Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest

Povijest Politička, društvena, kulturna, univerzalna povijest.
Podforumi: Vojna povijest i tehnologija, Domovinski rat

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 17:39   #441
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
A nema druge...

Drobnjaci , Macure, Merdžani , sve su to Hrvati, ako je iko danas pravoslavan i Srbin zaslužna je srpska pravoslavna crkva i Turci, Hrvatska i Hrvati su od Jadrana do Dunava, od Labina do Drača, sve šta je rodom s tog područja su Hrvati, ako se i danas smatraju slučajno drukčije, tako je kako je , ali istina se zna.I2a i I1 su hrvatski markeri.
I1 "hrvatski" marker!!!

I1 je skandinavski (vikinški) marker. Da nisu možda Hrvati došli iz Skandinavije???

Drobnjaci su iz okoline Durmitora na severozapadu Crne Gore spiritus-movens/me-wp-content/uploads/2016/01/12573231_144170089293018_1074492743246309706_n-1.jpg a tu nikad u istoriji nije bilo Hrvata!!!

Da Drobnjaci slučajno pripadaju haplogrupi E-V13, ti ih onda ne bi trpao u Hrvate, nego bi rekao da su vlaškog porekla. :klap:
Rukma Vimana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:40   #442
Quote:
Rukma Vimana kaže: Pogledaj post
I1 "hrvatski" marker!!!

I1 je skandinavski (vikinški) marker. Da nisu možda Hrvati došli iz Skandinavije???

Drobnjaci su iz okoline Durmitora na severozapadu Crne Gore spiritus-movens/me-wp-content/uploads/2016/01/12573231_144170089293018_1074492743246309706_n-1.jpg a tu nikad u istoriji nije bilo Hrvata!!!

Da Drobnjaci slučajno pripadaju haplogrupi E-V13, ti ih onda ne bi trpao u Hrvate, nego bi rekao da su vlaškog porekla. :klap:
Kako smo apsolvirali odakle I1 kod Hrvata od kojih srpskih fameja,
možeš li nam sad reći za sve rezultate Hrvata sa R1a i I2a i druge Hg od kojih srpskih fameja oni potiču?
__________________
King of fools
Horovathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:43   #443
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
Kako smo apsolvirali odakle I1 kod Hrvata od kojih srpskih fameja,
može li nam sad reći za sve rezultate Hrvata sa R1a i I2a i druge Hg od kojih srpskih fameja oni potiču?
Polako, rezultate moram da vam saopštavam na kašičicu, ako kažem sve odjednom ima da se šokirate!!! :klap::klap::klap:
Rukma Vimana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:48   #444
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
Kako smo apsolvirali odakle I1 kod Hrvata od kojih srpskih fameja,
možeš li nam sad reći za sve rezultate Hrvata sa R1a i I2a i druge Hg od kojih srpskih fameja oni potiču?
Patrilinearno si u srodstvu sa tim drobnjacima i macurama. To je dobra novitad, neznan ča biš stia pak si se ufendia tako?

Ste parenta eli bimo rekli fameja. Lipo je to.
__________________
Znanosti mi dajte, anegdote bacite strvinarima!
Faro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:54   #445
Quote:
Rukma Vimana kaže: Pogledaj post
Polako moram rezultate da vam saopštavam na kašičicu, ako kažem sve odjednom ima da se šokirate!!! :klap::klap::klap:
Mislim da je većina nas navikla već na srpske idiotarije godinama na forumima, od tumačenja povisnih vrela do izvora, preko poezije, književnosti i jezika ,silovanja i prekrojavanja činjenica, do evo, gle čuda i genetike, pa samo daj ...sve odjednom.

Ne znaš bili se nervira ili smija, zasvinjit još jednu znanstvenu granu mogu samo Srbi , a ćo očekivat od roda koji je zbog Turske pošasti preskočija sve Europske tekovine te je mora sve odjednom, preko noći nakon 500g. tražit vladare, , književnike i znanstvenike među neobrazovanim i nepismenim svinjokoljama i ostalim seljaštvom.

Rezultat se vidi u većini vaših upisa, samo se sramotite di god zagazite svojim opankom.
__________________
King of fools
Horovathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:56   #446
Quote:
Faro kaže: Pogledaj post
Patrilinearno si u srodstvu sa tim drobnjacima i macurama. To je dobra novitad, neznan ča biš stia pak si se ufendia tako?

Ste parenta eli bimo rekli fameja. Lipo je to.
Da, i sa Bill Clintonom i Stingom.
__________________
King of fools
Horovathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:59   #447
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
Da, i sa Bill Clintonom i Stingom.
Hmmm, ovisi, ako ste ista Y-haplogrupa, dakle niža klada van je ista onda van je i MRCA bliži nego Bill Clintonu ili Stingu, dakle patrilinearno, odnosno po liniji prezimena.

I današni krajiški Srbi su ti genetski sigurno puno bliži nego Clinotn li Sting. To ti je tako, a ča se more, nemoreš ujti ud tega lipi muoj čovik....
__________________
Znanosti mi dajte, anegdote bacite strvinarima!
Faro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:04   #448
Quote:
Faro kaže: Pogledaj post
Hmmm, ovisi, ako ste ista Y-haplogrupa, dakle niža klada van je ista onda van je i MRCA bliži nego Bill Clintonu ili Stingu, dakle patrilinearno, odnosno po liniji prezimena.

I današni krajiški Srbi su ti genetski sigurno puno bliži nego Clinotn li Sting. To ti je tako, a ča se more, nemoreš ujti ud tega lipi muoj čovik....
Tako je, čakavci s Brača i Krka su potekli od Krajiških Srba/ex Crnogoraca, ima logike.
__________________
King of fools
Horovathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:09   #449
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
Tako je, čakavci s Brača i Krka su potekli od Krajiških Srba/ex Crnogoraca, ima logike.
Ki ti je to reka? Ko ste parenta, ne rabi da si ti poteka ud njih, su mogli uni anke ud tojih. Ali forši, jeni i drugi ud nikih tretjih.

MRCA van more biti ča ja znan prid miljar pa pol liet
__________________
Znanosti mi dajte, anegdote bacite strvinarima!
Faro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:12   #450
Quote:
Faro kaže: Pogledaj post
Ki ti je to reka? Ko ste parenta, ne rabi da si ti poteka ud njih, su mogli uni anke ud tojih. Ali forši, jeni i drugi ud nikih tretjih.

MRCA van more biti ča ja znan prid miljar pa pol liet
To je jasno, no eto , ako si I1 onda si Drobnjak i Srbin, i nema druge linije po kojoj je moglo doći...

Čekam info od kojeg srpskog roda su svi Hrvati s R1a istom logikom...
__________________
King of fools
Horovathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:15   #451
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
To je jasno, no eto , ako si I1 onda si Drobnjak i Srbin, i nema druge linije po kojoj je moglo doći...

Čekam info od kojeg srpskog roda su svi Hrvati s R1a istom logikom...
Rabi vidit ka si jušto klada, a ka su oni. I ondak vidit zračunat kad je bija MRCA. Brez tega se ne more guovorit ki je čigof, ko me kapiš
__________________
Znanosti mi dajte, anegdote bacite strvinarima!
Faro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:19   #452
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
To je jasno, no eto , ako si I1 onda si Drobnjak i Srbin, i nema druge linije po kojoj je moglo doći...

Čekam info od kojeg srpskog roda su svi Hrvati s R1a istom logikom...
A glej, ja ne sumnjan da je i srpskih rodova s R1a. Ali hi je i drugamo, ki nisu Srbi.
__________________
Znanosti mi dajte, anegdote bacite strvinarima!
Faro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:00   #453
Quote:
Faro kaže: Pogledaj post
Rabi vidit ka si jušto klada, a ka su oni. I ondak vidit zračunat kad je bija MRCA. Brez tega se ne more guovorit ki je čigof, ko me kapiš
Jemon jo to sve, i znon di me se i s kim stavije. Nimon niku veliku potribu podilit ovod sa vami a zoć san i već reka.Nonki mi je potriba ispovidit se nikim vlajima će znodu samo po vlaški se nahodit , kako krede tuje zemje , laže o povisti,tako nimo sroma isto ćinit i s genetikom.
__________________
King of fools
Horovathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:26   #454
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
Mislim da je većina nas navikla već na srpske idiotarije godinama na forumima, od tumačenja povisnih vrela do izvora, preko poezije, književnosti i jezika ,silovanja i prekrojavanja činjenica, do evo, gle čuda i genetike, pa samo daj ...sve odjednom.

Ne znaš bili se nervira ili smija, zasvinjit još jednu znanstvenu granu mogu samo Srbi , a ćo očekivat od roda koji je zbog Turske pošasti preskočija sve Europske tekovine te je mora sve odjednom, preko noći nakon 500g. tražit vladare, , književnike i znanstvenike među neobrazovanim i nepismenim svinjokoljama i ostalim seljaštvom.

Rezultat se vidi u većini vaših upisa, samo se sramotite di god zagazite svojim opankom.
Kažeš da Srbi nisu dali nikakav doprinos razvoju civilizacije.

Tesla, Mihailo Pupin, Milutin Milanković, Mileva Marić, Mihailo Petrović-Alas, Ruđer Bošković i mnogi drugi Srbi su dali doprinos razvoju nauke i čitave civilizacije.
https://en.wikipedia.org/wiki/Catego...ian_scientists

Da, da Ruđer Bošković je bio Srbin Katolik, njegov otac Nikola je bio Srbin Pravoslavac iz Orahovog Dola kod Trebinja, a majka mu je bila Italijanka. Otac Ruđera Boškovića je prešao u katoličku veru kad se doselio u Dubrovnik.

https://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Joseph_Boscovich

https://hr.wikipedia.org/wiki/Nikola_Bošković


Da nije bilo Srbina Nikole Tesle ti ne bi sad mogao da kuckaš po tastaturi, a za osvetljenje bi koristio sveću ili petrolejku.
Rukma Vimana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:47   #455
Quote:
Rukma Vimana kaže: Pogledaj post
Da, da Ruđer Bošković je bio Srbin Katolik, njegov otac Nikola je bio Srbin Pravoslavac iz Orahovog Dola kod Trebinja, a majka mu je bila Italijanka. Otac Ruđera Boškovića je prešao u katoličku veru kad se doselio u Dubrovnik.

https://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Joseph_Boscovich

https://hr.wikipedia.org/wiki/Nikola_Bošković
Prvo, ne postoji srbin katolik kao što ne postoji musliman katolik.

Druga stvar, za nazivanje Ruđera Boškovića Srbinom mogao bi na ovom forumu ban zaraditi jer je iznošenje lažnih informacija kažnjivo.
Liudewitus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:56   #456
Quote:
Liudewitus kaže: Pogledaj post
Prvo, ne postoji srbin katolik kao što ne postoji musliman katolik.

Druga stvar, za nazivanje Ruđera Boškovića Srbinom mogao bi na ovom forumu ban zaraditi jer je iznošenje lažnih informacija kažnjivo.
Srbin nije verska nego etnička kategorija
https://en.wikipedia.org/wiki/Serbs


Evo šta hrvatska wikipedia kaže o poreklu Nikole oca Ruđera Boškovića
https://hr.wikipedia.org/wiki/Nikola_Bošković

Kaže Boškovići su podrijetlom iz Crne Gore, a opšte je poznato da su Crnogorci Srbi, to što je Milo Đukanović izmislio crnogorsku (milogorsku) naciju ne može da obriše srpsko poreklo Crnogoraca.
Rukma Vimana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:03   #457
Srpsko uzurpiranje svega i svačega nije ništa novo, primjera je koliko oćeš u bilo kojem polju, no da će uzurpirati i Y-dna je sami vrh , ili dno. Paralela je s prezimenima, nesmiš se prezivat Petrović , Marković, Kovačević i sl. a da te ne stpraju pod Srbina, sad će isto činiti s Y-dna, evo I1 si i odma si Srbin, bit će još koja HG kako je i najavia.
__________________
King of fools
Horovathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:13   #458
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
Srpsko uzurpiranje svega i svačega nije ništa novo, primjera je koliko oćeš u bilo kojem polju, no da će uzurpirati i Y-dna je sami vrh , ili dno. Paralela je s prezimenima, nesmiš se prezivat Petrović , Marković, Kovačević i sl. a da te ne stpraju pod Srbina, sad će isto činiti s Y-dna, evo I1 si i odma si Srbin, bit će još koja HG kako je i najavia.
U čemu je problem što je Tesla bio Srbin??

On rođen kao Srbin i osećao se kao Srbin.
https://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla#Early_years
Rukma Vimana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:37   #459
Quote:
Rukma Vimana kaže: Pogledaj post
U čemu je problem što je Tesla bio Srbin??

On rođen kao Srbin i osećao se kao Srbin.
https://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla#Early_years
Tesla za Srbiju nije mario ni dva posto. Srbija se danas napadno koristi njegovom karizmom iako on sa Srbijom nema gotovo nikakve veze.
Liudewitus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:41   #460
Quote:
Rukma Vimana kaže: Pogledaj post
Naravno da nema veze, sa tim što sam rekao da 30% crnaca u americi ima evropske haplogrupe upravo pokazujem da nije sve u Y DNK.
Dragan Kojić Keba pripada haplogrupi I1 , ali šta mu to vredi kad je autosomalni Rom (Dravid).
Moj stric i deda su plavi, a stric više liči na Nemca nego na Balkanca, a taj izgled nisu nasledili po muškoj liniji (I2a) nego od dedine majke tj, moje prababe. U toj porodici odakle mi je prababa skoro svi su plavi, a pripadaju haplogrupi J2b1. Jedan rođak is porodice moje prababe je izgledao skoro kao albinos, nedavno su se testirali i očekivao sam da će ispasti R1a ili I1, a ono J2b1.
Ja znam da fizički izgled ne mora imati nikakve veze sa haplogrupama, ima plavušana koji su J2, J1 i E-V13, a ima i garavih nosilaca I1 i R1a.
Haplogrupe pokazuju migracije stanovništva i mogu da rekonstruišu istoriju preciznije od bilo kog istoričara.
Ti znaš da su "plavi" geni recesivni i da ne prikazuju dominaciju ?
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
Ja sam čakavac s I1 , bolji sam od svih vas!!!
Ja sam kajkavac s B+ krvnom grupom, dakle potomak IE osvajača. Svi na koljena
Quote:
Horovathos kaže: Pogledaj post
Tako je, čakavci s Brača i Krka su potekli od Krajiških Srba/ex Crnogoraca, ima logike.
To su ti oni Srbi čakavci, preživjeli Atlantiđani

@Serbon, Bošković Srbin
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.