Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 14:37   #261
volim

- kad ga uzmem u usta i osjećam kako buja i raste
- kad ga pogledam odozdola i vidim kako uživa gledajući me
- kad me liže i kad ga molim da mi ga stavi, a on neće, neće namjerno, zna da me izluđuje, traži da molim i molim i molim
- kada sjedim na njemu i on me drži za guzove i daje ritam
- kad mi uđe iza i nabija me
- kad mi svršava u usta, obožavam mu gledati facu i taj izraz oduševljenja i ekstaze, mljac
- kad sjedim na njemu okrenuta s leđa i on rukom prolazi put kralješnice jednom rukom, drugom mi mjesi grudi
- kad se jutrom oko 5 nasloni na mene i osluškuje jesam li budna i lagano uđe...da to mi je najbolje, to jutarnje buđenje...

ne volim
- ne znam što ne volim...sve volim
other2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 16:45   #262
jao si ga meni koja tema
Metagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 16:49   #263
Quote:
mia2310 kaže: Pogledaj post
i tak ima puno jos toga sta volim al kad skupim vremena za napisat, genijalna tema
za sada mi se svidjelo.
i uvijek ima prostora za dodatna usavrsavanja. i opisivanja. i dijeljenja.

trenutno nisam u raspolozenju da si dam prostora da vidim sto novoga imam za dodati, cudno, ali nadam se da ce kratko trajati.
ali sam zato uvjeren da je na ovu temu uvijek moguce pisati. svima.

jer komentari ponekad nisu samo dobrodosli, vec i stimulativni.
zar ne?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 10:48   #264
trenutno sam totalno nezadovoljna ali moram priznati da sam jednom dotaknula raj. šteta pa nije uspjelo tako da ga više ne dotičem
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 11:46   #265
Quote:
other2301 kaže: Pogledaj post
volim

- kad ga uzmem u usta i osjećam kako buja i raste
- kad ga pogledam odozdola i vidim kako uživa gledajući me
- kad me liže i kad ga molim da mi ga stavi, a on neće, neće namjerno, zna da me izluđuje, traži da molim i molim i molim
- kada sjedim na njemu i on me drži za guzove i daje ritam
- kad mi uđe iza i nabija me
- kad mi svršava u usta, obožavam mu gledati facu i taj izraz oduševljenja i ekstaze, mljac
- kad sjedim na njemu okrenuta s leđa i on rukom prolazi put kralješnice jednom rukom, drugom mi mjesi grudi
- kad se jutrom oko 5 nasloni na mene i osluškuje jesam li budna i lagano uđe...da to mi je najbolje, to jutarnje buđenje...

ne volim
- ne znam što ne volim...sve volim
bemti, ženo!! , i ti si tu na forumu?
ucitelj49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 18:34   #266
aha
nađe se vremena i za to
stvar organizacije...
other2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 22:12   #267
Quote:
other2301 kaže: Pogledaj post
aha
nađe se vremena i za to
stvar organizacije...
ajme...di ovake se nalaze?
jasamivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 22:30   #268
Quote:
other2301 kaže: Pogledaj post
volim

- kad ga uzmem u usta i osjećam kako buja i raste
- kad ga pogledam odozdola i vidim kako uživa gledajući me
- kad me liže i kad ga molim da mi ga stavi, a on neće, neće namjerno, zna da me izluđuje, traži da molim i molim i molim
- kada sjedim na njemu i on me drži za guzove i daje ritam
- kad mi uđe iza i nabija me
- kad mi svršava u usta, obožavam mu gledati facu i taj izraz oduševljenja i ekstaze, mljac
- kad sjedim na njemu okrenuta s leđa i on rukom prolazi put kralješnice jednom rukom, drugom mi mjesi grudi
- kad se jutrom oko 5 nasloni na mene i osluškuje jesam li budna i lagano uđe...da to mi je najbolje, to jutarnje buđenje..
ostavis li zrtvu na zivotu nakon ovog?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 22:37   #269
Quote:
other2301 kaže: Pogledaj post
volim

- kad ga uzmem u usta i osjećam kako buja i raste
- kad ga pogledam odozdola i vidim kako uživa gledajući me
- kad me liže i kad ga molim da mi ga stavi, a on neće, neće namjerno, zna da me izluđuje, traži da molim i molim i molim
- kada sjedim na njemu i on me drži za guzove i daje ritam
- kad mi uđe iza i nabija me
- kad mi svršava u usta, obožavam mu gledati facu i taj izraz oduševljenja i ekstaze, mljac
- kad sjedim na njemu okrenuta s leđa i on rukom prolazi put kralješnice jednom rukom, drugom mi mjesi grudi
- kad se jutrom oko 5 nasloni na mene i osluškuje jesam li budna i lagano uđe...da to mi je najbolje, to jutarnje buđenje...

ne volim
- ne znam što ne volim...sve volim
jel ti pričaš o meni?!
dodala bih

-kad me žestoko lupa po guzi dok je iza mene
-kad mi liže bradavice-to me izludi!
__________________
11.9.2010.

Zadnje uređivanje matea87 : 23.11.2010. at 22:43.
matea87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 22:43   #270
Quote:
ucitelj49 kaže: Pogledaj post
bemti, ženo!! , i ti si tu na forumu?
Potpisujem svaku njenu crticu.svaku
siljo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 00:20   #271
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
Potpisujem svaku njenu crticu.svaku
I ja isto.... a seksala se nisam ima svjetlosna godina. A u meni toliko potencijala!!!
veky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 01:00   #272
sram vas bilo
Servantess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 01:02   #273
Quote:
veky13 kaže: Pogledaj post
I ja isto.... a seksala se nisam ima svjetlosna godina. A u meni toliko potencijala!!!
kao i ja
kao u meni
siljo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 01:08   #274
Quote:
other2301 kaže: Pogledaj post
volim

- kad ga uzmem u usta i osjećam kako buja i raste
- kad ga pogledam odozdola i vidim kako uživa gledajući me
- kad me liže i kad ga molim da mi ga stavi, a on neće, neće namjerno, zna da me izluđuje, traži da molim i molim i molim
- kada sjedim na njemu i on me drži za guzove i daje ritam
- kad mi uđe iza i nabija me
- kad mi svršava u usta, obožavam mu gledati facu i taj izraz oduševljenja i ekstaze, mljac
- kad sjedim na njemu okrenuta s leđa i on rukom prolazi put kralješnice jednom rukom, drugom mi mjesi grudi
- kad se jutrom oko 5 nasloni na mene i osluškuje jesam li budna i lagano uđe...da to mi je najbolje, to jutarnje buđenje...

ne volim
- ne znam što ne volim...sve volim
kao da sam ja to pisala!!! vidim, ima nas istih ovdje

potpisujem sve, i nadodat ću nekaj kad se sjetim svega...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 05:22   #275
Prije svega najvise volim kada ne postoje nikakvi tabui,kad je zelja uvijek prisutna a masta neogranicena sa obaveznom dozom perverzije
Nema sta ne volim osim suprotnog od iznad napisanog.
Volim uvijek i svugdje a posebno kad ga cijelog obradjujem,kad mu priustim masazu cijelog tijela s konacnim posvecivanjem njegovom apsolutno cijelom medjunozju..od lizanja,grickanja,sisanja do posvecivanja pozornosti negovom anusu i jos veceg zadovoljstva njegovim zadovoljstvom.
kad me podređenu i svezanu dugo i polagano obrađuje,dovodi do ludila da me vise nije briga ocu li svrsit il ne koliko to da ga zelim osjetit u sebi
kad mi polagano stavi cijeloga pa ga cijeloga izvadi pa ponovo stavi...
kad me pljuska po guzi dok me jebe straga, prolazi mi rukom po leđima, do vrata, kose..
kad mi na samom pocetku napaljivanja stavi svoje prste u usta
kad me usred noci probudi kunilingusom..kad ja njega probudim tako sto ga stavim u usta cijelog dok spava i promatram njegovu neprocijenjivu reakciju budjenja i "budjenja"
kad smo oboje glasni bez ikakvog ustrucavanja,kad me napaljuje rijecima prije i tijekom
duuuuge predigre lizanja i grickanja cijelog tijela...kad mi gura prst u guzu a istovremeno ulazi u mene..
kad cijelom svojom tezinom legne na mene i ostane tako neko vrijeme
...

eh mogla bi do sutra,al me ova tema i moja "ispovijest" toliko napalila da moram prekinut pisanje i posvetit se sebi
kentaurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 05:39   #276
Quote:
mia2310 kaže: Pogledaj post
Hm ne citam bas cesto al u pravo vrijeme, prava tema
Obozavam kad musko izvuce iz mene droljicu do kraja, kad nije mlakonja i da mi ne dosaduje dok ja dajem prjedloge govoreci mi da imam bujnu mastu
Obozavam kad je toliko slobodan da se mogu s njim izjebat di me god volja od parka, zidica, sume, kreveta, lifta vrha stubista, groblja i da ne nabrajam, da ga nije sramota i da ne pocme recenicu s luda si neko ce nas vidit, volim mu popusit kad meni dode odvest ga kad je pun restoran u wc i tamo se slatat s njim a kasnije navalit do kraja doma, kad poludi kod kuce pa mi pocme govorit nisi normalna peta dvi triske svuce gace stavi ruke na leda i jebe tako snazno da ga osjetim jos prekosutra u sebi da svrsi po meni grubo me udarajuci po guzici a ona se crveni a ja ga molim da ne staje dok mi on i dalje govori da sam luda i da moram doc pameti volim mu vidjeti izraz lica kad ga iznenadim novim malim vibratorom koi uopce ne lici na doticnu stvar i dok on gleda sta bi to moglo bit i pocme se crvenit kad procita upustva i drzi mi prodike na sta bacam pare a sutradan ujutro mi ga uvali u mene i dode na posal i pred 20-tak ljudi s daljine mi ga upali daljinskim, obozavam kad se pravi glup a onda preuzme stvar u svoje ruke, volim kad me vozi negdi i usput me pita bi li mogla svrsit do odredista pa mi izdrka u voznji i tak ima puno jos toga sta volim al kad skupim vremena za napisat, genijalna tema
mirza771 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 26.11.2010., 11:44   #277
Quote:
other2301 kaže: Pogledaj post
volim

- kad ga uzmem u usta i osjećam kako buja i raste
- kad ga pogledam odozdola i vidim kako uživa gledajući me
- kad me liže i kad ga molim da mi ga stavi, a on neće, neće namjerno, zna da me izluđuje, traži da molim i molim i molim
- kada sjedim na njemu i on me drži za guzove i daje ritam
- kad mi uđe iza i nabija me
- kad mi svršava u usta, obožavam mu gledati facu i taj izraz oduševljenja i ekstaze, mljac
- kad sjedim na njemu okrenuta s leđa i on rukom prolazi put kralješnice jednom rukom, drugom mi mjesi grudi
- kad se jutrom oko 5 nasloni na mene i osluškuje jesam li budna i lagano uđe...da to mi je najbolje, to jutarnje buđenje...

ne volim
- ne znam što ne volim...sve volim
kak ja nemogu upoznat ovakvu ženu? siguran sam da bi se jako dobro slagali
__________________
"The ability to speak doesn't make you intelligent."
Firkraag is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 17:46   #278
Hm, da vidimo što ja volim.......

sve gore opisano
Volim na stolu, to jako volim.
U guzu, žestoko.
U nju, još žešće.
I polako.
Volim biti na njemu, nasloniti se na njegova koljena, lagano se ljuljati i meditirati da dođem k sebi od svakodnevnog stresa. A onda žestoko.
Volim kad me liže.
I kad mu pušim, to jako volim.
Volim kad me probudi usred noći i već je u meni, a ja se mogu praviti da spavam.
Kad mi svrši po licu.
Volim.....
Ma, u biti se tako jako volim prcati s njim!
ŽenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:04   #279
Quote:
kentaurica kaže: Pogledaj post
Prije svega najvise volim kada ne postoje nikakvi tabui,kad je zelja uvijek prisutna a masta neogranicena sa obaveznom dozom perverzije
Nema sta ne volim osim suprotnog od iznad napisanog.
Volim uvijek i svugdje a posebno kad ga cijelog obradjujem,kad mu priustim masazu cijelog tijela s konacnim posvecivanjem njegovom apsolutno cijelom medjunozju..od lizanja,grickanja,sisanja do posvecivanja pozornosti negovom anusu i jos veceg zadovoljstva njegovim zadovoljstvom.
kad me podređenu i svezanu dugo i polagano obrađuje,dovodi do ludila da me vise nije briga ocu li svrsit il ne koliko to da ga zelim osjetit u sebi
kad mi polagano stavi cijeloga pa ga cijeloga izvadi pa ponovo stavi...
kad me pljuska po guzi dok me jebe straga, prolazi mi rukom po leđima, do vrata, kose..
kad mi na samom pocetku napaljivanja stavi svoje prste u usta
kad me usred noci probudi kunilingusom..kad ja njega probudim tako sto ga stavim u usta cijelog dok spava i promatram njegovu neprocijenjivu reakciju budjenja i "budjenja"
kad smo oboje glasni bez ikakvog ustrucavanja,kad me napaljuje rijecima prije i tijekom
duuuuge predigre lizanja i grickanja cijelog tijela...kad mi gura prst u guzu a istovremeno ulazi u mene..
kad cijelom svojom tezinom legne na mene i ostane tako neko vrijeme
...

eh mogla bi do sutra,al me ova tema i moja "ispovijest" toliko napalila da moram prekinut pisanje i posvetit se sebi

ufff jebote al si ga nabrajala :-) blago se tvom dragim
svaka vam cast
lopov2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:11   #280
Quote:
Firkraag kaže: Pogledaj post
kak ja nemogu upoznat ovakvu ženu? siguran sam da bi se jako dobro slagali
pa trazi dok ne nadjes.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger