Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2009., 14:32   #81
Unhappy

Quote:
Pingvich kaže: Pogledaj post
Tamara je i više nego ok. Stvarno voli životinje i


...nemojte zaboga ici Ferarici, zena je luda, govorim iz prve ruke! Pravi se ljubazna, divna, i ne znam sto vec, zapravo je uzasna!

Mojemu je frendu zamalo ubila psa jer ga je totalno krivo lječila, glavno da je to masno naplatila! Mislim, ne bi mi bilo tesko dati lovu kada bih znala da ce izljeciti mojega clana obitelji, a tako razmislja i moj frend. No dogodilo se skoro najgore a kasnije se zena pravila da ga ne pozna. Ponijela se uzasno! Srecom, Malenoga je spasio Polic. Kasnije je mojemu frendu receno da je njezin nacin ljecenja bio ne apsurdan, vec i groteskan!

Meni je odbila dati savjet kada sam je zvala jer nisam znala sto napraviti s mackom s ceste za kojega smo mislili da ima panleukopeniju. Napisala je clanak o tome a meni nije htjela reci niti rijeci, a na moj je ljubazan upit jako bezobrazno reagirala. Bila sam ocajna jer Polica nisam mogla dobiti pa sam zvala nju i toliko je bila neugodna da je to bilo za ne povjerovati. A pisala je bas o toj bolesti clanak, niti jedan savjet mi nije htjela reci, samo je bila otresita i gotovo mi je sklopila slusalicu. Nije cak rekla ni da dovedem macka. Nju jednostavno nije briga. To su samo dva iskustva, ima toga jos.

Logirala sam se samo zato jer su mi prijatelji skuzili sto se ovdje pise. Zato molim svih kojima je stalo do svojega blaga, da ne nose zivotinje toj Cruelli. Iza njezinog osmijeha krije se teski diletantizam i pohlepa.

Iz srca svima preporucujem Polica koji mi je spasio mnoge zivotinje, cak i one koje sam donijela s ceste. Tip radi odlicno, jako je pristupacan, ljubazan i profesionalan.

P.S. svima koji se ne slazu sa mnom porucujem da se ne ljute i da ovo nije nikakva provokacija (kunem se!), i od srca im zelim da shvate s kime imaju posla prije no sto im ona napravi neku glupost zivotinjama. Ljudi cuvajte svoje zivotinje!
mala_rijecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 14:35   #82
btw... iako je ono bio stari post, stavila sam svoj odgovor ovdje da bude za svih koji naidju na ovu informaciju

LP
mala_rijecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 20:07   #83
uspoređivat Sanjina i Tamaru i njihov pristup ljudima je nemoguće jer su sasvim različite osobe
kod Sanjina sam par puta izašla iz ord. a da nisam dobila nikakav odgovor, on je možda dobar vet. ali za mene je Tamara bolji jer kod Tamare NEMA suvišnih razgovora ni prenemaganja oko životinja ona mi lijepo u kratko objasni bolest, šta moram šta ne i za mene je to dovoljno jer mi već godinama lijeći moje životinje. A znam puno ljudi kojima baš taj pristup ne odgovara , neki vole valjda da im vet. bude kao guru, neznam za šta.

meni je najvažnije da kada mi je životinja bolesna ja idem sa punim povjerenjem kod veta a za mene je to TAMARA ili kako je god zvali
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 03:09   #84
pozdrav svima!
čitala sam malo vaše postove o riječkim veterinarima, pa da i ja s vama podijelim svoja iskustva;
Ja osobno idem kod Sanjina; najbliže mi je, simpa je i ljubazan i već ga dugo znam. Da je ponekad malo površan i brzoplet, istina je, ali bar znam što mogu očekivati pa kada je nešto ozbiljnije potražim drugo mišljenje, dok za ove rutinske stvari idem kod njega.
Što Vet. stanice Rijeka imam sve riječi pohvale za jednog mladog veterinara. Mislim da se zove Darko Luštica, ali nisam sigurna. On mi je psa doslovno spasio kada se siroče otrovao i bio već skoro na samrti. Kasnije mu je sirotom dlakica otpala jer mu je sanjin dao infuziju i kalcij (ili kortizol?) pod kožu, a ne kroz kanilu. To su nagađanja drugih veterinara btw, tako da to uzmite sa zadrškom, možda je bila samo reakcija od trovanja. Onda sam pak išla kod Ferarice, ali nije radila ona, već neka glupandra koja mi je rekla da nema šanse da njemu dlaka ikada više naraste. nakon tog šoka ipak sam otišla kod dr. Luštice koji, nakon što je ustanovio da nisu gljivice ni šuga, lijepo iskreno i pošteno rekao da on ne zna što je i savjetovao mi da odem u Ljubljanu kod dr. Zaninovića, a mogao mi je prodavati pamet i to naplatiti. Uglavnom, njegov savjet sam poslušala i tako danas moj Gizmo ponosno nosi svoju gustu dlaku!
shih_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 21:49   #85
i gdje da ja vodim svog malog???
vet st rijeka-nema šanse,Darko je super al ostali,nema šanse
kozala-jednu kažu da je supe a drugi da ne valja ništa
trsat-sve čujem loše
sušak-da je radnja zastarjela
kamo onda da ja idem??čula sam da je u matuljima ok,ambulanta šapica?help!!!
dialien is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 15:15   #86
Kontaktiraj Pingvich za preporuku u Rijeci.
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 20:29   #87
Evo, za Pulu sve pohvale za dr. Hajstera.
Čisto, uredno, ne čeka se puno, znaju sa životinjama, jako dobro rade.
O mačku koji je imao operaciju brinuli su se bolje nego što većina ljudi nažalost prođe po bolnicama
Micek je tjednima poslije išao na bezbrojne kontrole, dvaput dnevno čak, dobivao lijekove, a sve uključeno u cijenu operacije.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 13:14   #88
e
Quote:
mala_rijecanka kaže: Pogledaj post
...nemojte zaboga ici Ferarici, zena je luda, govorim iz prve ruke! Pravi se ljubazna, divna, i ne znam sto vec, zapravo je uzasna!

Mojemu je frendu zamalo ubila psa jer ga je totalno krivo lječila, glavno da je to masno naplatila! Mislim, ne bi mi bilo tesko dati lovu kada bih znala da ce izljeciti mojega clana obitelji, a tako razmislja i moj frend. No dogodilo se skoro najgore a kasnije se zena pravila da ga ne pozna. Ponijela se uzasno! Srecom, Malenoga je spasio Polic. Kasnije je mojemu frendu receno da je njezin nacin ljecenja bio ne apsurdan, vec i groteskan!

Meni je odbila dati savjet kada sam je zvala jer nisam znala sto napraviti s mackom s ceste za kojega smo mislili da ima panleukopeniju. Napisala je clanak o tome a meni nije htjela reci niti rijeci, a na moj je ljubazan upit jako bezobrazno reagirala. Bila sam ocajna jer Polica nisam mogla dobiti pa sam zvala nju i toliko je bila neugodna da je to bilo za ne povjerovati. A pisala je bas o toj bolesti clanak, niti jedan savjet mi nije htjela reci, samo je bila otresita i gotovo mi je sklopila slusalicu. Nije cak rekla ni da dovedem macka. Nju jednostavno nije briga. To su samo dva iskustva, ima toga jos.

Logirala sam se samo zato jer su mi prijatelji skuzili sto se ovdje pise. Zato molim svih kojima je stalo do svojega blaga, da ne nose zivotinje toj Cruelli. Iza njezinog osmijeha krije se teski diletantizam i pohlepa.

Iz srca svima preporucujem Polica koji mi je spasio mnoge zivotinje, cak i one koje sam donijela s ceste. Tip radi odlicno, jako je pristupacan, ljubazan i profesionalan.

P.S. svima koji se ne slazu sa mnom porucujem da se ne ljute i da ovo nije nikakva provokacija (kunem se!), i od srca im zelim da shvate s kime imaju posla prije no sto im ona napravi neku glupost zivotinjama. Ljudi cuvajte svoje zivotinje!
eto kako se ono kaze sto ljudi sto cudi.... ja se nebi nikako slozila sa ovim...pislaa sam o tome u prijasnjim postovima o Policu kako mi je krivo poceo lijecit psa i kako ima prastare i nesispravne aparate.katastrofa!!!
bila sam kod njega 14 god i nikad vise.sad sam vec nekoliko mjeseci kod Ferarrice i zadovoljna sam,ok je zena i potrudi se oko psa,jest da ju je tesko ulovit jel vecinom ona druga radi,ali dobro nije ni ona losa..
sanjin je ok dok je samo cijepljenje ili nesto banalno u pitanju ali kad treba nesto ozbiljno rjesit,nema sanse,brzoplet,uvijek zuri.uzas!!!!!!!!
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 09:09   #89
Veterinari Koprivnica

Pozdrav!
Zna li netko koji bi bio najbolji veterinar u Koprivnici i okolici za liječenje tvorova?
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:33   #90
Veterinarske stanice u Splitu!?

Isprike ako postoji ovakva tema, ali hitno je.


Ugl, nezadovoljan sam radom i uslugom u dosadašnjoj veterinarskoj stanici.

Molim sve koji imaju iskustva sa splitskim veterinarskim stanicama da daju svoje mišljenje i prijedloge. Požurite.


Ukoliko ne može tu zbog "reklamiranja", može i na PM.



Hvala.
Play_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 10:06   #91
Vetrinar u Solinu

Ima li netko iskustva sa veterinarima u Solinu?
animaux is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 20:58   #92
sisačko-moslovačka županija

ima li tko iskustva sa veterinarima u Sisačko - Moslovačkoj županiji?

tj. konkretno sa Mario veterina ambulantom, klinikom ili šta li su god.

sami sebe hvale na webu i djeluju ok, super mi vetovi zvuče preko telefona ali zanima me kakvi su sa životinjicama pogotovo ako se ostave kod njih na boravku.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 11:53   #93
Pošto meni nitko nije imao dati info onda da ja javim svoje dojmove
Mi smo ovaj tjedan sterilizirali našu macu u Mario veterini i skroz su super sviđa mi se njihov optimizam i ta dobra vibra, pored očigledne stručnosti. Nisam imala dojam u ni jednom trenutku da ih davim a to mi je jako bitno

Isto tako pohvalila bih veterinara Pendića iz Petrinje. Jako je jednostavan a učinkovit, bar se takvim do sada meni pokazao makar, sva sreća, nisam imala ništa osim redovnih pregleda i cijepljenja maca kod njega.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 00:19   #94
Quote:
traxdata kaže: Pogledaj post
ja sam veterinar i ne dozvoljavam da generaliziraš i da pišeš da se veterinari bogate na ljudima.
tvoje loše iskustvo je druga stvar.

ja sam ti napisala istinu, ti to možeš prihvatiti ili ne, tvoja stvar, ali ne seruckaj laži o veterinarima, struka nam je dovoljno potplaćena...
Traxidata,
Veterinaska stanica u Rijeci je skup ljudi koji ne zasluzuje ni ulaz u ZOO a kamo li lijeciti bolesne zivotinje.
A vi veterinarcici ako su vam male place idite cistit ulice tamo su vam vece place obzirom da to radite iskljucivo radi novca.

Svaka cast pojedincima !

: bljak:
Morpheuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 14:27   #95
Najbolje je počet radit besplatno. Živjet ćemo od Sunca.
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 13:14   #96
Da, bit ćemo ko solarni jogiji ako oni mogu, što ne bi i mi mogli, nisu oni bolji od nas!
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 23:54   #97
Thumbs up

pozdrav..... evo da se i ja prdruzim pohvalama za veterinara dr. Darko Luštica... stvarno je super iako je mlad stvarno mu svaka cast jako je pristupacan i sve lijepo objasni!!! moj pas je bio bolestan i nismo znali sta joj je mjesec dana sam je vodila kod njega na sve moguce testove,vadenje krvi(neke je cak radio na svoj trosak)jer ga je jako zanimalo sta joj je na kraju smo otkrili da je dobila secer i osljepila je ali vise nije bilo pomoci i nazalost morali smo je uspavat.
citala sam malo ostale vase prituzbe na vet.stanicu rijeka... prvi put sam dosla tamo i upoznala dr.Krznarica on mi je operirao psa,sve je bilo super odgovorio je ljubazno na svako moje pitanje, sa dr.Darijom nisam bas imala iskustva jedanput sam dosla po neki nalaz i bila je jako ljubazna, za dr.Darka imam samo pohvale, jedino mi se ne svida dr.Tus jer zna bit otresit....

Zadnje uređivanje saky892 : 03.03.2010. at 00:26.
saky892 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 15:43   #98
Quote:
Play_ kaže: Pogledaj post
Isprike ako postoji ovakva tema, ali hitno je.


Ugl, nezadovoljan sam radom i uslugom u dosadašnjoj veterinarskoj stanici.

Molim sve koji imaju iskustva sa splitskim veterinarskim stanicama da daju svoje mišljenje i prijedloge. Požurite.


Ukoliko ne može tu zbog "reklamiranja", može i na PM.



Hvala.
Vet. stanica dr. Vanda Rauniga. On i kolega su genijalni. spasili su nam bili čak i malog hrčkića, kad su svi drugi savjetovali da (pazite sad ovo) BEŠTIJU BACIMO JER IONAKO NE ŽIVI DUGO!!! S povjerenjem vodimo psa kod njega i zadovoljni smo.
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 19:07   #99
Požega,Sl.Brod i okolica

Toplo preporučam veterinarsku stanicu ARGUS u Slavonskom Brodu,ekipa koja radi je fenomenalna,trude se maksimalno,svi su ljubazni,stručni,nisu skupi...Ma nemam riječi,ako tko treba nešto, a iz Požege je ili okolice oni su moja preporuka!!
Maja0406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 14:18   #100
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
ima li tko iskustva sa veterinarima u Sisačko - Moslovačkoj županiji?
Ja sam nedavno vodila macu na sterilizaciju u veterinarsku stanicu u Novskoj. Sterilizaciju je obavila Marijana Šamija, i ostavila je odličan dojam na mene -- osim što je operacija prošla dobro i maca se oporavila bez ikakvih komplikacija, žena je jako ljubazna i simpatična i vidi se da voli životinje.
Agatha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.