Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2013., 23:00   #401
Meni je taj Brendon od početka bio too much! I sada kada ga je izbacila pa je komentirao "eto još jedna osoba koja ga je napustila"
Too much

Nadam se da će skoro skužiti kakav je Ben,iako mislim da će u idućoj epki onaj vojnik započeti s njom temu o Benu,možda sam krivo shvatila najavu iduće epizode..vidit ćemo

Meni su uglavnom dečki simpatični,osim Bena. Stvarno je ljiga
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 15:00   #402
dobro to da malo je pretjerao u vezi toga
al ovak mi je bio simpica bolji sto put od te ljige Bena
tak me podsjetio ono kad joj se uvalio u auto ko Justin kad je dosao Ali u kuću
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 18:34   #403
Ja sam se stvarno navukla na ovu sezonu
Desiree mi je stvarno ali stvarno prekrasna,em je zgodna em tako imam neki filing da je i u stvarnom životu tako draga osoba

Jučerašnja epka mi je bila vrili gut
Mislim da je Mickey očekivano otpao a spoj sa Michaelom i Benom je bio totalna katastrofa, iako mi se Michael sviđao s početka,mislim daj e u nastojanju da pokaže Bena kao negativca,stvarno pretjerao. Mislim da je tribala obojicu poslati kući ali svejedno joj je sigurno Michael pao u očima i teško da on preživi još 2-3 epizode

James je stvarno zgodan ali od početka mi nešto ne štima s njim, vidim najavu iduće epizode da će doći do raspleta.
Ostali dečki su mi stvarno cool
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 22:13   #404
napokon jedna stvarno dobra epizoda

Chris mi je ok. malo je pretjerao sa poezijom, ali drag mi je svejedno. ipak nekako imam osjećaj da su sve prošle sezone koje sam gledala imale bolji cast. nekako su mi svi bezveze, par njih mi je ok ali nitko me nije posebno oduševio.

i slažem se da je Michael pretjerao, ono je baš bilo nisko i neukusno. trebala je njega poslati doma, ili zamoliti producente da li može poslati obojicu. a možda je pitala pa joj nisu dali
mišica2510 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 11:18   #405
Chris mi se najmanje tamo sviđa,mislim da nije loš ali mi nekako vuče mrvicu na šmoklju
Lagano kreće pretjerivati

Michael definitivno ispada u idućih dvi,tri epizode. Trebao je definitivno ispasti u prošloj
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 14:10   #406
Quote:
julianna-24 kaže: Pogledaj post
Chris mi se najmanje tamo sviđa,mislim da nije loš ali mi nekako vuče mrvicu na šmoklju
Lagano kreće pretjerivati
je, malo je čudan, ali meni se baš takav sviđa. skroz mi je drag, imam osjećaj da je neka dobričina. samo da smanji one pjesme, nisu mu baš neke

u idućoj epki ćemo vidjeti malo više Drewa, napokon

edit: julianna, tko ti je onda favorit? nije valjda Brooks

Zadnje uređivanje mišica2510 : 29.06.2013. at 15:37.
mišica2510 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 10:10   #407
Quote:
mišica2510 kaže: Pogledaj post
je, malo je čudan, ali meni se baš takav sviđa. skroz mi je drag, imam osjećaj da je neka dobričina. samo da smanji one pjesme, nisu mu baš neke

u idućoj epki ćemo vidjeti malo više Drewa, napokon

edit: julianna, tko ti je onda favorit? nije valjda Brooks
Drew definitivno

Casey mi se isto čini dobar dečko,imao je peh na prvom spoju (kad je otprašila Briana),baš mi ga žao bilo

Brooks nije loš,ne bi imala ništa protiv da pobijedi ali Drew aww

Juan Pablo je smišan
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:37   #408
Pocetkom proslog mjeseca sam shvatila da mi je sve sto pratim zavrsilo . Pa sam skuzila da je ovo taman pocelo i odlucila pogledat . Sad sam imala malu pauzu, ali pogledala sam prve cetiri ili pet . U biti taman do kud jeste komentirale, pa nisam procitala nijedan spoiler .

Procitala sam zadnjih par strana, pa da se nadovezem - mene je isto malo sokiralo to ljubakanje sa svima, pogotovo jer mi se cini da ga pogleda i onda onak "aha, da" i onda se nagne da ga poljubi.. malo koji kiss mi se do sada cinio bas spontan, ponesen trenutkom i to.

A od decki, u epizodi kad su birali mistera mi ih je bilo cist zgodno gledat . Ali nije mi nitko posebno upao u oko, Brooks je slatki, Drew se sad uopce ne mogu sjetiti koji je.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 20:22   #409
Stvarno sam pratila ovu sezonu,pažljivo i sa zanimanjem


Brooksov odlazak je bio neočekivan ali s druge strane ipak je bija iskren i reka kako se osića,šta sad,ima on problema sa vezivanjem ili ne,ko kaže da svi moraju biti zaljubljeni u Desiree
Nezgodno je bilo što se dalo u zadnjih nekoliko epka skužiti kako će izabrati Brooksa,stvarno se vidilo na njoj čim ga spomene da drugačije počne pričati
Bilo mi je stvarno žao ali nije ni ona mene pitala kada je izbacila Zaka
Aww što mi je to bilo žao,baš mi je simpa simpa lik

Ono sa Jamesom hmm...prvo sam mislila da je đubrenko ali kasnije sam shvatila da je on priča sa Mickeyem i sada se ona dva Drew i Casey našli to slušati i prepričavati. Lik je reka u stilu "Pa ako i ne pobijedim možda postanme idući Bachelor", a neš mi tragedije,ko da to ostali nisu pomislili samo što nisu izrekli
Bio mi je drag i mislim da se od muhe napravilo slona. Nije triba ispasti,bar ne onako

Drew..ahmm..ne znam,bio mi je favorit na početku. Mislim da se nije triba ići petljati u tu priču sa Jamesom,u zadnjim epkama mi je posta manje drag,nikakav specijalni razlog,nekako mi se Zak više sviđa,ima je baš jedan iskren topli smiješak na koji sam se baš topila.

Kada je Brooks odusta i Chris vidija sve na tv-u pitam se kako se osića ko drugi izbor,što je definitivno ispa
Naravno,da se sve ovo desilo u privatnosti 4 zida,tako je kako je, ljubav ima čudne puteve,zanila se sa Brooksom,nije vidila da je Chris bio onaj pravi,to stoji ali sa miljunima očiju uperenim u njihovom smjeru, pitam se oće izdržati pritisak.

Chris mi je bio od početka ljigi migi. Pa te pjesme ahmmm..

I u zadnjoj epki dovedu Seana i Catherine u studio,mislim Sean je nju nogira i sama Desiree je rekla kako je bila slomljena itd,pa nejga dovesti sada da kometnira ,meni je totalno neprikladno kao i Catherine u onoj jednoj epizodi predstavljena kao prijateljica od Desiree
Možda jeste za potrebe Bacheloretta ali duboko sumnjma da su one prijateljice.

Kako god,malo previše ljubakanja, puno plača i eto
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 20:07   #410
Evo ja sada pogledala, ne znam sta da mislim . Skida mi se sad After the final rose, mozda ce mi nakon sto to pogledam postat bistrije. In love in love with Brooks i onda whoop par dana kasnije a cek, pa zapravo je cijelo vrijeme Chris taj . I da, zanimaju me Chrisovi dojmovi nakon sto je odgledao ovo sve .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 08:49   #411
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Evo ja sada pogledala, ne znam sta da mislim . Skida mi se sad After the final rose, mozda ce mi nakon sto to pogledam postat bistrije. In love in love with Brooks i onda whoop par dana kasnije a cek, pa zapravo je cijelo vrijeme Chris taj . I da, zanimaju me Chrisovi dojmovi nakon sto je odgledao ovo sve .
ja sam pogledala After Rose na youtubu ,u dijelovima,smatrala sam da nije vrijedno mog internet prometa da skinem cilu epku.
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 12:54   #412
Chris i Desiree su se dogovorili da on neće gledati dijelove s Brooksom tako da dojmova nema.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 13:41   #413
Znači,navukla sam se na ovaj treš

Gledala sezonu s Ali na Domi pred par godina,i sad malo istraživala o tome,i počela gledati od Jakeove Batchelora, i dalje od Ali Bachelorette
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 14:42   #414
Potrazi Bachelor temu, tamo u biti komentiramo sve .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 22:28   #415
Pratim,al ne čitam dok vas ne dostignem
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.