu, licu, stisku ruke, onom siromašnom "hvala"…

Hvala Vam.

Na sposobnosti da naučite to što jeste, na vještini da odradite to što radite, na volji i hrabrosti da se time bavite...

U dubini, ostatak svijeta vam se divi.
Hvala i vašim roditeljima, profesorima, mentorima i svima koji su vas podržavali.

Znamo da ni vama nije lako. Da čovjek i liječnik u vama pati kad ne možete pomoći, ali osjećaj da smo u tome zajedno i da se trudimo učiniti sve moguće sa svih strana, znači nam i utjehu i snagu.

Nedavno, na pustim hodnicima bolnice Merkur, u već večernjim satima, očekivali su se koraci jednog kirurga.
Došao je tiho i umorno...

No, hajdemo krenuti pričati priču od početka. U veselijem tonu.
U vremenu kad je najveći životni problem predstavljala ideja o ručku sutradan.
Takva je, naime, moja svekrva. Draga svekrva.
Ako nije isplanirano unaprijed, ne valja.
A ja sve radim neunaprijed. Slažemo se super

Oblačim dijete neunaprijed, pa joj potkošulja ispada iz hlača koje široko plešu oko žgoljavih dječjih nožica.
Ulijeće ispred učiteljice sekundu prije nego ova zatvori vrata, još nevezanih vezica. Ona je moj veseli Pucko(a tko je Pucko, znaju samo neki).
Za njenu nepuckavost zaslužna je moja Unaprijed svekrva, jer kad ju ona vodi u školu, onda je potkošulja sigurno smještena u hlačicama, počešljana je i deset minuta ranije spremno čeka nastavu.
Napisane zadaće, naučenog gradiva, s gumenim čizmicama u posebnoj vrećici, samo za svaki slučaj ako padne kiša.

Prije dva mjeseca moja je svekrva, dakako, posve oduševljeno i pohvalno, pričala o mojoj nonšalantnosti i neorganiziranosti.
Meni su za to vrijeme po glavi šetale bezbrižne bubice koje sam pokušavla uloviti, u totalnom ignore modu pametovanja oko mene.

"Okruglice, slušaš li ti mene?"
"Naravno da Vas slušam".
"Što sam zadnje rekla?"
"Da se neće imati tko adekvatno brinuti o Vama kad ostarite, jer ja ništa ne znam, a nemate novaca za starački dom."
"Pa meni nije jasno kako moj sin nije mogao naći neku bolju. Ona divna mlada susjeda Jana..."
"A što ćemo sada, gotovo je. Ili da ju odemo ipak pokušati pitati?"

Da skratim, volimo se.
Između nas postoji jedna toplina kakvu osjeća jedna žena prema drugoj kad dijele osobe koje vole i međusobno se poštuju.

Prije ta dva mjeseca organiziranost je iščezla iz mog života i života mojih bližnjih.
Organiziranost, spremljeni ručkovi, utaknute potkošulje i napisane zadaće završile su u bolnici, s ogromnim tumorom od 10kg u abdomenu.
Bez nade.

"Ako netko nešto može učiniti, to će vam napraviti oni tamo.Ako netko zna i može, mogu oni tamo."

Merkur.

Onaj osjećaj nemoći, jada i očaja tek je malo oslabio kada su je primili u Merkur.
Čovjek tamo više ne osjeća da je bolest njegov problem, to je odjednom NAŠ problem.
I hajdemo ga riješiti, ako možemo. Nećemo joj odmoći, jer ako nije moguće, nije... ali pomoći ćemo, budemo li ikako mogli.
Kada više nisi sam u svemu, kada je tu prisutno povjerenje da će ljudi napraviti što god mogu, a znaš da su itekako sposobni i da te neće ostaviti- to je sve na svijetu!
Sve što itko može očekivati.

Nije tu bilo lažnih obećanja. Radila se dijagnostika, odlučivalo se i vagalo, konzultiralo i na kraju se odlučilo s "Hajdemo vidjeti što možemo napraviti".
U najboljoj volji i želji.

U njihovu se predanost vjeruje kao da je tvoja.
Znaš da znaju. Ako se može, moći će se.

...i moglo se.

Hvala Vam doktore Mikuliću.


Nitko od nas nije vječan. No svaki poklonjeni dan, radi liječničke vještine, malena je i trenutna pobjeda ljudskog roda nad prolaznošću. I to znači neopisivo puno.
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 15:43   #188
svaka čast na temi
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 16:44   #189
Također pohvale na ovoj temi!

Sve pohvale dr Mariju Ćuriću na razumijevanju tijekom cijele moje trudnoće i na glasu razuma i smirivanju kad je bilo potrebno.

Također sve pohvale ginekolozima Vukoviću i Čukelju iz Vinogradske na odličnoj i brzoj intervenciji, bez koje mojeg malenog danas možda ne bi ni bilo s nama. Pohvale i sestrama s babinjača i post operativne njege jer su svojim razumijevanjem i pozitivnim stavom sigurno doprinijele oporavku.
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 01:39   #190
Sve pohvale dr.Dragi Boscicu iz KB Dubrava , cuda radi i veliki je strucnjak
takoder pohvale Janku Naki-najbolji zubar ikada
tanjanja15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 09:38   #191
O daa...
Michaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 20:45   #192
Dr. Gorana Mirošević, endokrinologija u Vinogradskoj. Jako smirena, draga i simpatična i stvarno se maksimalno posveti pacijentu.

Promijenila sam nekoliko doktora zbog problema sa štitnjačom i ona je jedina koja je poslušala sve simptome i poslala me na detaljne pretrage.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 08:38   #193
Dr. Družijanić, kirurg, Firule, Split
Dr. Jadrijević, kirurg, Merkur
Dr. Spometnka Mikuš, onkolog, Firule Split
Hvala im od srce na svemu!!!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 10:48   #194
Dr. Jerko Biloš, maksilofacijalni kirurg, Rebro..
ne mogu ga dovoljno pohvaliti, divan, mladi doktor, ljubazan, stručan, lijepo je obavio posao (rezanje 3 madeža), sve ga možeš pitat, ma prva liga, najbolji doktor kojeg sam ja u životu srela..svima ga preporučam. Bila sam na Klinici za orl i kirurgiju glave i vrata. I sestre su super tamo..
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 19:52   #195
Pohvale iliti žito u kukolju:

1. Daleko najbolji uroginekolog: Prim. Dr. Josip Valetić, KB Merkur, uroginekologija
Ja više nit' jednom drugom ukratko - neću.

2. Liječnik opće medicine: Dr. Mladen Prlina - Hvala ti Bože kaj sam si davnih dana njega izabrala za svojeg liječnika.

3. Interna medicina: Dr. med. Ivana Piteša Košutić, spec. interne medicine - Dom zdravlja Zagreb-Centar, Laginjina 16 - žena je doslovno PRVA LIGA...!!!

4. Neurokirurgija: Dr. Tomac Damir, KB Dubrava - eh... Nemam riječi da tu milinu opišem...

Stručni, savjesni, empatični, marljivi, pouzdani i još puno toga pozitivnoga. Kad bi ostali zdravstveni djelatnici, bili barem upola takvi kakvi su oni, zdravstvo bi nam procvalo.
Bolesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 03:27   #196
Ma jednostavno i ukratko moram pohvaliti, svoju dr. mr. opće prakse TONKICA ČIČAK ,zajedno sa medic. sestrom KSENIJOM DORMITER,pošto su i inače prebukirane tj prekapacitirane svojim pacijentima, da zbog silnoga tempa i nadasve humana-moralno-etička pristupa,pošto sam česti gost njihove ambulante ,jednost. ne stignu niti svoju uredovnu pauzu iskoristiti,nauštrb pacijenata , ma svaka im čast na izuzetnu pozit. pristupu i reprezentativnome radu,stoga im želim svako dobro kojega, one ljudima maksimalno pružaju, jer ga uistinu i zaslužuju. SRETNO ! (P.Ž.) E, da se makar djelić zdravstvenoga aparata po njima ugleda ,čitav zdrav. sistem bi procvjetao .
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 00:34   #197
Josip Biočić, KB Dubrava Živioo
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 08:56   #198
Od srca hvala doktoru Iliji Alviru, ginekologu- onkologu iz Klinike za tumore u Zagrebu.
Također velike pohvale svim sestrama i ostalom osoblju Klinike za tumore.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2021., 23:05   #199
Da li imate iskustva sa neurologijom

U Zagrebu? A u Rijeci?
Koga preporuča te za multiplu sklerozu?
Hvala!
Laugusti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2021., 23:09   #200
Zadar Dr. Ivan Baraka maksilofacijalni kirurg/otorinolaringolog.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.