Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2015., 17:34   #21
Baš me interesiraju prve full recenzije. Jel vidio tko dal je bilo žestoke pljuvačine na portalima zbog dizajna? Jer sam ja dosad naišao na prilično rezervirane tekstove koji nisu previše pažnje pridavali dizajnerskim crtama...
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 18:39   #22
Da, ali iza Taiwana stoji SAD. Kinezi bi ih svih ovih godina prisvojili. Pa to je "otočić" naspram "majke Kine".
Uglavnom imam dobra iskustva s HTC-om. Samo izgled ove A9 mi ne leži. Napisao sam, da sam htio takav izgled, već bih si nabavio Jabolku.

Sve u svemu zanimljivo, ali čekam druge ponude.

I, slažem se, da. Nažalost srednji segment je postao nekadašnji high-end. Tako da će sada stvarno mali bogataši moći kupiti baš flagshipove, dok za nas će biti dobre i kopije Ajfona.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 20:16   #23
Prelijep mobitel,mozda ga kupim
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 22:30   #24
Meni bi bio prekrasan da nisu zaljepili taj HTC logo iznad home tipke. I sama home tipka izgleda "zaljepljeno", tj. cini se totalno nepotrebnom i kvari dizajn uređaja. I ne mogu vjerovati kako su besramno iskopirali iPhone. Al ono, skroz sam u cudu.
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 08:50   #25
Joooooo RIP HTC, prednarudžbe u UK 450-480 funti (4900kn - 5200kn) i to ovaj s 2gb ram... Mislio sam ako se ovo brzo punjenje 3.0 pokaže zbilja brzo da bi ga mogao iduće godine uzeti ali ovo je previše.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 14:37   #26
Znamo da neki ovdje ono organski ne podnose HTC ali reći da je Tajvan = Kina je žešća debilana.

Ok uređaj, normalna evolucija dizajna. E ono što je problem, relativno mali kapacitet baterije i što nema pa barem mono zvučnik naprijed. Ostalo je sve i više nego prolazno. E da, naravno u nas će ukenjat uvozom isključivo 2/16 GB verzije.

Meni je ekstra što je Tajvanac, a ne Korejac. Ekstra mi je i i što od svih tvorničkih ne stock Androida danas HTC daleko najfluidnije radi.

Ali da se vratim na bateriju. Tu je AMOLED plus naspram LCD-a no veće je pitanje u kojem je proizvodnom procesu SD617. Qualcomm to još krije, koja točno verzija 28 nm.

EDIT:

Sa Anandtecha:
Quote:
The camera is arguably one of the major notable points for HTC here, as it’s a 13MP IMX214 sensor with F/2.0 optics and second generation OIS. This sounds kind of boring at first glance but taking some quick relative comparison shots indoors with the iPhone 6 and Galaxy S6 for comparison was shocking to see when the One A9 was comparable, if not even better than the Galaxy S6 in the dimly lit room in which I tried the One A9. There’s also a feature that allows for automatic processing of RAW photos on the phone, which is impressive but processing a single photo took a significant amount of time relative to the near-instant output of normal photos. I would estimate that a single photo took as long as 10-20 seconds to process, which suggests that a better SoC would go a long way towards improving the UX here.
http://www.anandtech.com/show/9725/h...the-htc-one-a9

Zadnje uređivanje Bara : 23.10.2015. at 14:54.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 14:52   #27
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Meni je ekstra što je Tajvanac, a ne Korejac. Ekstra mi je i i što od svih tvorničkih ne stock Androida danas HTC najfluidnije radi.
Ha, isto mislimo

A dizajn A9..
da nije iPhone takav kakav jeste - meni bi A9 ličio na naslednika M serije, odnosno brata M serije, jer je ovo nova serija.
Ovako.. ne smeta mi što na iPhone liči, jer mi je iPhone dizajn izuzetno lep.
Deluje baš ozbiljno.

Sa druge strane, stvarno je bezveze izbaciti prednji zvučnik/e.. i opet, bilo bi to ok da je i cena u sredini, kao što uređaj sada jeste.
Stvarno ne znam zašto guraju toliku cenu, a skidaju funkcije.
Doduše, meni ni bitno nije, jer ga (sigurno) uzimati neću.
Tu je Nexus serija za moje potrebe.
HTC je (daleko) drugi..
Psn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 23:30   #28
Baš me zanima test fotoaparata.

Gledao sam malo previewe i što me oduševilo je Sense 7.0 g di ovo 'g' označava Google. Znači sada su bliže nego ikad stock Androidu i sada je jasno zašto najavljuju update Androida do 15 dana iza Nexusa.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 15:55   #29
Joooj kad vidim ove bezele slabo mi dođe, tu je moglo jos pola inča stati :/
Bozjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 02:00   #30
Cekajte malo.
Pomaknut utor za punjenje kao na iphone6????????????
O cemu vi pisete? Pa M8 koji je izisao prije iphone 6 ima na istom mjestu konektor.
Ako se o kopiji dizajna moze pricati onda je iphone 6 totalna kopija m8. Po svemu.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 02:06   #31
A Ajfun 6 izgleda identicno kao Ajfun 5 (koji je debelo stariji od M8) osim sto ima zaobljene rubove i home sa 5S... Go figure.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 02:15   #32
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
A Ajfun 6 izgleda identicno kao Ajfun 5 (koji je debelo stariji od M8) osim sto ima zaobljene rubove i home sa 5S... Go figure.
Iphone 6 uopce ne izgleda identicno kao Iphone 5.
Odakle ti to?
iphone 5:

Iphone 6:

M8:



Na koju foru ti je iphone 6 slicniji iphoneu 5 nego M8 ??????
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 02:47   #33
Ma genijalne fotke si odabrao za usporedbu, nema sto. Prednji dio Ajfuna 5 i zadnji od 6. No comment.



Uopce nisu (gotovo pa) identicni, ni slucajno. 6ica i M8 su slicni koliko i breskva i naranca.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 02:50   #34
A jebo te... Pa s prednje strane su svi isti.
Evo ti random telefon, One Touch Idol.


Uostalom, na stranu slike, kad uzmes u ruku i usporedis iphone 6, M8 i iphone 5 savrseno ti je jasno kojem telefonu je iphone 6 slicniji.
Hint, na iphone 5 ne lici niti najmanje.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 02:59   #35
Jesu, svi su s prednje strane isti. Evo, ne vidim nikakvu razliku izmedju Nexusa 6P i Lumie 520 koliko su isti - klonovi! A mobitele uvijek gledas u ledja? Taj Idol Ajfunu od naprijed slici negdje izmedju nula i nista.

I savrseno mi je jasno da 6ica nije ni blizu slicna M8 kad leze u ruci jer sam istovremeno drzao oba. Za pocetak, jedan ima ravna ledja, drugi zaobljena. Vec tu se izgubi gotovo sva slicnost. Cak ni metal nema jednak osjecaj na dodir.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 03:02   #36
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Jesu, svi su s prednje strane isti. Evo, ne vidim nikakvu razliku izmedju Nexusa 6P i Lumie 520 koliko su isti - klonovi! A mobitele uvijek gledas u ledja? Taj Idol Ajfunu od naprijed slici negdje izmedju nula i nista.

I savrseno mi je jasno da 6ica nije ni blizu slicna M8 kad leze u ruci jer sam istovremeno drzao oba. Za pocetak, jedan ima ravna ledja, drugi zaobljena. Vec tu se izgubi gotovo sva slicnost. Cak ni metal nema jednak osjecaj na dodir.
Ne da mi se dalje.

Neka prosudi puk.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 03:05   #37
Puk (i to na globalnoj razini) je vec nebrojeno puta prosudio/presudio da je One A9 najvjernija dostupna kopija Ajfuna 6/6S.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 14:15   #38
...jos jedan spomen i ja budem pobrisao sve postove moji samo imaju "miris" na iPhone.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 14:56   #39
Hahaha...stvarno,pretjerali su...ode tema u klinac...

Tptlk 2 via Desire 816
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 10:08   #40
Ima netko konkretnu recenziju za podijeliti? Ponuđen mi je novi A9 za 2200 kn pa bi rado čula nekoga tko koristi taj mobitel neko vrijeme...
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.