Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2016., 08:21   #1
Stargas plin,prekidac nezeli prebaciti na plin..

Pozdrav.
Isao sam gledati neki bmw e39 karavan u Labin i ima Stargas plin ubacen.
Uglavnom auto je na prekidacu stalno na gorivu (crvena lampica) i nereagira uopce na pritisak dugmica na prekidacu da prebaci na plin pa neznam do cega moze biti?
I kada ugasis auto prekidac se ugasi i kada das kontakt pale se lampice onako sve od plina i resetira se i opet se upali lampica od goriva i nema sanse da se upali lampica od plina i da ga prebaci..
Uglavnom nisam bas cuo za tu marku plina i bilo me strah uzimat auto da nebih imao gdje u blizini Umaga ga servisirati a i tko zna sta moze biti..
Gazda auta kaze da je bio kod Boyskog i da je on nabrzinu pregledao i rekao da vjerovatno je prekidac strgan ali da on neradi tu vrstu plina pa mu nije nista rijesio..a kada sam pitao za kompjuter plina gazda auta kaze da onda nebi radio ni na gorivo jer bi kompjuter zablokirao dizne od goriva..
Jel imao tko iskustva s tim plinom i takvim kvarom?
Hvala
Fastlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 10:10   #2
Malo mi ta priča smrdi, da je do prekidača p svatko bi to rješio - prekidač je prekidač, nema tu neke mudrosti pogotovo jer je Horvatin Shop koji drži ogroman broj ti sitnica za autoelektriku baš u Istri.
Dakle da je do prekidača pa svatko bi to išao rješit a ne da mu odbija kupce jer nešto crveno svijetli.

Po meni te frajer farba.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 11:13   #3
Znam,skuzio sam to,pogotovo jer sam kasnije danas dobio Boyskog i javila se tajnica i kaze da rade tu vrstu plina,samo nikako da se gazda javi da s njim popricam i da odemo s autom tamo,ja i taj gazda BMW-a
Na koji to shop mislis?
Imas link?
Fastlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 10:54   #4
Nakraju Boyski kaze da je taj plin star 12god i da navodno komp plina treba mjenjat i posto jr star 12god da on nece se s tim zajebavat i da hoce ugraditi sav prednji kompletan dio plina i za to trazi 5000kn..mislim nema smisla..kakve veze ima sto je plin star i zastario..po tome treba svakih neznam koliko godina plinarima davat 5000kn da sprovedu neku drugu marku plina..uzas
Fastlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 19:26   #5
ajde ne drami.
ili se barem prije raspitaj prije nego kreneš komentirati.

prekidač obično dolazi sa žicom i ne može se promijeniti sam za sebe.
zato se i nikom ne da zajebavati s time, jer to traje, da se nova žica provede od kompjutera ispod haube do komandne ploče.

slično je i ostalo.
rezervnih dijelova više nema pa boyski ne želi preuzeti odgovornost za popravak. bilo je tavih slučajeva.
više se isplati promijeniti cijelu instalaciju nego tražiti kvar i popravljati staro- osim ako ti to ne želiš ali onda treba znati da ćeš plaćati majstora po satu rada pa nemoj cviliti ako račun pređe ono što si ti zamislio kao fer cijenu.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 13:07   #6
Tebi treba netko kome se oće zajebavati s takvim stvarima a ne Boyski. On je majstor od zanata ali nije baš raspoložen za prčkarije. Nekad je Tidala bio raspoložeen za takve stvari, no nisam se dugo čuo s njim pa neznam kakvo je stanje sad. Nazovi pa vidi.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.