Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2012., 17:53   #81
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
je, većinom se misli da mršavice nemaju celulita istina je da celulit može imati veze sa debljinom, ali on ovisi dosta i o genetici, prehrani, a najviše o sjedilačkom načinu života.

sigurno imaju vježbe za noge koje možeš raditi, i pazi na prehranu, znači jedi dovoljno, ali zdravo

nemoj bit kao ja ja volim papat nekad i previše
pa onda skupim par kila viška. sljedeći tjedan idem na nekakvu dijetu, baš me interesira koliko ću dana izdržat

Joj, problem je, da ja ne jedem zdravo.
Ručak je kakav majka napravi, a ovo ostalo je fast food.
Sad sam malo smanjila s tim kako škole nema, ali kad sam vani jednostavno si ne mogu pomoći a da ne uzmem nešto u pekari ili negdje...
I tako godinama žderem kaj želim, a da se ne debljam. Eh, to se nažalost promijenilo. Zato mi je jednostavnije ništa ne jesti nego vježbati, iako znam da to nije uopće zdravo.
Nagovorit ću se da počnem malo zdravije s tom hranom.
__________________
The more happiness we bring to others, the happier we ourselves become. :D
Mkahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:00   #82
Quote:
Mkahi kaže: Pogledaj post
Joj, problem je, da ja ne jedem zdravo.
Ručak je kakav majka napravi, a ovo ostalo je fast food.
Sad sam malo smanjila s tim kako škole nema, ali kad sam vani jednostavno si ne mogu pomoći a da ne uzmem nešto u pekari ili negdje...
I tako godinama žderem kaj želim, a da se ne debljam. Eh, to se nažalost promijenilo. Zato mi je jednostavnije ništa ne jesti nego vježbati, iako znam da to nije uopće zdravo.
Nagovorit ću se da počnem malo zdravije s tom hranom.
eh super je kad možeš žderat a ne debljat se, imam prijateljicu koja jede duplo više od mene, i svaki dan obavezno smaže jednu cijelu čokoladu, a ženska je štapić i nema ni mrve celulita

a ja jadna ne jedem slatko i pokušavam jest manje i ne jedem kasno i dalje uvijek imam nešto viška

al odlučila sam do mora skinut par kila, par tjedana ću promijenit skroz prehranu, jesti samo zdravo, i intenzivno vježbat svaki dan, pa ćemo vidjet

jebote, ja da jedem po jednu čokoladu dnevno, za mjesec dana bi se pretvorila u hodajući bubuljičavi trokrili ormar
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.

Zadnje uređivanje stupified : 20.07.2012. at 18:07.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:13   #83
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
eh super je kad možeš žderat a ne debljat se,
a ja jadna ne jedem slatko i pokušavam jest manje i ne jedem kasno i dalje uvijek imam nešto viška
Eh da, tako je i meni prije bilo. Spasila sam se kad sam išla svaki dan do knjižnice po novi film ili knjigu Puno šetnje i vode i sve pet
Adova Dochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 20:06   #84
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
eh super je kad možeš žderat a ne debljat se, imam prijateljicu koja jede duplo više od mene, i svaki dan obavezno smaže jednu cijelu čokoladu, a ženska je štapić i nema ni mrve celulita
Tu sam jučer sam baš sredila onu najveću Milku a danas su napolitanke u planu
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 22:58   #85
Ljudi, ne zavaravajte se. Brz/spor metabolizam nemaju utjecaja na dobivanje/gubljenje kila. Samo što brz metabolizam brže probavi a sporiji sporije. Ako netko sa "brzim" metabolizmom jede previše, štetno i/ili masno idalje će ga sustić jedenje i idalje se može udebljat. A opet, ako neko sa "sporim" metabolizmom jede normalne količine, neće dobivati kile ekstra samo na račun "sporog" metabolizma
LuxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 23:13   #86
A nije sve tako. Fakat znam ljude koji jedu masovno i često nezdravo pa ne dobivaju kilažu. Moj dečko je visok 1,94 i ima apetit da je jednom pojeo tri kebaba sam; a mršav je užasno užasno. Da se ne bavi plivanjem i nema nekakve mišiće, ne bi imao apsolutno ništa osim kosti. Doslovno. A znam i cure koje slično rade; da ne ispadne da dajem primjer muškog spola samo.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 23:29   #87
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Tu sam jučer sam baš sredila onu najveću Milku a danas su napolitanke u planu
kakva nepravda
:jedeburek:
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 01:39   #88
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Moj dečko je visok 1,94 i ima apetit da je jednom pojeo tri kebaba sam; a mršav je užasno užasno.
Moj je isto jedan od tih koji vječno tamane 10 sarmi za ručak, 4 bureka nakon izlaska, dvije tepsije pizze i tome slično. I uvijek mršav bio.

Nakon dvadesete... Nije uopće mršav više
Valjda je bilo do puberteta il nečeg takvog.

Ja sam isto spadala u te sretnike. Tamanila sam minimalno jednu čokoladu dnevno, imala česte okršaje oči u oči s nutellom u 3 sata ujutro. I na svojih 165 sam imala 42-45 kila. Nikad ni grama više.
Negdje oko 16og rođendana su se moj senzori za registriranje unesenog viška kalorija odlučili probudit, pa smo nekako na ratnoj nozi.

A imam i rodicu koja je za puberteta imala velikih problema s debljanjem. Jela je minimalno 3 puta manje od mene, a kilaža joj je u toku jednog dana znala porasti za 2 kilograma.
Zadnjih nekoliko godina pak trpa u sebe ko u vreću bez dna, a kilogrami jednostavno bježe od nje.
Eh šta ti je sreća...
__________________
Ljubav; To je glad neutaživa, plemenita, moćna i samoživa.
Never More is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 11:58   #89
Quote:
Never More kaže: Pogledaj post
Moj je isto jedan od tih koji vječno tamane 10 sarmi za ručak, 4 bureka nakon izlaska, dvije tepsije pizze i tome slično. I uvijek mršav bio.

Nakon dvadesete... Nije uopće mršav više
Valjda je bilo do puberteta il nečeg takvog.
Moguće. Makar ja inače volim malo punije ako me se pita, pa nek slobodno dobije na kilaži. A i volim vidjet dečke koji mogu jest, jako.

A i lijepo mi je vidjet cure koje jedu pošteno.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 13:30   #90
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
A i volim vidjet dečke koji mogu jest, jako.
Mi Dalmatinci kažemo:
Ako ne moš vola sam poist, nisi muško
__________________
Ljubav; To je glad neutaživa, plemenita, moćna i samoživa.
Never More is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 14:20   #91
Prezadovoljan! 1,96 visok, 90 kg tezak.
noxX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 16:38   #92
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Moguće. Makar ja inače volim malo punije ako me se pita, pa nek slobodno dobije na kilaži. A i volim vidjet dečke koji mogu jest, jako.

A i lijepo mi je vidjet cure koje jedu pošteno.
ja isto
ne volim mršave frajere
radije ću izabrat da ima par kila više
pivski trbušćić može bit sexy
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 18:56   #93
Pivski trbuščić je uvijek sexy ako nije pretjeran! Inače ne biram ljude po izgledu baš nikada; ali da tražim nekog savršenog fizički, imao bi škembicu. I bradu. I dugu kosu.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 19:32   #94
meni je uz to još bitno da ima lijepo razvijena ramena i leđa, ne moraju bit dva metra široka, ali da budu šira
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 19:48   #95
Ja imam problem u tome što sam u zadnje vrijeme naglo izrastao (u zadnjih godinu dana sa 183 na 192 cm) a kilaža mi se nije nešto pretjerano povećala. Koliko god jeo, nema nekog znatnog pomaka...
__________________
When Gotham is ashes, you have my permission to die.
merc with mouth is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 20:12   #96
Quote:
merc with mouth kaže: Pogledaj post
Ja imam problem u tome što sam u zadnje vrijeme naglo izrastao (u zadnjih godinu dana sa 183 na 192 cm) a kilaža mi se nije nešto pretjerano povećala. Koliko god jeo, nema nekog znatnog pomaka...
Dođe to sa godinama.

Ja isto nikako ne mogu nabaciti koju kilu, i još mi svi nonstop prigovaraju da sam premršava.
Stabalce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 01:11   #97
Quote:
Never More kaže: Pogledaj post
Mi Dalmatinci kažemo:
Ako ne moš vola sam poist, nisi muško
A onda idući po toj logici ako mogu pojist vola i po onda sam znači muško i po .
Good to know .
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
ja isto
ne volim mršave frajere
radije ću izabrat da ima par kila više
pivski trbušćić može bit sexy
Ah ništa onda od mene, koja će me s ovim ravnim trbuhom .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 01:17   #98
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post

Ah ništa onda od mene, koja će me s ovim ravnim trbuhom .
ako nisi premršav, nije to nikakav minus dapače
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 15:12   #99
Ja sam jako nezadovoljna sa svojom visinom.
Preniska sam -_____-
Kak ću u srednjoj školi...tam su svi visoki, 90% cura 170 cm, a onda ću doći ja patuljak.
Larich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 15:39   #100
Quote:
Larich kaže: Pogledaj post
Ja sam jako nezadovoljna sa svojom visinom.
Preniska sam -_____-
Kak ću u srednjoj školi...tam su svi visoki, 90% cura 170 cm, a onda ću doći ja patuljak.
Pa šta ima veze, ja imam 18 godina i visoka sam negdje 157 cm. Mislim da mi se nitko nije nikada narugao u srednjoj zbog toga, niti ja svoju visinu smatram kao neku prepreku u životu.
Usput, ruganje u vezi visine je djetinjasto i pripada u osnovnu školu, eventualno 1. srednje.
Stabalce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.