Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 16:32   #441
Nije mi poznato, ali ako se zbriko morati ćeš naći stabilnu verziju na stranici proizvođača i forsirati instalaciju iz dev moda na računalu. Meni se pri update-u jednom nekaj s*** pa sam morao to raditi.

AKo izgleda ovako i ne ide dalje onda si na tome:



I da lokalne podatke koji nisu na eksternoj kartici si možeš pozdraviti baj-baj. Probaj ovo: http://www.tricksbar.com/2016/05/and...icked-see.html
Nightb1rd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:11   #442
Ništa bez reseta na tvorničke. ILI - ako se unese uzorak X puta mob bi, koliko se sjećam, trebao zatražiti prijavu na Google račun.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:30   #443
Prije nekoliko dana pojavila se žuta/smeđa mrlja u gornjem desnom uglu telefona. Mobitel nije udaren, niti je bio u kontaktu s vodom i sl...zna li tko o čemu se radi? Kupljen je u 12/2015., dakle još je pod garancijom.

20mb image hosting
Cosmo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:57   #444
Znam ja. To ti je žuta fleka u gornjem desnom kutu. Nista čudno Furaj na garanciju i rijese stvar.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:57   #445
Unhappy Čišćenje leće kamere na mobitelu ..

Imam Sony Z3 mobitel i prilikom slikanja u zadnje vrijeme fotke ispadaju nekako mutne, pogotovo kod macro opcije. Čistila sam kameru , no i dalje ista stvar. Ne znam da li je to zbog tih sitnih ogrebotina na staklu kamere ili mi je mobitel otišao kvragu?!

Pliz, help
Nyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:36   #446
Macro na Z3 nije baš nešto pretjerano stabilan. Kad naciljaš objekt, tapni par puta na zaslon da fokus izoštri sliku. Ako ne uspije, malo se udalji.

Evo primjer s moje Z3 dok sam ju imao: http://i.imgur.com/ZjtJfOg.jpg
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 10:54   #447
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Macro na Z3 nije baš nešto pretjerano stabilan. Kad naciljaš objekt, tapni par puta na zaslon da fokus izoštri sliku. Ako ne uspije, malo se udalji.

Evo primjer s moje Z3 dok sam ju imao: http://i.imgur.com/ZjtJfOg.jpg
Hvala ti...
Isprobala sam sve ali slike i dalje ispadaju mutne :-( Prije su ispadale sve savršene... Ovo mi se nikad do sad nije dogodilo s niti jednim mobitelom kojeg sam imala do sad.. Zar je moguće da su slike mutne zbog tih sitnih ogrebotina na staklu od kamere?

Zadnje uređivanje Nyssa : 06.04.2017. at 11:36.
Nyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:19   #448
Nije isključeno da je zbog toga. Zbog objekta relativno blizu leći kamera pokušava fokusirati na objekt (ogrebotinu) umjesto na željeni predmet slikanja.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 16:27   #449
Sony Z3 - Napuknuto staklo

Rascjepilo mi se staklo prednje sa gornje strane displaya.. Slika je i dalje normalna medjutim touch mi 15-20% sa gornje strane uopce nije funkcionalan.. Tocnije od rascjepa.. Ne znam kako je do puknuca doslo.. Mobitel je bio u dzepu pada nije bilo.. Garancije nemam.. Pa me zanima gdje se to moze zamjeniti u kojem servisu, kakva su iskustva s tim, kolike su cijene i isplati li se to raditi.. Usput bi i bateriju zamjenio.. Znaci slika radi normalno display ne pa me zanima da li se mijenja sve u kompletu itd.. Volio bi detaljnije objasnjenje.. Ako nije problem.. Hvala vam lijepa !
__________________
"Nothing is true, everything is permitted."
xLipFix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 14:48   #450
Koliko košta zamjena brtve u servisu?
Jel netko od vas to radio sam doma?
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 19:26   #451
Narući preko eBay-a i promijeni. Iščupaš postojeću i staviš novu. Skontat ćeš poziciju stavljanja.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 22:11   #452
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Narući preko eBay-a i promijeni. Iščupaš postojeću i staviš novu. Skontat ćeš poziciju stavljanja.
Hvala. Možda tako i napravim. Gledala sam na youtubeu kako lik mijenja i ne čini se zahtjevno, al se bojim da nešto ne pođe po zlu prilikom skidanja starog dijela!
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2020., 07:45   #453
Može li se zamjeniti plastika stražnje kamere

Imam sony xperia z3 i stražnja plastika/staklo na kameri se vrlo uništila te sve slike ispadaju nejasne i mutne.

Može li se zamjeniti samo ta zaštitna plastika i ima li to uopće za kupiti kao zamjenski dio?
IknowIcan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2020., 09:35   #454
Možeš zamijeniti samo cijeli stražnji poklopac.
Nije skroz jednostavno, ali nije teško kao na nekim mobitelima (umjesto ovog jastučića na početku možeš koristiti fen).
Na AliExpressu su poklopci oko 30 kuna.
Ako se ne želiš sam igrati, pitaj u nekom servisu koliko bi koštalo pa procijeni isplati li ti se.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.