Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2011., 20:16   #81
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Ekran katastrofa samo 480 x 800...a trebao bi imati najmanje 540 X 960 (iP4 960x640)
Baterija katastrofa...samo 9 sati rada...da su ga napravili malo debljim imao bi i bolju bateriu !!
Izradjen od same plastike!!
Kies nije ni do koljena iTunes-u !!
Pregrijavajne (sto je kod SGSii pretjerano)utjece na kvalitetu slika i videa !!
Trenutno je SGS II najbolji na trzistu ali dolaze i mnogi drugi koj mogu biti i bolji medju njima i iP5 (cija me cijena interesuje...vjerojatno ~ 900€) !!
AMOLED moguce Burn-ins
MHL Za FullHD-prenos poseban adapter/kabal potreban
Exynos Jedan od najsporijih Dualcore-a
Cekaj, pa zasto si ga onda kupio ako je tako "los"???
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 20:18   #82
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Cekaj, pa zasto si ga onda kupio ako je tako "los"???
taj ga nije ni vidio, a ne kupio
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 20:22   #83
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Cekaj, pa zasto si ga onda kupio ako je tako "los"???
Meni nije los..ja samo pomazem ovima koji se dvoume izmedju iP4 i SGS II

Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
taj ga nije ni vidio, a ne kupio
A ne ti si ga kupio
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 20:36   #84
a ljudi jel moguce, ili je to jos prezahtjevna tehnologija - da na takvim mobitelima ima citac otisaka prsta pa da recimo samo ti mozes koristiti mob
trpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 20:36   #85
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Meni nije los..ja samo pomazem ovima koji se dvoume izmedju iP4 i SGS II



A ne ti si ga kupio
pozdrav, namjeravam kupiti ovaj mobitel ali se ne razumijem baš previše u to, pa nebi htio pogriješiti. vidim da ga ti imaš. Možeš li mi ukratko napisati koje su njegove mane i vrline s obzirom mobitel kao što je iphone4, SE arc, htc DHD. Znam da je samsung najbolji po karakteristikama, ali me zanima kvaliteta, trajanje baterije i sl. Ovo što si napisao u predhodnom postu za samsung galaxy s2 stoji?
Ako još netko ima jedan od ova tri mobitela, molio bih da se ukljući, jer zbilja nebi htio pogriješiti.
messi_10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 20:48   #86
Quote:
messi_10 kaže: Pogledaj post
pozdrav, namjeravam kupiti ovaj mobitel ali se ne razumijem baš previše u to, pa nebi htio pogriješiti. vidim da ga ti imaš. Možeš li mi ukratko napisati koje su njegove mane i vrline s obzirom mobitel kao što je iphone4, SE arc, htc DHD. Znam da je samsung najbolji po karakteristikama, ali me zanima kvaliteta, trajanje baterije i sl. Ovo što si napisao u predhodnom postu za samsung galaxy s2 stoji?
Ako još netko ima jedan od ova tri mobitela, molio bih da se ukljući, jer zbilja nebi htio pogriješiti.
Ja sam ga kupio 20.5...za sada sve najbolje o telefonu mogu reci...to kazu i oni koji imaju iP4...istina da baterija nije nesto bas iako je "najjaca" na trzistu (1650 mAh) ali moras racunati ako ga dosta koristis da ga dnevno moras puniti...istina je da on ima rezoluciju "samo" 480x800 ali "Pixelgustoca" je ista. Amoled od SGS ima samo 2 umjesto normalna 3 Subpixel po Photopixel - tzv. Pentile Matrix.
Super-Amoled-PLUS ima sva 3 Subpixel - sto je najbolje iz oba "svijeta": rezolucija LCD-a, osvijetljenost Amoled-a...istina da za FullHD treba poseban adapter ali kod mnogih je tako (LG) ili SE i Nokia takodje treba extra mini HDMI kabal...definitivno naj tani na trzistu i veci od iP4...materijal izrade (plastika) a sto sad...izgleda dobro..pozlati ga pa nece izgledati jeftino (iako niti ne izgleda ) ili kao ja kupi (ima cak i od Al)pa opet nece izgledati jeftino !!

Zadnje uređivanje Brico_GO : 07.06.2011. at 20:54.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 21:17   #87
Quote:
trpi kaže: Pogledaj post
a ljudi jel moguce, ili je to jos prezahtjevna tehnologija - da na takvim mobitelima ima citac otisaka prsta pa da recimo samo ti mozes koristiti mob
Ima, Motorola Atrix ima citac otisaka.

Ali brate, sto ce ti to, ionako mozes razne lockove podesiti....
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:13   #88
a mini projektor? dakle kao led flash, i recimo da baca na 1m udaljenost i pokazujes frendovima video ili gledas film tako
trpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:21   #89
@messi 10

http://mob.hr/recenzija-samsung-galaxy-s-2/

evo sve sto trebas znati

Potpuno se slazem sa njihovim zakljuckom trenutacno najbolji smartphone na trzistu
jeagerfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:25   #90
Quote:
trpi kaže: Pogledaj post
a mini projektor? dakle kao led flash, i recimo da baca na 1m udaljenost i pokazujes frendovima video ili gledas film tako
Ne ali ima fritezu, mikser, pecnicu itd...

Ne , stvarno, pa zar nije dovoljno sve sto danasnji mobiteli nude?!
I to je vec previse, samo fali da nam kuha i pere...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:37   #91
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Ne ali ima fritezu, mikser, pecnicu itd...

Ne , stvarno, pa zar nije dovoljno sve sto danasnji mobiteli nude?!
I to je vec previse, samo fali da nam kuha i pere...
Ja se STVARNO ali STVARNO ispičavam na off topicu al sam jednostavno morala Upravo mobitel koji tražite

Obavezni klik

OT: Sutra dolazi Galaxy 2 u TMOBILE, ne?
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 23:11   #92
gle ova stvar ima projektor mislio sam da to nema nijedan mobitel na svijetu..
a galaxy s 2 ti je dosao 3.6 u t-mobile ...
cundrlik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 23:17   #93
Quote:
cundrlik kaže: Pogledaj post
gle ova stvar ima projektor mislio sam da to nema nijedan mobitel na svijetu..
a galaxy s 2 ti je dosao 3.6 u t-mobile ...
I brijač I radi kavu

Ma kako 3.6. ?! Pa čitam stranice Samsunga i HT-a na facebooku, nitko nema nikakvih riječi o tome, svi spominju MOGUĆI 8.6., a jučer su nam u TMOBILE poslovnici rekli tek sredinom mjeseca Gdje si ti vidio Galaxy 2?
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 23:29   #94
pa evo ti link od t-mobilea, nebi valjda bzvz lagali http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-12...ra=SAGALAXYSII , a sada mi se ovaj samsung cini kao nokia 3210 naspram pomegranatea
cundrlik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 23:31   #95
Quote:
cundrlik kaže: Pogledaj post
pa evo ti link od t-mobilea, nebi valjda bzvz lagali http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-12...ra=SAGALAXYSII , a sada mi se ovaj samsung cini kao nokia 3210 naspram pomegranatea
Hahaha jel da

A neznam, čudno mi je da nema, nitko ga još nije kupio
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 23:38   #96
moze se samo naruciti, preko t mobile ili zapisat kod njih, jos ne moze se doci tamo i kupiti, e da i rekli su mi da ce samo dva tri primjera doc u svaku poslovnicu
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 23:39   #97
A čuj što da ti kažem, kriza je (za većinu) , pa ga nećeš moći vidjeti kod mnogo ljudi, a i nisam ga vidio da ga reklamiraju (možda zato što negledam tv u zadnje vrijeme).
A ako vas zanima cijena u inozemstvu, pitao sam bratića iz Njemačke koliko tamo košta samsung galaxy s2, rekao mi je da je u slobodnoj prodaji oko 535 € (535 eura = 3 981,84 hrvatskih kuna), znači bez ugovora ali s računom i garancijom.
cundrlik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 17:42   #98
http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...i/-/phone/3706

Evo za vipovce, sad se još samo tele2 čeka. Pristojne cijene u vipu, nadam se da će biti i malo jeftinije u tele2.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 18:46   #99
SGS II LauncherPro

Juce sam instalirao Litening ROM 1.1 i WKE7 i sve 5..bila je opcija da kad kliknem na home taste izbaci da odaberem LauncherPro ili TwLauncher(ili takvo nesto...uglavnom ovaj standardni samsungov) ali sam onda izabrao ovaj standardni i slucajno zakacio da to bude standardni Launcher i sad nikako ne mogu da pokrenem LauncherPro..pod apps ga nema ali ima u task manager ali ga ne mogu pokrenuti...ima tko kakvu ideju ??

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 08.06.2011., 19:04   #100
Settings> Applications> manage applications> odabereš (ne)željeni launcher> Clear defaults.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.