Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 12:00   #1341
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Hvala Da, ja bi edp
30 ml edp je snizen u DM-u 40%. Je li oni dobro skladiste parfeme? U DM-u u kojem sam to uocila mi se cini da ih drze ko u inkubatoru na onim policama.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:18   #1342
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Hvala Da, ja bi edp
30 ml edp je snizen u DM-u 40%. Je li oni dobro skladiste parfeme? U DM-u u kojem sam to uocila mi se cini da ih drze ko u inkubatoru na onim policama.
I meni se cini da ih drze na pretoplome, jedino da pitas ak ima koji da im je u skladistu, a ne na polici, makar sumnjam, meni se cini da sad prodaju zalihe kaj je ostalo od bozicnih narudzbi.

Ak parfem nije stajao sto godina tamo i ak je zasticen od svjetla, mislim da mu ne bi smelo nista biti.
Toplina i svjetlo im fakat smetaju, al opet, ovisi od parfema do parfema.

Ja ti imam doma stari Gucci, pa ima jedno skoro 10 godina, vise se ne proizvodi, pa ga rijetko trosim, jer mi je divan i stoji mi u kutiji u ormaru (kad se prestao proizvoditi kupila sam si jos jednoga da imam zalihu i sad j ta druga bocica u opticaju)i ok je nije se skiselio, a stari Narciso Rodriguez, koji je jos k tome u neprozirnom crnom staklu je za baciti kak se skiselio, stoji par godina, stotica, i jos ga je pol ostalo.
I Black Orchid daje znakove da je na umoru.

Slabo se parfimiram, jer za svaki dan imam naviku samo Kiehl's cedra/vanilija ili Chloe.
Njih potrosim, a ovi fini mi se kisele, zali boze.

Uglavnom, mislim da se sad nis na policama nije stiglo skiseliti, od ovih parfema koji "idu", jer ne stoje dugo na policama. Nemam pojma jel taj tvoj "ide", al brijem da bi trebao
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 00:43   #1343
Paco Rabanne - Olympea
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:20   #1344
Joop! Le Bain i Joop! All About Eve - ne znam koji mi je bolji!
abac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 12:18   #1345
Paco Rabanne Ultraviolet. Obozavam.


Imam jos Lancome Tresore i E.Arden Untold, ali ne svidjaju mi se pretjerano.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 09:31   #1346
Guerlain Aqua allegoria pamplelune - savršen za sva godišnja doba , pogotovo za ljeto iako zimi je u prvom planu Pačuli i vanilija pa je sjajan i tada
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 19:25   #1347
moja tajna ljubav su ova dva:

http://www.sephora.com/images/sku/s981522-main-hero.jpg

https://fimgs.net/images/secundar/o.4113.jpg

to mi je za posebne prilike
za ove ostale imam još pet šest drugih parfema
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 20:07   #1348
ja za posebne prilike imam ovaj, ali samo mali dekant, kupit ću si i cijeli kad budem išla opet u Berlin, mada je paprena cijena

charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 21:40   #1349
Za dezić koristim od Paco Rabane Olympea koji je nešto najbolje što sam ikada imala ispod pazuha.

Sprej za tijelo tj. ja ga stavljam isključivo u kosu da miriši čak i kada izađem iz zadimljenog kafića ili kluba koristim body mist od Victoria's Secret noir Tease

Dalje od parfema za every day use imam Lancome La vie est belle i Calvin Klein Eternity Now. Ovisi za koji sam raspoložena koji dan.

Dok Versace Woman koristim kada idem među druženja sa kokošinjcem svojim

A ostale kao sto su Bulgari Blu, Nina Ricci, CK Euphoria itd. koristim stvarno jako rijetko kada ih se baš baš zaželim jer sam ih prije koristila kao Lancomov ili CK Eternity Now sada pa sam se navikla na njih previše, no pukne me nostalgija svejedno tu i tamo.


Imam ujedno i pitanje, koristite li kakve kremice za tijelo koje su mirišljave a ne izazivaju reakcije za nas sa jako osjetljivom kožom i ujedno doista hidratiziraju? I što možete preporučiti?
La_Primadonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:16   #1350
Trenutno ih imam previše jer se pokušavam odviknuti od nekih prastarih ljubavi.
Sad imam Chanel Chance Tendre, Chanel Mademoiselle, Gucci Guilty Black, CK One, Lancome La vie est belle, Bvlgari Femme i Bvlgari Omnia Crystaline.

Strašno. Previše koristim parfeme.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:39   #1351
Jesam ja jedina koja parfem za dan bira po onome sto sam to jutro obukla? Nikad ne znam koji cu parfem taj dan staviti niti razmisljam o tome, vec se on iskristalizira kad nabacim autfit. Ima li jos netko da to tako radi?
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:13   #1352
Namirisala sam Goldeu u Mulleru, od Bulgarija i aaaaaaaaaa
Sunčani dan i piknik na cvjetnoj livadi finih nasmijanih dama.
Opojan, topao, lagan, omamljujući i vrlo, vrlo ženstven ali ne guta osobu.
Miriše skupo i profinjeno ali ne snobiš. Dražesno a ne dosadno,nadmoćno ili blazirano, ne 230 nijansi i... ne zamara.
Mekan ali jasan. Za žene bogate duhom i duhovitošću, razigrane, easy i tople duše. Kod kojih je najskuplja i neprocjenjiva duša a ne torbica, parfem i cipele. Ističe ženu a ne sam sebe.
Zapravo...
Da zlatne poluge mirišu, da najfiniji egipatski pamuk miriše, da sunce i grleni smijeh sretne žene mirišu, ivančice i suncokreti, bakina pita od jabuka, iscijeđena naranča, haljina sa cvjetovima, sunčan dan na otoku uz more, ubaciti ovu grčku pjesmu u mom potpisu pa sve to pomiješati .... mmmm Goldea.

Malo sam se zaljubila u parfem. Čekam kasno proljeće. Mense jako, jako sviđa.

pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 23:45   #1353
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Jesam ja jedina koja parfem za dan bira po onome sto sam to jutro obukla? Nikad ne znam koji cu parfem taj dan staviti niti razmisljam o tome, vec se on iskristalizira kad nabacim autfit. Ima li jos netko da to tako radi?
ja.

nekiput mi treba par minuta pred ormarićem da odaberem.

danas sam zaključila da je dovoljno hladno za jasmin noir. iz četvrtog pokušaja.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 23:54   #1354
Nešto slično tome. Tri otvorena parfema u kupaonici. Za dan ili ako imam nekaj sportsko na sebi onda Aqua Colonia, za navecer najčešće Jill Sander.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 09:46   #1355


Trenutno koristim ovaj iznad.
Ugodan miris, svidja mi se.

Paco Rabanne Olympeu sam potrosila nedavno pa sam htjela nesto drugo za promjenu i odlucila se za ovaj.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:07   #1356
Ja sam već 3 godine mislim na Chanelovom Beige. Jutro, dan, popodne, izlazak, poslije tuširanja, prije spavanja, kako mi dođe
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 09:55   #1357
U zadnje vrijeme Armani YOU.

Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 16:24   #1358
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Namirisala sam Goldeu u Mulleru, od Bulgarija i aaaaaaaaaa
Sunčani dan i piknik na cvjetnoj livadi finih nasmijanih dama.
Opojan, topao, lagan, omamljujući i vrlo, vrlo ženstven ali ne guta osobu.
Miriše skupo i profinjeno ali ne snobiš. Dražesno a ne dosadno,nadmoćno ili blazirano, ne 230 nijansi i... ne zamara.
Mekan ali jasan. Za žene bogate duhom i duhovitošću, razigrane, easy i tople duše. Kod kojih je najskuplja i neprocjenjiva duša a ne torbica, parfem i cipele. Ističe ženu a ne sam sebe.
Zapravo...
Da zlatne poluge mirišu, da najfiniji egipatski pamuk miriše, da sunce i grleni smijeh sretne žene mirišu, ivančice i suncokreti, bakina pita od jabuka, iscijeđena naranča, haljina sa cvjetovima, sunčan dan na otoku uz more, ubaciti ovu grčku pjesmu u mom potpisu pa sve to pomiješati .... mmmm Goldea.

Malo sam se zaljubila u parfem. Čekam kasno proljeće. Mense jako, jako sviđa.
a meni se jako sviđa tvoj opis, kao i obično

morat ću ga bolje upoznati.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 08:56   #1359
Do sada meni najdraži Rose Des Vents, Louis Vuitton. Trošim zadnje kapi i već sam nesretna. Dobila sam ga za poklon a nije da si ga mogu kupiti od mirovine!
Liba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 09:27   #1360
Danas Burberry Body. Nek više ta zima odjebe
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.