Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2013., 22:33   #21
Quote:
SheldonCooperr kaže: Pogledaj post
Ti "regionalni" kanali su čisto sranje, prošlo je 23 godine od početka raspada juge a ono se ponovo želi nešto tu kao, prije je bilo ex yu, pa balkan a sada se kaže region opet se tu više gledaju političke stvari nego financijske koje se žele dobiti tom regionalizacijom, pravo je pitanje dali mene opće zanima šta se događa u Srbiji ili Crnoj Gori, ajd možda me donekle zanima BiH. Al objektivno gledano jedino AJ može nešto valjat zato što se ne financira iz oglašavanja i samim time je financijski neovisna i ponovo samim time može da plasira vijesti koji nisu pod nikakvim utjecajem.
Sadokann is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 18:03   #22
I na kojem jeziku će se u tom kanalu govoriti?
patak360 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 19:57   #23
Quote:
patak360 kaže: Pogledaj post
I na kojem jeziku će se u tom kanalu govoriti?
Bosansko-srpskohrvatskim možda?
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 23:57   #24
Evo malo o ovoj temi. http://www.jutarnji.hr/vlada-u-beogr...tskoj/1141767/
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 13:53   #25
Quote:
N1, regionalni informativni kanal nastao u suradnji s globalnim partnerom CNN-om, a koji počinje s emitiranjem u ovoj godini, imenovao je Dubravka Merlića, bivšeg novinara i urednika HRT-a, autora popularnog i nagrađivanog TV projekta 'Piramida' te utemeljitelja i izvršnog direktora nezavisne produkcijske tvrtke Castor Multimedia, direktorom programa za Hrvatsku
'N1 je ambiciozan i složen projekt koji želi postaviti visoke profesionalne standarde kao temeljno polazište u kreiranju programa. Stoga želimo angažirati profesionalce koji će točnim, brzim i atraktivnim vijestima privući gledatelje da gledaju i vjeruju našem kanalu. Na konkurentnom hrvatskom TV tržištu to je ambiciozan, ali izvediv cilj', kazao je Merlić.

N1 je potpisao partnerski sporazum s kompanijom Turner Broadcasting System Europe Limited, matičnom kompanijom CNN Internationala, što ga čini ekskluzivnim partnerom CNN-a za regiju. N1 će emitirati program iz tri velika informativna produkcijska centra u Zagrebu, Sarajevu i Beogradu.

N1 je imenovao i direktore programa za Bosnu i Hercegovinu i Srbiju, Amira Zukića, glavnog urednika regionalne direkcije turske novinske agencije Anadolija za Balkan sa sjedištem u Sarajevu, te Jugoslava Ćosića, urednika i voditelja s televizije B92 u Beogradu.

Na kojim platformama će se N1 moći vidjeti u Hrvatskoj, za sada nije poznato.
IZVOR: Tportal
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 18:46   #26
Što znači N1?
Prvi nenacionalni?
One non-national?
SOB Pasji Skot is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 21:02   #27
News 1, pretpostavljam. Mislim da nisu nigdje napisali značenje slova "N", pa može biti ni da nije kratica od ničega već čisto naziv..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 12:19   #28
Maja Žeželj otišla sa RTS

Voditeljka Dnevnika na Javnom servisu, i jedno od zaštitnih lica RTS Maja Žeželj, napustila je ovu medijsku kuću. Ona počinje da radi na TV kanalu N1.

Blic.rs
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 12:29   #29
Quote:
Zoran Šprajc napušta HRT, prelazi na N1



N1, regionalni informativni kanal nastao u suradnji s globalnim partnerom CNN-om, a koji počinje s emitiranjem u 2014. godini, postigao je dogovor o angažiranju Zorana Šprajca na novom kanalu, priopćeno je s te televizije.

Priopćenje prenosimo u cijelosti i bez izmjena:

Zoran Šprajc je jedan od najdugovječnijih, najpopularnijih i najpoznatijih voditelja i urednika Dnevnika na ovim prostorima. Dnevnik HRT-a vodio je od 2004. do 2013. godine nakon čega postaje i News director HRT-a. Nakon što je diplomirao na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu, u dvadeset godina profesionalne televizijske karijere prošao je sve stepenice televizijskog novinarstva, od izvještaja s tržnice do cijenjenog političkog izvjestitelja i urednika dnevnih informativnih emisija.

„N1 je jednostavno bio izazov kojemu je nemoguće odoljeti. Biti dio tima vrhunskih novinara i producenata koji s najnovijom televizijskom tehnologijom i pod pokroviteljstvom vrhunskog svjetskog branda kao što je CNN, stvaraju regionalnog lidera u proizvodnji televizijskih vijesti posao je koji se može samo poželjeti. Izuzetno se veselim golemoj radnoj energiji u N1 timu i ponovnom susretu s gledateljima. Istodobno se zahvaljujem svim svojim dosadašnjim suradnicima i kolegama s HRT-a koji su mi omogućili da uz njih stječem znanje i iskustvo najboljeg televizijskog novinarstva te i njima i HRT-u želim svako dobro i još mnogo uspjeha,“ izjavio je Zoran Šprajc.
poslovni.hr
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 13:41   #30
Bit će ovo dobar kanal. Nadam se da će Bago isto biti dio N1.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 14:11   #31
reakcije sa HRT-a:

Quote:
Želimo mu puno uspjeha!

'Kolega Zoran Šprajc zatražio je danas raskid radnog odnosa s Hrvatskom radiotelevizijom.

Hrvatska radiotelevizija zahvaljuje kolegi Šprajcu na dugogodišnjem predanom radu tijekom kojega je svojim novinarskim i uredničkim radom te izraženom osobnošću i šarmom obilježio cijelo jedno razdoblje Hrvatske radiotelevizije.

Kolegi Šprajcu želimo uspješan nastavak karijere, te profesionalnu i osobnu sreću', stoji u priopćenju koje je u ponedjeljak objavio HRT.

Šprajc na Facebooku otkriva kako je ipak dao otkaz zbog nesuglasica zadnjih mjeseci na HRT-u

Quote:
Ovakvi su razvodi najljepši

'Ovakvi razvodi su najljepši... U dvadeset godina braka ja i HRT nikad nismo razmijenili toliko lijepih riječi kao danas. Bez ikakvog ceremonijalnog patosa sve svoje televizijsko znanje i svu svoju televizijsku slavu dugujem HRT-u. Pokušao sam mu se odužiti kao News director. Nije išlo. Idemo dalje. Sretno svima', napisao je Zoran Šprajc na Facebooku.

Jutarnji nagađa i o prelasku Bage, Šarića i Matića, za Šprajca je pogodio (tekst nastao prije prelaska Šprajca)

Quote:

U kuloarima se priča da je N1 zainteresiran za imena s Hrvatske radiotelevizije, navodno Zorana Šprajca i Josipa Šarića, neslužbeno se spominje da postoji navodno interes i za Mislava Bagu s Nove TV, te da bi navodno i Željko Matić trebao prijeći s Radija 101.

- Uz Novu TV su vezani moji planovi i budućnost i nemam potrebe za promjenama - kazao je Bago.

Međutim, nitko drugi nije želio službeno komentirati te spekulacije.

- Priča se, priča se... - rekao je jedan od njih.

Riječ je o jednom od najtajnovitijih medijskih projekata koji se već dugo priprema, a trebala bi ga u Hrvatskoj predstaviti jedna velika CNN-ova zvijezda.
jutarnji.hr
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 18:32   #32
Ni Matić više ne radi na 101 , navodno je na odmoru ali sve njegove emisije više nejdu...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 19:18   #33
ja za tog Matića prvi put čujem, no ostatak spomenute ekipe su već krupnije ribe, posebno Bago, no sumnjam da će on otići sa Nove...

p.s. ja bi volio Hloverku vidjeti, ona je meni oduvijek bila simpa, na HRT-u samo trune i više nikad neće dobiti angažman kakve je nekad imala a na nekom news kanalu bi procvala opet..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 20:02   #34
Zoran Šprajc(Jovanović, Jugoslavljović). Da vidimo i to čudo od kanala News1
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 20:31   #35
No,kada se počinje emitirati konačno..?
Canuleius Leius is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 16:34   #36
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
ja za tog Matića prvi put čujem, no ostatak spomenute ekipe su već krupnije ribe, posebno Bago, no sumnjam da će on otići sa Nove...

p.s. ja bi volio Hloverku vidjeti, ona je meni oduvijek bila simpa, na HRT-u samo trune i više nikad neće dobiti angažman kakve je nekad imala a na nekom news kanalu bi procvala opet..
Voliš Hloki,a ne čuo za Matića?
c c c c ....
Matić joj je bio šef na Stojedinici.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 19:15   #37
držimo podalje ljubavni od poslovnog života... lol
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 19:28   #38
Quote:
Canuleius Leius kaže: Pogledaj post
No,kada se počinje emitirati konačno..?
početkom svibnja
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 15:16   #39
Quote:
MERLIĆEVA NOVA AKVIZICIJA
I Anka Bilić Keserović na N1!



ZAGREB Nakon Zorana Šprajca i Anka Bilić Keserović odlučila je otići s Hrvatske radiotelevizije put novog regionalnog informativnog kanala N1.

Redovi postrojbe Dubravka Merlića, direktora programa za Hrvatsku kanala što nastaje u suradnji s CNN-om, tako se za sada pune ponajprije HRT-ovim kadrovima. No, za razliku od Šprajca, Anka Bilić Kesrović već je imala iskustvo odlaska s Prisavlja.

Počelo je na Hrvatskom radiju, nastavilo se i na RTL-u, da bi se na HRT-u isprofilirala u unutarnjopolitičku novinarku koja će se pamtiti i po nekoliko svojih nedavno vođenih razgovora s premijerom Zoranom Milanovićem.

Tko je, pak, slijedeći, ostaje vidjeti. Najnovija akvizicija kanala N1 pokazuje kako do sada špekulacije i nisu gađale daleko od mete. U raznim kombinacijama spominjali su se do sada mnogi, od Mislava Bage, preko Josipa Šarića, do primjerice Dunje Mazzocco Drvar i Mašenke Vukadinović.
novilist.hr
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 17:40   #40
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
početkom svibnja
manje od 60 dana a još ni slova o tome di će se to prikazivat, dvb-t/kabel/satelit, sd, hd?
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.