Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 12:05   #3141

Potpuna koncentracija.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 18.08.2017., 13:08   #3142
Piljenje u oči dok mu ne postane neugodno pa joj da petnajstu po redu ribu.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 18.08.2017., 14:03   #3143
Ćufta is offline  
Old 18.08.2017., 14:13   #3144
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post

Moja ponekad zna fulat cijeli wc. Recimo neki dan, ogroman wc ima u vikendici, maknuli smo ga iz stana jer zauzima pol naše mikro kupaone. Uglavnom, iskopala si gospođa rupu na sredini wc-a, i onda stala šapama u tu rupu, a guzicu naštimala točno na okvir wc-a. I ja brzo reagiram, idemm ju malo gurnut prema unutra, prema pijesku... al što se ono kaže: usrala se od straha, izletila iz wc-a, usput razbacala i pijesak i drek i tako... a mogla sam jednostavno počistit s okvira.
A i jednom prije ju je nešto prepalo u praznoj kupaoni pa je odjednom počela jurit iz wc kutije i nakon toga me čekalo detaljno čišćenje cijele kupaone.
Mi smo nasima zbog pisanja preko ruba kutije kupili jako visoku plasticnu kutiju, jer im se znalo desiti da pisaju visoko i onda preko ruba kutije zaliju pod i zid.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 18.08.2017., 21:59   #3145
Čitam ovo o pijesku i ne vjerujem

Imam tri mačke, od toga dva popišanca, tri zahoda, tri vrste posipa i samo jedan potpuno mijenjam na 4 tjedna, ovo drugo dosipavam. Repertoar: u kupaoni peleti za grijanje, u kuhinji Greenwoods 100% biljni, u dnevnoj papirnati peleti iz Muellera.

Unatoč velikom prometu nikad ne smrdi
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 18.08.2017., 22:07   #3146
I ja mijenjam jednom mjesecno skroz pijesak, u meduvremenu dosipavam i nis ne smrdi.

Osim kad povremeno moj gazda, Whiskey, zuto zlo, ponosno ostavi govanca nezakopana, da se vidi ko je gazda, jelte.

Ovo su moji decki, zuti Whiskey, crni Shadow. Mastovita imena, znam.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 18.08.2017., 22:08   #3147
Ajme kako su ti lijepi
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 18.08.2017., 22:34   #3148
Naša nova maca Žuži
Trenutno je bubana pa hodamo na injekcije svaki dan
Stara je tri mjeseca

Talo is offline  
Old 18.08.2017., 23:00   #3149
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ajme kako su ti lijepi
Hvala!

A bome i ti imas ljepotane doma.

I ostatak ludakinja ovdje.

Ma ja u biti jos nisam vidjela nelijepu macku.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 18.08.2017., 23:49   #3150
https://imgur.com/gallery/2weZ6gp

Smijem se ovome cijelu večer.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 19.08.2017., 13:15   #3151
Doživjet ću maksi infarkt, a ne mini. Opet je tražim po kući i nema je nigdje. Poludit ću s tim njenim mjestima za skrivanje.
Oko 10 je tražila mjesto za skrit se i spavat i od tad je ne mogu nać.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 19.08.2017., 13:19   #3152
Jesi probala otvorit konzervu i stavit ju nasred poda?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 19.08.2017., 13:23   #3153
lupat žličicom po tanjuriću, šuškat s dreamisima, keksićima, sipat keksiće u zdjelicu.. tako ni zadnji put nije reagirala na ništa od toga. ali sad sam zbilja sve rupe pregledala. gdje još! poludit ću.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 19.08.2017., 13:24   #3154
A prozori su bili zatvoreni?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 19.08.2017., 13:32   #3155
Terasa je samo bila otvorena, ali na terasi je mreža na zidiću. I više je tražila mjesto za spavat nego za ić na sunce gledat bube. Zavlačila se pod neke plahte kad sam ju vidjela i onda je negdje nestala. Ali opet gledam kako je mogla kroz mrežu proć. Pošizit ću, već vidim.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)

Zadnje uređivanje Ariana B. : 19.08.2017. at 13:53.
Ariana B. is offline  
Old 19.08.2017., 13:53   #3156

Pootovarala sam sve ormare u svim sobama, osim jednog u tatinoj i maminoj sobi u kojem im stoje jakne pa kao, nema smisla, sigurno to danas nisu otvarali. Sad ju mama tamo nađe, spava fino na dnu na nekim dekicama. Tata je spremao neku majicu baš danas u taj ormar i pustio da se malo prolufta jer ga ne otvara često i nakon toga zatvorio.

Prozori me inače uopće ne brinu jer svi imaju mreže za komarce, obično su otvoreni samo na ventus, dio njih gleda na terasu i nora uopće ne skače na prozorske klupice jer su joj previsoke i uhvati ju frka kad vidi kroz prozor aute i ljude.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 19.08.2017., 14:02   #3157
A mislila sam napisat jesi li otvorila SVE ormare, pa rekoh, neću ti vadit mast

Tako otvoreni prozori su opasni. Mislila sam da su to bajke a onda se mačak od frendice ugušio kad se probao provući, našli su ga kad mu više nije bilo pomoći. Ima za kupiti zaštita koja se natakne gore, kao rešetkice, ako se baš mora tako ostavljati, da se ne dogodi da ipak skoči gore i klizne i ne može više van, kao što se dogodilo ovome od frendice
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 19.08.2017., 14:13   #3158
Za ubit se. Otvorila sam doslovno sva vrata od svih ormara osim tih jednih. Čak sam našla i još neka nova mjesta ispod i iza noćnih ormarića za koja nisam ni znala da postoje prošli put.

A za ventus znam da je opasno za prosječnu mačku, ali Nora je stvarno limitirana po pitanju skakanja i spretnosti. Da je drugi tip mačke bi pripazila na to. Ona mačka koju smo lani čuvali neko vrijeme nakon što nam ju je netko bacio u dvorište, je obožavala skakat na prozore i gledat van pa smo pazili da ne klizne.
Mama je danas čak išla gledat u neku kutiju na ormaru. Mislim da ne bi mogla skočila gore ni da joj je za život spasit.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 19.08.2017., 15:12   #3159
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
A mislila sam napisat jesi li otvorila SVE ormare, pa rekoh, neću ti vadit mast

Tako otvoreni prozori su opasni. Mislila sam da su to bajke a onda se mačak od frendice ugušio kad se probao provući, našli su ga kad mu više nije bilo pomoći. Ima za kupiti zaštita koja se natakne gore, kao rešetkice, ako se baš mora tako ostavljati, da se ne dogodi da ipak skoči gore i klizne i ne može više van, kao što se dogodilo ovome od frendice
Mene od kako imam macke plase otvoreni prozori.
Na dijelu prozora imamo mrezu, ostale otvaramo samo pod nadzorom ili ako macke nisu u prostoriji.

Tako kad dodem kod u goste, jeza me prode od otvorenih prozora i imam ih poriv sve pozatvarati. Jednom sam cak zaustila pitati kaj ih nije strah imati tako otvorene prozore, a na osmom su katu.

Ljudi nemaju macke. Cak ni male djece, ni psa koji bi mogli ispasti kroz prozor.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 19.08.2017., 16:49   #3160
Ja tek kod drugih ljudi koji imaju normalne mačke, postanem svjesna koliko su mačke spretne i koliko moraš pazit na takve stvari. Prvo sam imala kiki kojoj je domet bio skočit na tabure ispred radijatora ili na moj krevet, a sad noru koja isto skoči na kauč / krevet ili na svoju grebalicu.

Sad kad sam našla Noru vam smijem priznat kakve konstrukcije su mi sve išle po glavi... Šta ako je netko od mojih ostavio otvorena vrata od našeg hodnika na katu kuće ili mu je nora recimo šmugnula uz nogu i otišla u prizemlje kuće... a danas su se mijenjali turisti i bila su otvorena ulazna vrata... pa recimo, šta ako je pobjegla van i od straha se skrila u motor njihovog auta i otišla za Budimpeštu.

Nora je toliko plašljiva da nema teorije da bi prošla kroz vrata u prizemlje s nekim osim samnom, a čim bi vidjela turiste zbrisala bi brzinom munje nazad pod moj krevet.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)

Zadnje uređivanje Ariana B. : 19.08.2017. at 17:41.
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.