Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2015., 05:38   #41
Da, ali jos dosta toga je nepoznato javnosti. Znat cemo detaljnije o ovom Battlefrontu sljedeci mjesec na E3. Tada ce prikazat i gameplay demo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 13:31   #42
Jos jedan novi screenshot. Star Destroyeri na planetu Sullust.
Imam dojam da ce ovo bit popularna mapa za squadrone mod. Izgleda zanimljivo.

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 14:11   #43
Han Solo Tease For Star Wars Battlefront
Quote:
EA and DICE have released a teaser photo that strongly suggests Han Solo will be a playable character in the new Star Wars Battlefront video game.

The EA and DICE shared the new Star Wars Battlefront image that you can see above. It’s Han Solo’s DL-44 heavy blaster pistol. This is the weapon of choice of Han Solo. Since he isn’t a Jedi, the DL-44 blaster pistol was his main weapon in the Star Wars movies. He used it famously in the scene that involved Greedo.

So far, EA and DICE have only confirmed two main characters that will be playable in Star Wars Battlefront. This includes Darth Vader and Boba Fett. They promised a lot more heroes and villains will be in the new game. This is our first indication of another huge name that will be added.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 22:50   #44
Jos jedan poster
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...46031616_o.jpg
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 23:26   #45
Evo i gameplaya konacno.

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 08:31   #46
Izgleda super, vrlo sam zainteresiran... ali. Bojim se da ce ovo sve biti ko levolution u BF4. Zabavno prva 2-3 puta, nakon toga 'mnhaaaa vec sam to vidio'.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 12:33   #47
Meni zasad jako jako jako dobro.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 12:59   #48
Meni isto izgleda fenomenalno, i bas nekako zraci igra kao da ju radi Dice (valjda taj dasak Frostbite 3 enginea).
Jedva cekam pocet igrat Skirmishe, a najvise sati zivota mislim da cu izgubit u squadron modu

Fora kod ove igre je kaj je ekipa developmenta bila u muzeju di se cuvaju sve makete i kostimi iz originalne trilogije Star Wars filma, i koristili su neku tehniku foto...nesto, kako bi napravili cim vjernije replike iz filma za film.
Tak da je ova igra najautenticniji prikaz Star Wars filmova.

Iskreno, da igra nije ni u pola dobra kao sta se cini da bi mogla bit, ja bi i dalje nahajpano igro jer obozavam SW.

Bit ce 12 mapa na raspolaganju, a navodno 2-3 su po jednom planetu.
Jedino mi zao kaj nisu objavili koje jos likove cemo moci imat, a kazu da ih imaju jos puno za objavit. Vidjeli smo novog samo Luke Skywalkera.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 13:05   #49
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Meni isto izgleda fenomenalno, i bas nekako zraci igra kao da ju radi Dice (valjda taj dasak Frostbite 3 enginea).
Radi ju DICE.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 13:18   #50
@Drizz, znam jako dobro da ju je radio Dice jos od pocetka developmenta.
Al kazem... Da i ne znam ko ju radi osjetilo bi se.

Evo jos jedan gameplay izasao. Tatooine



Luke i Vader
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 16:07   #51
Evo i sluzbena Battlefront stranica - starwars.ea.com/starwars/battlefront
I potvrdjeni brojni modovi.
Quote:
Star Wars Battlefront 3 SWBF E3 2015 new multiplayer modes and missions including Supremacy, Drop Zone, Cargo, Battles, Hero Battles and Trials. These are brand new modes that have been confirmed for Star Wars Battlefront on the official Star Wars Battlefront website.

Other modes that have been confirmed for Star Wars Battlefront during E3 2015 include multiplayer and mission modes include Walker Assault mode and Survival mode, where you face off against waves of stormtroopers, sandtroopers, AT-ST, ATST, shocktroopers, TIE fighters.

Some people may spell supremacy like this: Star Wars Battlefront supremecy, Star Wars Battlefront supramecy.
Impresivno kako su pogodili grafiku igre autenticno filmovima.
Imam neki dojam da ce squadrone i hero battle modovi bit posebno popularni.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 00:23   #52
Još jedna igra na koju sam dobio želju da ju nabavim kad izađe. Gameplay sam gledao kao malo dijete lizalicu.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 00:35   #53
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Gameplay sam gledao kao malo dijete lizalicu.
I ja isto
I jos sa pojacanim zvukom na headsetu jer igra ima autenticne zvucne efekte kao iz filmova.
Jebeno mi zvuci ono kod pocetka kad baci neku granatu koja ima efekt kao seismic charge i kad iz atmosfere pada ''kisa'' laserskih zraka po onom stitu. Ko po staklu.

Jedva cekam igrat squadron mod.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 17:13   #54
E bas ste ko djeca a EA je sumnjivi tip s kombijem i nudi vam bombone...

Ok grafika je dobra al ti je valjda jedina stvar na sto moderne igre jos paze. Naravno nije ni blizu razini od Endor reveal trailera.

Veselite se zvuku ko u filmovima ko da je to neznam sto a to je bas najlakse napravit. Doslovno uzmu soundbiteove sto im Disney da jer sad su oni vlasnici i eto ga na. Ne kuzim vase odusevljenje. Pa i lego jurassic park ima zvuk t-rexa iz filma. Remekdjelo?

Vidim tu se spominje zvuk od seismic chargea....a nije primjeceno da je stavljen za thermal detonator. Thermal detonator ima isto svoj specifican filmski zvuk.Hmm. Zvuk brodske bombe za razbijanje asteroida je stavljen za zvuk rucne granate. Kao da u battlefildu stave kad granata eksplodira zvuk atomske.

Onda vau zvuk stita kad apsorbira paljbu. A nema veze sto taj orbital strike je Star destroyer a neutralizira ga pjesacki prenosivi shield generator.
Jel jos anakin u fighteru potamanio droideke ko nista a sad da star destroyer nemoze nista ma daj.

Pa onda raznorazne ostale netocnosti. Kao x wingzi i tie fighteri na Hothu, Luke u crnom odjelu umjesto u pilotskoj odori...

Bas smrdi na ljude koji ne poznaju materijal a previse im je potrudit se pa napravit research. Neznam da bi Disney to dopustio oni su picajzle oko toga a da ne pricam Star wars fanbase.

Al ajmo sam malo o gejmpleju.

Izgleda ko tucnjava u birtiji a ne rat. Koliko malo ljudi a to jos botovima. Najvise bilo ljudi kad cijeli tim ide a i onda mizerno. Narvano kad ce najvisi cap biti 20v20 a ovaj prikaz je bio jedan od manjih.
8v8 mi je bas star wars...

Botovi su retardirani pa cak ni svrhu ne ispunjavaju.Ni stormtrooper šala se tu ne uklapa.
Onaj co op video 2 rebela rasture bataljun troopera, hodace(s blaster pistoljem), tie fightere i naravno u orbiti star destroyer nemoze nista.

To je pre 'ham' cak i za star wars.

Hud elementi su ogromni i crtičasti, sa pop up healthom(jer imati tako vaznu stvar poput healtha na ekranu je meh)

Municije ni nema nego se sve pregrijava sto je netocno loru.

Nema klasa i jetpack je stavljen ko obicna stvar a ne hi tech naprava tako da nakon nekog vremena svi na mapi ce skakutat ko cvrčci, a da ne govorim da kad se pronade jedan najbolji loadout, svi ce ga koristit. Battlefild svi assault ce bit mala beba za ovo.

Kad se vozi tie ili x wing, bilo sta, sve informacije su preko huda a ne ugradene u kokpit, on je samo za ukras.

Cisti casualitis...

Igra stara 10 godina(Battlefront 2) je bolja u svakom pogledu(sadrzaj,opseg i sl.) osim grafici(minimum sto bi ocekivao). To su dakle moderni rebootovi.

I naravno to je sve 'alfa' footage a igra izlazi za 5 mjeseci. Ma ko tu sere

Ali sam vi hajpajte, nedajte se smesti:klap:


Usput evo alphe od neizdanog Battlefronta 3 od starog studija.

https://www.youtube.com/watch?v=2WeX41WfOsY

Tu se vidi sto je novi battlefront mogao biti a ne good enough EA isprdak.

Dio od 0:35 do 1:30 je bolje nego bilo sta sto je Ea dosad izbacio.
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 17:34   #55
Kolko hejta u jednom postu E to je vau
S onim kaj sam igrao EA me nije jos razocarao. No opet, sve je i stvar ukusa.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 19:45   #56
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Kolko hejta u jednom postu E to je vau
S onim kaj sam igrao EA me nije jos razocarao. No opet, sve je i stvar ukusa.
Na zalost, i u njegovom negativnom misljenju ima dosta tocnih stvari.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 19:54   #57
Da, ali su to dojmovi na temelju demo igre u trajanju 5min. Treba vidjeti na svoju ruku kako sve dise.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 11:47   #58
I don't care, I'll buy it.

TUTUTUTUUTUTU



...kada ono izlazi?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 14:20   #59
17.11.
Pise na kraju svakog gameplaya, nije tesko uocit
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 19:53   #60
Star Wars Battlefront Maps to Be Dynamic, Adapts to Who’s Winning
Quote:
While DICE introduced “Levolution” in Battlefield 4’s maps, the studio’s next shooter — Star Wars Battlefront — will have something similar called “Battle Beyond.”

In an interview, DICE General Manager Patrick Bach confirmed that Star Wars Battlefront maps will be dynamic in the sense that certain environmental factors will change depending on the tide of the match.

We have a concept we call Battle Beyond…The cool thing with this is it’s actually part of the player feedback. So depending on which side is winning or losing, these events actually change

Bach adds that it’s “bluntly obvious” on who’s winning and it usually has to do with the UI (user interface).

It’s what you usually do in a UI, you make it bluntly obvious. It’s slowly hinting at who’s winning, and I think it’s a brilliant concept to give you the information and emotion you need to understand or change your plans…. You don’t need a gauge blinking. It’s part of the world.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.