Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2012., 15:37   #81
već sad ima dvb-t2 recova ispod 400 kn, vidit ćemo kako će se situacija dalje razvijat

FTA vrhunski sport slažem se, možemo zaboravit..pa imamo ovu SPTV koja se baš nije previše iskazala sa nekim extra prijenosima do sada..

bez obzira što svi misle da rtl/nova nebi trebali dobit, nekak je izgledno da će rtl iskemijat svoju hr kopiju super rtl-a.
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 21:49   #82
Quote:
Blue Corsair kaže: Pogledaj post
već sad ima dvb-t2 recova ispod 400 kn, vidit ćemo kako će se situacija dalje razvijat

FTA vrhunski sport slažem se, možemo zaboravit..pa imamo ovu SPTV koja se baš nije previše iskazala sa nekim extra prijenosima do sada..

bez obzira što svi misle da rtl/nova nebi trebali dobit, nekak je izgledno da će rtl iskemijat svoju hr kopiju super rtl-a.
Sportska se i nije specijalizirala za extra prijenose već za prijenose manjih sportova koji su do sada bili ne zastupljeni ali od toga oni prenose samo ono što je jeftino bez obzira bilo to od nacionalnog interesa ili ne. Jedino im svaka čast na trudu...

Ja govorim o sportskom programu koji bi kroz nekih 4 ili 5 godina postao glavni sportski program u nas... Budimo realni prava koja su kupili kabelski tv programi neće trajati doživotno a ukoliko se ima para i ambicije lako se to da riješiti... Pa sama UEFA bi prije prodala LP i EL nekoj televiziji s nacionalnom koncesijom nego nekom pay tv kanalu i to zato jer im je bitno da njihove reklame (sponzore tipa Sony i Unicredit banka) vidi što više ljudi. Formula 1 je dostupna za otkup već sljedeće godine a znamo da kreator nema baš nekih novaca za ponuditi neke veće cifre. HNL ja msln. da t comu prava ističu isto dogodine a s obzirom da hrvati nisu nešto previše poludili za arena sport paketima ovima iz udruge prvoligaša nova tv bi se činila sigurno kao bolji odabir jer bi njihove utakmice bile dostupne puuuno većem broju ljudi za amo reći istu ponudu npr.

E sad idealan kandidat za to je Nova tv odnosno CME (vlasnik). Zato jer već su pokazali zanimanje za takav kanal kada su se prijavili na prvi natječaj sa kanalom Nova sport, zato jer imaju već sportski portal gol.hr, zato jer imaju najsuvremeniju opremu, zato jer već imaju takav program u češkoj, zato jer imaju kvalitetan marketing koji će lako pronaći oglašivače, zato jer imaju kvalitetan PR koji će kanal razvikati, i konačno zato jer imaju iza sebe CME odnosno bogatog vlasnika! E sad kada se planira pokretanje nekog tv kanal ne očekuje se njegov uspjeh preko noći već kroz nekih 5 godina a u to vrijeme lagano mogu kupovati prava na sva elitnija sportska natjecanja...

Eto ovo su moje želje...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 11:22   #83
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Sportska se i nije specijalizirala za extra prijenose već za prijenose manjih sportova koji su do sada bili ne zastupljeni ali od toga oni prenose samo ono što je jeftino bez obzira bilo to od nacionalnog interesa ili ne. Jedino im svaka čast na trudu...

Ja govorim o sportskom programu koji bi kroz nekih 4 ili 5 godina postao glavni sportski program u nas... Budimo realni prava koja su kupili kabelski tv programi neće trajati doživotno a ukoliko se ima para i ambicije lako se to da riješiti... Pa sama UEFA bi prije prodala LP i EL nekoj televiziji s nacionalnom koncesijom nego nekom pay tv kanalu i to zato jer im je bitno da njihove reklame (sponzore tipa Sony i Unicredit banka) vidi što više ljudi. Formula 1 je dostupna za otkup već sljedeće godine a znamo da kreator nema baš nekih novaca za ponuditi neke veće cifre. HNL ja msln. da t comu prava ističu isto dogodine a s obzirom da hrvati nisu nešto previše poludili za arena sport paketima ovima iz udruge prvoligaša nova tv bi se činila sigurno kao bolji odabir jer bi njihove utakmice bile dostupne puuuno većem broju ljudi za amo reći istu ponudu npr.

E sad idealan kandidat za to je Nova tv odnosno CME (vlasnik). Zato jer već su pokazali zanimanje za takav kanal kada su se prijavili na prvi natječaj sa kanalom Nova sport, zato jer imaju već sportski portal gol.hr, zato jer imaju najsuvremeniju opremu, zato jer već imaju takav program u češkoj, zato jer imaju kvalitetan marketing koji će lako pronaći oglašivače, zato jer imaju kvalitetan PR koji će kanal razvikati, i konačno zato jer imaju iza sebe CME odnosno bogatog vlasnika! E sad kada se planira pokretanje nekog tv kanal ne očekuje se njegov uspjeh preko noći već kroz nekih 5 godina a u to vrijeme lagano mogu kupovati prava na sva elitnija sportska natjecanja...

Eto ovo su moje želje...
dao bog da ti se zelje ostvare. onda bi i ta televizija mogla bez puno problema uzet htvu i repku a i uzivalo bise u drugim sportskim dogadajima.
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 14:49   #84
To nije ostvarivo zbog SPTV-a, no ja bi da onda Nova dobije dječiji program. Samo da ga RTL ne dobije...
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 16:28   #85
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Sportska se i nije specijalizirala za extra prijenose već za prijenose manjih sportova koji su do sada bili ne zastupljeni ali od toga oni prenose samo ono što je jeftino bez obzira bilo to od nacionalnog interesa ili ne. Jedino im svaka čast na trudu...

Ja govorim o sportskom programu koji bi kroz nekih 4 ili 5 godina postao glavni sportski program u nas... Budimo realni prava koja su kupili kabelski tv programi neće trajati doživotno a ukoliko se ima para i ambicije lako se to da riješiti... Pa sama UEFA bi prije prodala LP i EL nekoj televiziji s nacionalnom koncesijom nego nekom pay tv kanalu i to zato jer im je bitno da njihove reklame (sponzore tipa Sony i Unicredit banka) vidi što više ljudi. Formula 1 je dostupna za otkup već sljedeće godine a znamo da kreator nema baš nekih novaca za ponuditi neke veće cifre. HNL ja msln. da t comu prava ističu isto dogodine a s obzirom da hrvati nisu nešto previše poludili za arena sport paketima ovima iz udruge prvoligaša nova tv bi se činila sigurno kao bolji odabir jer bi njihove utakmice bile dostupne puuuno većem broju ljudi za amo reći istu ponudu npr.

E sad idealan kandidat za to je Nova tv odnosno CME (vlasnik). Zato jer već su pokazali zanimanje za takav kanal kada su se prijavili na prvi natječaj sa kanalom Nova sport, zato jer imaju već sportski portal gol.hr, zato jer imaju najsuvremeniju opremu, zato jer već imaju takav program u češkoj, zato jer imaju kvalitetan marketing koji će lako pronaći oglašivače, zato jer imaju kvalitetan PR koji će kanal razvikati, i konačno zato jer imaju iza sebe CME odnosno bogatog vlasnika! E sad kada se planira pokretanje nekog tv kanal ne očekuje se njegov uspjeh preko noći već kroz nekih 5 godina a u to vrijeme lagano mogu kupovati prava na sva elitnija sportska natjecanja...

Eto ovo su moje želje...
I onda je svizac zamotao čokoladicu u omot!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 17:03   #86
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
To nije ostvarivo zbog SPTV-a, no ja bi da onda Nova dobije dječiji program. Samo da ga RTL ne dobije...
a po čemu je to nova tv bolja od rtl-a? i jedni i drugi nek se drže emitiranja turskih remek djela
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 17:09   #87
Mislim da neće iskazati interes ni Nova ni RTl jer njima je muka i ova dva kanala što imaju oboji držati. Ali ako se pojavi neka ozbiljna konkurencija, sigurno će oni prijaviti i neko svoje sranje.
matteo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 19:14   #88
Možda se prijavi kapital network pod drugim imenom . Ala Jazzerera Balkan i 24 sata mi se čine kao dobar izbor
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 20:53   #89
neće, a i da se pijavi, nema šanse da dobije koncesiju... najvjerojatnji dobitnici u muxu b su ili prva ili pink, a za D stvarno ne znam...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 21:37   #90
Ma ljudi kakav Pink - realno čak da se i prijavi Vijeće ga neće ni štapom taknuti.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 22:14   #91
a gle... ako se samo pink nekim slučajem prijavi, sigurno će dati njemu i kupit pare, a neće ostaviti prazno mijesto... briga njih koji je program na mjestu... njima je bitno da dobivaju novce...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 23:10   #92
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
neće, a i da se pijavi, nema šanse da dobije koncesiju... najvjerojatnji dobitnici u muxu b su ili prva ili pink, a za D stvarno ne znam...
E da a ti bi nam programi imali ponuditi svašta, nešto neviđeno
Znači dobili bi još turskih serija i exluziva i exploziva i krv nije voda samo se kod nas ne bi tako zvalo jer gle čuda mi već imamo tako nešto pa bi možda samo prominili imena ili bi možda većinu stvari uvozili iz srbije kao što to rade na ostalim tržištima...

A za mitrovića čisto sumnjan da će se javiti na natječaj jer je u teškoj krizi propala mu investicija u Sloveniji a propala mu i Avala u kojoj je bija suvlasnik i propa mu dogovor sa onim iz grand produkcije o kupovini Avale tako da čisto sumnjan da bi se on javija na natječaj za mux B. I daj BOŽE da se ne javi.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 22:03   #93
Otvoren je i - Poziv za iskazivanje interesa za obavljanje djelatnosti pružanja medijske usluge televizije - MUX D
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 19:59   #94
Ima šta novog u vezi ovog?
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:11   #95
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Ima šta novog u vezi ovog?
Ništa još izgleda triba se ekipa skupiti i zajedno otvoriti ponude ako i bude što imala otvoriti...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 13:19   #96
Quote:
Mihalena kaže: Pogledaj post
Pa već imaš sportske programe, HRT isto ima puno sporta na 2. programu.
ti očito baš i nepratiš tv htv 2 od sporta ima samo lp srijedom povremeno medveščak i skijanje i neš ovih domačih sportova. ja sam za jedan opči kanal sa nešto serija novijih ili strijih koje se nisu prikazivale kod nas dokumentarac plus nešto sport vikendom recimo neku od liga 5 a preko tjedna u noči nba i nhl nešto poput idman azerbejan
miljo piljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 00:05   #97
Sve lige petice su pokupovane, a i nba,nhl i slicno. Ukratko, sve kaj valja
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 20:18   #98
ima li šta novo u vezi ovoga??
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 20:23   #99
Ja ne vidim svrhu još jednog kanala.
Doma TV i RTL2 su već postale reprizne televizije svojih dugogodišnjih "primabalerina".
Sportska TV - sumnjam da će biti novaca da se otkupe prava za gledanje vrhunskih liga i vrhunskih sportova. A ako nema toga gledanost će biti mala ili nikakva tako da nema isplativosti.
Ženska TV (uslovno rečeno ženska tv) - tako nešto već imamo kombinacijom raznih TV programa. A ni tu neće biti moguće imati vrhunski program cijelo vrijeme tako da je dovoljno da svaka sadašnja televizija imaju u nekoliko udarnih sati vrhunski program tog tipa da ta kako je neko nazvao ženska TV ne uspije.
Dječja TV na prvu loptu OK ali od čega će se financirati? Ja na takvu televiziju ne bi dozvolio ni sekundu reklama, a mislim da nije produktivno da TV program neke dječje televizije bude glavna guvernanta. A roditelji nek udaraju po fejsu, i nečemu drugome dok tv odgaja dijete.

Moje želje bi bile dokumentarni i/ili obrazovni program ali opet i tu je problem održavanja gledanosti na duži rok kada se udarne emisije izredaju.

Stvarno smatram da ne mjesta za još jedan kanal.
__________________
Du `cha mee gagh roch.
kor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 20:36   #100
Ja vjerujem da ako bude ponuđena jedna iole kvalitetna dječija da će to biti prihvaćeno

Ali ne zaboravimo da ni KN više nema, tako da 2 televizije dolaze
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.