Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2012., 23:11   #41
Quote:
Pero1950 kaže: Pogledaj post
To je po meni jedna velika glupost.Kakvo paradiranje sta oce pokazat s time?Paradiraju zato sto su drugaciji i onda se cude sto ih napadaju? Ajmo i mi "normalni" onda isto paradirat zato sto smo normalni.To su samo provokacije,zasto ljudi uvijek moraju nesto izmisljat nesto novo?Evo ja sam sad crvofil.Seksualno me privlace crvi,pogotovo ono njihovo bespomocno migoljenje po podu .Pa dajte ljudi molim vas uozbiljite se i neizmisljate "toplu vodu"
Paradiraju zato što nemaju jednaka prava, zato što ih se diskriminira. Da ih ljudi poput tebe smatraju normalnima, što i jesu, nebi bilo potrebe za paradama.
Meni nije jasno što neki ljudi imaju potrebu drugima diktirati kakve bi seksualnosti trebali biti. Vama je stvarno dosadno u životu, a?
Stabalce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:29   #42
Quote:
Stabalce kaže: Pogledaj post
Paradiraju zato što nemaju jednaka prava, zato što ih se diskriminira. Da ih ljudi poput tebe smatraju normalnima, što i jesu, nebi bilo potrebe za paradama.
Meni nije jasno što neki ljudi imaju potrebu drugima diktirati kakve bi seksualnosti trebali biti. Vama je stvarno dosadno u životu, a?
Stabalce ja te razumijem ,samo nemoj u javnosti . Dok god to skrivaš za sebe,ja nemam ništa protiv tvoje seksualne (diz)orijentacije .
fifi volim te is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:49   #43
Nemam ništa protiv homoseksualaca, ali nikad neću podržavati te njihove parade i posvajanje djece. Ne smatram homoseksualnost bolešću več nekom vrstom "poremečaja" u smislu da nije prirodno stanje i to samo zato jer onemogućava reprodukciju i s biološke perspektive nema smisla.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:59   #44
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
homoseksualnost po meni nije bolest zbog toga što ni na jedan način ne šteti ljudskom organizmu


malo si kontradiktoran, jer nekome bi dao pravo glasa da govori protiv nekoga, a onda braniš moguću reakciju na to od strane nekog drugog
isto kao što netko ima pravo govoriti protiv homoseksualaca, tako netko drugi ima pravo reći mu da je homofob

pravo glasa ima baš svatko, isto kao i pravo da bude glup, mnogi to odlično koriste, moram priznat (ne referiram se ovdje na tebe, već generalno)

i nitko nikog ne sili da prihvati homoseksualnost kao nešto normalno, nisam vidjela da se ljude, ne znam, bičuje jer su rekli da to ne prihvaćaju
zakon ti jedino brani da homoseksualce npr. gađaš kamenjem ili općenito potičeš na mržnju i nasilje prema toj skupini ljudi

To što ne šteti ljudskom organizmu nema veze s vezom. Homoseksualnost je poremećaj, dakle ponavljam to je poremećaj, koji se dešava u minornom broju slučaja! Dobar dio ljudi ima problema s određenim hormonom, npr. sa hormonom rasta, te osobe nisu bolesne nit im to šteti organizmu(kao što si navela) ali im se dogodio poremećaj zbog kojeg su niže tjelesne građe ili sl. ista stvar je i kod homoseksualaca...

Ne sili se da se homoseksualnost prihvati kao nešto normalno?!?! A čemu onda zdravstveni odgoj, kojem je cilj da djeca "prihvate" činjenicu da je homoseksualnost normalna pojava, a nije!! I još gore te literature rade raznorazni gay aktivisti!

Žao mi je, ali se nikako ne mogu složit s tobom...

Quote:
Telomere kaže: Pogledaj post

Ili u prijevodu: osoba A ima pravo reći da je homoseksualnost bolest, ali jednako tako osoba B ima pravo reći da je osoba A zbog svojih stavova primitivni imbecilni neandertalac (što po meni i je) jer sloboda govora vrijedi za obje strane, a ne samo za onu koju ti podupireš, zar ne?
Grubo rečeno, da. Samo što je razlika u tome što je činjenica da je homoseksualnost bolest, isto kao što je činjenica da su neandertalci ko vrsta izumrli prije 35 000 godina, zar ne?
 
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:13   #45
Quote:
BNC kaže: Pogledaj post
Grubo rečeno, da. Samo što je razlika u tome što je činjenica da je homoseksualnost bolest, isto kao što je činjenica da su neandertalci ko vrsta izumrli prije 35 000 godina, zar ne?
Sudeći po nekim postovima na ovoj temi (uključujući i tvoj) čini se da ipak nisu.
I ako planiraš nastavljati raspravu sa mnom, poštedi se truda jer više ne namjeravam gubiti vrijeme na ljude čiji su zaključi bolno besmisleni, a poznavanje biologije čovjeka na sramotno niskoj razini...
Telomere is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:13   #46
Quote:
BNC kaže: Pogledaj post
Dobar dio ljudi ima problema s određenim hormonom, npr. sa hormonom rasta, te osobe nisu bolesne nit im to šteti organizmu(kao što si navela) ali im se dogodio poremećaj zbog kojeg su niže tjelesne građe ili sl. ista stvar je i kod homoseksualaca...
Dakle osobe niskog rasta nisu normalne i po skolama bi trebali ucit djecu da su ti ljudi poremeceni?
Backslash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:19   #47
Quote:
BNC kaže: Pogledaj post
Grubo rečeno, da. Samo što je razlika u tome što je činjenica da je homoseksualnost bolest, isto kao što je činjenica da su neandertalci ko vrsta izumrli prije 35 000 godina, zar ne?
To je tvoje mišljenje, to nije apsolutno nikakva činjenica. Činjenice su nešto dokazano, potkrijepljeno dokazima i dobrim argumentima; ti nemaš nikakvih dokaza - dakle ovo je tvoje subjektivno mišljenje.


Upozorenje ostalima: Apsolutno nikakvo vrijeđanje neću tolerirati, svi ćete kartone pobrat za bilokakvu vrstu vrijeđanja. Nebitno podržavate li homoseksualce ili ne, bilokakav govor mržnje ili vrijeđanje forumaša zbog njihovog mišljenja; čak i ako je samo to na što odgovarate post mržnje - bit će kartonirano.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:20   #48
Quote:
Backslash kaže: Pogledaj post
Dakle osobe niskog rasta nisu normalne i po skolama bi trebali ucit djecu da su ti ljudi poremeceni?
Ja iz njegovog posta to nisam zakljucio. Stvar je u tome da nesto nije normalno stanje stvari, a upravo iznimke potvrduju pravilo. Da nema homoseksualaca ne bi bilo ni heteroseksualaca.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:20   #49
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Nemam ništa protiv homoseksualaca, ali nikad neću podržavati te njihove parade i posvajanje djece. Ne smatram homoseksualnost bolešću več nekom vrstom "poremečaja" u smislu da nije prirodno stanje i to samo zato jer onemogućava reprodukciju i s biološke perspektive nema smisla.
zasto? gay parade su danas ono sto su nekada bile parade za prava zena..
danas je sve vise i vise zemalja koje se odlucuju legalizirati gay brakove i posvajanje djece jer su brojna istrazivanja pokazala (U Americi 6 mil djece odgajaju istospolni roditelji) da nema nikakve razlike izmedju djece odgajane u homo ili hetero okruzenju.
podrzavam pravo na brak i na posvajanje djece jer se kao drustvo prema svima moramo odnositi jednako i pokazati da smo civilizirano i odraslo drustvo.
francesca_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:23   #50
Cak i osoba sa @BNC avatara odgaja svoje dvoje blizanaca u braku sa svojim suprugom
francesca_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:38   #51
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Ja iz njegovog posta to nisam zakljucio. Stvar je u tome da nesto nije normalno stanje stvari, a upravo iznimke potvrduju pravilo. Da nema homoseksualaca ne bi bilo ni heteroseksualaca.
Dakle, BNC kaze:

A čemu onda zdravstveni odgoj, kojem je cilj da djeca "prihvate" činjenicu da je homoseksualnost normalna pojava, a nije!! I još gore te literature rade raznorazni gay aktivisti!

Šta tu nisi shvatio? Sudeci po mom prijasnjem citatu, onda bi djeci trebalo objasnit da i osobe koje su se rodile sa problemom rasta nisu normalne. Takodjer, mozemo odredit najnormalniju boju oci, ajmo rec plavu, pa zakljucit da sve druge boje nisu normalne.
Pa mozemo sve to skupa prosirit na rasu, otvorit konclogore i proglasit kulturu normalnosti?
Backslash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:52   #52
Quote:
Backslash kaže: Pogledaj post
Dakle, BNC kaze:

A čemu onda zdravstveni odgoj, kojem je cilj da djeca "prihvate" činjenicu da je homoseksualnost normalna pojava, a nije!! I još gore te literature rade raznorazni gay aktivisti!

Šta tu nisi shvatio? Sudeci po mom prijasnjem citatu, onda bi djeci trebalo objasnit da i osobe koje su se rodile sa problemom rasta nisu normalne. Takodjer, mozemo odredit najnormalniju boju oci, ajmo rec plavu, pa zakljucit da sve druge boje nisu normalne.
Pa mozemo sve to skupa prosirit na rasu, otvorit konclogore i proglasit kulturu normalnosti?
On govori totalno suprotno. Bit je da te sve razlike nisu bitne i ne treba propagirati ni jedno ni drugo. Kao s visinom i bojom ocima. Netko ima problem s viskom kili, netko s glasom, nista to nije opasno, ali o nicemu se ne uci ni da je normalno ni da nije na silu.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 01:08   #53
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
On govori totalno suprotno. Bit je da te sve razlike nisu bitne i ne treba propagirati ni jedno ni drugo. Kao s visinom i bojom ocima. Netko ima problem s viskom kili, netko s glasom, nista to nije opasno, ali o nicemu se ne uci ni da je normalno ni da nije na silu.
Problem je u tome da ljudi ne vide stvari kako ih ti vidis, vec je realna situacija veoma daleko od ove opisane ovdje gore.
Backslash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 02:21   #54
Quote:
Backslash kaže: Pogledaj post
Dakle, BNC kaze:
Šta tu nisi shvatio? Sudeci po mom prijasnjem citatu, onda bi djeci trebalo objasnit da i osobe koje su se rodile sa problemom rasta nisu normalne. Takodjer, mozemo odredit najnormalniju boju oci, ajmo rec plavu, pa zakljucit da sve druge boje nisu normalne.
Pa mozemo sve to skupa prosirit na rasu, otvorit konclogore i proglasit kulturu normalnosti?
Da, mislim da bi bilo pametno da se vi lijepo svi skupa dogovorite za definiciju normalnosti, pa iz toga vucete zakljucke. Jer ako svatko vuce zakljucke po svojoj definiciji normalnosti, svi cete biti u pravu u isto vrijeme, ali to necete skuzit. Samo jedan savjet za ubuduce, trebate vuci zakljucke iz definicija, a ne definicije iz zakljucka.

Dakle, ne poceti sa "homoseksualnost je bolest", nego "bolest je pojava/stanje blablabla" i onda to usporediti sa homoseksualnoscu. Takodjer, "normalno znaci blablabla", i onda vidjet je li homoseksualnost normalna.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 03:57   #55
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Ja potpuno podržavam gay parade. Mislim da su one nekakav oblik borbe za prava homoseksualaca koja nisu ista kao i u heteroseksualaca. Prije nekoliko deseteljća parade su vodile žene za svoja prava, crnci za svoja i koliko toliko su uspjeli. Svi su ih smatrali kao što ti danas smatraš nepotrebnim.

Što se tiče ovog dijela s ljekovima, na to se stvarno naježim. Jeli ti znaš da državni novac odlaze na svakave gluposti, od putovanja naših političara i njihovih obitelji, do nekih raznih evenata za naše političare. a najmanje novca odlazi u dobre svrhe poput kupnje ljekova za bolesnu djecu.
Ipak živimo u svijetu (državi) u kojem se većina novca potroši na raznorazna događanja poput EP u sportovima, Eurosonga itd. Na ta događanja se potroše milijarde... Onda tebe pitam dok si gledao/la to svjetsko ili eurospko prvenstvo da li si se zapitao zašto te milijarde ne utroše na uređenja bolnica u našim gradovima ili zašto taj novac ne daju napuštenoj djeci i osiguraju im dom nakon 18. godine?
Ovaj novac koji odlazi na gay parade nije velik svega nekoliko stotina tisuća kuna, a ide u dobre svrhe.
Gay parade čak ni većina gay osoba ne podržava,nemoj mislit da onih 100-ak egzibicionista iz regije što paradiraju svake godine po gradovima predtavljaju sve gay osobe...za gay parade u našoj zemlji nema ni potrebe,pedere nitko ne mlati po ulicama,nijedan peder nije dobio otkaz samo zato što je peder,pederi imaju jednake plaće ko i svi ostali...dakle,čemu paradiranja? Nemojte uspoređivati crnce koji nisu imali pravo ni voziti se autobusom sa pederima koji imaju ista(ako ne i veća) prava ko i ostali...još ovo za ep u sportu i eurosongu-pa svako ep se isplati,gradnju dvorane isplatiš na tisućama stranaca koji dođu u naš grad,odsjednu u hotelu i ovdje potroše pare...zemlje se (čak i one siromašne) upravo zbog toga bore da dobiju neko veliko natjecanje.Eurosong-ne kužim di tu treba potrošit novce,dovedeš pjevače u jednu dvoranu i dadneš im mikrrofon u ruke,gdje je tu veliki trošak?
chago1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 05:07   #56
Nemam ništa protiv homoseksualaca, nekoliko prijatelja su mi otvoreni gayovi i baš su oke, imaju dečke i praše se, neki se i vole i zna se da su homo ali ne šire to na sva zvona, ne iskazuju svoj >ponos<. Imaju prijatelje koji ih ne razumiju u potpunosti ali ne dobivaju batina, jer se ''ne razbacuju svojom seksualnom orjentacijom''. Ne razumijem kakva prava imaju tražit (koja to prava nemaju?) kada se pravno gledaju isto kao i ovi drugi. Ako dobiju batina, nek idu na policiju kao svi ostali >heteroseksualci<. Kao da samo pedere tuku... Po toj bi logici svi >drugačiji< mogli paradirat i '' tražit svoja prava''.
Što se tiče prihvaćanja u ''konzervativnom'' društvu, ono se ne rješava paradama nego s vremenom dođe do asimilacije mišljenja i ljudi se prilagode na međusobne razlike. U svakoj državi, a da ne ograničavam, gdje god kreneš, okreneš, pokažeš prstom ima ljudi sa fiksiranim zadrtim ''krivim'' stavovima, negdje očito više, ali ne u RH.
Gay je okej dok se previše ne sere oko svega toga, iz moje perspektive, ako doktori mogu biti ''malo lakši'' na živcima, djeca iz osnovne škole nasilnici, kondukteri pijanci a studenti idioti, zašto se žene ne bi zadovoljavale nečim drugim nego ku*cem i zašto si muški ne bi trpali?

Od svega što vidim na ulici, u društvu, na faksu, doma, ne smeta mi to što su se ljudi popederili nego što su postali takve je*ene pi*kice, nema više pravih muškaraca ni ženstvenih žena, senzualnih pokreta ni mekanih pogleda, čvrste muške ruke; svi se mažu nekim kremicama i žele biti >cool<. Subkulture sve gore i gore (u smislu da su mladi nekad živjeli svoj revolt a sada ga samo glume) kultura se topi a koža se malja i puderiše.


PLUS neki moji prijatelji su veće >curice< od onih koji su gay, to je l netko >pi*ka< nema nužno veze sa niti sa spolom ni spolnom orjentacijom. Iz osobnog iskustva moram primjetit da su pi*ke puno gore, nemaju karaktera.
__________________
neki bruse meandre neki bruse sebeandre

Zadnje uređivanje truebiet : 08.11.2012. at 05:11. Reason: cenzuuuura
truebiet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 05:19   #57
Quote:
Stabalce kaže: Pogledaj post
Paradiraju zato što nemaju jednaka prava, zato što ih se diskriminira. Da ih ljudi poput tebe smatraju normalnima, što i jesu, nebi bilo potrebe za paradama.
Meni nije jasno što neki ljudi imaju potrebu drugima diktirati kakve bi seksualnosti trebali biti. Vama je stvarno dosadno u životu, a?

Daj napiši neke konkretne primjere diskriminacije kod nas, moji poznanici nikad ništa nisu doživjeli? Žive kako žele ali ne paradiraju za nekakva prava.
__________________
neki bruse meandre neki bruse sebeandre
truebiet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 12:16   #58
Osobno nemam ništa protiv gej populacije ali smatram da su parade u potpunosti nepotrebne. Paradiramo li mi koji smo zainteresirani za osobe suprotnog spola samo jer smo eto drukciji od homoseksualaca? ne. Nek se ljudi vole, i nek spavaju s kim zele, ali parade i napadno isticanje toga su nepotrebni. Za one bedake kaj mlate te kaj paradiraju znanstvenici su dokazali da oni najvjerovatnije sumnjaju u vlastitu seksualnu orijentaciju.
Moja presuda: Gej= okej, ALI bez parada i odgajanja djece.

p.s. neki dan se vozim u busu, i ulaze dva Roma, sjedaju na sjedala nasuprot mene i počinju se strastveno bariti. Ljube se 20-ak minuta glasno ispuštajuci uzdahe. Pokoja pusa je okej ako bas moraju, ali ovo je iskreno bilo odvratno.
__________________
every saint has a past, and every sinner has a future...
scooby0726 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 13:03   #59
Zašto sam protiv da gay obitelji posvoje djecu? Zato što oni nisu predviđeni da imaju djecu. Znam da će netko sada reči "A šta je sa straight obiteljima koje ne mogu imati djecu, zar ih oni ne bi smjeli posvojiti?" pa zato ću odma reči da tim ljudima nije fizički moguće imati djecu htjeli oni to ili ne za razliku od homoseksualaca koji ulaze u gay brakove SVOJEVOLJNO i tako sami sebi onemogućuju reprodukciju.
A protiv parada sam više jer ih smatram besmislenim nego zato što bi mogle utjecati na mlade itd. Biti homoseksualac sada je neka vrta "mode" i to je ono što me užasno živcira.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 13:31   #60
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Zašto sam protiv da gay obitelji posvoje djecu? Zato što oni nisu predviđeni da imaju djecu. Znam da će netko sada reči "A šta je sa straight obiteljima koje ne mogu imati djecu, zar ih oni ne bi smjeli posvojiti?" pa zato ću odma reči da tim ljudima nije fizički moguće imati djecu htjeli oni to ili ne za razliku od homoseksualaca koji ulaze u gay brakove SVOJEVOLJNO i tako sami sebi onemogućuju reprodukciju.
A protiv parada sam više jer ih smatram besmislenim nego zato što bi mogle utjecati na mlade itd. Biti homoseksualac sada je neka vrta "mode" i to je ono što me užasno živcira.
Znači bolje da djeca odrastaju u sirotištima ili da ih posvajaju straight parovi koji niti ne znaju kako se djeca odgajaju? Ako ti ne znaš takve primjere roditelja ne znači da ih drugi nisu vidjeli.
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/evo...-lezbijke.html
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.