Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2015., 10:43   #21
Da, to sam htjela pitati, nije bas uobicajeno da odu tri cure u jednoj epizodi jel da? Ili? S time kad sam to gledala sam zakljucila da je krasno to odradio, htio se vjerovatno obje rijesti, pa double date, dvije muhe s jednim udarcem i to .
Joj da . I don't have a sad story, I'm just a virgin!!!

Seana sam gledala u DWTS i nije mi bas ostavio dojam . I on i Katherine su djelovali ukoceno i njezino ophodjenje prema njemu mi je djelovalo hladnije od njegovog prema njoj . No znam da su vjencani sada i nek im je s srecom .

Da Britt planiraju za sljedecu Bathcelorette jel bi stvarno pokazali onaj dio s "omg, ona se ne tusira"?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 16:48   #22
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
.......

Da Britt planiraju za sljedecu Bathcelorette jel bi stvarno pokazali onaj dio s "omg, ona se ne tusira"?
e da, to je i meni misterij...ali čitam neke njihove tabloide i intervjui koji su se davali oko toga tuširanja potpuno poriču tu priču...čak i onaj njihov voditelj Chris Harrison, tako da imam osjećaj da je izdižu i stvaraju pozitivu...

u svakom slučaju,ako nije ona iz ove sezone, ne znam koju drugu bi mogli izabrati...jedino ako neće bit neka iz prijašnjih sezona ...baš me to zanima...jedva čekam da vidimo
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 10:04   #23
Ali, to sto oni poricu nis ne vrijedi kad se sjetis onog krupnog kadra prljavih carapa .

Dakle dogodi se da nova Bachelorette nije iz prethodne sezone Bachelora? I ako dodje do top tri onda sigurno nije? Ne znam kak funkcionira sistem
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 16:53   #24
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
................Dakle dogodi se da nova Bachelorette nije iz prethodne sezone Bachelora? I ako dodje do top tri onda sigurno nije? Ne znam kak funkcionira sistem
pa da, dogodi se...Emily je npr bila pobjednica u The Bacheloru, ali je onda sezonu nakon bila The Bachelorette...

A, po zadnje 2 sezone uglavnom je 4 bila izabrana...ali sezona prije Emily je bila ona koja je bila u top 3...

jedino je koliko-toliko sigurno da 2 finalistice neće biti...ostalo je sve otvoreno...
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 18:39   #25
Dobro, dakle, predstoji nam iscekivanje
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 21:13   #26
Ako niste pogledale novu epizodu nemojte citati dalje










Uuuu, dakle, ovo ce biti dramaticno finale! Ja mislim, a posluzit cu se necime iz trailera za preksljedecu epizodu: you came here to find a girlfriend, not a wife! Tocno to mi se cini! Da mu se Becca jako svidja i da ga je zanijela ideja da bude prvi, prva ljubav, prvi seksualni partner i cinjenica da se za nju mora truditi - sto nije bas slucaj s Whitney, ona je spremna sutra dati otkaz, udat se i pocet radjat djecicu.
Naravno, mislim da je pravi izbor za njega Whitney . Ali, ali, ali ne mogu predvidjet dal ce nju i zaprosit

Misljenja?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 22:02   #27
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
.................................................. ........
Uuuu, dakle, ovo ce biti dramaticno finale! Ja mislim, a posluzit cu se necime iz trailera za preksljedecu epizodu: you came here to find a girlfriend, not a wife! Tocno to mi se cini! Da mu se Becca jako svidja i da ga je zanijela ideja da bude prvi, prva ljubav, prvi seksualni partner i cinjenica da se za nju mora truditi - sto nije bas slucaj s Whitney, ona je spremna sutra dati otkaz, udat se i pocet radjat djecicu.
Naravno, mislim da je pravi izbor za njega Whitney . Ali, ali, ali ne mogu predvidjet dal ce nju i zaprosit

Misljenja?
joj da...ja mislim da će izabrat Whitney...ne znam, Becca mi je nedefinirana a ova je, kako si i rekla, spremna za porod

u svakom slučaju jedva čekam WomenTellAll...mislim da će bit
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 23:35   #28
Hihi da, mislim da ce biti zabavno . Pogotovo kad elokventna, nacitana, pametna Kelsey koja upotrebljava puno velikih rijeci nastupi .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 15:54   #29
objavili su da je Kaitlyn nova Bachelorette... još nisam sigurna šta mislim o tome...podsjeća me malo na Andi, a ima neki muškobanjasti nastup... ne znam...jedino znam da ću svakako gledat pa mi se eto isto hvata

http://www.thehollywoodgossip.com/20...r-summer-2015/
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:44   #30
Ha! Jesam ja rekla! Dobro, ona mi je bila simpa od pocetka, pa ce biti zabavno gledati ju .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 17:04   #31
Ocekivana bachelorette, ma bilo koja samo da nije Britt

Moje prognoze idu ka Whitney

Ne mislim da mu je Becca podarila svoje djevicanstvo, a zasto i bi. No mozda on to uzme za zlo kao...morala bi moc sve uciniti za njega ugl dosta predvidljiva epizoda, makar sam u jednom trenutku bila sigurna da Becca ide ca, no cim je on nju povukao sa strane znala sam da nece a i faktor X je taj sto nije spremna preselit odmah u Iowu tako da...Whitney, Chris i mali plavi ljepotani
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 13:50   #32
Girls tell all

Bilo je zanimljivo do bolno gledati . Nakon sto su spomenule taj blog njegov sam otisla i to procitati, ima tu i tamo nesto sto nije prikazano, ali overall je krasan PR uradak koji Chris valjda samo potpisuje . Nakon sto je Ashley pozvana u Bachelor in Paradise sam morala skinuti i to, ostale mi jos dvije epizode za pogledati, koji je to divan trash .

No Girls, Britt mi je isla na zivce, onaj neugodno dugacak zagrljaj yuck. Kaitlyin je jos povrijedjena ocito, ostala tamo sjediti, pricala mu s tri metra razmaka, akwaaaard .Neke od cura sam i zaboravila da su bile. Ashley I. mi se cini da je imala manje make up-a nego inace .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 17:33   #33
jeste gledale finale??
po meni, očekivano, pogotovo nakon Beccinog "volim-ne volim" ponašanja...

U svakom slučaju...2 Bachelorette
Nevjerojatno...nisu rekli točno kako će organizirat, ali ako bude kao u jednoj sezoni Bachelora, onda će prvu večer 25 muškaraca izabrat koju žele da nastavi...u svakom slučaju malo čudno...pogotovo bude li li-la prilikom izbora...ali, da neću gledat, hoću :klap:
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 17:35   #34
Yay, Whitney . Bas mi je drago, ona djeluje tako drago, nadam se da ce actually i uspjet ostat zajedno.

Googlala sam najuspjesnije parove iz Bachelora/ette i za koliko godina se emisije prikazuju nemaju najbolju statistiku . Pogledala i BiP, trash , ali Lacy&Marcus su jos skupa, slatkisi .

Chris ce nastupati u DWTS, bas me zanima na sto ce to licit .

I omg, Bachelorette najava .


edit: lol, u isti tren . Pa ja sam iz najave shvatila da ce tu prvu noc tih 25 tipova birati koja im se vise cini kao zenidbeni materijal i onda ce ta biti Bachelorette, ne?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 00:03   #35
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
............................

edit: lol, u isti tren . Pa ja sam iz najave shvatila da ce tu prvu noc tih 25 tipova birati koja im se vise cini kao zenidbeni materijal i onda ce ta biti Bachelorette, ne?
da, to i ja mislim, a tako je bilo i jedne sezone u Bacheloru...ali nekako mi se to čini i malo brutalno prema onoj curi koja će ispast...ne znam..imam osjećaj da bi oni to mogli još malo zakomplicirat :klap:
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 00:16   #36
Zasto su to u Bacheloru napravili? Isto "jer se nisu mogli odluciti"?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 01:06   #37
Lol, prekinuli . Chris i Whitney jel...
http://www.people.com/people/mobile/...926639,00.html

A pocela je i Bachelorette, samo sam skinula, nisam jos stigla pogledati .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 09:38   #38
Nitko ne gleda Bachelorette? Znate kako Chris na pocetku svake sezone kaze "this is our most dramatic season yet"? Zasada mi se cini da je za ovu u pravu .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 00:07   #39
Ma Kaitlyn definitivno katastrofa , navijala sam da ona bude al sad mi je zao. Kakvi su to dejtovi, kakva je to atmosfera, krv, muska jaja koja se zajedno trljaju u znoju i rap battle
Znam da ona ne odreduje gdje ce se ici al opet, jedan veliki fail ove sezone.

Da ne govorim da ni s kim ne vidim kemiju, zenska se zvali sa svima od prve veceri, a sad ovaj Nick odvratni. Koga se moze zavarat, mene ne. Prije su se kaze dopisivali, da dopisivali vjerojatno sexting i sta sve ne cyber dide mide odmah se okacila na njega ko malo dijete na sladoled. Kad su se vec dopisivali onda joj je sigurno i "napomenuo" da ce doc i ona rece dodi u NY i to je to. A producenti cvatu.No kako vidim po komentarima tamo ljudi pljuju sve u 16 po sezoni i po nasoj bajnoj djevi.
Stvarno, samo se ljubaka sa svima zivima (da moze vjerojatno bi i kamermane "probala"), nema tu niceg osim provoda. Daleko je to od jedne Emily ili Ali ili Seana
Sta su time dobili, izgubit ce masovno na gledanosti kako vidim, a ova izgubila i dostojanstvo i pamet.
Je da je ona tako malo otkacena cura, ali, daleko od toga da je dosla po ljubav. Bas me zanima koliko im plate svima da sudjeluju.
Ono kad je onaj Clint odlazio, da joj je stalo (kao trebalo bi jer je dobio prvi 1 on 1) cmizdrila bi i pitala sta se desilo a ona kaze npr "I don't know what I'm going to do now" s poluosmijehom na faci, prelosa gluma).

S druge strane izgleda da je raspustenica Britt nasla svog covika znao on sta hoce i otisao po TO

No gledam jer je tres koji postaje sve smrdljiviji
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 10:45   #40
I ja sam navijala da ona bude i nije mi zao, trash trash .
Meni se cini da ne odredjuje, al da su ipak dejtovi prilagodjeni njezinom ukusu. Ne svidja mi se taj ukus, al ok . Dok je bio onaj glupi skolski date sam spremala po kuhinji, izuzetno glupo.
.
Ova Nick situacija mi je wtf. Hoce li on biti taj s koijm ce spavat?
Clint lol, razmisljala sam o tome da li su ikada mislili raditi gay bachelor, to bi bilo fun .

Sto se zvaljenja sa svima tice, mora se istestirati roba . Pa i Chris je svaku zvaljakao.

Od decki mi se Jordan svidja . Al da, nema s nijednim posebne kemije jos . I cisto fizicki meni vecina njih nije zgodna. Ukusi, sise, bla .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.