Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2008., 20:24   #61
da dobri su i imaju prostora za napredak i mislim da je klub ambiciozan i da će ih pratit sada su i im i juniori dobri imaju uspjeh 100 posto
futsal.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 00:28   #62
Čitajući Vaše komentare pogotovo komentare ''NeOn84'' i ''futsal.ri'', potaklo me da i ja dam svoj osvrt na ''svrstavanje FUTSAL-a i velikog nogometa u isti koš''. Na pocetku da se razumimo a mislin da ce te se i Vi složit ne postoji termin ''veliki nogomet'' i ''mali nogomet'' osim u tzv. ''uličnom rječniku'' što znaći da postoji FUTSAL i nogomet, što opet znaći da su to u suštini dva totalno različita sporta. Što povezuje FUTSAL i nogomet? Lopta, igranje nogom, cilj (postizanje golova) i neka pravila. A opet lopta nije iste veličine niti performansi! Dimenzije terena i broj igrača je totalno različit, pravila su različita u skoro svim segmentima! Ako pogledate ovo imaju praktički jako malo dodirnih točaka, a opet to je ''nogomet''. Mislin da ste malo pobrkali lončiće nitko ne stavlja u isti koš nogomet i FUTSAL samo pojedini ljudi igraju nogomet i FUTSAL paralelno. Ne znam kakva je situacija kod Vas ali u Dalmaciji konkretno u Splitu veliki broj igrača isključivo igra FUTSAL mali ih broj dolazi sa ''strane'' hocu reci iz nogometa u FUTSAL ekipe koje se natječu u županijskim ligama, II HMNL a da ne govorim I HMNL!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 23:52   #63
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Recite mi, ima li gdje na netu da se skine kakva futsal utakmica, pri tome ne mislim na youtube isječke. Zanimljiv mi je to sport, no nigdje se to nemoze gledati. Hvala.
bilo je na crofutsal za kupit, mislim da više nema.

probaj preko nekog torrenta mislim da ima za nać
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 16:47   #64
znao sam da me dalmatinci ne razumiju
futsal.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 22:02   #65
Post FUTSAL nije mali nogomet

Quote:
futsal.ri kaže: Pogledaj post
znao sam da me dalmatinci ne razumiju
Neman Vas sta krivo razumit, osvrt san napisa na ono sta ste Vi napisali. Druga je stvar ako niste svoje misli dobro prenjeli u tekstualni oblik!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 18:48   #66
MNK Cerje traži nekoliko futsal igrača za igranje proljetne lige u Sesvetama. Detalji na stranici kluba, odnosno forumu.
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 10:05   #67
Quote:
krunccrni kaže: Pogledaj post
MNK Cerje traži nekoliko futsal igrača za igranje proljetne lige u Sesvetama. Detalji na stranici kluba, odnosno forumu.
liga počinje oko 15.3. i traje oko 3 mjeseca.
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 10:24   #68
kolko plaćate po tekmi?
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 16:31   #69
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
kolko plaćate po tekmi?
klub plaća ligu 3700kn, svi detalji na stranici kluba
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 22:24   #70
ma znam kolko koštaju takve lige, igrao sam meglu, tinu i kutiju, kolko vi plaćate da se igra za vas, to pitam. pitam tak reda radi,ne za sebe jer ne haklam više, nego me zanima kak se sad kreću cijene po tekmi
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 01:25   #71
Btw, naša repka se plasirala u završno doigravanje za plasman na SP koje će se igrati u Brazilu.

Prvo smo dobili Gruziju sa 8-1 (Grdović (3), Despotović (2), Novak, Laura, Đulvat) nakon čega smo tijesno poraženi kod domaćina Španjolske sa 1-3 (Grcić). Dalje idemo kao jedan od dva najbolja drugoplasirana sastava.

Uoči ždrijeba:
Prvi bubanj: Španjolska, Italija, Ukrajina, Portugal, Rusija, Češka
Drugi bubanj: Mađarska, Bjelorusija, Bosna i Hercegovina, Slovenija, Rumunjska, Hrvatska

U ključnim susretima je Rusija dobila u Beogradu Srbiju sa 3-2 a domaća BiH iznenadila favoriziranu Nizozemsku sa 5-2. Ostali faforiti u prošli.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 07:36   #72
/\ /\ /\

Mađarska - Engleska: 15-0
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 13:02   #73
Prati li ko svjetsko u Brazilu?

Zadnje uređivanje chiko : 03.10.2008. at 15:02.
chiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 00:53   #74
pratin ja!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 12:49   #75
I ja jučer gledao Portugal -SAD
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 17:14   #76
prati se prati. Jedino sto mi neki dan nije bilo jasno jel pratim futsal ili rukomet. Pogotovo kad sam vidio rezultat 31:2 . Oboren svjetski rekord u postignutim utakmicama na jednoj tekmi. Al dobro, ipak su Salomonovi otoci bili u ratu do neki dan pa cemo im oprostiti sto su pustili Rusima da ih tak nasodraju . Al znate kaj mi nije jasno. vecernji list se neki dan hvalio kako ce od sada vise pratiti mali nogomet i kako vise nikad nece biti isto za futsal i da ce se stvari drasticno promijeniti a nisu u stanju napisati rezultate utakmica sa SVJETSKOG PRVENSTVA. Pa da bi se bolje pratio futsal i da bi se napredovalo u Hrvatskoj, mislim da se treba pratiti malo i medjunarodna natjecanja. Pa barem svjetska i europska prvenstva ako nista drugo.
lucki_radnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:08   #77
gledao ja češka - libija. 4-2 mislim da je završilo za čehe. na eurosportu budu prijenosi

edit: jeste. http://en.wikipedia.org/wiki/2008_FIFA_Futsal_World_Cup
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 16:10   #78
Thumbs up Malonogometni turniri u dvorani

Bok ljudi!!
Nadam se da svi kao i ja volite i pratite nogomet pa bih vas molio da ako slučajno znate neki dobar turnir negdje u dvorani da mi kazete jer ja imam svoju ekipu i nedavno smo se skupili i mislim da ima potencijala i htjeli bi da probamo igrat na nekom turniru ali da se igra u dvorani!!! Hvala !!!!!!!


POZZZZZZ
dlendl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 23:04   #79
turnir u karlovcu, solinu, sinju, trilju, trogiru, mozda i zimski kup dalmacije prije se igra na gripama, ovi se svi igraju u dvorani neki po FUTSAL pravilima a neki po modificiranim FUTSAL pravilima da bi privukli sta veci broj ekipa.
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 23:07   #80
Quote:
lucki_radnik kaže: Pogledaj post
prati se prati. Jedino sto mi neki dan nije bilo jasno jel pratim futsal ili rukomet. Pogotovo kad sam vidio rezultat 31:2 . Oboren svjetski rekord u postignutim utakmicama na jednoj tekmi. Al dobro, ipak su Salomonovi otoci bili u ratu do neki dan pa cemo im oprostiti sto su pustili Rusima da ih tak nasodraju . Al znate kaj mi nije jasno. vecernji list se neki dan hvalio kako ce od sada vise pratiti mali nogomet i kako vise nikad nece biti isto za futsal i da ce se stvari drasticno promijeniti a nisu u stanju napisati rezultate utakmica sa SVJETSKOG PRVENSTVA. Pa da bi se bolje pratio futsal i da bi se napredovalo u Hrvatskoj, mislim da se treba pratiti malo i medjunarodna natjecanja. Pa barem svjetska i europska prvenstva ako nista drugo.
ma to je smjesno kako se prati tko zna koji su tu neki interesi vecernjeg mozda netko pere pare tko to zna, samo je sigurno da ga ''prate'' na smjesan nacin!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.