Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 21:17   #1801
..ja sam tipicni blizanac( )..a zamislite u kuci zivim sa sestrom koji je double rak. Oh..meine Gott..osjecam se kao da pohadam neku najprestizniju skolu sentimentalnosti,senzibilizma&konvencionalnih normi. Zivci su mi zasluzili neku medalju
Bernadette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:04   #1802
Vidim sve se nesto piše o vodenjacima i jarcima na temi o blizancima,
Moram se pohvalit da sam blizanac u podznaku vodenjak,a oženjen za jaricu he he.
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:36   #1803
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
Vidim sve se nesto piše o vodenjacima i jarcima na temi o blizancima,
Moram se pohvalit da sam blizanac u podznaku vodenjak,a oženjen za jaricu he he.
Solidno, moglo te zadesit i podznak jarac, oženjen za vodenjakinju.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:48   #1804
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
Vidim sve se nesto piše o vodenjacima i jarcima na temi o blizancima,
Moram se pohvalit da sam blizanac u podznaku vodenjak,a oženjen za jaricu he he.
I, kako to funkcionira?

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 00:06   #1805
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
I, kako to funkcionira?

Via Tapatalk

Ma super,evo ide 6god.braka.
Uglavnom kad nesto ne stima ja brzo puknem i izbacim sve iz sebe ali se isto tako odljutim za 2min.,a ona je ljuta malo duze .
Vidim gore se diskutiralo o hrani i pripremanju iste.Kod nas to ide lako,zna ona da cu ja promjenit odluku 2x sto bih jeo jos dok ona kuha pa ako mi se jede jedem,a ako ne slozim si sendvich.Sto se org,tice ja volim organizirati brzo i efikasno,a ona to sve sporo i dugotrajno.Svida joj se moja zabavna djetinjatost,ali isto tako voli i moju odgovornost jer kod bitnih životnih odluka prvi preuzimam odgovornost za učinjeno i do sad je to sve islo ko po špagi.
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:53   #1806
Blizanci su mi za sad najveći izazov ikad! Točnije,muškarac koji je u horoskopu blizanac. Ajme majko,za poludit.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 00:59   #1807
U neku ruku i jesu izazov. Usputnih frendica, štima, više manje nebitno, al kad mi rekoše s 'njom' nećeš biti frendica, zainatih se i pustih joj dušu na pladnju a ona osvojila me svojom dobrotom, evo smo već deset godina prijateljice usuprot drugih, zbilja ostat će mi jedna jedina najbolja prijateljica dok sam živa, zna ona a znam i ja, danas se nasmijemo kako je to izgledalo u početku, trzavice jelte, mene ko mene je priteško samo tako prihvatiti, jedina je kojoj dozvolim da mi se nasmije u lice i jedina koja smije kritizirati a da nit ne trznem, i jedina za koju sam sto posto ziher na smrtnoj postelji ispričat će mi vic tako da nezaspem teških misli, jer to je ona... moja prijateljica blizanka
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:44   #1808
Do sada su mi se blizanci kao frendovi super pokazali. Ja sam vodenjak/skorpion
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:48   #1809
Blizanci kao frendovi su jako dobri,zive i umiru za ekipu, kao i vodenjaci.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 21:02   #1810
Molim mišljenje,da li blizanci imaju moto ja mogu i moram sve sam i ludo sam tvrdoglav,jer ovaj moj je upravo takav. I ima izgrađenu utvrdu oko sebe za emocije,pomozite....
panadol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 21:08   #1811
Quote:
panadol kaže: Pogledaj post
Molim mišljenje,da li blizanci imaju moto ja mogu i moram sve sam i ludo sam tvrdoglav,jer ovaj moj je upravo takav. I ima izgrađenu utvrdu oko sebe za emocije,pomozite....
Bojim se da je jedino načelo kojeg se Blizanci čvrsto drže: - ""Ne pitaj danas, što će biti sutra"".
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 11:51   #1812
Quote:
panadol kaže: Pogledaj post
Molim mišljenje,da li blizanci imaju moto ja mogu i moram sve sam i ludo sam tvrdoglav,jer ovaj moj je upravo takav.
Da, ne volim da drugi kradu moje zasluge, i obično su bolji rezultati ako nešto sama radim nego u grupi, plus ne volim da mi drugi "držu predavanja" i guše me.

Quote:
I ima izgrađenu utvrdu oko sebe za emocije,pomozite....
Pomozi si sama, pitaj ga zašto je to tako, ne znamo mi povijest vašeg odnosa.


Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Bojim se da je jedino načelo kojeg se Blizanci čvrsto drže: - ""Ne pitaj danas, što će biti sutra"".
Buhuuu, opet si dobio odgovor "ne znam sine" kad si upitao mamu što je sutra za ručak.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 22:11   #1813
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Bojim se da je jedino načelo kojeg se Blizanci čvrsto drže: - ""Ne pitaj danas, što će biti sutra"".
Ne boj se jer nešto ti to naopako posloženo.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 12:14   #1814
Hvala na odgovorima,znam dosta blizanaca,ali svaki ima nešto drugačije od drugog.Dvije osobe rođene istog datuma,različitih godina,totalno različiti ,osim u jednom odnos prema novcu.
panadol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 12:55   #1815
veli mi danas jedan Blizanac, kako je jučer odmarao 100 na sat
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 11:02   #1816
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Buhuuu, opet si dobio odgovor "ne znam sine" kad si upitao mamu što je sutra za ručak.
Tužan... ma ni najmanje.

Nemoj baš doslovno shvatiti onaj dio koji počinje sa: - ""Bojim se... "".

Jer bi bolje bilo i daleko bi više odgovaralo realnosti da sam napisao: - ""Mrzim što se Blizanci drže načela, ne pitaj danas što će biti sutra"". To načelo, (ako se uopće može nazvati načelom), osim mržnje pobuđuje u meni osjećaj gađenja nad takvim načinom razmišljanja i osjećaj superironosti nad svima koji se ravnaju tim načelom. Ne samo prema Blizancima.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 05.06.2017. at 11:38.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 11:27   #1817
Quote:
panadol kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima,znam dosta blizanaca,ali svaki ima nešto drugačije od drugog.Dvije osobe rođene istog datuma,različitih godina,totalno različiti ,osim u jednom odnos prema novcu.
u kojem smislu?
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:50   #1818
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
veli mi danas jedan Blizanac, kako je jučer odmarao 100 na sat


Quote:
panadol kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima,znam dosta blizanaca,ali svaki ima nešto drugačije od drugog.Dvije osobe rođene istog datuma,različitih godina,totalno različiti ,osim u jednom odnos prema novcu.
Sorry i nismo ti nešto pomogli, mogli bi generalno nabrojati svašta zašto je blizanac emotivno blokiran (ako uopće je, možda više nema što pokazati ako se natežete i forsirate-to je svima a blizancima pogotovo psihičko opterećenje-to je samrt) ali to bi bilo nagađanje, ne znamo jeste li u vezi, ako jeste koliko dugo, s prekidima ili ne, ma i da to sve znamo opet ne čitamo njegove misli,
ti najbolje znaš u srcu sve odgovore, i uvijek treba sagledati sebe, ne možemo upravljati tuđim razmišljanjima i postupcima, ali zato možemo sa svojima.


Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Tužan... ma ni najmanje.

Nemoj baš doslovno shvatiti onaj dio koji počinje sa: - ""Bojim se... "".

Jer bi bolje bilo i daleko bi više odgovaralo realnosti da sam napisao: - ""Mrzim što se Blizanci drže načela, ne pitaj danas što će biti sutra"". To načelo, (ako se uopće može nazvati načelom), osim mržnje pobuđuje u meni osjećaj gađenja nad takvim načinom razmišljanja i osjećaj superironosti nad svima koji se ravnaju tim načelom. Ne samo prema Blizancima.
Ti ne kužiš sarkazam. Nisam mislila doslovno da si tužan, ma...

Kad si ti tako superioran ne bi te trebalo opterećivati to što neki ne znaju što će biti sutra, ali te frustrira jer kombiniraš svoj raspored prema blizančevom, umjesto da imaš individualno svoj raspored kad si tako sav metodičan, sposoban i odgovoran, ili možda ipak nisi?!
Da jesi ne bi osjećao to što osjećaš već bi bio oslobođen od te negative i nadrkanosti.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 21:29   #1819
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Tužan... ma ni najmanje.

Nemoj baš doslovno shvatiti onaj dio koji počinje sa: - ""Bojim se... "".

Jer bi bolje bilo i daleko bi više odgovaralo realnosti da sam napisao: - ""Mrzim što se Blizanci drže načela, ne pitaj danas što će biti sutra"". To načelo, (ako se uopće može nazvati načelom), osim mržnje pobuđuje u meni osjećaj gađenja nad takvim načinom razmišljanja i osjećaj superironosti nad svima koji se ravnaju tim načelom. Ne samo prema Blizancima.
Pretpostavljam da mrziš takav način razmišljanja jer smatraš da ne donosi ništa dobro. Da je točno već bi blizanci izumrli ili jako teško živjeli. Međutim, žive manje više kao i svi ostali. Imaju svoju filozofiju života (kao i svi ostali) koju ne podnose oni koji je ne razumiju. Pa karikirano, dok jedno jare uskraćuje i samog sebe tamo i gdje treba i gdje ne treba, tako i jedan blizanac pričajući i što treba i što ne treba dođe do informacije zlata vrijedne i riješi svoje probleme.
Umjesto da osuđujemo one koje ne razumijemo bolje bi bilo od njih nešto naučiti.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:20   #1820
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Umjesto da osuđujemo one koje ne razumijemo bolje bi bilo od njih nešto naučiti.
Da mi je vidjet takvog Blizanca, koji bi da se nešto nauči od drugih, ajde, recimo od Jarca
nan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.