Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2012., 18:16   #21
Ovo im nitko živ neće uzeti. Jel oni to uopće kuže? Propast će
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 21:53   #22
Nisam siguran zašto nema Eurosporta (što jest minus, a ovi Sportklubovi su maltene nogometni fašizam), ali bit će da je zato jer nije lokaliziran i nema hrvatskih komentatora, a takav "neprevedeni" program ne bi smio u nacionalni DVB-T ...tim prije su mi čudni CNN i Bloomberg, ali to su specifični kanali tj nemoguće/besmisleno ih je simultano prevoditi

Zadnje uređivanje MytByte : 06.11.2012. at 22:01.
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 02:39   #23
Evo gledam uživo na Al Jazeera Balkan sve o izborima u SAD-u uz javljanja reportera iz Chicaga, Bostona i drugih gradova u SAD-u i sve to na meni razumljivom jeziku uz predivna studija i grafiku, ali ne daj Bože da ovaj program padne nekome iz EVO tv-a ubaciti u ponudu msln. bolji su nelokalizirani Bloomberg i CNN.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 04:06   #24
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Nisam siguran zašto nema Eurosporta (što jest minus, a ovi Sportklubovi su maltene nogometni fašizam), ali bit će da je zato jer nije lokaliziran i nema hrvatskih komentatora, a takav "neprevedeni" program ne bi smio u nacionalni DVB-T ...tim prije su mi čudni CNN i Bloomberg, ali to su specifični kanali tj nemoguće/besmisleno ih je simultano prevoditi
ima bre na srpskom
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 10:16   #25
evo i moj c/p "obol" s jedne teme na AV-u

al mislim stvarno - pa ovo je dno dna! očaj, jad i bijeda, katastrofa od programsko-financijske ponude, po meni osuđeno na propast odmah u startu šire gledano (udjelom na tržištu).
al ofskroz, uvijek ima i onih naivaca i neinformiranih koji će se navući i na ovu "wauuu!" "evo vam (napokon nešto na) tv!" ponudu jer ne znaju za drugo i bolje.

mislim čekaj malo, doku paket od 4 pay programa + 2 free info programa po cijeni cijelog digija?!? ma koji kuki, koga vi tu farbate???

i onda još tv banovina-"nacionalka", looooolll, :thumbsup: koja li je to tek ujdurma lokalno rodijačkog karaktera, hahahaha! samo u hr ilitiga - naša posla.

ovo vidlo nije cost-benefit i feasibility studije. :/ no ni ne čudi kad vidimo ko je samo na čelu oiv-a od ovog ljeta i s kim se to petljalo (HP??-jasno samo zbog distributivno-logističkih razloga, čitaj poštanski uredi i poštari..).... palac dolje.

bljuvk
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 15:00   #26
OK, ponuda im ne vrijedi tih novaca i sad je vrijeme da se to krene dekodiravat.
anstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 15:35   #27
Baš me zanima šta bi mi rekli da im pošaljem mail s tim svim argumentima ovdje...
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 16:14   #28
Vidjet cemo.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 18:00   #29
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Baš me zanima šta bi mi rekli da im pošaljem mail s tim svim argumentima ovdje...
Evo iden in ja poslati.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 22:36   #30
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Evo iden in ja poslati.
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Evo iden in ja poslati.
EDIT: očito im ne radi mail svaki puta mi se vrati ovo...
Quote:
This is the mail system at host mail.nivas.hr.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<[email protected]> (expanded from <[email protected]>): host
lina.posta.hr[195.182.46.10] said: 552 Rejected by CA Gateway Security
[lina.posta.hr] (SPF) (in reply to end of DATA command)

<[email protected]> (expanded from <[email protected]>): host
lina.posta.hr[195.182.46.10] said: 552 Rejected by CA Gateway Security
[lina.posta.hr] (SPF) (in reply to end of DATA command)

<[email protected]> (expanded from <[email protected]>): host
lina.posta.hr[195.182.46.10] said: 552 Rejected by CA Gateway Security
[lina.posta.hr] (SPF) (in reply to end of DATA command)

<[email protected]> (expanded from <[email protected]>): host
lina.posta.hr[195.182.46.10] said: 552 Rejected by CA Gateway Security
[lina.posta.hr] (SPF) (in reply to end of DATA command)

<[email protected]> (expanded from <[email protected]>): host
lina.posta.hr[195.182.46.10] said: 552 Rejected by CA Gateway Security
[lina.posta.hr] (SPF) (in reply to end of DATA command)

<[email protected]> (expanded from <[email protected]>): host
lina.posta.hr[195.182.46.10] said: 552 Rejected by CA Gateway Security
[lina.posta.hr] (SPF) (in reply to end of DATA command)
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 22:43   #31
Koliko je velik taj mail što ga šalješ?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 22:56   #32
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Koliko je velik taj mail što ga šalješ?
pa ima dosta teksta ali ono samo tekst ništa više... msln. to bi tribalo poslati znao sam u mail-u slati datoteke do 30 mb pa bi poslalo...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:21   #33
Greška 552 upućuje na puni inbox kod primatelja ili preveliku poruku.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:35   #34
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Greška 552 upućuje na puni inbox kod primatelja ili preveliku poruku.
hvala.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 23:46   #35
Šta reći o evotv? Da su neozbiljni sa ponudom programa cijenom. Dovoljno je da pogledaš samo kava im je web stranica. Nisu bili u stanju napravit bolju?
Što s etiće ponude programa buketa .Jako jako loše .
Kao uZmeš bilo koja 3 buketa oni ti daju bespaltno 1 GOD HBO+CINEMAX Ta tri buketa prvih godinu dana plaćaš 69 kuna poslije godine dana plaćaš ih po punoj cijeni + naravn0 55 kuna za HBO+CINEMAX (koje usput na bnetu možeš uzeti zasebno hbo na bnet 35 kn , cinemax 2 svejedno reprizra cinemax1) .
Znaći ako uzmeš 3 najeftinija paketa buketa. regija 20 kn (PROGRAMI JAD JADA) + HD 30kn SA 3 PROGRAMA +sportski 35 kn sa 5 programa koji ima 3 donekle zanimljiva širokoj masi. Ta tri buketa ukupno 85 kuna+55 hbocinemax što je 140 kn. A za nekih 20 -25 kuna više imaš na max tv sat osnovni il osnovi extra+ sportski paket.
Onda ono što s epiše po forumima da im je reciver 450 kuna?!! pa tko će im to platiti?
Malo me čudi ako je to usluga od pošte ,kako to da s ena njihovoj fejs stranic nemže ništa saznati?
A to da im je signal dostupan u cijeloj Hrvtskoj je čista LAŽ!
Evo ja imam mpg4 prijemnik .Živim u Baranji na odašiljaču Belje su kao pokrenuti pušteni u pogon 51 i 56 kanal preko kojih bi na tom području regija d1 trebala ić EVO tv.A nemogu uhvtit čak ni popis programa od evo tv.Dok sa druge strane bez problema uhvatim Mađarske DBVT2 programe.S time da su njihovi papa programio zaključani. Al mi ih izabcoi na poPISU.A evo tv ništa .
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 01:25   #36
ma jad i bijeda, čisti seemore2 u novom celofanu
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 10:21   #37
je ništa ne kužite
nije važno hoće li šta od toga biti bitno je da ima novih investicija, a ovo jest. to što bi bilo bolje da nisu trošili je drugi par postola. glavno da se mogu hvaliti da imaju jednu novu investiciju, a usput su uhljebili x novih glava
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 11:32   #38
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
...A to da im je signal dostupan u cijeloj Hrvtskoj je čista LAŽ!
Evo ja imam mpg4 prijemnik .Živim u Baranji na odašiljaču Belje su kao pokrenuti pušteni u pogon 51 i 56 kanal preko kojih bi na tom području regija d1 trebala ić EVO tv.A nemogu uhvtit čak ni popis programa od evo tv.Dok sa druge strane bez problema uhvatim Mađarske DBVT2 programe.S time da su njihovi papa programio zaključani. Al mi ih izabcoi na poPISU.A evo tv ništa .
Ono što si naveo za ponudu Evo tv-a u načelu potpisujem,... ali koji to receiver imaš?,...da bi lovio samo popis programa Evo tv moraš imati dvbt2 rec.
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 14:03   #39
Quote:
KD electronic kaže: Pogledaj post
Ono što si naveo za ponudu Evo tv-a u načelu potpisujem,... ali koji to receiver imaš?,...da bi lovio samo popis programa Evo tv moraš imati dvbt2 rec.
Pa napisao sam da imam MPG4 dbvt2 prijmemnik.Ako preko njega mogu gledati m1 m2 duna tv duna world .Uhvatim još sportklub mtv viva axn tv film + disny i još neke zaključane programe.
O nda bih trebao uhvatit barem popis programa od evo tv.
Isto tako televizor mi ima ugrađen DBVT obični za naše programe I preko njega isto naveče sa sobnom antenom uhvatim tj dobijem popis Mađarskih programa na njihovom dbvt2 . A od evo tv ništa ni sa mpg4/dbvt2 prijemnikom a kamoli sa običnim.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 16:01   #40
hmhmm....interesantno...očito nedovoljno signala na tvojoj lokaciji, preslab.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.