Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 17:29   #6101
Hey...
SW fan ovdje od TFA...u Kylo Ren redemption kampu. Pro Reylo kad (i samo ako) ona dosadna emo Mary Sue postane vrijedna posljednjeg Skywalkera.

Ima kakvih zanimljivih diskusija ovdje?

Bit će čudno pričat o SW na hrvatski...al ajmo probat...

Btw...mišljenja sam da je Reywalker plod mašte ....ummmm....eufemizam jer ne želim bit banana prvi dan....ironično nemaštovitih nostalgično orijentiranih nepromišljenika :P

Ima ovdje neki socijalni thread? (Koja je uopće hrvatska riječ za thread?)
__________________
I was not put here by anyone, in fear....I came alone as me...Just an idea in a long chain of discoveries.
ArcanA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 13:27   #6102
Quote:
ArcanA kaže: Pogledaj post
Hey...
SW fan ovdje od TFA...u Kylo Ren redemption kampu.

Zanimljivo. Nisam nikada cuo za "redemption kamp". Za koje stajaliste/grupaciju unutar cjelokupne sage se specificno zalazete? Ili se kamp fokusirano usmjerava samo na TFA?
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 22:02   #6103
Kylo saksa bolse. Razmaženo derište koje svakih 20 minuta ima nekakav hissy-fit.



Team Rey Kenobi represent!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 14:22   #6104
Malo je reći da je Kylo k'o neka vizuelizacija aktuelnih hipster, indy rock-pop kvazi artista. Kilavo i anemično to, bre. Previše Plenkija ima u sebi. Zvaću ga odsada Kygo.

Znači, Rey ima skoro pa prepisanu ranu životnu priču sa Anakinom - domišljatog, veštog, ostavljenog i empatičnog nepokolebljivog malog ratnika/buntovika, ali ova neće "skretati sa staze", uz potencijalno kratke momente iskušenja koja će je testirati, ali će njena iskonska dobra narav prevagnuti. Naravno, tu je i slična sudbina sa ujkom joj....ups, Lukom....o saznavanju važnih rodbinskih odnosa sa određenim liko(vi)m(a), a Garavi je sequel Han Sola, kao i storija između njega i Leie, ergo Rey i melanin ex stormtrupaša.
Dakle imamo dva zlikovca, Serkisa i generala. Generalu stoji nazi naloženost na masakriranje i tlačenje (ko bi rekao da će džindžerko iz popcorn, romcom filmova to isporučiti....mada, ex machina), a za Snokea šteta da nema neku moć isisavanje sile, ili transponovanje iste u nekog drugog, pa bi u suprotnom onog emo-geek too lite "osećam svetlost preko mojih punih purpurnih usana" wanna be Vejdera momentalno raščerečio.

I zahtevam da KONAČNO neko od beskorisnih stormtrupera rokne važnog karaktera u glavu, i da nakon takve hedare otpleše na Rick Astleyja...čoveče, maltene su se popeli na level neučinkovitog Pere Kojota, toliko zaželiš da ućare i oni koji važan skalp, a ne da nanesu sporednu štetu topovskom mesu Pokreta otpora.
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2022., 20:57   #6105
Meni je Sila se budi bio dobar, ali su mi posljednja 2 potpuno uništila čar Ratova zvijezda iz 80-tih. Je li i vama tako?
Mislim da su posljednja 2 potpuno promašila osjećaj za mitologiju i avanturu Ratova zvijezda.
Fanehowler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2022., 01:23   #6106
Quote:
Fanehowler kaže: Pogledaj post
Meni je Sila se budi bio dobar, ali su mi posljednja 2 potpuno uništila čar Ratova zvijezda iz 80-tih. Je li i vama tako?
Mislim da su posljednja 2 potpuno promašila osjećaj za mitologiju i avanturu Ratova zvijezda.
Nisam gledao zadnja dva.
Mislim, možda sam i bio u kinu za osmicu, ali kakvo je sranje bio, ne sjećam ga se baš ni previše

Prequeli su srozali franšizu na dječju razinu, ali je ipak bilo logike tu.
Ovo što su ova dva napravila

Sila se budi je bio remake Nove nade, pa još ok, ali ovo...

Onaj 7,5 gdje se objašnjava kako su došli do planova za uništiti Smrtozvjezdu mi nije bio loš, ali ostalo

Valjda su se prebacili na serije i Mandalorijana
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.