Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2008., 21:43   #21
Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
450kn. Krenuli su od 0 isto. Dođe mi da se bunim kod Nivogrdanje, ali neću.

Kako je glupo ovdje raspravljat o ovakvim stvarima.
na mom računu za 10 m3 - 113 kuna
od sada se kupam i perem veš u jamničkoj... i to s okusom agvaje i brusnice, jeftinije me dođe

Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
Mislim da ću odbojkotirat ovo. Nema smisla. Kakva nova bolnička? kaj to znači uopće?

Žao mi je novih stanara, ali j.. ga.

Forum.hr se ponaša kao Vlada, ali ne kuže da ovdje glasači imaju izbor. U svakom slučaju par stotina hitova manje s moje strane. Zrno po zrno pogača.
najbolje mi je kak nam se uvlače u dupe... kao ti si prerezao nekakvu vrpcu i otvorio ovaj novi topic

Quote:
Frosch kaže: Pogledaj post
... u ovo vrijeme (21:28h) kupim kondome???
delfin, Majke Terezije 10, (098) 709 792
cicibambula is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 21:54   #22
Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
Edit: tek sad vidim da je tema zaključana. Nice job. A mogla se samo preimenovati u chat. Možda bi netko i imao nekakvo pitanje, možda bi netko i dobio nekakv odgovor.
mudro zboriš

Laella, jel može? pitaj one mudrije i pametnije od sebe

ipak je vama na forum.hr najbitnija čitanost i posjećenost... treba se od nečega i živjet, a naš voljeni stari topic je definitivno jedan od najčitanijih. pogotovo sada u vrijeme eura2008 i u post žednouhoj fazi, kada vam forumu postaje dosadnjikav....

zamislite, vi na forum.hr, koliko je samo ljudi čitajući naše susedske zajeba.cije usput kliknulo na bannere i reklame koje skupo naplaćujete.

ne ubijajte zlatnu koku

Quote:
oscar13 kaže: Pogledaj post
Da, slazem se da bi trebali nastavit pisat. Mozda su bili ljubomorni kak nam je super na nasem topicu pa nas htjedose eliminirat? But we will be back :terminator:

Uglavnom,
ajmo probat nac ipak neko novo ime, ovo s "neka nova bolnicka" mi zvuci ko neki hit od Novih fosila

Pocet cu s prijedlozima pa se slobodno nadodajte

1. Bolnicka is not dead
2. Free Bolnicka
3. Dajmo im da Bolnicare
4. Imagine all the Bolnicka sharing all the world...
5. Bolnicka - we did it our way
6. Obracun kod O.K. Bolnicke
7. Bolnicka u srcu - nema predaje
8. Bolnicka treck - deep space 34A-L
9. Moja Bolnicka, moji snovi
10. Tko je u Bolnickoj, zlo ne misli
Ozbiljni prijedlozi su takodjer dobrodosli
:bolnickafronta:

cicibambula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 08:38   #23
lock us up

inače fala na savjetima što pogledati kod useljenja
bum ja danas navrnul se da vidim da li su stavili i naše prezime (molim razumjevanje za stvorenu gužvu prepoznat će te me )
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 09:04   #24
Ako si u A3 ili A4 sigurno su ti stavili prezime na portafon.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 09:22   #25
ma mi smo uplatili samo kaparu ostatak ćemo dati 15.7. pa me zato zanima jesu stavili ili ne
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 11:42   #26
Nisam uočila prezime Killerdog
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 13:10   #27
Smile Primopredaja u ponedjeljak

Evo mogu objaviti (ne znam da li netko vec je) da su me zvali iz Nivogradnje danas ujutro i obavijestili me da u ponedjeljak od 8 do 16 mogu doci na primopredaju (ured u A4). Dakle, tjedan dana prije roka.
pus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 13:41   #28
A meni iz A4 su rekli da je primopredaja u utorak, a baš bi mi pasao ponedjeljak....koji si ti kat pus...
luce23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 14:40   #29
ja sam iz A4 i mene nisu još zvali
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:10   #30
mrs.kaby zvat će te u ponedjeljak...ja sam nazvala danas njih da pitam kad će biti primopredaja (a iz A4 sam), a oni zovu kupce iz A3, te su mi odmah rekli da od utorka slijedi primopredaja za nas iz A4
luce23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:03   #31
Znam da je oscar negdje pitala za pričuvu i pričala da mora ići tamo prijaviti, ali sad mi dragi kaže da ih je zvao i teta Vesna mu je rekla da možemo faxirat ugovor tak ne treba ići tamo... eto, ne trebate tražit izlaz s posla ili kasniti...
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 21:32   #32
...više n iš ne kužim,tek sam prije par dana počela tj. pokušala komunicirati sa starosjediocima,a danas već neka druga pjesma!!!
dobro je da sam zapamtila par "uputa" od prije,jer ih više nemam gdje pročitati!
zanima me kad mi je krajnji rok za neke izmjene u kupaoni?
ja sam A5,useljenje u 11mj!
nixa-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 00:35   #33
nixa samo ti pitaj, sigurna sam da će ti uvijek netko odgovoriti jer ovo ipak neće biti klasični chat, već opet ona stara bolnička koliko god se oni trudili da nas spriječe u tomu

a što se tiče uništavanja pdf-ova ni onaj s vjenčanjima se nije proslavio (znat će neke o čemu pišem)... ali svako zlo za neko dobro jer se izrodilo nešto puno bolje


i btw i ja sam zvala njih, i jedva čekam utorak!!! i psihički se pripremam na gužvu i nisam pametna kada bi bilo bolje ići...
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 10:32   #34
ekipa, zbunili ste me!!! gdje sada više da tipkam???!!!

slafko, nadam se da si sretan zbog suza...
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 10:34   #35
Kakvih suza?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 00:57   #36
Quote:
luce23 kaže: Pogledaj post
A meni iz A4 su rekli da je primopredaja u utorak, a baš bi mi pasao ponedjeljak....koji si ti kat pus...
Sry nije me bilo neko vrijeme
Inace, 4.kat
pus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 09:31   #37
Vazan infos vezan za vodovod i racune

Evo me opet nakon vikenda i imam jedan fakat vazan infos za sve koji su dobili konacno racun od vodovoda:

Svi koji ste dobili pocetno stanje 0 (slovima: nula), a pri primopredaji stana ste vidjeli i dobili u zapisniku za ocitanje brojila neko drugo stanje (ja npr. 12m3, dakle ono kaj su vam izvodjaci radova potrosili) javite se sa Zapisnikom o ocitanju brojila s primopredaje i ovim racunom kojeg ste dobili u Vodovod, Ulica Eleonore Patacic (kriza Smiciklasovu prije Marticeve), u drugu dvorisnu zgradu, 1.kat, soba br. 65. Onda ce Vam ispostaviti novi racun samo za vasu potrosnju vode, a ostalo naplatit Nivogradnji, kako bi i trebalo biti.
Ako ste slucajno platili, ja bih opet preporucila da se zaputite vodovodu, mozda vam priznaju razliku na iducem racunu, vrijedi pokusati.

Ako pak u zapisniku nemate upisano stanje brojila vode (znam da je kod nekih tako), onda navodno je to na posebnom papiru a neke je pak Nivogradnja navodno automatski prijavila na Vodovov (da se ogradim, tako sam samo cula), probajte kontaktirat s Nivogradnjom da se to rijesi.

Znam da bum ispala kapitalist, al zakaj bi mi nekom poklanjali nase parice, kad to mozemo kvalitetno utrosit na ispijanje kvartovskih kavica i pepsi.

oscar13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 09:32   #38
E, da i tko je od bijesa nakon tekme bacio punjac od mobitela na spust u garazu kod A1/A2?
Ajde, priznajte, nemojte se sramit, i muskarci placu
oscar13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 09:40   #39
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Znam da je oscar negdje pitala za pričuvu i pričala da mora ići tamo prijaviti, ali sad mi dragi kaže da ih je zvao i teta Vesna mu je rekla da možemo faxirat ugovor tak ne treba ići tamo... eto, ne trebate tražit izlaz s posla ili kasniti...
Wow, tenks na informaciji! Kad sam ju ja zvala, bila mi je nekak zbunjena i rekal je da kao oni moraju polozit kopije pa da treba donijet ugovor da se vidi kaj-ja-znam-kaj. ma bilo bi super kad bih mogla faksirat. A na koji broj su rekli da faksira (mozes mi i na pm napisat, to bi mi fakat pomoglo)? Tenks puno!

oscar13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 15:21   #40
Jutros sam već prije 8:00 vidjela neku nestrpljivu ekipu ispred A3 i A4 i baš mi je nekak bilo drago zbog njih! Sretno ljudi i javite nam prve dojmove!
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.