Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 12:20   #141
@Brick Top http://en-de.sennheiser.com/stereo-e...nes-mp3-mx-375
Buduci da imaju malo sire glave zbog boljeg i jaceg bassa, mora san se navikavat par dana, k'o s cipelama. Nakon toga ih vise nisan osjetio.

@Bushi no nasake U pravu si, ljudi cesto uzimaju greske zdravo za gotovo, a da ne govorin o stvarnim kompromisima. Zato nam zadnjih par godina uvaljuju uredaje s par ozbiljnih kompromisa po opakoj cijeni. Zasto ne ako ljudima ne smeta ? Ko kaze da se za 800+€ ne moze napravit dual sim+sd, izmjenjiva baterija s jakim metalnim kucistem, s prednjim stereo zvucnikom, fluidnim i dobro optimiziranim softverom i jos toga. Bitno je eto da ima 6-8GB Rama, 10nm socket, fingerprint/iris skenere, jadan oblik AI asistenta. Pa prodaju pricu tipa, optimizirali smo softver, stavili taj i taj display, 10nm socket u svrhu duljeg trajanja baterije. A kad ono uredaj od 800+ eura ima ugradenu i pritom jadnu bateriju.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:06   #142
meni opcenito nije jasno kome treba taj skener prsta ili ociju...ali dobro...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:00   #143
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
meni opcenito nije jasno kome treba taj skener prsta ili ociju...ali dobro...
Kad se ozenis i kad pocnes varat zenu,znat ces zakaj to sluzi
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:15   #144
odavno ozenjen...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:45   #145
Mene cak taj skener ociju malo i zabrinjava. Iman dojam da nakon nekih 1000 puta ne gine rak mozga, ili barem neki ocni problem. Koliko udaljen mobitel mora bit od oka ? Inace, kad bih sebi moga birat, radije nebi htio te skenere, ali mogu razumit da se drugima to svida i da im je prakticno. Svakome svoje.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:49   #146
Quote:
Phantomas kaže: Pogledaj post
Mene cak taj skener ociju malo i zabrinjava. Iman dojam da nakon nekih 1000 puta ne gine rak mozga, ili barem neki ocni problem. Koliko udaljen mobitel mora bit od oka ? Inace, kad bih sebi moga birat, radije nebi htio te skenere, ali mogu razumit da se drugima to svida i da im je prakticno. Svakome svoje.
Pa bliže očima ti je mobitel kad surfas na njemu (ako si stariji kao ja onda guraš mobitel dalje od sebe jer slabo vidiš...ima prednost staračka slabovidnost...😂😂&#128514 ili kada ga držiš na uhu, nego kada pogledaš u njega da ti skenira šarenicu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 23:37   #147
Slijedeći off topic biti će nagrađen kartonom i brisanjem.
Ponavljam, za off topične razgovore imate chat.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:28   #148
Uzeo sam danas S8+, crni, prvi dojmovi su odlični
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:23   #149
Danas obisao 3 shopa i nigdje nemaju crnog S8+(srebrni i violet) tek u utorak dobijaju ponovo i morao rezervirati
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:26   #150
Pa iako su u svim recenzijama rekli kako je sivi najljepši i tako mi se činio na slikama, čim sam vidio crni...
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 22:11   #151
Meni takodjer crni najbolje izgleda a ionako na straznju stranu ide jedan od 4 narucena skina (carbon,mate,metal ili leather).
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 23:00   #152
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Meni takodjer crni najbolje izgleda a ionako na straznju stranu ide jedan od 4 narucena skina (carbon,mate,metal ili leather).
Slažem se. Crni je daleko najatraktivniji i najljepši a iako ne volim skinove, nosim ih jer mi je žao da mi se izgrebe. I na svom S7 imam skin.....je da ga nagrđuje ali eto....kad kupim S8 ide na njega neki Spigen.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 00:53   #153
Pod skin sam mislio bas skin...ono sto se "nalijepi" debljine lista papira...cisto da stiti od ogrebotina i prije svega da ne bude rutschig...nikakvu maskicu i sl.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 13:31   #154
A meni skin recimo nema smisla...naruži uredjaj, poveća mu gabarite, a ne štiti kao fotrola.
Plus sto u dzepu jos moram imati mjesta i za novčanik za vozačku i bankovnu karicu, koje sad drzim u futoroli..(plus što bi meni vrlo vjerojatno matalni novčanik izgrebao telefon kad bi se nasli u istom džepu.
Dakle, kod mene je ili fotrola ili ništa...


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
raky_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 13:47   #155
Quote:
Phantomas kaže: Pogledaj post
A kad ono uredaj od 800+ eura ima ugradenu i pritom jadnu bateriju.
Jadnu bateriju!?
O kojem ti uredjaju pricas, o s8???

Ja sam zapravo odusevljen njegovom baterijom.
Mozda zbog toga sto sam ocekivao katastrofu, mozda jer mi je prije s8 glavni uredjaj bio xiaomi sa 4000mAh baterijom, koji nikada nije pezivjeo dan...ma koji razlog da je, ja bateriju s8 dozivljavam kao plus.

Oko 6-7 sati SoT-a sa automatskim osvijetljenjem ekrana, gasenje ekrana postavljeno na 2 minuta neaktivnosti, nikada ne "ubijam" aplikacije, tu je oko sat vremena GPSa, sat -dva spotify preko bluetootha (koji se nikada ne gasi, bas kao i wifi i mobile data), u prosijeku pola sat youtube, a ostatak FB, Gmail, Opera, viber, instagram, nesto malo fotografija...dakle, jedino sto na mobitelu nemam su ogrice.... i ovo mi je prvi "pametni" uredjaj koji mi je prezivio dan.
Zapravo i pola drugog, prije nego sam ga stavio na punjac.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
raky_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 13:50   #156
Quote:
raky_b kaže: Pogledaj post
A meni skin recimo nema smisla...naruži uredjaj, poveća mu gabarite, a ne štiti kao fotrola.
Plus sto u dzepu jos moram imati mjesta i za novčanik za vozačku i bankovnu karicu, koje sad drzim u futoroli..(plus što bi meni vrlo vjerojatno matalni novčanik izgrebao telefon kad bi se nasli u istom džepu.
Dakle, kod mene je ili fotrola ili ništa...


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Hmmmm.......osim zaštite kao futrola ,sve ostalo nije baš tako
https://dbrand.com/samsung-galaxy-skins

S7 edge Powered by Echoe
Sonykids is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 14:02   #157
Quote:
Sonykids kaže: Pogledaj post
Hmmmm.......osim zaštite kao futrola ,sve ostalo nije baš tako
https://dbrand.com/samsung-galaxy-skins

S7 edge Powered by Echoe
Ma znam ja za to.... ali meni bas proruzne uredjaj, a o dodatnoj debljini da ne pricamo.
Zato kazem...ili necu koristiti nista ili ako bas mora da se sakrije lijepota uredjaja, onda idem na ono sto nudi navecu sigurnost.
Ali, to sam samo ja...vi samo uzivajte, ne osudjujem vas

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Zadnje uređivanje raky_b : 30.04.2017. at 14:17.
raky_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 21:51   #158
Zanemarite post,nasao sam sta sam trebao.... Sto se tice mobitela ova 2dana sto ga koristim,izuzetno zadovoljan,sad mi stari S7E izgleda prelose u usporedbi

Zadnje uređivanje ziginjo : 30.04.2017. at 22:34.
ziginjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 21:58   #159
Quote:
raky_b kaže: Pogledaj post
Ma znam ja za to.... ali meni bas proruzne uredjaj, a o dodatnoj debljini da ne pricamo.
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
O kojoj dodatnoj debljini govoris, skin je debeo kao list papira, dbrand skin na debljini se dobije tek sa futrolama.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 15:03   #160
Skin u koji ide kreditna kartica nije debel kao list papira.
Zapravo, meni se cini da ti i ne znas sta je to list papira, no to je vec druga prica.
Takodjer, cini uredjaj sirim i po mom ukusu ruznijim.
Ti ih volis, to je ok...ja ne, a nije da ih nisam imao (zapravo imam i za s8 par komada,ali eto...nisu mi legli.

I da , futrola cini uredjaj jos debljim, to je cijena koju placam ja i oni sto kao ja ne vole da imaju pored mobitela jos i novcanik u dzepu.

Znaci, za mene je opcija ili futrola koja je i novcanik,koja ga i stiti ili samo gol uredjaj...



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
raky_b is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.