Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2014., 13:31   #2261
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
Morat ćeš se naviknuti na tu činjenicu. Iako meni osobno JL nije negativac, nego osoba sa manama i vrlinama. Naravno da neke njegove postupke ne odobravam, kao niti Alejandrove, ali ne bih rekla da je JL negativac.
Naravno da nije negativac, ali mislim da sam lik dobija dosta nezasluženog hejta zbog glumca, tj. Guzmana. Da je Rulli glumio Hose Luisa, a Guzman Alehandra, HL bi bio mnogo više voljen.

Mada, čini mi se da su u drugom delu serije simpatije prema njima dvojici bile skoro izjednačene, za razliku od početka.
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 13:42   #2262
Quote:
unapologetic kaže: Pogledaj post
Naravno da nije negativac, ali mislim da sam lik dobija dosta nezasluženog hejta zbog glumca, tj. Guzmana. Da je Rulli glumio Hose Luisa, a Guzman Alehandra, HL bi bio mnogo više voljen.
Vjerojatno većina ne voli JL zbog Guzmana, a i njegova gluma baš ne pomaže. Definitivno su trebali uzeti nekog drugog glumca, a ne ovog antitalenta.
Ne znam što bih mislila da su Rulli i Guzman zamijenili uloge. Rulli osim talenta ima i izgled, tako da vodi 2:0 naspram Guzmanu.
Ali ipak moraš priznati da što se tiče fizičkog izgleda Alejandro ljepše stoji Montserrat nego JL. Možda jer su oboje plavi (svjetliji).

http://s0.uvnimg.com/novelasyseries/...as_590x395.jpg



Quote:
unapologetic kaže: Pogledaj post
Mada, čini mi se da su u drugom delu serije simpatije prema njima dvojici bile skoro izjednačene, za razliku od početka.
Slažem se. Možda nisu simpatije bile izjednačene, ali je svakako JL team povećao svoj broj fanova.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 14:28   #2263
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
Vjerojatno većina ne voli JL zbog Guzmana, a i njegova gluma baš ne pomaže. Definitivno su trebali uzeti nekog drugog glumca, a ne ovog antitalenta.
Ne znam što bih mislila da su Rulli i Guzman zamijenili uloge. Rulli osim talenta ima i izgled, tako da vodi 2:0 naspram Guzmanu.
Ali ipak moraš priznati da što se tiče fizičkog izgleda Alejandro ljepše stoji Montserrat nego JL. Možda jer su oboje plavi (svjetliji).
Ma tu nema dileme, Alejandro i Monse su mnogo bolji par, Rulli je mnooogo veći talenat od Guzmana. Meni je Guzman bio loš na početku, posle je dosegao makar prosek što se glume tiče (a i izgled mu se popravio), ali Rulliju nije ni do kolena.

Meni je samo HL bolji lik od Alejandra i zato sam ga uvek podržavao (uprkos Guzmanu).
unapologetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 14:31   #2264
Quote:
unapologetic kaže: Pogledaj post
Ma tu nema dileme, Alejandro i Monse su mnogo bolji par, Rulli je mnooogo veći talenat od Guzmana. Meni je Guzman bio loš na početku, posle je dosegao makar prosek što se glume tiče (a i izgled mu se popravio), ali Rulliju nije ni do kolena.

Meni je samo HL bolji lik od Alejandra i zato sam ga uvek podržavao (uprkos Guzmanu).
Kužimo se.
Istina, JL je napravio puno dobrih stvari, to mu se mora priznati i u puno scena je ispao bolji čovjek od Alejandra.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:37   #2265
Quote:
unapologetic kaže: Pogledaj post
Previše Hose Luis hejta u temi, I don't like it! : tuctuc:
upsss.

Quote:
jonathana kaže: Pogledaj post
eto jučer je bilo prvo razbijanje klišeja.
glavna likica se poseksala prvi put s nekim tko nije protagonist!: D
iako, moram priznati, nije mi to baš bilo lijepo gledati. pored alejandra, ona ljubi ovog: eek:
neka je konačno neš novo. nije bilo baš divno za gledat, slažem se, ali nije bilo ni tako loše kak sam očekivala. iako su im poljupci bili taaak sramežljivi.

al i u Teresi je ona spavala s Marianom pa s Arturom. siroti Rulli nikak da joj bude prvi

Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
Sigurno će biti mnoštvo komentara na sex između Alejandra i Montserrat u XX epizodi, u biti na usporedbu tog sexa i ovog jučer viđenog. : p Dan i noć. : D
uhh, to me baš zanima

Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
Vjerojatno većina ne voli JL zbog Guzmana, a i njegova gluma baš ne pomaže. : bonk:
paaa, nije da sam puno vidla, al ono, nemrem se ne složit

Quote:
Ne znam što bih mislila da su Rulli i Guzman zamijenili uloge. : ne zna:
hmm, o tom još nemrem reć, pemalo epki pogledanih, al zanimljivo za razmislit

JL ko seljačina neka kraj njih
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:01   #2266
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
Istina, JL je napravio puno dobrih stvari, to mu se mora priznati i u puno scena je ispao bolji čovjek od Alejandra.
Ne slažem se s ovim, nimalo. Ali dobro; tvoje mišljenje, poštujem.
Nećemo im spojlati, uskoro će se rasporediti strane.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:09   #2267
op op nek pričeka još malo da se i mi možemo uključit


kak je danas Graciela smjestila sve JLu
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:41   #2268
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ne slažem se s ovim, nimalo. Ali dobro; tvoje mišljenje, poštujem.
Nećemo im spojlati, uskoro će se rasporediti strane.
Uh, nisi me dobro razumio. Nisam ja ni na čijoj strani, da ne bi bilo zabune. Iskreno meni su njih obojica jednaki. Nikad ničiju stranu u seriji ne držim. Mislim da nikad niti u jednoj seriji mi se niti jedan lik nije toliko svidio da bih držala njegovu stranu.
Uvijek nastojim realno sagledavati činjenice i postupke koje su likovi napravili i na temelju toga napišem ono što mislim - koliko je taj njihov postupak dobar ili loš. To svoje stajalište sam iznijela na temelju svih djela koja su obojica napravila. Ne tvrdim da JL svetinja, činio je i on stvari (znaš i sam na što mislim). U biti obojica su činila i lijepe i ružne stvari, baš ljudski su prikazani njihovi likovi - sa svim manama i vrlinama. Kao i Montserrat i njezini postupci.
Ne navijam ja niti za JL team, niti za Alejandro team. I iskreno najzadovoljnija bih bila da je serija završila alternativnim krajem.
Ali dobro neću spojlati.
Jesmo se sada razumijeli?

Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
op op nek pričeka još malo da se i mi možemo uključit
Ma nema nikakvog fajta. Kako se serija bude razvijala, budem i ja iznosila ono što mislim na temelju postupka likova. Ako nečiji postupak ne odobravam onda to napišem i pokudim tu osobu, isto tako ako mi se sviđa neki postupak rado ću ga pohvaliti.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:00   #2269
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
I iskreno najzadovoljnija bih bila da je serija završila alternativnim krajem.
Trebala si samo ovo napisati i rasprava završena.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 08:24   #2270
Na originalnoj temi spominju da je kraj bezveze i da ima neki alternativni kraj. E sad... ja ne znam što sam ja onda odgledala na youtubeu... JL umre i u raju sreće onog svog frenda, a onda neku žensku i ljube se. A Montse izlazi sa Alejandrom iz crkve. Znači on je živ i ona ostaje s njim?
jonathana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 08:55   #2271
Quote:
jonathana kaže: Pogledaj post
Na originalnoj temi spominju da je kraj bezveze i da ima neki alternativni kraj. E sad... ja ne znam što sam ja onda odgledala na youtubeu... JL umre i u raju sreće onog svog frenda, a onda neku žensku i ljube se. A Montse izlazi sa Alejandrom iz crkve. Znači on je živ i ona ostaje s njim?
Odgledala si originalni kraj. U alternativnom kraju umru obojica i Montserrat ostane sama s djecom.
Inače ta ženska se zove Angelica i ona je žena od Jose Luisa. Pojavljuje se oko 30 epizode. Na kraju i ona umre, u biti ne baš na kraju, negdje oko 115 epizode.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:05   #2272
Quote:
123danas kaže: Pogledaj post
Odgledala si originalni kraj. U alternativnom kraju umru obojica i Montserrat ostane sama s djecom.
Inače ta ženska se zove Angelica i ona je žena od Jose Luisa. Pojavljuje se oko 30 epizode. Na kraju i ona umre, u biti ne baš na kraju, negdje oko 115 epizode.
ahaaa... hvala.
koliko sam shvatila iz kraja, brat od montse će se popraviti?
jonathana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:19   #2273
Quote:
jonathana kaže: Pogledaj post
ahaaa... hvala.
koliko sam shvatila iz kraja, brat od montse će se popraviti?
Molim.
Dobro si shvatila. Svašta će se događati s njim, pa će sve to utjecati na njegovu promjenu.
123danas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:21   #2274
I to još kako. Meni je Dimitrio u drugom dijelu bio jedan od najdražih likova.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:24   #2275
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
I to još kako. Meni je Dimitrio u drugom dijelu bio jedan od najdražih likova.
baš kao i amor real, tamo se isto brat od glavne popravio
jonathana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 13:16   #2276
Pogledah te slavne scene s duplim sunčanim naočalama i preživjela sam ali jedva

dobro ste rekle reklama za donje rublje

Koliko god ga ne simpatiziram nije zaslužio takvu podvalu od Graciele i Dimitria

Victor dobro rekao Alejandru mama će ju prodati bilo kome a ti si dobar čovjek
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:59   #2277
Ja Dimija obožavam celu seriju,presmešan mi je.

Malo mi glupo što će od njegovog prijatelja napraviti serijskog ubicu.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:26   #2278
Magana kao striptizeta Esmeralda


danas Montserrat govori da ne želi Alejandra muljat da joj se sviđa a zapravo bi se udala zbog para. LOL, :Teresa gone good:
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 20:05   #2279
Ovih dana ne stignem gledati zahvaljujući Domi, sve premijerne telenovele su imale jutarnju reprizu osim ove! Bezobrazni su.

Danas sam uspjela pogledat cijelu ep! Odlične su sve do sada, Boyerici baš stoji plava kosa, a i stvarno je prezgodna!
Ruli - Alejandro mmm, štoo reći nakon izgleda u AV, konačno sam došla na svoje!
Nadia je prekrasna, već vidim da joj neće biti lako s Pedrom, naredio joj da svira klavir, a njega nigdje!
Jaako mi se sviđa odnos tie Carolte i Montse! A, najdraža su mi prepucavanja Dimitra i Carolte.

Kako volim rečenicu od Garciele: ''¡Te hace falta Jesús!'' i ono ''Perdonate'', joj koja kraaljicaa!


Kraj današnje epizodee- ajmee, koja kemije ! savršenii su!
LMDV-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 20:37   #2280
Joj meni tia ide opasno na živce,Graciela je nakićena ko Božićno drvce,Guzman ko da je preko ku..... tamo,ono ,ajde nema niš boljega u planu,pola casta Terese je tamo,Magana mi ide na živce u svakoj seriji nakautirala bi je.Graciela mi više djeluje ko neka ostarjela fuksa grozno je šminkaju ko panda je.Veoma salaba kopija AR ali baš slaba,sve djeluje nekako jeftino.Je Pedro možda gay,zašto ne želi spavat sa ženom?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.