Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2014., 17:31   #21
ni rodnog lista ni izvadak iz MR-a

Nije moguće izdati dokument jer upis nije verificiran. Temeljem Vašeg upita upis će se verificirati u najkraćem mogućem roku. Obavijest o tome bit će Vam dostavljena u osobni korisnički pretinac.


registrirala se prošli ponedjeljak... i nema pomaka...
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 17:52   #22
Quote:
striderZG kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko otkriti da li user i pass od korisničke epass stranice vrijedi i za ulaz u servisa HZMO/HZZO/REGOS ?

Meni stalno javlja grešku , pogrešsn pass ili username

Hvala
pošalji im mail na podršku, uputit će te na pravu adresu

Quote:
M Jena kaže: Pogledaj post
ni rodnog lista ni izvadak iz MR-a

Nije moguće izdati dokument jer upis nije verificiran. Temeljem Vašeg upita upis će se verificirati u najkraćem mogućem roku. Obavijest o tome bit će Vam dostavljena u osobni korisnički pretinac.


registrirala se prošli ponedjeljak... i nema pomaka...
polako, ja sam morao zvat u matični ured, pa kad su me verificirali proradio mi je rodni list i izvadak iz MR, domovnica još ne šaljaka.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 12:46   #23
meni domovnica ide


a dokumente trebam za petak... a niš... budem išla na šalter
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 20:30   #24
Evo ja konačno dobio mail od podrške da su updejtali aplikaciju i da ponovno skinem i probam, i proradilo...

Samo ovo je samo token, a očekivao sam neke opcije, npr. da na mobitel dobivam poruke iz tog inboxa i sl...
dalibor_gv is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 22:13   #25
ajd super!

inače bilo bi dobro da razviju i token aplikaciju recimo u javi, pa da se vrti na win, os x i nekoji od distri linuxa, ili čak i da je web app.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 22:49   #26
I ja prosao porodajne muke za mToken... Valjda to nitko jos u Ri nije trazio pa zena bila na cudu sto da klikne u onom bogatom web sucelju
I jos joj PIN smartice zalijepljen na post-itu na monitoru
Sad idem klikat da vidim sto mi je dostupno

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
__________________
// Evil needs candy too. \\
kronoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 10:01   #27
dobro došao e-građanine!
Majmudin Adžaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 15:55   #28
Ja sam se registrirala preko aaiedu računa, uspjela sam nakon nekog vremena sve skužiti.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 21:39   #29
dobih od zagrebačkog holdinga da u osobni pretinac da mogu primat račun.

Ali ne piše kako?

Pa sam poslo mail sa upitom, da li će biti 2D kod pa da samo uslikam.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 10:05   #30
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
dobih od zagrebačkog holdinga da u osobni pretinac da mogu primat račun.

Ali ne piše kako?

Pa sam poslo mail sa upitom, da li će biti 2D kod pa da samo uslikam.
da, nije ni meni jasno...

inace na e-gradjani imate obrazac za pitanja i prijedloge pa sam ga iskoristio:

Quote:
Postovani,

-zasto vizualni identitet/korisnicko sucelje nije jednako za sve sadrzaje dostupne putem usluge e-gradjani i zasto sve nije integrirano unutar jednog sucelja, a ne razbacano po stranicama ministarstava? nije bas "user friendly" ako za svaku uslugu postoji zasebno poslozeno sucelje

-zasto nisu navedeni kompletni podaci i veca funkcionalnost unutar pojedinih sadrzaja, npr.:
-HZZO- radno vrijeme i kontakt podaci lijecnika, a i mogucnost narucivanja putem sustava e-gradjani, kao i pregled vlastitog kartona i rezultata pretraga..
-Ministarstvo uprave- zasto moji biracki podaci nisu odmah vidljivi, cemu pristup putem sustava e-gradjani ako i dalje moram upisivati svoje podatke i kontrolne brojeve?
-Porezna uprava-zasto nema mogucnosti placanja dospjelih obveza putem sustava e-gradjani kroz npr. racun za svakog gradgjana pri FINA-i na koji bi mi gradjani mogli deponirati novac za poslovanje s drzavom bez naknada, a putem sustava e-gradjani?
-Zasto opcenito nije integrirano sve poslovanje gradjana sa drzavom i medjusobno? npr. kupo-prodaja i prijenos vlasnistva nad nekretninama ili automobilima, eliminirati odlaske na policiju ili gruntovnicu. Vjencanja se mogu u potpunosti prebaciti na sustav e-gradjani, kao i registracija rodjenja, smrti(sve to treba biti integrirano s bolnickim sustavom).
-MUP i porezna- zasto je potrebno pri iznajmljivanju stana prijavljivati stanare na vise mjesta i ici od saltera do saltera kada sve moze biti obavljeno online?
-pravosudje-zasto nema mogucnosti vadjenja uvjerenja o nekaznjavanju online?
-skolstvo-zasto cjelokupni sustav skolovanja-od vrtica do fakulteta nije integriran na jednom mjestu i dostupan online - od prijava za vrtic, preko informacija o ucenicima u osnovnoj i srednjoj skoli i prijava za iste, kao i prijava na fakultete, ispite i pregled ocjena(odvojeni sveucilisni sustav za dio ovog postoji) kao i pristup svim svjedodzbama i diplomama(bar od trenutka pustanja u rad sustava pa na dalje..

Zasto su uopce potrebni salteri osim mozda za izdavanje osnovnih osobnih dokumenata?

Inace, lijepo od drzave da se napokon pomakla s mrtve tocke vezano za Internet.

Unaprijed Hvala
sto nas vise zahtjeva da se pomaknu vece su mogucnosti da se nes i desi, jel..
__________________
pridruzite se akciji "Pedofilija", posaljite mail za prikazivanje dokumentarca "Deliver us from evil" na nekoj od HR TV postaja, HR titlovi. (Suma Sumarum)
slaven0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 13:59   #31
E super, inače poslo sam i ja par sugestija, uključujući isto ovo sa user friendly sučeljem i korištenjem usluga, te sam dao kritiku na kompliciranost samog postupka prijave...
dalibor_gv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 13:09   #32
Quote:
dalibor_gv kaže: Pogledaj post
E super, inače poslo sam i ja par sugestija, uključujući isto ovo sa user friendly sučeljem i korištenjem usluga, te sam dao kritiku na kompliciranost samog postupka prijave...
najavila je vlada prosirenje funkcionalnosti e-gradjanina, samo se nadam da nece napraviti slicnu stvar kao sa ovim online prijavama na zdravstvo i mirovinsko za firme gdje moras el. dokument downloadati sa jednog ministarstva pa ga uploadati drugom ministarstvu da bi nekog prijavio ili odjavio sa HZZOa , a o tome da ljudi koji do jucer nisu imali niti sekunde iskustva sa istim sada moraju nauciti koristiti dva potpuno razlicita softwerska sucelja jer se netko nije dosjetio napraviti integrirani sustav...

kod nas se uvijek nekako sve svede na onu staru narodnu: vidjela zaba da konja potkivaju pa i ona digla nogu...
__________________
pridruzite se akciji "Pedofilija", posaljite mail za prikazivanje dokumentarca "Deliver us from evil" na nekoj od HR TV postaja, HR titlovi. (Suma Sumarum)
slaven0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 13:20   #33
Meni suse iz Holdinga javili nakon 3-4 dana da je moj zahtjev prebačen u službu pa će mi se odgovorni uskoro javiti na moj upit


Da je trebalo 3 dana da neko pročita mail jebote?!


Trebalo bi da ti kad pošalješ mail, ako je mail legalan, da nije SPAM da ti se u automatskom odgovoru dodijeli URDUŽBENI BROJ, pa da možeš na nekoj web aplikacji provjeravati status tvoga "problema".
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 15:01   #34
kako ide postupak verifikacije za rodni list? samo čekam verifikaciju ili moram nekog zvati/negdje ići itd?
__________________
[QUOTE=alfa146;Koliki ti je sub?I koliko Wati piše da isporučiva RMS-a.E sad to podijeli s 2 ,skini20% i dobit ćeš snagu pojačala.Inače ako će ti samo goniti sub kupi mono-blok.
treo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 15:02   #35
Quote:
treo kaže: Pogledaj post
kako ide postupak verifikacije za rodni list? samo čekam verifikaciju ili moram nekog zvati/negdje ići itd?
pročitaj temu od početka, kako sam ja riješio
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 15:31   #36
bio sam pročitao , i nije neka fora ako moram zvati matični da bih verificirao, mislio sam da se možda nešto ubrzalo/promijenilo/pojednostavilo, malo mi gubi smisao sve online, ali moram još zvati okolo
__________________
[QUOTE=alfa146;Koliki ti je sub?I koliko Wati piše da isporučiva RMS-a.E sad to podijeli s 2 ,skini20% i dobit ćeš snagu pojačala.Inače ako će ti samo goniti sub kupi mono-blok.
treo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 20:49   #37
Quote:
treo kaže: Pogledaj post
bio sam pročitao , i nije neka fora ako moram zvati matični da bih verificirao, mislio sam da se možda nešto ubrzalo/promijenilo/pojednostavilo, malo mi gubi smisao sve online, ali moram još zvati okolo
i noga u guzicu je korak naprijed
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 23:35   #38
Quote:
treo kaže: Pogledaj post
bio sam pročitao , i nije neka fora ako moram zvati matični da bih verificirao, mislio sam da se možda nešto ubrzalo/promijenilo/pojednostavilo, malo mi gubi smisao sve online, ali moram još zvati okolo
ovo se dogadja nekima samo kod prvog koristenja, jednom kad proradi samo kliknes gumb i dobijes dokument.. Meni je rodni odmah generiran bez potrebe za verifikacijom, ali sam s domovnicom imao problem pa sam morao zvati maticni ured da se to rijesi i rijesilo se..
__________________
pridruzite se akciji "Pedofilija", posaljite mail za prikazivanje dokumentarca "Deliver us from evil" na nekoj od HR TV postaja, HR titlovi. (Suma Sumarum)
slaven0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:05   #39
vidi fakat proradilo Tnx
__________________
[QUOTE=alfa146;Koliki ti je sub?I koliko Wati piše da isporučiva RMS-a.E sad to podijeli s 2 ,skini20% i dobit ćeš snagu pojačala.Inače ako će ti samo goniti sub kupi mono-blok.
treo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 00:10   #40
Quote:
treo kaže: Pogledaj post
vidi fakat proradilo Tnx
jeeeee
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.