Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2015., 14:15   #1561
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Za Varteks je rekao da će od njega napraviti svoj Berkshire Hathaway inc.......ne znam kako to sljedba ne zna, tko sad uđe postati će multi-milijunaš......
Kako će Vartex proizvesti ''uzbuđenje'' među kupcima koje je neophodno da bi firma startala u međunarodnoj utakmici koja je u tekstilu vrlo žestoka.



Danas uzbuđenje među potrošačima uspješno proizvode tekstilni brendovi kao Gucci, Dries Von Noten, Nike ili Diesel.



Morrissey (shirt by Dries Von Noten)
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 10:22   #1562
Quote:
mkovac67 kaže: Pogledaj post
Nisam siguran, ne vidim nigdje tu količinu dionica kroz tjedni prikaz.
Vupik je riješen više manje, ako nema još negdje skrivenih paketa. Valamar je sada glavna tema, cijelo ljeto se dao u pisanje hvalospijeva, kada su došli rezultati rekao je da ulažu puno u nekretnine i isplatu dividende pa je to normalno što nisu više prikazali dobiti Za Đuru druka šeike da nisu još otkrili tu našu kompaniju koja je po njemu najbolja na ovom dijelu europe čak je uspoređuje sa skandinavcima i izraelcima, a Varteks kaže da će postati konglomerat jer će biti glavni proizođač opreme za Nato vojnu industriju, mislim pametnom je dosta da više gluposti na jednom mjestu nisam vidio kao što je njegov blog i sljedba koja ga slijepo prati. I za Petrokemiju je drukao da će postati dionicom godine kao i Đuru, bio je u pravu ali s negativnim predznakom kao gubitnici godine.
L I K 2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 15:54   #1563
Quote:
L I K 2014 kaže: Pogledaj post
Vupik je riješen više manje, ako nema još negdje skrivenih paketa. Valamar je sada glavna tema, cijelo ljeto se dao u pisanje hvalospijeva, kada su došli rezultati rekao je da ulažu puno u nekretnine i isplatu dividende pa je to normalno što nisu više prikazali dobiti Za Đuru druka šeike da nisu još otkrili tu našu kompaniju koja je po njemu najbolja na ovom dijelu europe čak je uspoređuje sa skandinavcima i izraelcima, a Varteks kaže da će postati konglomerat jer će biti glavni proizođač opreme za Nato vojnu industriju, mislim pametnom je dosta da više gluposti na jednom mjestu nisam vidio kao što je njegov blog i sljedba koja ga slijepo prati. I za Petrokemiju je drukao da će postati dionicom godine kao i Đuru, bio je u pravu ali s negativnim predznakom kao gubitnici godine.
A čuj, dok god uspije naći naivce bit će mu dobro, ko i svim guruima
__________________
"The government means industry, if you know what I mean." - Jacque Fresco
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 15:22   #1564
Quote:
segregator kaže: Pogledaj post
A čuj, dok god uspije naći naivce bit će mu dobro, ko i svim guruima
Opet bloger u deliriju, netko ga je opasno naljutio pa udara na sve strane...

Evo citata s bloga:
hrvatski ‘investicijski’ forumi – literatura za znalce
mislim da je puno takvih bijednika, multinikova, koji su pogubili silne novce na magmama, plovidbama i ingrama i naravno ja sam im prilično vidljiv, a kako sam upravo ono što oni nisu, a na terapiju se nisu javili, ili im ne djeluje, tako se prazno. nažalost, to ih vodi u još veću depresiju i jad😦
L I K 2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 10:13   #1565
Quote:
L I K 2014 kaže: Pogledaj post
Opet bloger u deliriju, netko ga je opasno naljutio pa udara na sve strane...

Evo citata s bloga:
hrvatski ‘investicijski’ forumi – literatura za znalce
mislim da je puno takvih bijednika, multinikova, koji su pogubili silne novce na magmama, plovidbama i ingrama i naravno ja sam im prilično vidljiv, a kako sam upravo ono što oni nisu, a na terapiju se nisu javili, ili im ne djeluje, tako se prazno. nažalost, to ih vodi u još veću depresiju i jad😦
Jednom sam ga u FB-komentarima ispod članka u Jutarnjem argumentirano kritizirao za neki tekst o Piketty-u. Čak se ni ne sjećam više o čemu se radilo, ali je završilo tako da je histerično graktao kako Jutarnji list ne moderira svoju stranicu i štiti ko-autora od zlonamjernih komentara. Eh da, i blokirao me na Facebooku. Ali sam postao prijatelj s novinarkom koja je pisala tekst.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 19:01   #1566
Što se to događa s Đurom?
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 10:00   #1567
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Jednom sam ga u FB-komentarima ispod članka u Jutarnjem argumentirano kritizirao za neki tekst o Piketty-u. Čak se ni ne sjećam više o čemu se radilo, ali je završilo tako da je histerično graktao kako Jutarnji list ne moderira svoju stranicu i štiti ko-autora od zlonamjernih komentara. Eh da, i blokirao me na Facebooku. Ali sam postao prijatelj s novinarkom koja je pisala tekst.
Puna su mu usta "slobode", a zatire slobodu mišljenja gore od kakvog marksista
__________________
"The government means industry, if you know what I mean." - Jacque Fresco
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 14:00   #1568
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Što se to događa s Đurom?
kao neki poslovi "na vidiku"...
po n-ti put...
možda sad i bude nešto s obzirom na stanje na Bliskom Istoku..

A i onda ce trebati vidjeti što će DDJH točno raditi, vjerojatno varenje i šarafanje kao i do sada....
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 09:02   #1569
prodao je 20% portfelja arena turista. Dosta promjena u top 10-u, uključujući i vlasnika. Ušli i mirovinci. Vrlo vjerojatno prekasno
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 20:40   #1570
Quote:
segregator kaže: Pogledaj post
Puna su mu usta "slobode", a zatire slobodu mišljenja gore od kakvog marksista
To ti je tako i s lijeve i s desne strane. Svima su puna usta sloboda, a prvom prilikom pokazuju lice Kim Jong-una.
__________________
Ronald Reagan

“Recession is when your neighbor loses his job. Depression is when you lose yours. And recovery is when Jimmy Carter loses his.”

Zadnje uređivanje Sh@dow : 07.05.2016. at 20:54.
Sh@dow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 23:27   #1571
Plitko trziste pa je to jedini nacin da nesto proda a da ne srusi cijenu.
Naporan ali pozitivan lik sa dosta sljedbenika u sekti koji ga vjerno prate jer su ponesto zaradili na turistima zahvaljujuci njegovim savjetima.
Cini se da ni on nema vise ideja(zadnja je bila Đuro unazad 1-2 god) i uz novi porez pola od tih njegovih 120 mil ce ostati zabetonirano
mu da is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 16:04   #1572
Quote:
mu da kaže: Pogledaj post
Plitko trziste pa je to jedini nacin da nesto proda a da ne srusi cijenu.
Naporan ali pozitivan lik sa dosta sljedbenika u sekti koji ga vjerno prate jer su ponesto zaradili na turistima zahvaljujuci njegovim savjetima.
Cini se da ni on nema vise ideja(zadnja je bila Đuro unazad 1-2 god) i uz novi porez pola od tih njegovih 120 mil ce ostati zabetonirano
Evo bloger u deliriju, a sljedba čestita kao da je uspio sletjeti na mars...A bloger opet napada fond managere što ne ulažu u njegove dionice, nešto su mu se opako zamjerili pa ih drži na piku i naziva dudekima u svakom svom postu, dok mu s druge strane nikako nisu sjeli mirovinci koji ulažu, to mu kvari koncept ulaganja, ludilo se nastavlja :klap:
L I K 2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 18:37   #1573
Quote:
L I K 2014 kaže: Pogledaj post
Evo bloger u deliriju, a sljedba čestita kao da je uspio sletjeti na mars...A bloger opet napada fond managere što ne ulažu u njegove dionice, nešto su mu se opako zamjerili pa ih drži na piku i naziva dudekima u svakom svom postu, dok mu s druge strane nikako nisu sjeli mirovinci koji ulažu, to mu kvari koncept ulaganja, ludilo se nastavlja :klap:
A fondovi mu nisu smetali kad su napucavali lovu u ptkm. Licemjer.
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 09:49   #1574
Sto je napravio? Docekao prodaju petrokemije?
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 09:55   #1575
Baš gledam i ne vjerujem........ruga se gold bugsima i ovima kaj su zaljubljeni u nekretnine a on se zaljubio u govnaru??? to je vam pameti......pogotovo kad si zaljubljen u govna na kojima gubiš........

Ak zarađuješ na njima, ni govna nisu loša........:klap:
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 08:37   #1576
09.09.2106 izašao tekst na blogu. Vrijednost dionice hpb 535,00 kn

https://eclectica.hr/2016/09/09/bank...analiticarima/

12.09.2016. Vrijednost dionice hpb 596,00 kn
http://www.seebiz.eu/dionice-hpb-a-s...ima/ar-142766/

Razloge povećanom interesu možemno tražiti u poslovnim rezultatima za šest mjeseci objavljenima krajem srpnja, piše seebiz. Cijena krajem srpnja je bila 600,00 kuna. Međutim kad gledamo kretanje cijene dionice vidi se da ona počinje rasti isti dan nakon teksta na blogu :klap::klap::klap: Majstor ostaje majstor
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 08:47   #1577
Što kaže u tekstu, dokle će se održati samoispunjavajuće proročanstvo?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 09:01   #1578
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Što kaže u tekstu, dokle će se održati samoispunjavajuće proročanstvo?
To zna samo dragi bog. Dionica više nije na 5-godišnjem minimumu

Za one koji ne znaju cijena kao dokapitalizacije je bila 600 kuna
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 14:48   #1579
Velis, to zna samo dragi B(l)og
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 00:22   #1580
Ne smatram da sve što Bakić kaže je točno.

Međutim preko njegovog bloga sam namirisao RIVP i ušao u njega. Zasada +20% gore.
Ali sam i sam donekle istražio dotično poduzeće, da ne bi bilo zabune

Samo nemam pojma odkud je izvukao ove banke sada za boga miloga.
Pa banki ima po cijeloj europi za investirati, to svaka šuša zna da su dobile big hit još od zadnje krize a niske kamatne stope im ranjavaju profitabilnost. I svi "čiste" bilance...

Eto samo preko u Italiji, totalno depresivan sektor zasada, valuacije su smješne (P/B u pravilu ispod 1, P/E rijetko veći od 10).
Scaras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.