Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2016., 10:03   #1
Ghost in the shell (GitS, 2017.)





Po legendardnom seinen manga stripu(koji je stvorio, anime film, seriju, par nastavaka filma) dolazi istoimeni 'live' film s Scarlett Johanson u ulozi Majora.

Cyborg policewoman The Major (Scarlett Johansson), and her task force Section 9 thwart cyber criminals and hackers. Now, they must face a new enemy who will stop at nothing to sabotage Hanka Robotic's artificial Intelligence technology.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ghost_in_the_Shell

Viralno je krenulo, za sada looks good.

Ghost In The Shell (2017) - Tokyo

p.s. ak je bilo, brisi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 11:34   #2
Prototip film. Ameri ispituju uncharted teritorij. Ako ovo zaradi očekujte novi val eksploatacije u stilu comic book filmova. Izgleda da im homegrown stripovi presušuju.

Kao fan GITS filmova i serija, i kao fan animea općenito očekujem tipično sterilno, bezdušno amero govance koje će biti uvredljivo gledati svakom tko voli anime.

Već vidim Death Note s Effronom.
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 14:41   #3
Ovi klipići od po deset sekundi izgledaju neujednačene kvalitete, valjda neće biti prepuno CGI-ja. Prvi s hodanjem u kimonu izgleda ko da su ga na Playstationu 2 radili. Zadnji klipići s umreženim glavama i s tučnjavom pod termo-optičkom kamuflažom (anime remake ?) su već bolji.

Ma gledat će se; zbog Johanssenove, zbog Takeshi Kitana (iako je smiješan s ovom Broj 1 frizurom) a nadam se i uobičajeno dobroj glumi Michaela Wincotta.

Quote:
lakrdijaš kaže: Pogledaj post
Ako ovo zaradi očekujte novi val eksploatacije u stilu comic book filmova. Izgleda da im homegrown stripovi presušuju.
Već su najavili, 2018. Rodriguez snima Battle Angel Alitu.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 16:34   #4
Quote:
lakrdijaš kaže: Pogledaj post
Kao fan GITS filmova i serija, i kao fan animea općenito očekujem tipično sterilno, bezdušno amero govance koje će biti uvredljivo gledati svakom tko voli anime.
nažalost, 99% je sigurno da si u pravu.
očekujem da će film zgrnuti pare, i da će se svidjeti onima koji nisu gledali anime/čitali mangu.
Arcturus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 17:06   #5
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Ovi klipići od po deset sekundi izgledaju neujednačene kvalitete, valjda neće biti prepuno CGI-ja. Prvi s hodanjem u kimonu izgleda ko da su ga na Playstationu 2 radili. Zadnji klipići s umreženim glavama i s tučnjavom pod termo-optičkom kamuflažom (anime remake ?) su već bolji.

Ma gledat će se; zbog Johanssenove, zbog Takeshi Kitana (iako je smiješan s ovom Broj 1 frizurom) a nadam se i uobičajeno dobroj glumi Michaela Wincotta.



Već su najavili, 2018. Rodriguez snima Battle Angel Alitu.
a netflix iduće godine izbacuje death note film.

akira je u development hellu godinama, no mogao bi i on uskoro ukoliko nešto od tih filmova uspije
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 21:32   #6
Kome treba ovo sranje nakon genijalnog anime filma iz 1995?

Vec godinama isto tako planiraju snimiti Akiru.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 20:22   #7
Behind the Scenes + Making of

Link
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 12:58   #8
trailer

hm.
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 15:13   #9
S obzirom na vrlo niska očekivanja, ovo mi čak i ok izgleda.
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:29   #10
čitajući komentare mislim da je većina očekivala neku katastrofu tipa db evolution što je dosta neozbiljno i sada se hajpaju zbog trailera.
ja sam dosta podijeljen, trenutno nemam povjerenja u redatelja.
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:39   #11
Quote:
Arcturus kaže: Pogledaj post
očekujem da će film zgrnuti pare, i da će se svidjeti onima koji nisu gledali anime/čitali mangu.
Ja nisam citao mangu niti gledao anime, no trailer me svejedno nije privukao
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 19:07   #12
ova slika koja se vidi u članku za film me jako podsjeća na Aeon Flux.

http://blog.vecernji.hr/tomislav-hra...17-godinu-8900

https://www.google.hr/imgres?imgurl=...LcSNsgHe6Z7gDw
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 22:24   #13
Mene recimo i da nije najgori flop tipa DBZ opet živciraju one tipične amero kul fore, edgy likovi s parental issuesom, i način na koji razvodnjuju neke stvari. I da je ok film opet će me takve fore iritirati. I onaj tipični awkward japanski humor i odnosi među likovima koji ovakva produkcija neće prenijeti. Ovako mi izgleda više kao neki action Blade Runner lite. Kao film će sigurno biti gledljiv, ali zaboravljiv i bolje bi bilo da nije GITS.

I ne paše mi Scarlett, za ovakve uloge bi bolje odgovarala neka nepoznata nadolazeća glumica. Nije da hejtam ako ništa bi bilo dobro da zaživi opet sci fi.
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 08:25   #14
Quote:
lakrdijaš kaže: Pogledaj post
edgy likovi s parental issuesom, i način na koji razvodnjuju neke stvari.
Tog kao nema u japanskim filmovima, anime serijama ?

Quote:
tipični awkward japanski humor i odnosi među likovima koji ovakva produkcija neće prenijeti.
Po traileru izgleda da prenose scenu po scenu iz anime filma Ghost in the Shell (1995). Mene više brine ta natrpanost CGIjem, dobar dio trailera izgleda kao animirani film. Ovo na youtubeu se sve vrti u 16:9, nadajmo se da će 2.35:1 imati bolji ugođaj u kinu.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 08:54   #15
Vau, Depeche mode u Trileru
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 09:57   #16
Quote:
lakrdijaš kaže: Pogledaj post
Mene recimo i da nije najgori flop tipa DBZ opet živciraju one tipične amero kul fore, edgy likovi s parental issuesom, i način na koji razvodnjuju neke stvari. I da je ok film opet će me takve fore iritirati. I onaj tipični awkward japanski humor i odnosi među likovima koji ovakva produkcija neće prenijeti. Ovako mi izgleda više kao neki action Blade Runner lite. Kao film će sigurno biti gledljiv, ali zaboravljiv i bolje bi bilo da nije GITS.

I ne paše mi Scarlett, za ovakve uloge bi bolje odgovarala neka nepoznata nadolazeća glumica. Nije da hejtam ako ništa bi bilo dobro da zaživi opet sci fi.
si gledo uopće originalni gits? jer awkward humora baš i nema. edgy likovi... takvi su i u animeu/mangi. no, slažem se da bi mogli razvodniti stvari.
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 11:50   #17
Quote:
lakrdijaš kaže: Pogledaj post
Mene recimo i da nije najgori flop tipa DBZ opet živciraju one tipične amero kul fore, edgy likovi s parental issuesom, i način na koji razvodnjuju neke stvari. I da je ok film opet će me takve fore iritirati. I onaj tipični awkward japanski humor i odnosi među likovima koji ovakva produkcija neće prenijeti. Ovako mi izgleda više kao neki action Blade Runner lite. Kao film će sigurno biti gledljiv, ali zaboravljiv i bolje bi bilo da nije GITS.

I ne paše mi Scarlett, za ovakve uloge bi bolje odgovarala neka nepoznata nadolazeća glumica. Nije da hejtam ako ništa bi bilo dobro da zaživi opet sci fi.
Sve sto si naveo, u orginalnom GITSu i nema, vrlo je gritty. Odnosi jesu cudni, al ne vidim razloga zasto ih ne prenijeti kak se spada. S druge strane, nema nikakve sanse da neka nepoznata glumica ponese blockbuster u koji sam po sebi studio mora skucati gro para.

https://www.youtube.com/watch?v=F5amv-vqUFo

Watch the live action Ghost in the Shell movie's take on the anime's iconic opening sequence, with original composer Kenji Kawai performing a new composition live on drums. At a press event in Japan, the only access to this footage was during the showcase. The press were allowed to film this sequence during the live performance.

Kawai <3
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 12:54   #18
Quote:
lakrdijaš kaže: Pogledaj post
Mene recimo i da nije najgori flop tipa DBZ
Dragon Ball Z flop?
Mora da sam krivo protumacio tvoj post. Jer DBZ je suprotnost od flopa.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 13:34   #19
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Dragon Ball Z flop?
Mora da sam krivo protumacio tvoj post. Jer DBZ je suprotnost od flopa.
možda je ciljao na DB Evolution film kojega su u jednoj recki opisali, sasvim istinito, kao najgoru stvar koju je amerika napravila japanu još od hirošime.
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 16:54   #20
Trailer super!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.