Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2017., 09:33   #1
Pomoć s blatobranima

Evo kupih ja novi bicikl u Osijeku ali trgovina u kojoj sam kupio bicikl nije imala blatobrane za taj bicikl. Blatobrani su mi veoma potrebni a ja kao laik za bicikle nemam pojma koje bi mogao montirati a koje ne. Vecinom vozim po asfaltu i trebaju mi blatobrani kad je mokra cesta da ne budem isprican dok vozim po mokrom kolniku.

Bicikl je "ROMET Orkan 3" (slike bicikla i informacije o njemu mozete vidjeti ovdje http://www.romet.pl/Rower,ORKAN_3_M,...4471,2016.html )

Cijena nije problem ali oko 200 kn mislim da bi trebalo bit dovoljno.

Sad me zanima kakve blatobrane kupiti i po mogucnosti u Osijeku.
RedClawz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 10:09   #2
Pa ima li u Osijeku još koja trgovina biciklima. Vjerovatno ima. Odeš u tu drugu i pitaš. Inače svaki bike shop drži i blatobrane. Tebi trebaju za kotače 28 ali to će prodavač i sam zaključiti.
__________________
“Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!”
Bob Rock
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:19   #3
Nisam iz Osijeka, iz okolice sam, inace neidem biciklom do grada.
RedClawz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:55   #4
odi u osijeku u proteu (koliko ih spominjem mogao bi i radit kod njih ... ) , tamo ima blatobrana svakakvih , nedavno sam bio gledat malome bicikl pa sam vidio .... ako si kupio romet , onda si to uzeo kod gebe u extreem sportu , kod njega to rijetko ima ili se narucuje jer je u siradnji sa keindlom , a protea ti je samo kojih 500 metara istocnije tj prema centru grada ...
phoenixos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:24   #5
Pa... Ja na svom Cube-u ima KTM-ove blatobrane (čini mi se da su isti na KTM LIFE TOUR). Potraga je bila...jbt, kao da tražim dijelove za Space Shuttle, a ne 28" blatobrane. I bili su negdje oko 260 kn, ali vrijede tih novaca.
Funkcionalno, zbog male širine sumnjam da postoje blatobrani za 28" bez dodatnih veza na ramu/vilicu.
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba.
8T8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.