Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2013., 23:22   #61
http://youtu.be/Vb1j8S3tWc8 mali gameplay video.
I tako je Assassin's creed postao Pirates of Caribbean.Čak i ako bude bila dobra,previše su se udaljili od glavne radnje.Nebu to bilo isto.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 23:33   #62
nema veze, bude bila jebena igra
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 00:13   #63
Isto izgleda ko i stari dijelovi samo je radnja sad na nekom otoku. Lame.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 02:00   #64
kaj se niste žalili da je predrugačije? daj se odlučite ekipa
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 02:54   #65
Kako se netko može žalit da je predrugačije!? Nastavak treba zadržati kostur prethodnika, a nabaciti potpuno novu kožu. Ovo šta AC radi je mijenjanje boje kose.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 03:11   #66
Quote:
Darkbound kaže: Pogledaj post
Nastavak treba zadržati kostur prethodnika, a nabaciti potpuno novu kožu.
pa šta nije to bio AC3 ?
ovo može biti samo bolje

i ne znam čemu općenito hejt na često izdavanje igre, istina je, zgrću lovu al nije sad da fušare pa da igra ispada lošija zbog toga.

uostalom baš me briga, meni paše
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 07:31   #67
Quote:
Darkbound kaže: Pogledaj post
Kako se netko može žalit da je predrugačije!? Nastavak treba zadržati kostur prethodnika, a nabaciti potpuno novu kožu. Ovo šta AC radi je mijenjanje boje kose.
Pa ako igra već ima dobitnu kombinaciju,onda i ne treba previše toga mjenjati,a AC je to imao,do trojke.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 11:15   #68
Ako ćemo realno, udaljili su se već s Eziom i 2. dijelom, iako je taj dio bio jako dobar, ali core idea je bila u srednjem vijeku, borbi križara i assassina (hassassina), a svi daljni nastavci su postajali sve veća fantazija i temeljili su se na teorijama zavjera.

A vjerojatno ni u Ubisoftu neznaju u koje će razdoblje dalje, jer je tu već 19.st, pa tako i hidden blade postaje sve nepraktičniji, tako da nije loše što su se vratili u godine prije 3.dijela, a i glupo je očekivati neke veće promjene, do kojih je i nemoguće doći, neznam što bi neki više htjeli, svako razdoblje razrade maksimalno dobro s povijesnim likovima, oružje je uvijek na nivou, gameplay isto tako, to što su neki očekivali najjači kraj Desmondove priče u povijesti igara je njihov problem i smatram to sporednim, treba uživati sad u piratima, lovu na kitove, traženju blaga, pomorskim bitkama, pa i onda nije važno ako su se odmakli od core ideje, važno je da igra bude zabavnija i sadržajnija od svih dosadašnjih nastavaka.

samo neznam šta će oni raditi kad su krenuli tako izbacivati trailer-e, pa ima više od pola godina do izlaska igre, sve će spoilat ili će ju ranije izbacit, jer je vjerojatno gotova.
Mesko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 11:45   #69
ne znam jel tko od vas čitao stripove al svijet AC-a traje do modernog doba. (gdje se još uvijek koristi hidden blade)
tak dok god imaju dobrih ideja za priču, nek piče
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 22:05   #70
obozavam ac serijale i jedva cekam ovo. sigurno me nece razocarat
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 00:10   #71
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
ne znam jel tko od vas čitao stripove al svijet AC-a traje do modernog doba. (gdje se još uvijek koristi hidden blade)
tak dok god imaju dobrih ideja za priču, nek piče
nitko ne spori njihovo umijeće zarade, normalno da će unovčiti igru na sve moguće načine, pa i film će se snimati, ali ovdje je stvar o igri, ne o stripu kojem je zadaća pojačati background igre sa što više stvarnih osoba, pa tako imate i Nikolu Teslu koji je bio assassin, no pitanje je dali bi igrao igru da je sve u vremenu Desmonda, sigurno nebi bila zanimljiva kao ove u prošlosti ?!

Uostalom, što bi nekome komad metala u rukavu kad ga se može detektirati na svakom uglu, a o vatrenom oružju se netreba raspravljati, tako da to nije uopće sve potrebno spominjati.

nažalost, što će ići u bližu prošlost, ako će ići, bit će sve lošije dok ga ne pretvore u lika sličnog Hitmanu.
Mesko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 02:44   #72
Meni je AC3 bio odličan,oke priča,ali borba i sama fluidnost i animacije su bile vrhunske.
Tomahawk rulez.
Najveći nedostatak je bila neoptimiziranost igre kao i raznorazni bugovi/glitchevi.
Vjerujem da će i Black Flag biti dobar.takodjer pomorske bitke su dobro odrađene i šteta što ih više nije bilo


Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 05:32   #73
Quote:
Mesko1 kaže: Pogledaj post
nitko ne spori njihovo umijeće zarade, normalno da će unovčiti igru na sve moguće načine, pa i film će se snimati, ali ovdje je stvar o igri, ne o stripu kojem je zadaća pojačati background igre sa što više stvarnih osoba, pa tako imate i Nikolu Teslu koji je bio assassin, no pitanje je dali bi igrao igru da je sve u vremenu Desmonda, sigurno nebi bila zanimljiva kao ove u prošlosti ?!

Uostalom, što bi nekome komad metala u rukavu kad ga se može detektirati na svakom uglu, a o vatrenom oružju se netreba raspravljati, tako da to nije uopće sve potrebno spominjati.

nažalost, što će ići u bližu prošlost, ako će ići, bit će sve lošije dok ga ne pretvore u lika sličnog Hitmanu.
negdje sam na prošlim temama AC-a spominjao kako bi bilo baš jebeno imat jedan modern-day AC
ako je već tolki serijal što bi falio jedan takav nastavak (jedan piratski ,jedan ovakav jedan onakav, nek se pegla nek se priča radi )
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 10:09   #74
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
ne znam jel tko od vas čitao stripove al svijet AC-a traje do modernog doba. (gdje se još uvijek koristi hidden blade)
tak dok god imaju dobrih ideja za priču, nek piče
Jel to jos jedna igra propala?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 11:22   #75
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
negdje sam na prošlim temama AC-a spominjao kako bi bilo baš jebeno imat jedan modern-day AC
Imamo već Splinter Cell.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 11:23   #76
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
negdje sam na prošlim temama AC-a spominjao kako bi bilo baš jebeno imat jedan modern-day AC
ako je već tolki serijal što bi falio jedan takav nastavak (jedan piratski ,jedan ovakav jedan onakav, nek se pegla nek se priča radi )
bilo bi drukčije sigurno, ali realno nebi imalo smisla, trčati na čovjeka koji ima uzi npr. s hidden blade-om, penjati se po staklenim tornjevima gdje bi te u bilo kojem trenutku našao neki helić, jedino da imamo pištolje, puške itd, ali onda se gubi smisao, tako da ne s tim.

No, što se tiče Black Flaga, nadam se da će se potruditi oko njega, imaju dosta vremena do izlaska, već su puno napravili, samo da se ne događaju nepotrebne gluposti kao u 3. dijelu, gdje je ista animacija kada se koristi tomahawk i nož, što je ispalo preglupo, ako im se već nije dalo raditi, mogli su iskoristiti animaciju iz revalations-a npr.
Mesko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 11:50   #77
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jel to jos jedna igra propala?
Kak može propasti nešto kaj je oduvijek sakalo?
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:04   #78
a jebem vas sve negativne najbolje da niš nisu ni napravili nikad
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:27   #79
daleko od toga, serijal ima najjaču povijesnu pozadinu iza sebe i to ga čini realnim, a mislim da će biti sve bolje, jer nećemo trebati više s Desmondom skakutati i spašavati svijet, već ćemo biti u ulozi Abstergovog istraživača, pa će vjerojatno više biti igra u prošlosti, a samim time razrađenija i sadržajnija.
Mesko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 00:03   #80
Assassins Creed ide i 5. put
Ubisoft Toronto Working On Next Assassin’s Creed Game

Nije jos releasana ni cetvorka a vec 5 u planu
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.