Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Pogledaj rezultate ankete: Želite li proljetni tulum forumaša?
Da 58 86.57%
Ne 9 13.43%
Glasovatelji: 67. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2016., 16:30   #41
Quote:
davidj00tube kaže: Pogledaj post
Čak sam ih i uspio pronaći. Trebalo mi je dosta vremena, ali mission accomplished
HAHAAHAHAHA! Dobar si.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 16:32   #42
Malo je rano za proljetni tulum pošto kroz prozor vidim snježne pahulje. That being said, ja se drage volje pojavim ako na taj datum ništa ne iskrsne.
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Old 04.01.2016., 16:35   #43
Quote:
Cypress Hill kaže: Pogledaj post
i ti bi pazio na privatnost da imaš random broj nick i 34 posta
Posto po BBS/Irc/forum tulumima idem zadnjih ohoho godina, nah, ne bih, nick koji koristim - koristim, ne vidim potrebe za 'skrivanjem'.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 04.01.2016., 16:35   #44
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Malo je rano za proljetni tulum pošto kroz prozor vidim snježne pahulje. That being said, ja se drage volje pojavim ako na taj datum ništa ne iskrsne.
Ma i mi smo toga svjesni. Ali jbg, došla nam je ideja i jednostavno smo se našli.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 16:37   #45
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
HAHAAHAHAHA! : D : ) Dobar si.

Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Malo je rano za proljetni tulum pošto kroz prozor vidim snježne pahulje. That being said, ja se drage volje pojavim ako na taj datum ništa ne iskrsne.
Nama je već proljeće. Grije nas nada za druženjem i boljim sutra
davidj00tube is offline  
Old 04.01.2016., 16:38   #46
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Posto po BBS/Irc/forum tulumima idem zadnjih ohoho godina, nah, ne bih, nick koji koristim - koristim, ne vidim potrebe za 'skrivanjem'.
A i teško ćeš se sakrit kad imaš više od 2 metra
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Old 04.01.2016., 16:55   #47
Zahvaljujem na pozivnicama (objema ), međutim do sad nisam bila ni na jednom tulumu forumaša, a masa nepoznatih ljudi mi prije pobuđuje anksioznost nego radosno iščekivanje, tako da ću se ljubazno zahvaliti.
Doll Fetish is offline  
Old 04.01.2016., 17:03   #48
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na pozivnicama (objema ), međutim do sad nisam bila ni na jednom tulumu forumaša, a masa nepoznatih ljudi mi prije pobuđuje anksioznost nego radosno iščekivanje, tako da ću se ljubazno zahvaliti.
Kužim te. Kad se dugo vremena ne družim s ljudima i ja znam imati neku blagu socijalnu fobiju, ali to brzo nestane. Ne daj anksioznosti da pobijedi
davidj00tube is offline  
Old 04.01.2016., 17:07   #49
Ma družim se ja stalno s ljudima , ali ne znam nikog na ovoj temi osim Zagrebačke cure, a baš ona, čini se, neće doć.
Doll Fetish is offline  
Old 04.01.2016., 17:11   #50
Ne znam cu bit u Hr., dosao bih, jednom sam do sada bio na tulumu, ok ljudi iako nikom nisam upamtio ime.
Kad bi opce bio, 3. mjesec?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Old 04.01.2016., 17:13   #51
Quote:
deveti- kaže: Pogledaj post
Gdje ce tulum biti, koji grad, u nekom klubu ili ? koliko obicno ljudi dođe na takve tulume, kako to funkcionira, dođe ekipa koja se zna međusobno od prije ili ono dođe dosta ljudi koji ne znaju i nikada se nisu prije vidjeli
Uglavnom u ZGu, Dosad je bilo u Rock Klubu Ribnjak/Ex Purgeraj a jednom se održao i u Prostoru Do, caffe baru koji se nalazio pored Spunka (sad je to Book caffe).Na tim tulumima je bilo pa i podosta ljudi no kako je vrijeme prolazilo svaki put sve manje.No drago mi je da vidim entuzijazam ovih mlafih ljudi, to je uvijek dobro! A što se dolaska tiče, s obzirom na zadnjih par puta, još ću vidjeti za to.
Ingvar25 is offline  
Old 04.01.2016., 17:18   #52
Ja sam isto trebao doći 2 puta, ali sam se usrao svaki put i ostao doma. Prvo druženje mi je bilo ono Usamljenih srca u Krapini, i to mi je definitivno drago da sam došao. David i ja smo u istom sosu, oboje usamljeni do bola, pa nam je zato ovo palo napamet.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 17:18   #53
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Ma družim se ja stalno s ljudima , ali ne znam nikog na ovoj temi osim Zagrebačke cure, a baš ona, čini se, neće doć.
Pa nagovori je da dođe.
Sad poznaješ i mene. Još uvijek se nitko nije bunio kad sam ga ugrizao, nećeš ni ti
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Ne znam cu bit u Hr., dosao bih, jednom sam do sada bio na tulumu, ok ljudi iako nikom nisam upamtio ime. : brukica:
Kad bi opce bio, 3. mjesec?
Ja vjerujem da će biti 3., ili 4. mjesec
davidj00tube is offline  
Old 04.01.2016., 17:22   #54
Do kad vam treba javiti?
Doll Fetish is offline  
Old 04.01.2016., 17:23   #55
Ne treba javiti. Ova anketa je čisto okvirna da znamo što i kako dalje.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 17:26   #56
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Do kad vam treba javiti?
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Ne treba javiti. Ova anketa je čisto okvirna da znamo što i kako dalje.
Vot maj gud frend sed
davidj00tube is offline  
Old 04.01.2016., 17:30   #57
Ok, onda zasad neću niš klikati dok ne znam za sigurno. Sretno sa provedbom ideje!
Doll Fetish is offline  
Old 04.01.2016., 17:30   #58
Zna netko kaj je sa Purgerajem sad, jel radi to cudo jos? Nevjerojatno mi je kak je novi vlasnik uspio tak usrati kultno mjesto.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Old 04.01.2016., 17:32   #59
Ja sam na faceu našao samo ovo: https://www.facebook.com/RockKlubRibnjak/
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 19:29   #60
Do sada sam bio na 3 forumska tuluma koja su organizirale dvije forumašice i uvijek je bilo odlično.

Prije proljetnog tuluma forumaša možda bi mogao kao za probu biti neki zimski tulum forumaša.

Ako ništa, bit će to svakako druženje pdf-a Usamljena srca i ta druženja su uvijek odlična.
Tomislav B is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.