Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2017., 15:43   #1661
Zamolio bi savjet za PS4 PRO joystick. Cilj je da bude što jeftiniji jer imam 2, a nedam još soma kuna da imam 4 ako bi netko u nekom trenutku došao na recimo Overcooked u cetvero.
Da li uopće postoji tak nekaj zamjenskog za ps4?
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:03   #1662
Quote:
xamaxy kaže: Pogledaj post
Zamolio bi savjet za PS4 PRO joystick. Cilj je da bude što jeftiniji jer imam 2, a nedam još soma kuna da imam 4 ako bi netko u nekom trenutku došao na recimo Overcooked u cetvero.
Da li uopće postoji tak nekaj zamjenskog za ps4?
Možeš kod kanađana kupiti
Ili UK, ovdje je znalo biti čak i akcija po 20 funti za kontroler.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 17:09   #1663
Quote:
xamaxy kaže: Pogledaj post
Zamolio bi savjet za PS4 PRO joystick. Cilj je da bude što jeftiniji jer imam 2, a nedam još soma kuna da imam 4 ako bi netko u nekom trenutku došao na recimo Overcooked u cetvero.
Da li uopće postoji tak nekaj zamjenskog za ps4?
Nedavno sam probao nabaviti jeftin zamjenski kontroler. I sve što je bilo jeftinije, nije bilo istina. Rekao bih da za sada još nema jeftine alternative...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 17:39   #1664
Šteta. Hvala na linkovima i savjetima, preostaje čekanje i lurkanje pojave nečeg dovoljno dobrog za tu i tamo igranje u 4.
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 10:39   #1665
Znam da je ovome mjestu na game deals ali ne propustite, potreban je US account
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:20   #1666
Jel vama prolazi amex na playstation store? Javlja mi da je kriv broj kartice (tocno sam upisala)
Sa visom prosla kupovina iz prve...zasto nece amex? Da nije zato sto je user maloljetnik? Po toj logici nebi ni visu trebalo prihvatit?
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 16:48   #1667
koja je razlika psn igre i obicne? vidim na akciji Metro Redux.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:08   #1668
Jel netko imao problem, ps4 pro radio sve normalno i sad se neče spojit na wifi kaže da je signal pre slab??
tiinkivinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 12:57   #1669
Quote:
tiinkivinki kaže: Pogledaj post
Jel netko imao problem, ps4 pro radio sve normalno i sad se neče spojit na wifi kaže da je signal pre slab??
Dosta ljudi prijavljuje WiFi probleme nakon (pred)zadnjeg patcha ali danas bi trebao izaci novi patch koji mozda popravi stvar

https://www.reddit.com/r/PS4/comment...now_with_more/
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 14:49   #1670
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Jel vama prolazi amex na playstation store? Javlja mi da je kriv broj kartice (tocno sam upisala)
Sa visom prosla kupovina iz prve...zasto nece amex? Da nije zato sto je user maloljetnik? Po toj logici nebi ni visu trebalo prihvatit?
Meni je odbijao MasterCard i riješenje je uđi u profil, obriši karticu i ponovo unesi podatke i onda radi.
Iskreno mislim da ih godine korisnika ne brinu jer nije njihov problem ako imaš sposobno djete da ti mazne Amex i kupi si par igara.
Roditeljski fail im ide u korist

PS
Prekrasno se u reviewima i specsima sakriva činjenica da je jedna od glavnih značajki PS4 PRO to da se igra u 4K, ali nigdje ne piše da TV mora imati HDCP 2.2.
Inače je PRO verzija bacanje novaca ako se nema takav tv.
Cijenu i kolčinu modela sa time neću ni spominjat :@
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:09   #1671
Quote:
xamaxy kaže: Pogledaj post
Meni je odbijao MasterCard i riješenje je uđi u profil, obriši karticu i ponovo unesi podatke i onda radi.
Od koje banke imas karticu ? Ja imam Zaba Mastercard i nikako ga PSN ne prima
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:12   #1672
Zaba MasterCard također.
Prva kupovina prošla. ( sa kompa naravno).
Druga kupovina sa kompa ne prolazi. Ušao u profil i obrisao karticu i ponovo sve podatke unio i radi.
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 20:14   #1673
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Ne mozes je ni vratiti ni zamijeniti a kupljeno mozes uvije i ponovo skinuti i ne treba nista palacati....cak i kad zamijenis PS i u novi se logiras sa svojim accountom mozes skinuti sve sto si kupio.
Kako se štite od neovlaštenog korištenja? Recimo, što mene sprečava da se kod prijatelja ulogiram svojim account-om i skinem kupljeno kod njega?
dfranc2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 13:20   #1674
Quote:
dfranc2 kaže: Pogledaj post
Kako se štite od neovlaštenog korištenja? Recimo, što mene sprečava da se kod prijatelja ulogiram svojim account-om i skinem kupljeno kod njega?
Moras mu ostaviti svoj account da bi igrao igru. Ne mozete igrati u isto vrijeme na dvije kozole. Doduse ima trik. Ako mislis da ce iskljuciti internet i zaobići to noup ne ide.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 16:55   #1675
molio bih pomoć, kako aktivirati na PS4, igra BATTLEFRONT -SASON PASS - EXPANSION PACK LIST, instaliran putem interneta, aktivirao se samo OUTER RIM, a ostala 4 dijela nisu, hvala
mg940ie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:50   #1676
Quote:
mg940ie kaže: Pogledaj post
molio bih pomoć, kako aktivirati na PS4, igra BATTLEFRONT -SASON PASS - EXPANSION PACK LIST, instaliran putem interneta, aktivirao se samo OUTER RIM, a ostala 4 dijela nisu, hvala
Mislim da moras skinuti svaki dio zasebno kroz PSN store
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:32   #1677
Neću direktno reći ali mislim da svi znaju o čemu pričam.
Našao sam uputstva za ubacivanje pravih imena i slika timova u PES 2017. Piše da je to skroz legalno!!! Dal' je? I napravim sve kako treba i dobro je. Ali nakon gašenja igre opet po starom. Zašto?
Inače imam PES kupljen i skinut s Storea, znači na hardu je komplet.
dfranc2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 22:17   #1678
Quote:
dfranc2 kaže: Pogledaj post
Neću direktno reći ali mislim da svi znaju o čemu pričam.
Našao sam uputstva za ubacivanje pravih imena i slika timova u PES 2017. Piše da je to skroz legalno!!! Dal' je? I napravim sve kako treba i dobro je. Ali nakon gašenja igre opet po starom. Zašto?
Inače imam PES kupljen i skinut s Storea, znači na hardu je komplet.
Zasto nebi bilo?
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 08:35   #1679
Pozdrav svima, trebao bih pomoc.
Pošto sam novi sa konzolama, odnosno moj sin, imam par pitanja. Znam da bez plaćanja ne mogu igrat multiplayer ali zanima me što donosi registracija na PS Network, da li onda može igrat one "free to play" igre ili je registracija na PSN samo dio potreban za unošenje Ps+ koda za igranje multiplayer-a. Odnosno da li šta donosi sama registracija na PSN, ako ne platiš Ps+. Nadam se da nisam previše zakomplicirao, nije su mi baš jasni termini.
Hey Joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 09:46   #1680
Quote:
Hey Joe kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, trebao bih pomoc.
Pošto sam novi sa konzolama, odnosno moj sin, imam par pitanja. Znam da bez plaćanja ne mogu igrat multiplayer ali zanima me što donosi registracija na PS Network, da li onda može igrat one "free to play" igre ili je registracija na PSN samo dio potreban za unošenje Ps+ koda za igranje multiplayer-a. Odnosno da li šta donosi sama registracija na PSN, ako ne platiš Ps+. Nadam se da nisam previše zakomplicirao, nije su mi baš jasni termini.
Ovako, kad upalis novi Playstation registriras se, dakle napravis si Ime uneses mail adresu itd. To Ime koje odaberes ostaje kao Account uvijek i kad uplatis si PS+ onda to samo moze na taj tvoj Account skojim si prijavljen.
Mozes si naparvit jos koji Account ali onda moras opet na taj novi account uplatit PS+!!

Sto se tice free to play to nije bas interesantno jer to su uglavnom bezvezne igrici.

Dakle bez tog registriranja na pocetku nemozes, Account moras imat.
PS+ je samo za Multiplayer i nista vise, sve ostalo je bezveze.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.