Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2014., 10:42   #41
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Bilo je ok.



Svaka cast Nevi sto je unatoc opcoj nezainteresiranosti za mrdanje guzice, jedno vrijeme cak i solo plesala.

Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Tika, klonka, tihonsee i ine
I one su bile tamo?

Sljedeci put treba poljepit rfid tagove umjesto pik trake jer je uz vecu kolicinu alkohola tesko pronaci pojedine forumase.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 11:43   #42
Jeeedna preedivna chill stvar

It don’t matter cause life has never been better .. And I’m free to be me and as far as I can see much better …. don’t matter

Jučer smo Neva i ja bile na Danima Zapruđa, onaj vrhunski DJ svirao je gitaru

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Svaka cast Nevi sto je unatoc opcoj nezainteresiranosti za mrdanje guzice, jedno vrijeme cak i solo plesala. :ro ck: :lu x:
A Neeevica je super, volim je

Nisam baš stigla biti online pa se kasnije osvrnem na divne, a i one manje divne ( :šalim se: ) komentare
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 13:33   #43
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post


Svaka cast Nevi sto je unatoc opcoj nezainteresiranosti za mrdanje guzice, jedno vrijeme cak i solo plesala.

Frendica je svaku pjesmu išla na wece I ti si se ubacio (i još poneki) malo bio u mrdanje
Ples je neizostavan kada je tulum u pitanju , barem sto se mene tiče


I one su bile tamo?

Sljedeci put treba poljepit rfid tagove umjesto pik trake jer je uz vecu kolicinu alkohola tesko pronaci pojedine forumase.
Laganini
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 13:33   #44
http://www.youtube.com/watch?v=kyE4CLM0QIA

kvotanje

nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 16:41   #45
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ono sto je DeeJay rekao na prijasnjoj temi. Ako zelimo cakulanje i upoznavanje, muzika je bila preglasna.
Mislim da se to vrlo lako moglo srediti na onom "DJ placeu", ali ne želim nositi svoj lap jer se jednostvno ne želim dovesti u situaciju da mi random ekipa lurka lapom kao što je bio slučaj preklani. Jebiga
Quote:
Sto se ovoga tice oko stolova, ne mogu se sloziti, bez problema se moglo ustat i otic do nekog drugog. Anyway, frlo zadovoljan... Vajli i lili p.
Slažem se. Ako smo Neva i ja (bez obzira što oraganiziramo tulum pa se u neku ruku i očekuje da minglao okolo ) bez problema mogla doći do svakoga, mogao je bilo tko

A da ne spominjem da sam nebrojeno puta rekla "ideš dolje da se upoznamo s ekipom " Ne kužim. Nitko od nas ne grize Ono, forum nam je jedna podosta velika zajednička stvar i ovdje se "viđamo" skoro pa na dnevnoj bazi i čemu onda bed od pristupanja nekome. A meni i Nevi se, iskreno, neee da vući svakoga za rukav kao da smo djeca od pet godina

Iako, mislim da je to dosta i s te psihološke strane jer čim vidiš ekipu kako sjedi za stolom i priča, a ono ..moguće je da ti malčice i bude bed. Budemo sljd puta dogovorile par visokih stolova
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 16:46   #46
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ljudi se uvijek druže ekipno.

Prostor je dobar, muzika je ovaj put bila puno bolja nego prošli put na istom mjestu, ali je kao što su neki već rekli, bila stvarno preglasna za ugodan razgovor. Na ovakvim tulumima mi je bitnije da možemo razgovarati nego da se može plesati.
Stolovi mi ne smetaju. Tko hoće minglat, minglat će.

Krasno društvo za mojim stolom.
Slažem se sa svime Muzika možda jest bila malo too much Bude bolje sljd puta

Ali, opet, ipak je to subota. Ono, izlazak van. Čak mi se čini da od 9-10-pola 11 i nije bilo preglasno.
Ne znam, meni to nije bio problem jer sam čula ljude. Ali dobro, nema problema decibel tiše, ali ne ni pretiho

Zlatna sredina
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 17:07   #47
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ja sam zasjela sa random manje aktivnim forumašima koji su prvi put na tulumu također, zujala okolo da probam nać i neke poznatije, no činilo mi se da se svi već znaju 150 god, pa mi je bio bed upast ko padobranac neki :l ol:

inače Depeche, svaka pohvala na organizaciji, da nema tebe, vjerojatno bi ostala na solo cugi sa frendicom :'D
p.s. preslatke su mi one tvoje lakirane balerinke :c erek:

u 9. mjesecu sigurno dolazim opet :che er:
Shvaćam, ali nije bed doći nekome Zaista. Sjećam se i svog prvog tuluma, ALI se ne sjećam s kime sam došla

Mooožda čak i sama :majkemi ne sjećam se: I skompala sam se s ljudima koje sam isto prvi put vidjela. Dakle, moguće je. Ali razumijem što hoćeš reći

I nema problema Ti i frendica ste baš super! I drago mi je da smo se upoznale

Baš smo se nasmijali i napričali.
Bilo je jako lijepo i na sljedećem tulumu nema "beda" s upoznavanjem
Jer se dosta ljudi upozna isto na taj "prvi put se vidimo" način pa se zapričaju i nekome sa strane mogu djelovati kao da se znaju 'iljadu godina

I hvala na komplimentu za balerinke 4funu nose mrak na oči
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 17:11   #48
Quote:
lina111 kaže: Pogledaj post
Bok,
prvo ću pohvaliti organizatorice Depeche i Nevu na njihovoj dobroj volji i trudu oko organizacije tuluma. Jer tu se radi o čistom entuzijazmu i pohvala je neizostavna. Cure, hvala vam !

Hvala vam što ste svoje slobodno vrijeme utrošile na to da forumašima organizirate zajedničko druženje. Sve ostalo ovisi isključivo o forumašima, a ne o vama i zato mi nisu jasne kritike koje su direktno ili indirektno upućene na vaš račun.


Prije dolaska u Spunk našla sam se s meni dragom forumašicom u prvom bircu kod NSB. Birc je bio prazan, a muzika tiha. Savršeno mjesto za napričati se. Znale smo da Spunk subotom navečer nije predviđen za neke velike razgovore ni kada je tulum forumaša ni ostalim subotama. Glazba je u većini kafića u gradu subotom glasnija jer se subota podrazumijeva kao dan za izlaske, a ne ugodna čavrljanja-za to se bira obično neko drugo vrijeme.

Stalne kritike oko glazbe meni su smiješne jer trebalo bi biti jasno da se različiti ukusi ne mogu zadovoljiti. Ključna riječ je prilagodba i ne traženje dlake u jajetu. Svatko od nas kada izlazi u svom aranžmanu može sebi birati mjesto izlaska gdje puštaju isključivo glazbu koja je njemu po volji kad dođe na tulum forumaša može se prilagoditi ili ne prilagoditi, ovisi isključivo o njemu.

S druge strane playlistu su birali sami forumaši, a ne Neva i Depeche. Prema tome, što ste tražili to ste i dobili. Ne vidim mjesta za kritiku.
Kritike su bile na DJ (prvi tulum u Spunku), kritike su na playlistu, kritike bi bile i na nešto treće, barem se meni tako čini.

Umjesto kritiziranja sami forumaši su mogli biti aktivniji pa im ne bi bilo dosadno i ne bi napuštali kao Pepeljuga tulum u ponoć. Većina forumaša je samo sjedila i čavrljala kao na čajanci. A neki od njih su kao usput primijetili da su na plesnom podiju bili stolovi. Ali nisam vidjela da su došli na taj plesni podij kada su stolovi maknuti. I dalje su pričali. I sjedili. A sada njurgaju.

Da nisu maknuli stolove, otišla bih do konobara i zamolila da ih makne jer mi se plesalo. Vrlo jednostavno. Plesala sam kratko vrijeme. Da budem preciznija, plesali smo ja i dva neforumaš, koje sam tamo upoznala. Oni su ubrzo otišli. Plesni podij je ostao prazan. Bilo je još nekoliko pokušaja oživljavanja plesnog podija. Glazba je kriva, ma da.... ne bih rekla.

A forumaši su odlazili jer se ne znaju zabavljati. Neki su valjda očekivali da ih drugi animiraju. To ne ide na dušu organizatoricama nego tim forumašima.


Meni je bilo dobro. Bila sam u ugodnom društvu.:') Srela forumaše koje dugo nisam vidjela. Malo čavrljala, malo plesala, malo cugala. :roc k::Piv o:
Ovo mi je treći tulum i na svakom sam se dobro osjećala i dobro zabavila.


Ono što sam primijetila na svakom tulumu je da i nije jednostavno upoznati nove forumaše jer se većina drži u grupicama. Više manje uvijek se družim i čavrljam s istim forumašima. Mene to ne smeta, ali netko tko dođe sam i želi upoznati nove forumaše morao bi prilaziti grupicama, a ne znam koliko je forumaša na to spremno.:mi g:
Tu bih spomenula i dvije hrabre forumašice:'D: koje su nama prišle kako bi se upoznale. Tako se to radi! Pozdrav cure!
lina, baš volim ovakve konstruktivne osvrte Hvala ti

Drago mi je da smo se vidjele iako nismo nešto puno stigle pričati, ali ti, jana i chavez bili ste super I bilo je jako ugodno s vama Baš se veselim sljedeće tulumu i da se opet vidimo!

Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 17:14   #49
Balerinke =

Ostalo je više-manje DJD rekao.

Meni generalno bilo ok. Možda zato kaj poznajem 75% ljudi koji su bili.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 17:16   #50
Quote:
marcons kaže: Pogledaj post
Drugi tulum forumasa na kojem sam bio i bilo mi je bolje nego na prvom. :zu bo: Jedino vec spomenuti stolovi su pokvarili koncepciju. Pohvale organizatoricama, posebno Depeche. Sry sto sam zbrisao bez pozdrava, ali danas mi je radna nedjelja.
Hahaha, a marcons Baš zato volim tulume

Znaš što, to me posebno razveselilo i baš mi je drago radi toga! Baš uvijek mislim da se apsolutno sve događa s razlogom pa tako i taj moj :bolje da ga nisam upisala: faks jer da toga nije bilo, ne bismo na tulumu došli do tog razgovora

Drago mi je da smo se upoznali I nadam se da se vidimo i na sljedećem tulumu!

Zadnje uređivanje Depeche E. : 19.05.2014. at 17:27.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 17:19   #51
Quote:
chavez ding kaže: Pogledaj post
ma bilo je bas dobro
MK je opet bio slabo zastupljen, al eto, sta je tu je
steta sto nije bilo Tare, s njom bi i plesni podij zivnuo


je, svaka im cast.. al vise se nisu vracale, tko zna zasto?

Daaa, tarica Gdje li je ona Btw. jučer smo Neva i ja vidjele tipa koji ima iste Vansice kao i ti
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 17:23   #52
Quote:
Berkut kaže: Pogledaj post
Meni je tulu bio OK..cure se stvarno potrudile..
Depeche mi je bila full slatka u kombinaciji s balerinkama
Doduše došlo je nešto manje ljudi nego što sam očekivao,al sve u svemu fina tulumiška...
Hahaha, dolijevaš ulje na vatru ovim komentarom o balerinkama, vidiš da dečki umiru od muka

Hvala ti I meni su bile super!
Nadam se da se vidimo i na sljedećem tulumu Ali vjerojatno ćemo se sresti u šetnji pasa [SLIKA OBRISANA]

Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 17:25   #53
Quote:
jana_25 kaže: Pogledaj post
Meni je bilo super, bila sam u dobrom društvu, malo cupkala, previše popila

Neva i Depeche su mi preslatke, i nema mjesta nikakvoj kritici na tulum. Nije baš tak lako organizirati nešto, pa se čudim nekim negativnim komentarima ovdje.

Ovo mi je bio treći tulum, vidjela sam drage ljude koje nisam vidjela duže vrijeme i radujem se sljedećem.
Aaa jana Konačno sam sve povezala kako spada Drago mi je da smo se vidjele Ti i lina ste super ekipa

Hvala na pohvalama Uhh. islim da sam iskvotala skoro pa sve :nemam više snage:
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 18:00   #54
idem u pakao . http://www.youtube.com/watch?v=_iQRXuAo6Eg


nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 21:58   #55
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


Aaa jana Konačno sam sve povezala kako spada Drago mi je da smo se vidjele Ti i lina ste super ekipa

Hvala na pohvalama Uhh. islim da sam iskvotala skoro pa sve :nemam više snage:
grrrrrrr, nisi skuzila foru sa rijanom ???

Curke super ste Evo nam jedna za ples !http://www.youtube.com/watch?v=FRZZdRb3mQ4
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 22:03   #56
Hahaha, tek je sada vidim

Na tron ćeš Gledala sam pretužan film i tulim ko kišna godina

Evo nešto veselo da presječemo
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 23:16   #57
cujem da je bilo hvatanja oko spunka, bando napaljena
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 23:51   #58
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
cujem da je bilo hvatanja oko spunka, bando napaljena
Molit ću lijepo, to što me Tika hvatala za sise bilo je posve neseksualno.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 00:10   #59
Ja sam bio kratko, ali ono što sam načuo sa zvučnika bar za matineje nije bilo loše. A kome je bilo loše, bilo zbog muzike bilo zbog nečeg drugog, sam si je kriv. Jbg nismo više u socijalizmu i neka svako preuzme odgovornost za vlastito raspoloženje.

Neva i Dep neka na slijedeći tulum donesu par primjeraka zbirki od Demidoviča, pa kom je do diferencijalnih jednadžbi nek žestoko partija negdje u kutu sa bilježnicom, olovkom i gumicom (onom za brisanje grafitnog traga na papiru, naravno).

__________________
Easy. I know what I'm doing. :D
Bubba Zanetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 12:52   #60
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


Shvaćam, ali nije bed doći nekome Zaista. Sjećam se i svog prvog tuluma, ALI se ne sjećam s kime sam došla
Mooožda čak i sama :majkemi ne sjećam se: I skompala sam se s ljudima koje sam isto prvi put vidjela. Dakle, moguće je. Ali razumijem što hoćeš reći

I nema problema Ti i frendica ste baš super! I drago mi je da smo se upoznale

Baš smo se nasmijali i napričali.
Bilo je jako lijepo i na sljedećem tulumu nema "beda" s upoznavanjem
Jer se dosta ljudi upozna isto na taj "prvi put se vidimo" način pa se zapričaju i nekome sa strane mogu djelovati kao da se znaju 'iljadu godina

I hvala na komplimentu za balerinke 4funu nose mrak na oči
ne kužim zaš ti svi tak pljuju po balerinkicama, ja ih isto obožavam

ma super za probijanje leda, na sljedećem će mi bit puno lakše, inače sam ja tip koji više voli da netko dođe do njega, nego da sam upada, ima i na psihološkoj bazi dosta

na sljedećem se nadam veće,m migriranju i plesnom podiju, tam je ipak najlakše migrirat

p.s. frendica je rekla da joj je super bilo i da će si napravit account
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.