Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2013., 20:56   #61
Gustin

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
a zašto ne gustin?
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam, upravo se gustin preporuča celijakičarima za zgušnjavanje jela jer to je čisti kukuruzni škrob
Može se zamijeniti krumpirovim škrobom (jedno vrijeme ga je bilo u Gardenu), brašnom rogača, tapioke, aru prahom, itd.
rusofilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 21:11   #62
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam, upravo se gustin preporuča celijakičarima za zgušnjavanje jela jer to je čisti kukuruzni škrob
pa da, zato i pitam u čem je problem
piše čak i na kutiji da je bez glutena
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 22:01   #63
Mandioka

Jednom sam na poklon dobila prženu mandioku kao zamjenu za krušne mrvice. Stvarno dobra zamjena, nema neke velike razlike u okusu, pohano jedino ispadne više smećkasto, a ne zlatnožuto i hrskavije je.

Mandioca Tostada
rusofilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 16:51   #64
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam, upravo se gustin preporuča celijakičarima za zgušnjavanje jela jer to je čisti kukuruzni škrob

Na lchf-u sam.
Melart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 16:58   #65
Quote:
babicana4 kaže: Pogledaj post
Prva hrvatska LCHF kuharica - svi recepti u ovoj izvanrednoj kuharici su za jela koja ne sadrže namirnice s glutenom.

o-dli-čno!

zahvaljujem!
gugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 23:01   #66
Korisno

Jako fini prilog od pečenih paprika:

David Rocco: Zia Franca's Roasted Peppers

Ideje za quinou:

Martha Stewart: Quinoa Recipes
rusofilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 21:34   #67
Moze li mi netko objasnit kako ide ta biopsija crijeva?
ivana_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 20:08   #68
Pozdrav! Nov sam u ovome pa me zanima mogu li i dalje piti proteine? Ne mogu nigdje pronaci tu inf. Hvala
dragulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 20:59   #69
Quote:
dragulj kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Nov sam u ovome pa me zanima mogu li i dalje piti proteine? Ne mogu nigdje pronaci tu inf. Hvala
Pa proteini nemaju nikakve veze sa glutenom tako da mislim da možeš. ali prouči dobro uputu na pakiranju, mnogi proizvodi mogu imati gluten u nekim pomoćnim tvarima.... Recimo svi jogurti nisu pogodni za celijakičare jer mogu sadržavati gluten. zato i postoji ona oznaka prekriženog klasa pšenice što znaći da proizvod ne sadrži gluten
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 22:38   #70
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Pa proteini nemaju nikakve veze sa glutenom tako da mislim da možeš. ali prouči dobro uputu na pakiranju, mnogi proizvodi mogu imati gluten u nekim pomoćnim tvarima.... Recimo svi jogurti nisu pogodni za celijakičare jer mogu sadržavati gluten. zato i postoji ona oznaka prekriženog klasa pšenice što znaći da proizvod ne sadrži gluten
Logicno da,ali 'tko pita ne skita' ipak hvala!
dragulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 17:00   #71
Čokolada

Pronašla sam finu čokoladu s mljevenim pistacijama u dućanu u Martićevoj (ugao Martićeve i Bulićeve).

Perugina Nero Pistacchio

Imaju još bezglutenskih proizvoda (zapeo mi je za oko umak za roštilj Jack Daniel's ), ali nisam imala vremena da detaljnije proučim.
rusofilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 11:47   #72
Gluten kao sastojak?

Čitam neki dan u pekarnici sastojke nekog peciva, pa spominju i gluten (onako: brašno, kvasac, gluten, zob, bla bla bla), kao da je to odvojeni sastojak koji se dodaje u kruh.
Dosad sam mislila da se gluten nalazi u žitaricama tipa pšenica, a po ovom ispada da ga nekako izvlače i koriste zasebno - je li to moguće ili sam ja nešto krivo shvatila?

Inače mi ne smeta, ovo me zanima čisto informativno.
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 23:08   #73
Da, gluten se koristi kao poseban sastojak, tocnije glutensko brasno koje je 75% glutena. Adventovo glutensko brasno moze se kupiti u Mercatoru.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 21:15   #74
Ljudi, otkrila sam gluten free i laktoza free proizvode u Intersparu, "Free from". Da li netko ima iskustva??
demi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 16:10   #75
Quote:
demi79 kaže: Pogledaj post
Ljudi, otkrila sam gluten free i laktoza free proizvode u Intersparu, "Free from". Da li netko ima iskustva??
Iskustva u kom smislu?
Kupovali, konzumirali?
Naravno, već dugo su na tržištu.

Što te točno zanima?
neli5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 16:34   #76
Zobene pahuljice

Kako stoje stvari sa zobenim pahuljicama može li mi netko pojasniti?
Da li imaju glutena ili ne? Mogu li se konzumirati?

Da li postoje bezglutenske zobene i gdje se mogu kupiti?
Tnx
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 16:50   #77
Quote:
neli5 kaže: Pogledaj post
Iskustva u kom smislu?

Kupovali, konzumirali?

Naravno, već dugo su na tržištu.



Što te točno zanima?

Pa da li su dobri? Meni je sve ovo novo i cini mi se prakticno otici u spar i kupit osnovne namirnice tamo, brasno, tijesto, pahuljice, mlijeko bez laktoze...
Zanima me da li mogu to njihovo brasno koristit za palacinke? Ili za muffine ili neke druge kolace? Pise da je univerzalni mix.
Gdje vi kupujete hranu bez glutena?
Bila sam u bio-bio ducanu ali mi se cine skuplji.
demi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 01:57   #78
Mene zanima par stvari u vezi s tim...

Prvo, da li samo izvjesne zitarice sadrze gluten ili jos neka vrsta hrane mozda?...

Drugo, kako pravite hljeb, kad od kukuruznog ili heljdinog brasna bez primjesa mislim da se i ne moze napraviti hljeb... a nisam ga ni vidjela nigdje u prodaji? Ili ga i ne jedete?
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 09:28   #79
Quote:
Jedna Tanja kaže: Pogledaj post
Mene zanima par stvari u vezi s tim...

Prvo, da li samo izvjesne zitarice sadrze gluten ili jos neka vrsta hrane mozda?...

Drugo, kako pravite hljeb, kad od kukuruznog ili heljdinog brasna bez primjesa mislim da se i ne moze napraviti hljeb... a nisam ga ni vidjela nigdje u prodaji? Ili ga i ne jedete?
Gluten može sadržavati jako puno namirnica , čak npr suhomesnati proizvodi jer znaju izvana staviti brašno da glumi plijesan..... tAko sam čuo na jednom seminaru o bezglutenskoj kuhinji. čak ni svi jogurti nisu bez glutena. zato npr Vindijin jogurt ima na bočici znak prekriženog klasa pšenice što je znak da je nešto bezglutensko.. vrhnje kupljeno na placu kod kumice možda nije bezglutensko jer znaju staviti brašno u njega da bude gušće . zato je gospođa na seminaru i preporučila da se kupuju proizvodi od poznatijh maraka jer je manja mogućnost da sadrži gluten koji inaće u tom proizvodu ne bi trebao biti
Za čisti kukuruzni kruh, nisam 100 %siguran ali sa 90 % sigurnošću mogu reći da on ne postoji jer se samo od kukuruznog brašno ne može zamijesiti kruh
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 02:18   #80
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Gluten može sadržavati jako puno namirnica , čak npr suhomesnati proizvodi jer znaju izvana staviti brašno da glumi plijesan..... tAko sam čuo na jednom seminaru o bezglutenskoj kuhinji. čak ni svi jogurti nisu bez glutena. zato npr Vindijin jogurt ima na bočici znak prekriženog klasa pšenice što je znak da je nešto bezglutensko.. vrhnje kupljeno na placu kod kumice možda nije bezglutensko jer znaju staviti brašno u njega da bude gušće . zato je gospođa na seminaru i preporučila da se kupuju proizvodi od poznatijh maraka jer je manja mogućnost da sadrži gluten koji inaće u tom proizvodu ne bi trebao biti
Za čisti kukuruzni kruh, nisam 100 %siguran ali sa 90 % sigurnošću mogu reći da on ne postoji jer se samo od kukuruznog brašno ne može zamijesiti kruh
Kapiram, znaci, ima ga tamo gdje ilegalno dodaju brasno.

I bezglutenska dijeta je, u sustini, lisavanje hljeba. Osim ako nemas neku posebnu tehnologiju kako napraviti hljeb od kukuruznog i heljdinog brasna, a bogme i zivaca da se time bavis u kucnim uslovima...

U svakom slucaju, hvala Ti na odgovoru.
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.