Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2009., 17:50   #81
Predstavljam Vam neke od svojih peseka! Ugajam ih u crnoj i crvenoj boji, rednose i bully linije. Uživajte!

Lord


Rudi


Kupanac


Leglo 13.02.2009.
__________________
Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam u ideale svoje sumnjati...

Zadnje uređivanje Hooocker : 21.05.2009. at 17:56.
Hooocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:05   #82
Lordu skidam kapu sa glave, predivan je.. rado bih jednog doma

Ali isto tako, nadam se da je Rudi stretch-an jer mi dodje da povracam. Nadam se da ima puno wins-a u svom kartonu, sa obzirom da izgleda kao tele na steroidima.
Lefti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 11:19   #83
Još jednom Lord
__________________
Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam u ideale svoje sumnjati...
Hooocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 12:37   #84
hooocker kolika je cijena stenaca?
__________________
ne nitko nam nece uzet ovu slobodu
slobodu o kojoj samo sanjaju slobodu za koju se umire
demonium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 14:59   #85
Pa cijene se kreću od 500€ na dalje.. uglavnom, po dogovoru.

Lefti, rudi je Lordov brat. Možda ne izgleda na slikama tako, ali Lord je po fizičkoj građi i po kilaži jaći od Rudija.

Pozdrav!
__________________
Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam u ideale svoje sumnjati...
Hooocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 20:31   #86
Lord
__________________
ja se konja bojim
krejzihors is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 21:33   #87
Evo kad vam se tolko sviđa Lord još koja slikica



__________________
Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam u ideale svoje sumnjati...
Hooocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 13:15   #88
prekrasni psi.samo ja iman dobermana...odlicno odgojen mislin trudin se .odma mogu zaboravit ma muskog pita jel tako?
__________________
ne nitko nam nece uzet ovu slobodu
slobodu o kojoj samo sanjaju slobodu za koju se umire
demonium is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 14:14   #89
Prekrasni pitovi, jeste da svi vole Lorda al` meni je Kia ,
jos da + recimo ima Kia a sa bojom koju ima Kim to bi bilo nesto nevidjeno fenomenalno.
NFL_AJKULA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 15:35   #90
Lord je stvarno prekrasan
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 15:41   #91
Quote:
Hooocker kaže: Pogledaj post
Bok Nikola!

Gle, najbolje sam znaš kako ti se pas ponaša u šetnji, dali te sluša i dali reagira na druge pse u šetnji. Dali te navlači dok šetate... Prema tome, razluči sam dali ima potrebe da mu stavljaš brnjicu?! Dali su ljudi i drugi psi sigurni od tvog psa, jer moraš imati na umu da šečeš sa psom koji ako nije dobro socijaliziran može iskoristiti desetinku sekunde tvoje nepažnje i "slabosti" i eto ti sranja.

Moj savjet ti je da mu bez obzira na sve staviš brnjicu. Čisto radi toga da ispoštuješ zakon koji to nalaže. Uostalom, zašto bi itko morao vjerovat psu koji u 10 sekundi rasčetvori psa 3 puta večeg od sebe? Koji grize jačinom večom od 900 kg/cm kvadratnom (usporedbe radi: rottweilwr 500kg/cm, njem. ovčar 350-500 kg/cm kvadratnom)...Makar mu takve ludosti možda nisu ni na kraj pameti, ali ja znam da ja ne vjerujem nikada tuđem psu pa tako se i ja ponašam prema drugima



Hvala puno na misljenju
Usput tvoj Lord je preljep pas.....
a moj pas je star 11 mjeseci
reagira na druge pse ali samo skakanjem i igranjem
jos nikad nije niti zalajao na drugog psa
sto se tice setnje slusa me
reagira i na druge ljude jel imam par prijatelja koji se redovito igraju s njim kad ga setam pa on valjda misli da ga i drugi ljudi tako vole i da ce ga svi pomazit
...
neradim neke posebne treninge s njim

i to bi isto volio znat
dali treba radit neke posebne treninge s njim ili jednostavno mogu samo setat i trcat??????

I ja svom psu nisam operirao usi
tj nisam ih rezao
a vidim da to 90% ljudi koji ih imaju rade......
pa sa koliko mjeseci starosti se to radi?????

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 12.06.2009. at 18:56.
nikola123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 15:49   #92
Kupiranje uški je zabranjeno u RH
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 17:28   #93
Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
Kupiranje uški je zabranjeno u RH


a zasto to svi onda rade????
i ako je zabranjeno di to uopce rade????

ja svogpitbuula drzim u boxu....
nadam se da to nije velika pogreska......
seta se svaki dan od 19 do 21h
kad ne radim onda i duze

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 12.06.2009. at 18:57. Reason: Molim nauciti koristiti opciju "edit"
nikola123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 21:25   #94
Pozdrav!

Hvala na lijepim rječima! Neznam od kuda bih krenuo pa ajde da nikoli odgovorim. Što se tiće treninga, obavezno ga provodi kod svog psa. pit bull je rasa psa sa veoma masivnim kostima kojima treba omogućiti pravilan razvoj, da nebi kasnije imao problema sa zglobovima. Pit bul je pas koji se razvija 3 godine u širinu i sa tri godine starosti tek potpuno se formira. Skluni su debljanju, stoga je trčanje (moji stari psi trče po 10-15 kilometara dnevno i to polovicu uzbrdo). neophodno radi formiranja mišične mase umjesto sala. Za pravilan razvoj mišića glave i vilice, preporučio bi ti puno puno "igranja" sa nekom gumom koju neće tako brzo pregristi i "navlačenja" sa psom. To su psi koji će takve vježbe (trčanje, a pogotovo navlačenje gume) sa zadovoljstvom raditi i nakon odmora će uvijek htjeti još, toga im nikad dosta.

Što se tiće kupiranja ušiju, moram napomenuti da to NIJE ZABRANJENO, nego psi sa kupiranim ušima ili repom ne prolaze više na izložbama (diskvalificiraju se), što naravno, ne igra nikakvu ulogu kod pitova (dok recimo kod staforda da).

@AJKUL

Nije to neviđeno imam takvih nekoliko komada, a i crvenih, isto braća, ali iz drugog legla. Kim je istog tipa i oblika kao i kia, samo je razvijena. Kiji je tek 7 mjeseci, a kim je 2 godine.
__________________
Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam u ideale svoje sumnjati...

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 12.06.2009. at 18:57.
Hooocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:29   #95
Kupiranje je zakonom zabranjeno.

Quote:
ZA ZAKONA O ZAŠTITI ŽIVOTINJA KOJI VRIJEDI OD 1.1. 2007.

Izvođenje zahvata na životinjama

Članak 8.

(1) Zabranjena je djelomična ili potpuna amputacija pojedinih osjetljivih dijelova životinjskog tijela, uključujući:
1. označavanje životinja protivno posebnim propisima,
2. rezanje ušiju i repa pasa, uklanjanje i rezanje osjetljivih dijelova kandži mačaka, rezanje glasnica i druge zahvate kojima se mijenja fenotipska slika životinje.

Kazna za kupiranje je 10 000 kuna, prije ulaska u EU će to još postrožiti.
__________________
If a dog will not come to you after having looked you in the face, you should go home and examine your conscience.
Slucajnigost is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:34   #96
ne kuzim pa kak ce se to kaznjavat.. ak neko npr. vidi na ulici rotta bez repa, sta vlasnik moze dobit kaznu zbog toga??
matei1707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:39   #97
ne znam. u ovoj državi je svašta moguće i nemoguće.
__________________
If a dog will not come to you after having looked you in the face, you should go home and examine your conscience.
Slucajnigost is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:43   #98
Rea


I moj omiljeni Kingač, nedam ga za niš
__________________
Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam u ideale svoje sumnjati...
Hooocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:49   #99
Quote:
Hooocker kaže: Pogledaj post
@AJKUL
Nije to neviđeno imam takvih nekoliko komada, a i crvenih, isto braća, ali iz drugog legla. Kim je istog tipa i oblika kao i kia, samo je razvijena. Kiji je tek 7 mjeseci, a kim je 2 godine.
Napisao sam rec "nevidjeno" samo da bi pohvalio...
Vidim da je Kia jos devejcica ali je prelepa, po meni lepsa od Lorda mada je to tesko usporedjivati. A siva mi je onako bas vrh pa sam zato spomenuo kada bi postojala pored ove sada jos jedna Kia a da ima sivu boju to bi bilo za moje oko .
NFL_AJKULA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 22:50   #100
Je "slucajni" istina, zaboravio sam na to. Ali mislim da to kažnjavaju one koji to izvode kao i vlasnika psa samo ako Vas u tome uhvate, inaće nema smisla. Mada još nikad nisam čuo da su nekog kaznili radio toga. Naime, skoro svaki veterinar će vam to napraviti.
__________________
Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam u ideale svoje sumnjati...
Hooocker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.