Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 16:26   #81
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Zelis reci da su zagovornici gender teorije zapravo u pravu i da je rod proizvoljna stvar nametnuta odgojem?
Ne pravi se blesav, želim reći da od čovjeka možeš odgojem napraviti i majmuna ili slona, iako je rođenjem čovjek. Poštedi me molim te rodne ideologije i ostalih nacističkih ideologija. Hvala.
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 16:47   #82
gluposti, nikome se ne pere mozak da ga se pretvori u homoseksualca, ni odraslima ni djeci
ako im se na ikoji način pere mozak onda na taj da su i homoseksualci ljudi i da neće gorit u paklu ako im se digne/navlaži na pripadnika/cu istog spola, a to se ne zove pranje mozga nego normalan odgoj
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 17:20   #83
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Ne pravi se blesav, želim reći da od čovjeka možeš odgojem napraviti i majmuna ili slona, iako je rođenjem čovjek. Poštedi me molim te rodne ideologije i ostalih nacističkih ideologija. Hvala.
Pa to je upravo ono sto zagovornici rodne teorije tvrde. Da od covjeka odgojem mozes dobiti muskarca, zenu ili sto god drugo si zamislis. Ja se s tom idejom ne slazem, ali ti se izgleda slazes.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:37   #84
znači može se čovjeka naučiti da bude straight

__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:48   #85
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Pa kaj ak je lezba, u čemu je problem?

Meni bi bilo daleko draže da se dokazalo da je Sanader peder, umjesto što se dokazalo da je teška lopina...
Nije ni u čemu problem ali ostaje činjenica da ona ne bi dobila izbore, to što je Vučić uspio nametnuti takvu osobu zemlji poput Srbije više govori o snazi Vučića nego o Srbiji samoj.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:59   #86
Njemačka ima svoje prioritete, RH ima svoje.

Zato oni i jesu tu gdje jesu, a RH jest tu gdje je.
__________________
Texture like sun
lettow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:07   #87
ANGLIKANSKI svećenik Charles Kenny izjavio je na prosvjedu za jednakost u Belfastu da je zabrana istospolnih brakova u Sjevernoj Irskoj nekršćanska.

Kenny je svećenik već skoro 50 godina. Guardian je prenio njegovu izjavu o gay brakovima:

"U prošlosti je bilo mnogo lobiranja protiv brakova ljudi različite vjere. Danas se svi toga sramimo. Smatram da ćemo se u budućnosti jednako sramiti zabrane istospolnih brakova".

"Odrastao sam u pedesetima i znam kako je tada bilo. Da sam imao djevojku katolkinju, za neke bi to bio kraj svijeta. Hvala bogu da većina danas nema takve stavove. Zabrana gay brakova koja je na snazi može se usporediti s tim starim sektaškim stavovima", dodao je Kenny.

U subotu su se u Belfastu okupili aktivisti za gay prava, sindikati i javni službenici kako bi prosvjedovali protiv zakona o braku. Sjeverna Irska je jedini dio UK-a u kojem je istospolni brak još uvijek zabranjen.

Unitaristički svećenik Chris Hudson također se pojavio na prosvjedu i poručio irskoj stranci DUP, koja se protivi istospolnim brakovima:

"Nadam se da će se na njih spustiti Sveti Duh i da će shvatiti kako istospolni brakovi dobro funkcioniraju u svim ostalim dijelovima države. Zašto bi Sjeverna Irska bila drugačija?"
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 11:12   #88
Ovo je loša vijest, brak općenito treba ukinuti, a ne ga još i proširivati na nove skupine
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 11:15   #89
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Možeš - ja ne pripadam u ljude koji smatraju da se homoseksualnost može liječiti, baš iz razloga koji ljudi koriste kad kažu da je to pitanje mozga i da treba ispraviti mozak i sve je ok. Seksualnost u civilizacijskim okvirima je definirana s puno aspekata, a ne samo nagonom, a mnogi aspekti su sociološki i kulturološki, a možda čak i prehrambeni koji remete hormonalnu osnovu. Da bi "lječio" homoseksualnost potrebno je slomiti ljudski karakter i ubiti sve ono što čovjek jest, a ne ispraviti hormonalnu osnovu i sve je ok. To završava ili psihičkim uništenjem osobe ili ubojstvom te osobe. Dakle apsurdno je tvrditi da se to može liječiti, niti smatram da je to potrebno niti humano niti ima razloga za to, jer su ljudi kao i svi ostali i svojim načinom života ne ugrožavaju nikoga....

ALI, učenjem od najranije dobi možeš postići sve - izgraditi malog nacista, komunista, homofoba, pedofila, ubojicu, dobrog čovjeka, homoseksualca, Tarzana pa i majmuna ako hoćeš.... što god hoćeš. Zato države i toliko ulažu u kontrolu obrazovanja. Sve ovo je potvrđeno u nizu povijesnih situacija (npr. druga polovica 19. stoljeća, boljševički sistem, treći reich, pa sve do modernih neoliberalnih sistema ili prije u povijesti - Sparta, protureformacija...) a može se sagledati i niz specifičnih socioloških situacija koji generiraju pojavu raznih ljudskih načina života ili pogleda na svijet. Jedna od najvećih neistina koja se gurala kroz gay propagandu jest da su svi homoseksualci takvi rođenjem - to je jednostavno neistina. Samo mali broj jedinki može biti takav rođenjem oko 1% kao prirodni otklon, a u civilizacijskim kretanjima postotak je 5% - nekad više, a nekad manje - što zorno ukazuje da sociološki aspekti igraju nekakvu ulogu. To možeš i vidjeti i u ekstremnim uvjetima gdje npr. u zatvoru imaš puno veći postotak homoseksualizma nego u civilizacijskim okvirima ili u prirodi. Očito je da su tu u igri i sociološki faktori povezani sa samim prirodnim nagonom - inače bismo došli do zaključka da su gay ljudi često i kriminalci pa ih je zato puno u zatvoru. Na to još možemo dodati ljude koji u životu jednostavno promjene seksualnu orijentaciju i to onda šibaju ostatak života - a takvih slučajeva ima u obje orjentacije. Tu isto možemo pričati o milijun razloga koji su uvijek individualni i ne može ih se uklopiti u jednostavne okvire.

Je li ovo sve što sam napisao znači da je homoseksualnost loša? Apsolutno ne, to jednostavno nema veze s odnosima dobar - loš.

U čemu je problem - problem je u onome što sam naveo u prethodnom postu - genetski inženjering i kontrola populacije. Radi se isto ono što se nekada pokušavalo napraviti s homo osobama, a tj. "izlječiti" ih, odnosno promijeniti - samo što se ovaj put to radi na jedini mogući način, a to je formiranjem od najmlađe dobi. I tu je esencija problema, a ne u pitanju tko koga voli. Tako da ta propaganda može komodno odj... što se mene tiče, a ja zaista nisam homofob.

Uz to, gay platforma se koristi i za guranje drugih platformi od kojih su neke zaista problematične najblaže rečeno - pedofilija, incest, sodomija (u modernom smislu) itd. Samo se dodavaju slova bez ikakvih segregacija, a sve pod krinkom tolerancije - jer su svi skupa ugroženi pa u isti koš upadaju homoseksualci, transrodne osobe, pedofili , ljubitelji incesta ili seksa s životinjama. Tko je tu lud - zar je to isto - pa tu je dijapazon od obične seksualne orijentacije pa do potpunih boleština i najgorih zločina. I ovo je fakta - ako nisi upoznat samo baci oko na razvoj LGTB piokreta od 50-ih u americi ili još bolje njemačkoj gdje se lijepo vidi kakvi se sve ljudi i agende šlepaju pod zajedničkom platformom - pa tu ima hrpa punokrvnih monstruma koji nemaju veze s pitanjima seksualne orijentacije. A koji su ciljevi? Ciljevi su isti - apsolutna kontrola populacije i prije svega razbijanje klasičnih obitelji i kontrola pomlatka kroz državu, odnosno politika koja kaže da su djeca vlasništvo države, a s time i ljudi - nešto što na idejno razini sve češće i češće ispada u javnost zadnjih 10 godina.

Tu je još jedan problem, a to je što se dio homoseksualaca zbog progona kojima su bili izloženi jednostavno danas deklarira kao građanin svijeta - puno su im bliži nekakvi liberali iz japana nego njihovi susjedi - zato i jesam jako za životno partnerstvo (osim humanog aspekta objasniti ću i politički) - jer se tako omogućava napokon potpuno uklapanje homo osoba u njihov prirodni kulturni okoliš i tako se smanjuje armija koja fanatično gleda u NWO i novi svijet koji će im donijeti prosperitet, te postaje njihovo topovsko meso za provedbu ciljeva. Neće NWO nikome donijeti prosperitet nego šačici ljudi, a ostali idu pod pojam potrošne robe.

I zato sam izrazito protiv bilo kakve propagande u najmlađim uzrastima - jer ona donosi crnu budućnost i na to ne mogu pristati. Niti mogu pristati na floskule da se čovjek ne može usmjeriti na nešto. Odrasli čovjek ili mlada osoba ne, ali djeca itekako da. Zato i jest ovakvo forsiranje na što mlađe uzraste. A ja bih volio vidjeti od homo zajednice da se odjeli od svih ovih sranj... i da jednostavno živi normalan život koji im je po prvi put u modernom vremenu omogućen i da odj... propagandu jer ih to čini istim eugeničkim nacistima poput onih ljudi koji su ih progonili, modificirali i na njima eksperimentirali - isti k... drugo pakovanje.
Joj koliko teksta, sorry što ću kratko odg.

Nema to veze s psihičkim bolestima, zato su ljudi zbunjeni oko tog, skupa sa samim pederima.
To je kao hermafroditizam, jedini "lijek" je promjena spola, a sama orijentacija kao takva nije poremećaj, jer sklonost prema jednom spolu je ista kod recimo hetero žena i gej muškaraca.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 11:33   #90
Znači od danas započinje propast Njemačke, uz urušavanje svih moralnih i tradicionalnih vrijednosti , itd....

Irska je istu stvar napravila prije nekoliko godina i kako vidimo i Irska je propala, skroz na skroz... baš propala. Samo to još ne kuže.
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:04   #91
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Znači od danas započinje propast Njemačke, uz urušavanje svih moralnih i tradicionalnih vrijednosti , itd....

Irska je istu stvar napravila prije nekoliko godina i kako vidimo i Irska je propala, skroz na skroz... baš propala. Samo to još ne kuže.
A cvatu baš RADI toga?
Ili mi radi toga propadamo?
Svi koji su otišli iz Hrvatske u Njemačku ili Irsku su gay i tamo su jedva
dočekali egzorcirati svoju slobodu?

Da su oni u govnima kao mi siguran sam da bi im TO bila goruća tema...
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 17:01   #92
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ANGLIKANSKI svećenik Charles Kenny izjavio je na prosvjedu za jednakost u Belfastu da je zabrana istospolnih brakova u Sjevernoj Irskoj nekršćanska.

Kenny je svećenik već skoro 50 godina. Guardian je prenio njegovu izjavu o gay brakovima:

"U prošlosti je bilo mnogo lobiranja protiv brakova ljudi različite vjere. Danas se svi toga sramimo. Smatram da ćemo se u budućnosti jednako sramiti zabrane istospolnih brakova".

"Odrastao sam u pedesetima i znam kako je tada bilo. Da sam imao djevojku katolkinju, za neke bi to bio kraj svijeta. Hvala bogu da većina danas nema takve stavove. Zabrana gay brakova koja je na snazi može se usporediti s tim starim sektaškim stavovima", dodao je Kenny.

U subotu su se u Belfastu okupili aktivisti za gay prava, sindikati i javni službenici kako bi prosvjedovali protiv zakona o braku. Sjeverna Irska je jedini dio UK-a u kojem je istospolni brak još uvijek zabranjen.

Unitaristički svećenik Chris Hudson također se pojavio na prosvjedu i poručio irskoj stranci DUP, koja se protivi istospolnim brakovima:

"Nadam se da će se na njih spustiti Sveti Duh i da će shvatiti kako istospolni brakovi dobro funkcioniraju u svim ostalim dijelovima države. Zašto bi Sjeverna Irska bila drugačija?"
Nije stvar u zabrani, ja sam protiv svih zabrani.

Ja gledam to s pozicije interesa društva, dakle, zajednica muškarca i žene mora biti nešto kao interes zajednice, a sve drugo su ljudska prava.

Muškarac može imati i pet žena sa strane, i voljeti ih više nego svoju ženu, ali društvo to ne treba niti zabranjivati, ali niti prepoznati kao interes društva.


Dakle, društvo ne bi smjelo nikakvu zajednicu zabraniti (udruge navijača, pivopivaca, svingera...) ali može poticati neka ekološka društva, huminitarna...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 17:02   #93
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Čuo sam da je prije koju godinu u Slovačkoj bio predsjednik hrvatskog porjekla, htio sam samo da ga Slovaci zapamte po dobru i da im štiti njihove nacionalne interese.

Kad sam čuo za ovu premijerku hrvatskog porjekla, znao sam da se radi o sprdačini i instaliranoj premijerki, kao što su Sanader i Planki instalirani premijeri, svi ovi nabrojani su tu da štitie interese stranih gremija kao što je Šeks to objasnio!
ti nikad nisi glasao za HDZ od 2000 - 2017? (parlamentarni izbori)
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 17:04   #94
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ti nikad nisi glasao za HDZ od 2000 - 2017? (parlamentarni izbori)
Ne!!!!!

Kakve ja veze imam sa europučkom strankom, ja sam suverenist zajedničar!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 17:32   #95
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Nije stvar u zabrani, ja sam protiv svih zabrani.

Ja gledam to s pozicije interesa društva, dakle, zajednica muškarca i žene mora biti nešto kao interes zajednice, a sve drugo su ljudska prava.

Muškarac može imati i pet žena sa strane, i voljeti ih više nego svoju ženu, ali društvo to ne treba niti zabranjivati, ali niti prepoznati kao interes društva.


Dakle, društvo ne bi smjelo nikakvu zajednicu zabraniti (udruge navijača, pivopivaca, svingera...) ali može poticati neka ekološka društva, huminitarna...
A zasto je interes drustva bas da jedan muskarac ima jednu zenu?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 21:26   #96
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
A zasto je interes drustva bas da jedan muskarac ima jednu zenu?
Može se neko zalagati i za neke druge stvari da budu kao interes društva, ali i dalje ostaje logika, da društvo može nešto prepoznati kao vlastiti interes, a nešto kao ljudska prava.

Možemo recimo ukinut antidepresive i organizirati svingeraj za one koji su skloni depresiji, na taj način ne bi financirali strane farmacije, ali dvojim da bi prošlo
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 21:56   #97
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Može se neko zalagati i za neke druge stvari da budu kao interes društva, ali i dalje ostaje logika, da društvo može nešto prepoznati kao vlastiti interes, a nešto kao ljudska prava.

Možemo recimo ukinut antidepresive i organizirati svingeraj za one koji su skloni depresiji, na taj način ne bi financirali strane farmacije, ali dvojim da bi prošlo
Znaci interesi drustva su proizvoljna stvar koju se moze izglasati kako se hoce?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 21:56   #98
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Joj koliko teksta, sorry što ću kratko odg.

Nema to veze s psihičkim bolestima, zato su ljudi zbunjeni oko tog, skupa sa samim pederima.
To je kao hermafroditizam, jedini "lijek" je promjena spola, a sama orijentacija kao takva nije poremećaj, jer sklonost prema jednom spolu je ista kod recimo hetero žena i gej muškaraca.
Znam da je tekst bio dug - sorry, alio ne razumijem tvoj odgovor. Možda si ipak trebao pročitati sve, jer ne shvaćam zaista na koji dio teksta se ovaj tvoj odgovor odnosi. ????
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 22:01   #99
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Znaci interesi drustva su proizvoljna stvar koju se moze izglasati kako se hoce?
Pa ako se pokaže da je neka stvar u tradicija dobra, onda se to prihvaća, ako se pojave neke nove stečevine kao interes društva opet može biti prihvaćeno.

Rekao sam ti i društvo pivopija i neko ekološko društvo ima pravo na registraciju, ali društvo može prepoznati ekološku udrugu kao vlastiti interes, a ti si i dalje slobodan pojedinac koji mžeš birati, želiš li biti član duhovne, ekološke, seksi, športske, navijačke... udruge!


Ne znam kako bi žene prihvatile, da im muževi imaju još par njih sa strane i da to bude poticano!

Država bi po meni trebala za 3. dijete dati veliki poticaj, i za svako sljedeće, a ako će se ljudi nać negdje na svingeraju, onda to ne treba poticati, ali niti zabranjivati!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 23:39   #100
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pa ako se pokaže da je neka stvar u tradicija dobra, onda se to prihvaća, ako se pojave neke nove stečevine kao interes društva opet može biti prihvaćeno.

Rekao sam ti i društvo pivopija i neko ekološko društvo ima pravo na registraciju, ali društvo može prepoznati ekološku udrugu kao vlastiti interes, a ti si i dalje slobodan pojedinac koji mžeš birati, želiš li biti član duhovne, ekološke, seksi, športske, navijačke... udruge!


Ne znam kako bi žene prihvatile, da im muževi imaju još par njih sa strane i da to bude poticano!

Država bi po meni trebala za 3. dijete dati veliki poticaj, i za svako sljedeće, a ako će se ljudi nać negdje na svingeraju, onda to ne treba poticati, ali niti zabranjivati!
Sto znaci "se pokaze"? Pokaze kome, prema kojim kriterijima?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.