Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2007., 23:17   #61
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
Aleksa ti si mi simpa oduvijek...ali blizanac je kriv što tak često mijenjaš raspoloženja ali ti pridodaje šarmu.
Ponekad si malo nepouzdan ili bar tako djeluješ(znam te s LjESa)
a ti si koji znak? meni je mjesec u ribama, i cuo sam da se najbolje slazu znaci kojima je mjesec u istom znaku...
aleksa81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:19   #62
ja sam bik, cura mi jarac, slazemo se savrseno, veza duga..

mada ja nikad ne povlacim paralelu horoskopa i stvarnosti, nevjerujem u to, al evo, neke istine stoje..
Mylo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:21   #63
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
naravno da zna a ako i ne zna, sigurno negdje u dubini duše sluti da mu ja ovako nešto radim iza leđa... Djevice su dosta intuitivne..
hmmmm, zasto mi intuicija govori da savrseni zenik i muskarac djevica niti ne sluti ovo zlo?
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:21   #64
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
a ti si koji znak? meni je mjesec u ribama, i cuo sam da se najbolje slazu znaci kojima je mjesec u istom znaku...
Bik podznak rak,valjda?to je sve što znam.
Kad saznam javljam se i nastavimo razgovot,ok?
(
Seeceru! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:24   #65
Quote:
rubi 25 kaže: Pogledaj post
moram ti priznat: my home my temple
meni stan mora biti mjesto gdje se rado vraćam svaki dan, mjesto koje me oživljava i puni energijom.
puno boja, cviće, feng sui, itd.
al kaj je najbolje tako se osjećam i prema autu.
i da imam puno crvene doma, to mi je tako super.
CRVENA!Volim da je gledam,volim da je vidim na drugom volim da je nosim...
Inače zemljane boje takodjer,prirodne....
Medjutim smeta me to što nemam dovoljno energije...
Teško se pokrećem ali na mene se svi oslanjaju...
Što je to?
Seeceru! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:30   #66
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
CRVENA!Volim da je gledam,volim da je vidim na drugom volim da je nosim...
Inače zemljane boje takodjer,prirodne....
Medjutim smeta me to što nemam dovoljno energije...
Teško se pokrećem ali na mene se svi oslanjaju...
Što je to?

navodno bikići imaju problema s vratom kod zdravlja, tak ja imam s štinjačom i to mi je oduzimalo energiju dok to medicinski nisam riješila.
ne bi bilo loše da odeš doktoru.
rubi 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 22:06   #67
Obožavam bikove, cura mi je bik i zakon je osoba, osjećajna, dobra osoba
jedino ja bježim i radim probleme, nemogu stajati na mjestu(blizanac) ali se prilagođavam. majke mi ima istine, i stari mi je bik, tipičan bik, samo radi radi radi......da nešto napravi, i napravio je, teški materijalisti, jedino to nekim bikovima zamjeram.
Blitzkrieg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:14   #68
Quote:
Blitzkrieg kaže: Pogledaj post
Obožavam bikove, cura mi je bik i zakon je osoba, osjećajna, dobra osoba
jedino ja bježim i radim probleme, nemogu stajati na mjestu(blizanac) ali se prilagođavam. majke mi ima istine, i stari mi je bik, tipičan bik, samo radi radi radi......da nešto napravi, i napravio je, teški materijalisti, jedino to nekim bikovima zamjeram.
Nasa situacija je slicna! Ja sam bik, a moj decko je blizanac! Iako mnogi govore da susjedni znakovi ne funkcioniraju bas najbolje, nasoj vezi mozda pridonosi to sto sam ja blizanac u podznaku! Tko zna!

Pozdrav svim bikovima i bičicama! Super mi je sto sam saznala da su mi neke cool osobe s foruma upravo bikovi! Ahhh...

 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 17:38   #69
Pomoć!-odredite hor.znak

bok !
dakle riječ je o okladi
zanima nas što je po horoskopu Adolf Hitler rođen 20.04.1889 godine u austriji
dakle ako netko zna neka napiše-hvala
buuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 17:42   #70
Ja sam bik i u knjizici o bikovima naveden je Hitler kao ''poznati'' bik!
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 17:50   #71
Hitler je 100% bik, vjeruj mi da se njegov horoskop detaljno proučavao. Ne uđe svake godine Sunce u neki znak u isto vrijeme, mislim da može varirati i po 24 sata. Tako čovjek rođen 20.04. može ispasti zadnji dan Ovna, ali i kao u Adolfovom slučaju i prvi dan Bika.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 18:03   #72
haha, ja sam rođena isti datum kao Hitler..
__________________
....I don't blame you for being you,but you can't blame me for hating it...
keky99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 20:04   #73
Quote:
zanima nas što je po horoskopu Adolf Hitler rođen 20.04.1889 godine u austriji
dakle ako netko zna neka napiše-hvala
Alfi
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 15:52   #74
Ne trpajte mi Hitlera u bikove. On je 20.4., dakle, na zadnji dan bikova. Da, spominje se kao poznati bik u knjižici o bikovima, ali je rođen na ZADNJI DAN OVNOVA. Možda samo ima utjecaj bikova pošto odmah poslije tog datuma slijede bikovi ...
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.07.2007., 11:54   #75
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Bik i Blizanci

Ova kombinacija je gotovo nezamisliva i vrlo je rijetka među ljudima. Radi se o totalnom rascjepu između dva sasvim različita svijeta u kojem žive ta dva znaka. Bik je stalan, trom, lijen i totalno neuzbudljiv i nezanimljiv lepršavom i nestalnom Blizancu koji će ga uvijek natjerati na rub živčanog sloma sa svojim kašnjenjem i neprekidnim smješkanjem. Blizančeva krilatica je "lako ćemo" a to će svakog pravog Bika dovesti do ludila tjedan dana nakon započete veze i tada sve puca. Blizanca bi vrlo nakratko mogle privući Bikove karakteristike mirnoće i pripadnost njegovim korijenima, ali stvarno samo nakratko, jer čim će vidjeti da ga Bik pokušava zaraziti tim svojim zemljanim teretom, on će pobjeći glavom bez obzira i nikada ga više nećete vidjeti. Bik previše robuje svojim navikama i običajima da bi popustio robinzonskom ponašanju svojeg Blizanca, bez obzira na to kako će mu se veza završiti. Zahtjevi Bika biti će preveliki za Blizanca, koji se nikada neće odreći svojih zavođenja i flertova bez obzira na ljubav koju ima za Bika.
Neskladna i nemoguća veza u bilo kojem obliku osim poslovnom..

Hmmmm....ja sam blizanka,moj dečko je bik. Zajedno smo 2 i pol godine i stvarno nam je lijepo..... kako je onda nemoguća veza između bika i blizanca kad smo mi jedno u drugome pronašli srodne duše i nemamo nijedan od problema ovdje citiranih.....
SkyAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 15:21   #76
Quote:
SkyAngel kaže: Pogledaj post
Hmmmm....ja sam blizanka,moj dečko je bik. Zajedno smo 2 i pol godine i stvarno nam je lijepo..... kako je onda nemoguća veza između bika i blizanca kad smo mi jedno u drugome pronašli srodne duše i nemamo nijedan od problema ovdje citiranih.....
Ovo su članci s neta koji na zabavan način opisuju vezu dva zodijačka znaka, od mogućih 12, znak bik i blizanci.

Za odgovor na svoje pitanje trebala bi izraditi natalne karte i otići kod astrologa.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 01:38   #77
bičica sam..
a, nitko ne spominje sklonost ka umjetnosti...?

podznak: strijelac
Kyra May is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 21:25   #78
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
Imamo lijepe cice i jako smo sexi,a pritom smo skromne
ovo mi je genijalno!!!!

i ja sam kravica
znam puno bikova koji su teski hedonisti, uzivaju u apsolutno svemu (spizi, picu, glazbi, bilmu, seksu...).
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 19:11   #79
BIK podznak Škorpion

Inače imam prijatelja Škorpiona, Djevicu,Jarca i Vodenjaka
Siillva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 20:37   #80
piše da se moj znak s bikom nikako ne slaže,,,ali uvijek naletim na bikove..mogu ih samo pohvaliti-nježni,brižni,imaju dobar ukus što se tiće svega...ma dobri u svakom pogledu
gillera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.