Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2016., 00:29   #21
Mislim da je to vezano za garanciju odlicna stvar i nije mi jasno kako je nisu marketinski bolje prezentirali..

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk
__________________
mlado staro, život cili...
acm01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 10:09   #22
Bas, da nisam ovdje procitala, ne bih imala pojma! Zato, hvala
__________________
Luce <3
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 10:20   #23
pazite samo na to da je rok u kojemu se možete prijaviti za zlatno VIP članstvo 1 mjesec od dana kupnje.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 12:07   #24
Zato za mene ne vrijedi jer saznah prekasno
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 13:29   #25
Totalno glupo od Huaweia, a jos gluplje od tmobila koji ne prodaje dual sim model.. niti jednog uređaja..

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk
__________________
mlado staro, život cili...
acm01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 14:19   #26
Mislim da nitijedan operater na zapadnom tržištu ne prodaje dual sim uređaje.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 14:38   #27
Ako Hrvatsku smatraš zapadnim tržištem onda dual sim uređaje nudi i VIP i tele2..
__________________
mlado staro, život cili...
acm01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 01:37   #28
Evo i malo loše samoreklame. Tj lošeg pokušaja samoreklamiranja.
http://www.redmondpie.com/huawei-get...g-a-4500-dslr/
Premda ako se dobro sjećam, i Nokia je svojevremeno imala još gori fail na istu temu.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 17:57   #29
Huawei P9 Lite

Kupio sam nedavno mobitel i imam problema sa push notifikacijama, sada ne znam više ni sam do čega je to. Kada ugasim aplikacije, ako dobijem na viberu ili messengeru poruku, uopće ne dobivam notifikaciju, već moram ući u aplikaciju i onda se ona ažurira. U postavkama sam stavio i da radi wifi i da rade mobilni podaci kada je ekran zaključan, ali jednostavno ne znam u čemu je problem.
Swift21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 18:32   #30
Da ti nije uključena štednja baterije ili imaš neku aplikaciju za štednju baterije/čišćenje memorije?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 21:46   #31
Niti jedno niti drugo. Mobitel je inace odlican i sada ovaj ogroman problem
Swift21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 21:50   #32
I to se od početka tako ponaša?
Dobro si proučio u postavkama da nema neki battery saver ili blokiranje pozadinskih podataka?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:37   #33
Da, mislim da sam postavke naucio napamet. Ja imam huawei g9 lite, tj kinesku verziju pa je mozda i to problem, stvarno ne znam
Swift21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 07:43   #34
Nema baš što biti osim da imaš neku aplikaciju koja to radi ili da si u postavkama (Huawei ima onaj Battery manager) onemogućio pozadinski rad preko neke postavke za štednju.
Ili se ne događa čim ugasiš ekran već nakon nekog vremena kad je ugašen? Onda je doze- pa trebaš dodati aplikacije u iznimke.

I niti jedna aplikacija koja radi nešto preko interneta ne radi čim ugasiš ekran?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 09:01   #35
Ne. Cim zakljucam ekran, notifikacije vise ne postoje. Mislim da mi ne rade samo messenger i viber jer tipa imam njuskalo i kada mi netko posalje poruku, normalno dobijem obavijest ili kada mi netko posalje poruku na mail.Probao sam opet izbrisati i instalirati te dvije aplikacije ali nista. Na internet postavkama sam stavio da rade i kada mobitelu iskljucim ekran, zakljucao sam te aplikacije od iskljucivanja kada ugasim ekran, bateriju sam stavio na onaj najnizi level ustede. Ne znam stvarno sta bih jos mogao. Nisam ni jednu aplikaciju stavio u vezi ustede baterije

Zadnje uređivanje Swift21 : 23.07.2016. at 09:19.
Swift21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 11:58   #36
Siguran si da ne možeš ugasiti uštedu? Znam da mi se tako brat čudio kako ne dolaze stvari, a stavio je na najmanju uštedu (na nekoj Xperiji)- nije skužio da može skroz ugasiti uštedu
Iako, ako ostale rade- onda vjerojatno nije do toga.

Probaj Push Notification Testerom isprobati radi li GCM (njega koriste Messenger i Viber, ako se ne varam).
Stavi delay i zaključaj ekran pa vidi hoće li stići.
Nekad je znalo biti problema s tim pa je Push Notification Fixer pomogao trenutno.

Doduše, Messenger i Viber ne koristim pa ne znam ima li u njima kakva opcija da ne jave odmah čim nešto dođe.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 12:36   #37
Ma i to sam pokusao i rekao mi je da mi ave notifikacije rade normalno haha. Ma necu te visr zamarati, izgubljen sam slucaj ali hvala svejedno
Swift21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 00:11   #38
Ljudi kakav je P9 uređaj? Vi koji ga koristite kako ste zadovoljni s njim, ima kakvih značajnih mana ili nešto što vas se jako dojmilo?

Planiram uzet uz pretplatu za baš sada gledam uređaje i ovaj mi se najviše svidio te mi je njega najisplativije uzet
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 11:50   #39
Na tele2 stranici pise 2gb rama, a svugdje pise 3gb rama. Pretpostavljam da je to tele2 greska.

Keep calm and use Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 14:07   #40
Da,postoje verzije sa 3 i 4GB RAM-a...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.