Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 23:08   #2341
Ha čuj, hype. Kante je došao u Englesku na mala vrata, odmah je postao glavni veznjak Leicestera koji je osvojio ligu. Onda je prešao u Chelsea i odmah postao glavni veznjak novog prvaka. Možda je hype ovaj put zavladao s razlogom.
Sudden Sid is offline  
Old 25.04.2017., 23:12   #2342
To što se našao u 2 pobjedničke ekipe ne znači automatski da je sve to zbog njega, sigurno je imao veliki udio u uspjesima tih klubova, no po meni sigurno niti najbolji igrač Lestera prošle godine niti CFCa ove.

Defenzivno možda najbolji na svijetu, no prema naprijed je limitiran.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 25.04.2017., 23:19   #2343
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
To što se našao u 2 pobjedničke ekipe ne znači automatski da je sve to zbog njega, sigurno je imao veliki udio u uspjesima tih klubova, no po meni sigurno niti najbolji igrač Lestera prošle godine niti CFCa ove.
Nije se slučajno našao u te dvije ekipe. I nije slučajno Chelsea naglo skočio, a Leicester pao njegovim transferom.

Quote:
Defenzivno možda najbolji na svijetu, no prema naprijed je limitiran.
Igrač koji je moćan u oba aspekta bi vrijedio više od Messija.
Sudden Sid is offline  
Old 25.04.2017., 23:22   #2344
Jel se Ajuto otrijeznio od proslave Lucasovih 10 godina u Liverpoolu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
If you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Piqueta is offline  
Old 25.04.2017., 23:34   #2345
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Zašto je Kante tako šokantan izbor? Ja bih prije nagradio Hazarda, ali Kante je glavna karika veznog reda (vjerojatno) budućeg prvaka lige. Nije Jonjo Shelvey, pobogu.

Nije šokantan izbor, nebitan je. Mislim svaka cast liku ali KBKK ? Više mu vrijedi nagrada igrača sezone Leicestera koju su odabrali navijaci. Oni barem pogledaju sve tekme i opet je to sve subjektivno nakraju.


Evo kak to funkcionira, Martin Keown..

Quote:
I was the PFA representative at Arsenal for five years but gathering the players’ nominations for the awards was always a nightmare.

People were not interested, couldn’t be bothered to sit down and write out their nominations and I spent far too much time trying to pin people down. Out of a squad of 22, you’d do well to get half that number of nominations.

To get people interested, I would eventually write up a shortlist of players in each position on a whiteboard and try to get people to choose. In most cases though, I’d pick my team and a lot of the others would just copy it. For some, I filled out their forms for them and they’d just sign at the bottom.

Some of them didn’t like the fact they couldn’t vote for team-mates, while others would make sure they didn’t put in a rival for a place in the team of the year.

http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-Bootroom.html


Pa imaš Fuchsa (i koliko još igrača) koji kaže da ne gleda nogomet, što nije ni cudno da mu je pun k nogometa i blejanja u streamove kak bi pogledao Middlesbrough v Burnley. Tak funkcioniraju svi ti izbori, kao izbor za miss.. Još kad u tu pricu dodaš Srnu i Kovača...
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 26.04.2017., 00:02   #2346
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
To što se našao u 2 pobjedničke ekipe ne znači automatski da je sve to zbog njega, sigurno je imao veliki udio u uspjesima tih klubova, no po meni sigurno niti najbolji igrač Lestera prošle godine niti CFCa ove.

Defenzivno možda najbolji na svijetu, no prema naprijed je limitiran.
https://streamable.com/phifb

čuj limitiran
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 26.04.2017., 08:09   #2347
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Nije se slučajno našao u te dvije ekipe. I nije slučajno Chelsea naglo skočio, a Leicester pao njegovim transferom.







Igrač koji je moćan u oba aspekta bi vrijedio više od Messija.


A obzirom koliko pojedinci hvale kantea nebi me čudilo da i kažu da pored kantea messi nebi loptu taknuo


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Old 26.04.2017., 08:18   #2348
Dobar je Kante, bitan kotacic bio i u Leicesteru a i sada je u Chelseu. Ali ne bih takvom igracu dao nagradu za igraca sezone... Hazard je trebao uzet.
MagicRat is offline  
Old 26.04.2017., 08:18   #2349
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
Nije šokantan izbor, nebitan je.
Ah, to vjerujem Ali to nema veze s dobitnikom, nebitan je u svakom slučaju.
Sudden Sid is offline  
Old 26.04.2017., 08:40   #2350
Ti PFA odabiri su smijesni, dosta je pogledati momcad sezone.
MagicRat is offline  
Old 26.04.2017., 10:32   #2351
Samo dokazuje kakva je liga.Meni osobno nikada ali nikada destruktivni igrac ne moze biti bolji od onog napadcki ustrojenog pa jbm ti zbog kojih se nogomet gleda radi Kantea ili npr. Hazarda
Bull's eye is offline  
Old 26.04.2017., 10:50   #2352
Zbog lopte.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 26.04.2017., 12:12   #2353
Quote:
shosho kaže: Pogledaj post
Zbog lopte.
I to Zlatne lopte.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 26.04.2017., 12:31   #2354
jebo tu nagradu , triba samo pogledat koji igrac ima najvise lajkova na instagramu
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 26.04.2017., 12:34   #2355
Kante ima bolje ime. Kante. Kante.
Grupa Queen is offline  
Old 26.04.2017., 14:28   #2356
Barton popio zabranu 18 mjeseci zbog klađenja. Veliki gubitak za sport.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Old 26.04.2017., 14:36   #2357
Moze lagano u penziju odmah. 35 godina za cetiri mjeseca, ako kazna stupa na snagu odmah, bio bi na pragu 37. godine zivota na povratku.
Henryj is offline  
Old 26.04.2017., 14:41   #2358
Istinska legenda treba ga upoznati sa Zorzom da se vidi koji je gluplji
Bull's eye is offline  
Old 26.04.2017., 16:12   #2359
http://www.skysports.com/football/ne...nesday-morning
zbunjen87 is offline  
Old 26.04.2017., 16:14   #2360
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Samo dokazuje kakva je liga.Meni osobno nikada ali nikada destruktivni igrac ne moze biti bolji od onog napadcki ustrojenog pa jbm ti zbog kojih se nogomet gleda radi Kantea ili npr. Hazarda
zašto onda ne budu svi Hazardi u ekipi kad su bolji?
Tore is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.