Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2007., 11:28   #61
doktorica opće prakse Zvjezdana Čatović i njezina medicinska sestra, i doktorice u higijenskom zavodu u puli koje vode akciju testiranja na HIV. Kad bi svi bili takvi
clee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 11:44   #62
Velika pohvala cijelom osoblju na Ginekologiji II u Vinogradskoj!!!
Sestre su fenomenalne!!!
Pohvala i mojoj dr. opce prakse u Studentskoj dr. Čilić.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 14:22   #63
Pohvala cijlom odjelu pedijatrije u osjeckoj klinickoj bolnici, isto kao i dr. Rubin na ginekologiji!
__________________
Barbi
barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 16:10   #64
Prim. dr. Omer Hodžić, internist - hematolog iz Poliklinike Simbex
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 13:34   #65
Quote:
iva11 kaže: Pogledaj post
Svaka pohvala dr.Jadranka Sokol - dermatolog, prije svega prekrasna, humana osoba pa nakon toga vrhunski stručnjak.Zahvalna sam joj do neba, moja obitelj i ja, spasila je jednog člana moje obitelji...Dala nam je ogromnu podršku, puno razgovora i razumijevanja kad je bilo najgore, pravi anđeo čuvar...
dr sokol je divna, zbilja svaka joj čast! a da ne govorim o tome kako - neeema višeee prištićaaaaa
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 12:09   #66
Quote:
Biserka32 kaže: Pogledaj post
V. Sosa Ljevar, lijecnica opce prakse u Studntskoj polikilinici u Zagrebu. Prva profesionalna lijecnica koja drzi do sebe i toga sto radi. Savjesna, korektna, ono- ok radi svoj posao. Šokrirala sam se, a to bi trebalo biti normalno tj. minimalan standard. Preporučujem!
potpisujem za dr. sosa ljevar - sumnjam da je prva i jedina, ali definitivno zaslučuje jedan
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 12:24   #67
Quote:
Demonique kaže: Pogledaj post
Pohvaljujem Dr. Streleca iz Petrove. Jako ljubazan, strpljiv, temeljit, jednostavan, nepodmitljiv i vrlo stručan... operirao me laparaskopski i riješio me mnogih muka uspješno.
Zanimljivo- moju rodicu skoro ubio i još tražio novce (koje je dobio unaprijed).
Možda se popravio
__________________
Wristcutter
Ryuuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 12:27   #68
Mogu jedino pohvaliti dr. Malčića iz Rebra, a ne znam jel taj doktor uopće još živ, a sve ostale samo popljuvati.
prolaznica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 12:48   #69
puno hvala doktoru kirurgu Bakoviću na Splitskoj kirurgiji,
i sve pohvale riječkom rodilištu!najjači su,ekipa u rađaoni je ludilo!
donedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 13:20   #70
Praktički sve s kojima sam se susrela... Moj zubar je mrak. Ginekolog još bolji. Doktorica opće prakse najbolja. A kad sam bila prošle godine na operaciji žučnih kamenaca - pa toliko mi je bilo lijepo na odjelu da mi se nije išlo doma! Svi su bili susretljivi i ljubazni i općenito dragi... Fama oko zdravstva je u velikom broju slučajeva o tome kako se mi kao pacijenti postavimo. Ako smo mi normalni većina će uzvratiti isto. Ako ne... pa...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 13:37   #71
Sve naj naj naj za sestre sa patologije trudnoće i gin 1.Isto tako i babice u rađaoni.
I puno lijepih riječi za dr.Alana Šermana sa ginekologije. Svi sa Sv. Duha.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 16:00   #72
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
dr. Paladina s rebra. divan i profesionalan
Slažem se,i njegov kolega dr Mrak je odličan!
hello kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 19:06   #73
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
dr. Paladina s rebra. divan i profesionalan
I uz njega dječji neurokirurg dr.Miklić i onkolog dr.Šantek,također s Rebra,i sve sestre koje rade s djecom na dječjim odjelima na Rebru i u Splitskoj KBC,....
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 09:16   #74
Dr. Josip Žmire, Vuk Vrhover, izvrstan Endokrinolog!!!
Prije svega jako dobar čovjek, izvrstan liječnik.
Preporučam ga svima koji imaju problema sa štitnjačom, dijabetesom,...

__________________
... She lies and says she's in love with him, can't find a better man...
She dreams in color, she dreams in red, can't find a better man...
Korny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:56   #75
Veliko hvala doc.dr. Toniju Kolaku u bolnici Dubrava. Ugradnjom trakice riješila sam se dijabetesa. Pohvala sestrama s abdominalne kirurgije.
freeland44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 11:07   #76
velike pohvale dr. Anti Srziću sa zaraznog odjela bolnice križine u splitu i dr. Blanki Milardović-Šunjara iz pulmološke ordinacije (Kalajžić) na križinama.

dok s druge strane, najgore kritike upućujem dr. Miše s pulmologije u kbc firule u splitu. moje preporuke su da dr. Miše izbjegavate u širokom luku jer ja nemarniju i neprofesionalniju doktoricu u svom životu nisam vidija. sramota!!!
__________________
...freedom's just another word for nothing left to lose, nothing don't mean nothing honey if it ain't free now...
marac24ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 20:10   #77
Pozdravljam cijelo osoble opće bolnice Pula, a mogu sve pohvaliti i da ako sve bude kako treba i uhvatimo par grupa napravimo humanitarni koncert pa im damo donaciju, ove godine radimo za dječji odjel jel nemaju ni klimu pa ako skupimo super, a našli smo več i ruke pa držte na figu
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:11   #78
zubara Plentaja iz Đurđevca
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 15:44   #79
Sve pohvale kompletnom osoblju sa Ginekologije I u Vinogradskoj bolnici!
Posebne pohvale dr. Ivičeviću : i dr. Kuni .
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 13:32   #80
Najveće pohvale ginekologiji na Merkuru, posebno ističem doktoricu Stasenko, koja je i čovjek i doktor, doktor Roki i mlada doktorica specijalizantica Žana.
Pohvaljujem i osoblje na Goljaku i Zelengaju, dr fizijatar Žučko, neuropedijatrica Kapitanović, teta Reba Mirjana terapeutica.
Ja sam iznenađena koliko dobrih i stručnih ljudi ima u našem zdravstvu!
svaka čast!
eva7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.