Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2017., 21:26   #1
Error message na Windows 8

Dal netko zna što ovo znači?
Control panel mi ne reagira,ni ništa u nj,a kad i reagira,tipa klik na win updejt i sl. pojavi se ovo:

http://i64.tinypic.com/11hbipx.jpg
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 23:49   #2
Kratko rečeno windowsi su ti u banani, sto znaci da ces najverojatnije morati napravit frisku instalaciju, pokusaj jos prije toga proskenirati sa antivirusnim programom, te jos pokusaj sa malwarebytes, ccleaner, adwcleaner, hitmanpro..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:15   #3
Trebas reintalirat win. Neki windows AIDS si pokupija
DarkoDemien is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:30   #4
Molim vas pametne da mi kažete/napište što trebam učiniti da skinem VIŠEGODIŠNJU blokadu: Piše:

richard5, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
hvala vam na pomoći, R5
richard5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:47   #5
No permission to access the page

Quote:
richard5 kaže: Pogledaj post
Molim vas pametne da mi kažete/napište što trebam učiniti da skinem VIŠEGODIŠNJU blokadu: Piše:

richard5, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Hvala vam na pomoći, R5
Zaboravih napomenuti da imam Windows 7.
richard5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:33   #6
Pa jel imaš više korisnickih imena na windowsu 7? Ako imas onda vjerojatno nisi Administrator te moras uci u glavni račun i pristupiti tome sto vec zelis pristupit.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 15:39   #7
Quote:
richard5 kaže: Pogledaj post
Molim vas pametne da mi kažete/napište što trebam učiniti da skinem VIŠEGODIŠNJU blokadu: Piše:

richard5, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
hvala vam na pomoći, R5
kojoj stranici foruma pokušavaš pristupiti?
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:43   #8
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
kojoj stranici foruma pokušavaš pristupiti?
Npr. hoću otvoriti na tvom postu opciju 'nađi više postova...' Odmah mi se pojavi ovo čudo od teksta i tako godinama.
Inače najviše sam na stranicama talijanskog i francuskog jezika (jezikoslovlje).
(Napominjem da sam iz tvoje galaksije, ali iz nekog daaaavnog vremena.
Sada ti je sve jasno).
Hvala Tebi i svakome na dobroj volji.
richard5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:59   #9
Tražilica na forumu je isključena na neodređeno.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:16   #10


ja zabrijo da mu to piše pod windowsima a ne da misli na forum.hr
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.