Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2011., 22:01   #41
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Ma joj... Pa nije to zabuna, samo neće slušat dobronamjerne savjete nego žele brze, i samim time kratkortajne, rezultate.
ili kupuju placebo efekt.
Pa mršave jer manje jedu,a misle da je to od tablete.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 22:07   #42
Ako ih vec mislis uzimati, obavezno se pridrzavaj uputa u kojima pise da uz njih moras manje jesti i vjezbati.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 22:53   #43
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
A kupila sam je. A što sad.
Kupila sam je u ljekarni Farmacia i košta 289, 90kn.
Aj javi imal kakvog ucinka
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 09:08   #44
Ja vjerujem da je autosugestija jako bitna kod raznih čajeva, tableta i sl. Ne samo onih koje se vežu uz mršavljenje... Primjer, meni zapakirajte čaj od kamilice u kutiju na kojoj piše da je to čaj za mršavljenje i da smanjuju osječaj gladi i bla, bla, bla.....i ja ću zaista mršaviti, neću biti gladna.....Čang šlang prije desetak godina....smršavila 5-6 kg i ja zaista nisam bila gladna da li od čaja ili sam samo bila slonić Dambo koji leti sa svojim perom u surlici.
malač is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 13:10   #45
Lavanda mia, Zagreb, kupila u utorak, 215 kn.
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 14:33   #46
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Aj javi imal kakvog ucinka
Nisam prorok al mogu ti ja odmah rec kakav ucinak ima
__________________
...I've been misunderstood for all of my life...
pjesnik_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 15:16   #47
Prijateljica mi to počela koristit, svi smo kolektivno odvaljivali na tu njenu odluku..
Ali evo kaže da jede jako malo, 3 put dnevno, a inače je tamanila kad je stigla vidit ćemo dokad će je to držat
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 19:38   #48
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
Prijateljica mi to počela koristit, svi smo kolektivno odvaljivali na tu njenu odluku..
Ali evo kaže da jede jako malo, 3 put dnevno, a inače je tamanila kad je stigla vidit ćemo dokad će je to držat
Jel ne vidite da kod tih tableta odgovori su uvijek isti. Manje jede, treba vise vode i nisu gladni, jos dosta njih se pocne i aktivnije kretat ( ili bavit necim).

Prvo manje jedu jel misle da ce tako pojacat efekt tableta ( i oce a isto bi bilo i da ih ne piju), imaju vjerovatno neku supstancu koja izaziva žeđ a voda jako cisti organizam i automatski smanjuje glad, kola brzo kroz organizam i tu je efket.

Kad neko prestane pit pilule misli a) da ce ostat na istoj kilazi ako se vrati starim navikama b) postaje jos vise gladan nego prije. Napravite anonimnu anketu pa neka svako kaze ko je uspio skinut s tabletama kile i kad ih je presto pit jesu li mu se vratile kile i jesu li jos otisle gore ili su ih smanjili. Bas bi me zanimali ti odgovori.
__________________
...I've been misunderstood for all of my life...
pjesnik_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 10:53   #49
kao prvo ko smatra da tablete nedjeluju i sole pamet tu drugima,neznam sta uopce rade na ovoj temi,odite se baviti necim drugim,ko voli nek izvoli...kao drugo zanimaju me iskustva onih koji su probali,ja sam pitala u ljekarnoj Pablo i oni imaju i kostaju 289,90kn,nisam jos kupila ali vjerovatno budem,jer svakako idem u teretanu svaki dan promjenila sam prehranu koliko mi obveze dopustaju,pa sad ako stvarno djeluju koliko toliko pa da izgubim ovaj visak sto prije...probala sam par dugih preparata ali nije bilo nekog ucinka ali jedan preparat koji sam ja koristila a koristila ga je i cura koju poznajem,meni nije nista djelovao a ona je za nekih godinu dana izgubila oko 30kg,tako da sam misljenja nemoze nam svima sve odgovarati,nekome da,nekome ne....i jos bi napomenula da ta cura uopce nije vjezbala ni bilo sta drugo...
deedeedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 12:28   #50
moguće nuspojave

Napadaj panike? Ma, tako djeluje tableta...
Nakon istraživanja koje je za komapniju uspješno provedeno, Capsiplex pilule doživjele su veliki uspjeh na britanskom tržištu. U šest mjeseci otkad je pilula puštena u prodaju, milijun primjeraka je kupljeno, a podaci iz robne kuće Harrods pokazuju da je jedan od tri naprodavanija proizvoda. Cijena kutijice pilula je oko 300 kuna, ali svi oni koji očajnički žele skinuti višak kilograma ne mare za to.

Znanstvenici su odavno znali za pozitivne učinke čilija u pogledu dijete, ali jedini problem je bio kako umanjiti brz rad metabolizma. Istraživanjem je dodan sastojak koji umanjuje takve smetnje, a tvorci proizvod hvale podacima da se sastoji samo od prirodnih sastojaka.

Međutim, iskustvo Tony Withers je suprotno onima koji koje izumitelji pilule obećavaju. Nakon prve pilule, sintomi koje je doživjela nisu bili zadovoljavajući. Osjećala se loše, bilo joj je mučno, činilo joj se kao da doživljava panične napadaje. Pregledala je mnoge forume i primjetila da su i mnogi drugi doživjeli slične simptome. Nakon takvog iskustva odlučila je da više neće koristiti farmaceutske proizvode osim ako ih nije liječnik propisao.

Iz Capsiplexa nema odgovora

Kućna vaga
Poanta priče je da je neodgovorno od tvrtke Capsiplex što skriva i drugu stranu konzumiranja dijetnih pilula za koje je naglašeno da su sastavljene samo od prirodnih sastojaka, piše Daily Mail. Fenomen tog proizvoda zahvatio je tržište, no opreza nikad dovoljno. Postoje zapisi o prijavama žena koje su nakon korištenja Capsiplexa osjetile poremećaje u radu srca, a to je veoma ozbiljno.

Kompanija je obaviještena o informacijama negativnih posljedica Capsiplex pilula, te je zamoljena da na službenoj stranici javnost obavijesti o tome. Reakcija kompanije nije objavljena, ali ono što se može zaključiti je da se problem s kilogramima nikako ne može riješiti samo jednom pilulom, nego i ravnomjernim, zdravim obrocima, te češćim vježbanjem.

Te dvije kombinacije ako se ustraje u njima, nakon određenog vremena, mogu se pokazati vrlo uspješnima.


izvor: http://dalje.com/hr-zivot/cili-u-pil...se-suti/313445
resetting is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 02:08   #51
Izguglala sam Capsiplex iz čiste radoznalosti što obično napravim kad me reklame bombardiraju i naletim na ovaj thread.


Moje iskustvo sa 46 godina i cjeloživotne borbe sa kilogramima kaže samo jedno.
Kombinacija aerobne i anaerobne aktivnosti 4 puta tjedno i dijeljenje obroka na 5 umjesto 2 ili 3..te povećan unos proteina i GI niskog indexa a smanjenje visokog u svakom slučaju jedino donosi rezultate.A ZDRAVO JE
Ne znam koja to pilula može potrošiti 280 kcal a da pri tome i djeluje na mišićni rast, što je jedini način da organizam ubrza rad i troši više energije u mirovanju.

najlakše je popit pilulu i vjerovat u bajke..bez znoja razočarenje je tim veće i bolnije kad shvatimo da smo bacili lovu.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 14:16   #52
Quote:
deedeedi kaže: Pogledaj post
kao prvo ko smatra da tablete nedjeluju i sole pamet tu drugima,neznam sta uopce rade na ovoj temi,odite se baviti necim drugim,ko voli nek izvoli...
To nije soljenje pameti nego pokušaju davanja dobronamjernih savjeta da ljudi ne bacaju novce i ne unose u sebe svakojaka sranja koja ne djeluju dugoročno.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 11:45   #53
Da, vidla sam isto reklamu u Nacionalu. Radje bi se dobro najela ljute paprike ili uložila u neki dobar fitness program neg opiz**la 300ak kn za ovo Ma to sigurno ubrzava rad srca, onak si garnat malo lud, anksiozan i u panici..Ne hvala, imam toga svakodnevno i bez tableta.

A stranica im izgleda ko one za lažnu Viagru, ko da su je radili studenti na 1. god, prvim vježbama I mogu mislit kak ih troše bračni par Pitt
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 19:53   #54
Question Hm... Da Ili Ne ??

Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post

Ček, kupila si, probala si, a onda pitaš o kojim je tabletama riječ?
Ja niš ne kužim!
Ako si kupila i probala, ajde podjeli s nama svoja mišljenja.
I da, koju si količinu kupila (za koliko dana) i koliko platila?
http://dalje.com/hr-zivot/cili-u-pil...se-suti/313445
Allie.rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 10:13   #55
Quote:
4ever_young kaže: Pogledaj post
Mislim da su alli i capsiplex jedine tablete koje djeluju,mada capsiplex su revolucionarne ako su istinite.
Bok, ja ih koristim već tjedan dana i moram priznati da ima učinka..kilice idu dolje
nova73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 04:15   #56
Nemojte uzimati Alli ni za živu glavu, ta pilula može izazvati vrlo opasne nuspojave. Ne znam točno kako je kod nas, ali znam da je vani ograničeno uzimanje Alli-ja na maksimalno 3 tjedna, a mislim da isto važi i za Xenical.

Capsiplex je dobra, prirodna pilula i te nuspojave koje se spominju u medijima uglavnom su tzv. "healing effect" koji se javlja dok se tijelo privikava na njih.

Međutim, definitivno najbolja pilula trenutno je Proactol. -->> Link
Proactol je najprodavanija pilula u V.Britaniji (to je britanska firma), potpuno je prirodan, testiran i dokazan da je 1)učinkovit (testiran i na placebo) i 2) potpuno bez nuspojava.

Djeluje na dva načina: "omata" masti i čini ih neprobavljivima i suzbija apetit. Ne djeluje agresivno i kile se ne gube prenaglo, pa je manja opasnost da će se vratiti a može se uzimati neograničeno dugo, baš zato što je 100% prirodan.

Cijena: 50-ak kn skuplji od Capsiplexa, tj. oko 350 kn mjesečno pakiranje.
Ja sam uzeo tromjesečno pa me izašlo nešto povoljnije, a sad vidim da imaju što prije nije bilo - 4-mjesečno pakiranje koje je samo 19€ skuplje od 3-mjesečnog i plus uz to daju Accai Berry (detox) gratis.

Pijem ga evo skoro dva mjeseca, skinuo sam 11 kg bez nekih dodatnih aktivnosti, nadam se da će otići još 5-6 za ovih mjesec i nešto koliko još imam.

Volio bih si naručiti još jednu kutiju, pa ako se netko iz Zagreba odluči naručivati više kutija, neka mi javi na privat pa da se dogovorimo da podijelimo troškove
tamburix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:06   #57
Samo mala dopuna: ako će netko kupovati Proactol, neka u kućicu "discount code" ukuca PROAC8 - to je kod za 8% popusta
tamburix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 16:23   #58
Quote:
tamburix kaže: Pogledaj post
Nemojte uzimati Alli ni za živu glavu, ta pilula može izazvati vrlo opasne nuspojave. Ne znam točno kako je kod nas, ali znam da je vani ograničeno uzimanje Alli-ja na maksimalno 3 tjedna, a mislim da isto važi i za Xenical.

Capsiplex je dobra, prirodna pilula i te nuspojave koje se spominju u medijima uglavnom su tzv. "healing effect" koji se javlja dok se tijelo privikava na njih.

Međutim, definitivno najbolja pilula trenutno je Proactol. -->> Link
Proactol je najprodavanija pilula u V.Britaniji (to je britanska firma), potpuno je prirodan, testiran i dokazan da je 1)učinkovit (testiran i na placebo) i 2) potpuno bez nuspojava.

Djeluje na dva načina: "omata" masti i čini ih neprobavljivima i suzbija apetit. Ne djeluje agresivno i kile se ne gube prenaglo, pa je manja opasnost da će se vratiti a može se uzimati neograničeno dugo, baš zato što je 100% prirodan.

Cijena: 50-ak kn skuplji od Capsiplexa, tj. oko 350 kn mjesečno pakiranje.
Ja sam uzeo tromjesečno pa me izašlo nešto povoljnije, a sad vidim da imaju što prije nije bilo - 4-mjesečno pakiranje koje je samo 19€ skuplje od 3-mjesečnog i plus uz to daju Accai Berry (detox) gratis.

Pijem ga evo skoro dva mjeseca, skinuo sam 11 kg bez nekih dodatnih aktivnosti, nadam se da će otići još 5-6 za ovih mjesec i nešto koliko još imam.

Volio bih si naručiti još jednu kutiju, pa ako se netko iz Zagreba odluči naručivati više kutija, neka mi javi na privat pa da se dogovorimo da podijelimo troškove
Ja prvi put cujem za ove tablete...
Ja sam nasla tablete koje mi pomazu...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 18:23   #59
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja prvi put cujem za ove tablete...
Ja sam nasla tablete koje mi pomazu...
Nisu se reklamirali na ovim prostorima. Ali ako i jednu i drugu ukucaš u gogle, vidjet ćeš da proactol ima 3x više rezultata i da su komentari valjda 99,9% pozitivni.

Što se tiče Capsiplexa, i ja mislim da su ok, također puno pozitivnih komentara. Meni je više-manje OK sve što je od prirodnih sastojaka, mrzim kemiju
tamburix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 18:38   #60
Quote:
tamburix kaže: Pogledaj post
mrzim kemiju
Vidi se Da ju ne mrzis, znao bi da su i prirodni sastojci kemikalije, da si ti nacinjen od kemikalija i da je sve sto unosis u sebe nacinjeno od kemikalija (prva lekcija kemije, sedmi razred).

http://icanhasscience.com/chemistry/...nt-a-chemical/
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.