Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2009., 17:43   #1
Izlasci za "starije"...

Zanima me gdje se može izači u Zg, a da nema klinčadije...za one iznad 30, (zgodne, pametne itd, kao ja, ha, ha-šala)...
Bio sam u moviepub-u, ali davno i čini mi se da tamo izlaze stariji, ozbiljniji, pa me zanima jel ima još takvih ili sličnih mjesta?
Mario-31Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 18:11   #2
klincima je sad ferje, more im je preskupo i ima ih svugdje, po danu, po noći, preko tjedna, preko vikenda...

probaj možda u šestine, to je lijep zeleni kvart, imaš kamo za izać, restorani i kafići za (ne)pušače, lijepih djelova za šetnju, a tamošnja mladež mahom dolazi u centar
kylma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 18:21   #3
Movie je recimo OK. U Galleryju na Jarunu isto ima starije ekipe, ali to je "fancy" mjesto gdje izlaze nogometaši i misice, meni osobno neprivlačno... dalje ne znam
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 18:33   #4
Quote:
kylma kaže: Pogledaj post
klincima je sad ferje, more im je preskupo i ima ih svugdje, po danu, po noći, preko tjedna, preko vikenda...

probaj možda u šestine, to je lijep zeleni kvart, imaš kamo za izać, restorani i kafići za (ne)pušače, lijepih djelova za šetnju, a tamošnja mladež mahom dolazi u centar
Gle, malo mi je glupo solo šetat navečer Šestinskim kvartom. Sve je to super i krasno kad imaš partnera ili partnericu, ali ovak ne vidim neko uzbuđenje u tome, makar inače volim prirodu i nepušač sam...
Mislio sam na neko mjesto u gradu gdje dolaze osobe koje nisu u vezi i sl., a traže zabavu, a možda i nešto više...
Gallery se ni meni baš ne sviđa jer je "too fancy", bar po mom okusu...
Htio bi neko pristojno mjesto ( al opet ne neku alternativu tipa "močvara" i sl.), za izlazak, možda upznavanje novih ljudi i sl....
Več mi je dosta dnevnih kavica... uz njih se ništa ne događa...monotonija...
Mario-31Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 16:58   #5
Bok!
Dolazim ovaj vikend u zg. (inaće sam iz rijeke i dolazim zbog koncerta U2)
koja su dobra mjesta za izać,a da nisu puna klinaca?(imam 32god)
Hvala unaprijed!
mariofiuman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 20:20   #6
Quote:
mariofiuman kaže: Pogledaj post
Bok!
Dolazim ovaj vikend u zg. (inaće sam iz rijeke i dolazim zbog koncerta U2)
koja su dobra mjesta za izać,a da nisu puna klinaca?(imam 32god)
Hvala unaprijed!
sad sve ovisi kaj te zanima.
Nešto fency,alternativa????????
__________________
If I do something bad and there's no one there to catch me,does that make me good?
No_One_Knows is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 00:01   #7
U petak navečer otišao u movie, a tamo 8 ljudi, zajedno s konobarima, okrenem se i odem s frendom do bogaloo-a, a tamo isto par ljudi...koma...Ljeti je navečer grad prazan...osim u tkalči malo više ljudi po kafičima...
Mario-31Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 12:43   #8
mario podsjetit ću te samo da zivis u zagrebu.
zagreb je vise puta identificiran kao brutalno dosadan grad.
to o cemu ti pricas, upoznavanje, starija ekipa , dosadne kave itd.... , je ono sto misli jako puno ljudi u zg-u koji imaju izmedju recimo 26-35 pa i vise godina.
nazalost takvog mjesta gdje bi se svi drruzili cagali i upoznavali NEMA u zg-u.
Sigran sam da bi bio jeben promet u takvom disku kad bi se otvoroio i koji bi imao takvu reputaciju...
Nazalost , morat cemo se jos strpit!
tonijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 18:37   #9
Ne znam o čemu vi ljudi blebećete... Nisam iz Zagreba, al' povremeno naletim i uvijek nađem neko mjesto puno ljudi, žena, piva i svega što se poželiti može... Možda ste previše ograničeni pošto poznajete grad pa mislite da znate gdje je što i kako.... Ja lutam kvartovima, redom, dok ne nađem nešto što mi paše.... I, btw, nikad nisam lutao dulje od 2 sata.... Uvijek se nađe nešto zabavno.... Što bi da ste iz Slavonije, tu je većinu godine mrtvilo.... Ima par kafova s ekipom kakva prolazi, a ostalo su il' djeca il' cajke... Mislim, da se razumijemo, nemam ništa protiv djece (ako su legalna, naravno, nisam baš u pedofiličarskim vodama ) ali više volim kad mogu s nekim konstruktivno popričati o ovome ili onome prije neke ozbijljnije "akcije"....

Ne znam, možda griješim, al' svakome se čini da je negdje dalje puno bolje nego kod kuće.... Možda u tom grmu leži zec
Seeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 18:16   #10
Quote:
Seeman kaže: Pogledaj post

Ne znam, možda griješim, al' svakome se čini da je negdje dalje puno bolje nego kod kuće.... Možda u tom grmu leži zec
Ima nešto i u tome što si napisao, ali baš u špici ljeta je grad prazan jer su večina na moru.... i nema neke akcije, party-ja i sl...
Nadam se da je sad bolje kad se večina vratila...
Mario-31Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:09   #11
Nema se gdje izači i to je činjenica, mislim nemaju ljudi u 30-ima gdje izači. Moje cure i ja već mjesecima lutamo i tražimo mjesto gdje je ekipa naših godina, a gdje je opuštena atmosfera..gdje se može i pričati i zezati i plesati i naravno malo i flertovati..ali samo bebaci oko nas..
I nije baš ugodno kada ti neki pijani bebac slini na ramenu i ne možeš ga se nikako riješiti..
Ok, trebalo bi imponirati..ali
nepovjerljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 18:40   #12
Quote:
nepovjerljiva kaže: Pogledaj post
Nema se gdje izači i to je činjenica, mislim nemaju ljudi u 30-ima gdje izači. Moje cure i ja već mjesecima lutamo i tražimo mjesto gdje je ekipa naših godina, a gdje je opuštena atmosfera..gdje se može i pričati i zezati i plesati i naravno malo i flertovati..ali samo bebaci oko nas..
I nije baš ugodno kada ti neki pijani bebac slini na ramenu i ne možeš ga se nikako riješiti..
Ok, trebalo bi imponirati..ali
ljudi moji...od svog rođenja ne pamtim takvo mjesto. U srednjoj, na faksu, i sada..nikada nije bilo takvog prostora u zg-u.

Ako nađete-javite!
tejka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 02:18   #13
Quote:
nepovjerljiva kaže: Pogledaj post
I nije baš ugodno kada ti neki pijani bebac slini na ramenu i ne možeš ga se nikako riješiti..
Ok, trebalo bi imponirati..ali
ja ću poludit.Al stvarno je tako.
maissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 03:03   #14
kako stoji Limb i Sedmica? nisam dugo bila.
ivagr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 07:15   #15
Quote:
tejka. kaže: Pogledaj post
ljudi moji...od svog rođenja ne pamtim takvo mjesto. U srednjoj, na faksu, i sada..nikada nije bilo takvog prostora u zg-u.

Ako nađete-javite!
Recimo Purgeraj na Ribnjaku,tamo je šarolika ekipa.
Fosilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 14:03   #16
ako volite rokericu i mjuzu 60.70,80,90 u sanshine inn na vrbiku ima i biljar a sve je blizu grad i to.
sunshineinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 23:27   #17
Quote:
sunshineinn kaže: Pogledaj post
ako volite rokericu i mjuzu 60.70,80,90 u sanshine inn na vrbiku ima i biljar a sve je blizu grad i to.
hola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 13:15   #18
A što je sa novootvorenim Hard place-om? Kakva je tamo ekipa?
Myrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 17:26   #19
Quote:
Myrac kaže: Pogledaj post
A što je sa novootvorenim Hard place-om? Kakva je tamo ekipa?
di je.to
cickoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 17:51   #20
Hard Place je na Kvatriću. Šubićeva 55/1. Dvorište.
Za hard rock ekipu šarolikog godišta.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:07.