Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2017., 08:10   #4681
Tako sam i ja popušio 2 tjedna plaćanja usluge koju nisam koristio.
Zanimljivo kako providerima treba 2 tjedna da ti isključe uslugu kad sam podneseš zahtjev, a kad si dužan, sposobni su to napraviti za par minuta.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:23   #4682
Jedini razlog zašto sam na Iskonu je njihova automatska snimalica. Ima li neki drugi provider takvu snimalicu? Može li se to složiti bez Iptv? npr. evoTV ili nešto takvo?
Razmišljam uzeti ovaj novi Tele2 pokućni internet, pa gledam kombinaciju da mi ostane snimalica ako je moguće u nekom drugom paketu.
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:32   #4683
Većina providera ima timeshift (bnet/vip, amis, mislim da i optima i H1,...). Evotv nema. Kod mnogih operatera možeš uzeti tv bez interneta.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:21   #4684
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Većina providera ima timeshift (bnet/vip, amis, mislim da i optima i H1,...). Evotv nema. Kod mnogih operatera možeš uzeti tv bez interneta.
To nikako bez IPTV nemoze?
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:53   #4685
Quote:
J. Knoxville kaže: Pogledaj post
Tako sam i ja popušio 2 tjedna plaćanja usluge koju nisam koristio.
Zanimljivo kako providerima treba 2 tjedna da ti isključe uslugu kad sam podneseš zahtjev, a kad si dužan, sposobni su to napraviti za par minuta.


A ostavio sam si router sad ta dva tjedna, ionako cu ih platiti. Ali smijesno je to da im treba toliko dugo da te iskljuce.
Jedino ako me ne planiraju zvati u ta dva tjedna i nuditi kojesta samo da ostanem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:18   #4686
Iskon optika
Speedtest . net
Download je ok, ali upload nikako nece, kao da ode u timeuot.
Preko kabela spojeno i isprobano na 2 laptopa.

Preko mobitela(wifi) android prodje test ok.


Na tcomu je prolazio test i preko kabela i preko mobitela.

Sent from my NX505J using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:16   #4687
Nasao rjesenje. U security-u treba na ipv4 i ipv6 staviti na disabled. Sad sve radi.

Sent from my NX505J using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:38   #4688
U zadnjih tjedan dana imam problem s jednom stranicom.Najprije sam mislio da je do rutera jer nakon rebootanja problem je riješen,međutim nakonn nekog vremena opet se pojavi.Jednostavno ne mog use povazati na stranicu jer svaki put ode u timeout i kaže da je stranica ili nedostupna ili da provjerim vezu.problem je isklučivo s tom stranicom,ali mi je čudno jer do sada nitko nije prijavio grešku a kolege koje je koriste s drugih mjesta njima uspješn radi (to je stranica repozitorija na stranici mog fakulteta pravri.hr).Jučer je čak i tehničar iskona bio doma i promjenio ruter no problem i dalje postoji-promjena rutera za đabe ali barem je efikasnost podrške na razini hehe.Posljesam vidio da se čak i preko hotspota na mobitelu pojavljuje isti problem.
Imama windows 10,a problem se pojavljuje na dva računala,tako da ne vjerujem da je do računala.
Znači nije do rutera jer je ruter mjenjan.-
Nije do linije jer sve ostalo radi a brzina je 28/ 5.5 a i provjerio sam istastvar se dešava preko mobilnog interneta.
Nije do računala jer se stvar dešava nadva računala.
Možda je do stranice,ali nije mi onda jsno zašto samo meni se to dešava
Zadnje što sam napravio je bio troubleshooting na računalu i dobio ovu diagnozu:
website (www.pravri.hr) is online but isn't responding to connection attempts. Detected Detected

The remote computer isn’t responding to connections on port 80, possibly due to firewall or security policy settings, or because it might be temporarily unavailable. Windows couldn’t find any problems with the firewall on your computer.
Čekirao sam firewall,isljučio proxy.Dalje neznam,može pomoć.
Imam windows 10
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 22:08   #4689
Zanima me za prijevremeni raskid ugovora. Imam samo internet, 153 kn. Oko 6-8 mj još. Jel se to raćuna 153 kn puta 6-8 mj?
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 23:14   #4690
Ne nužno, nazovi 0800 1000 pa će ti dat točan info
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 23:19   #4691
Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
A ostavio sam si router sad ta dva tjedna, ionako cu ih platiti. Ali smijesno je to da im treba toliko dugo da te iskljuce.
Jedino ako me ne planiraju zvati u ta dva tjedna i nuditi kojesta samo da ostanem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Toliki je zakonski rok za isključenje fiksnih usluga i oni to iskorištavaju. 12 radnih dana.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 14:35   #4692
Dobili mobilnu mrežu (tj tarifu preko HT-a) koja je užasno skupa.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 18:57   #4693
Iskon

Ma kraj toliko mobilnih operatera oni idu s takvom skupim mobilnom mrezom. Bezveze.
To je na foru multipluscarda, i oni imali mobilnu a ono internet paketi im 100mb i takve budalastine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 14:01   #4694
Bio sam prije na iskon carnetu i bio sam jako zadovoljan. Kad sam se preselio nisu imali baš neke pakete za moju ulicu, ali sad razmišljam da se opet njima vratim. paket od 239 kn s optičkim netom od 80 megabita mi je zapeo za oko.

Kako ste zadovoljni s uslugom?

Kakvo je sučelje na iskon tvu, je li još uvijek user friendly ili su ga, kao mnogi, pokvarili?
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 21:26   #4695
Ako želim otkazati sve usluge, u kojem roku nakon zahtjeva Iskon to provodi i da li pošalje ili obavijesti točno datum?
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 02:42   #4696
U roku 15 radnih dana. Znaci, odes u ured i otkazes sve usluge, ali nemoj odmah nositi modem i ostalo, jer ce ti usluga narednih 15 dana i dalje biti aktivna pa koristi tih 15 dana ionako ces ih platiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 07:00   #4697
Nije 12 radnih dana?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:06   #4698
12 radnih dana je minimalni rok.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 10:15   #4699
Quote:
https://moj.iskon.hr/serviceDeactivation.htm
Deaktivacija usluge

Na ovoj stranici možete poslati zahtjev za deaktivaciju usluga koje koristite.
Deaktivacija će se izvršiti u roku od 12 radnih dana od dana zaprimanja zahtjeva za deaktivaciju.
Nije moguće ranije od 12 radnih dana?

Jer dobivam novi broj od HT-a, ne znam koliko HT-u od sklapanja ugovora treba za novu instalaciju tj. uključenje a kada da pokrenem ovaj zahtjev.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 11:42   #4700
Ako mijenjaš operatera, onda ti odjavu starog radi novi operater (u ovom slučaju HT) i međusobno se koordiniraju da se sve obavi isti dan , ne moraš ti sam odjavljivati. Cijeli postupak ti u praksi traje 2-3 tjedna od potpisivanja ugovora.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.