Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 02:12   #41
haha, taj tvoj "američki" miss nicole nails uopće nije američki neg njemački, a to pretpostavljam jer imaju istu ambalažu kao jedna tvornica kozmetičkih proizvoda, i ste bočice lakova i uv lampe i sve sve što sam na njihovoj stranici vidjela. a te američke spike oni prodaju da se ne bi valjda saznalo od koga kupuju ili ne znam zašto već..ne mora značit da su loši neg sam kažem kak bacaju spiku,a ko zna na kraju šta spakiraju u to.. ja baš puno surfam po tim njemačkim stranicama jer bi možda nešto otvorila, radim već 7 godina pa sam odmah prepoznala ambalažu...
__________________
miss chvarak - d glavna noktarica :D
chvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 08:50   #42
Quote:
chvarak kaže: Pogledaj post
haha, taj tvoj "američki" miss nicole nails uopće nije američki neg njemački, a to pretpostavljam jer imaju istu ambalažu kao jedna tvornica kozmetičkih proizvoda, i ste bočice lakova i uv lampe i sve sve što sam na njihovoj stranici vidjela. a te američke spike oni prodaju da se ne bi valjda saznalo od koga kupuju ili ne znam zašto već..ne mora značit da su loši neg sam kažem kak bacaju spiku,a ko zna na kraju šta spakiraju u to.. ja baš puno surfam po tim njemačkim stranicama jer bi možda nešto otvorila, radim već 7 godina pa sam odmah prepoznala ambalažu...
nemoj da te bune ambalaže npr.Ez Flow, je vrhunski Am.brand i Akzent Direct, lijevi Njemački brand imaju istu ambalažu za gelove
Mnogi bacaju spiku, ja ih prepoznam tako što u razgovoru koriste puno "šarenog omot papira", čim mi netko tako prstupi, za sve što kupujem,cipele, torbu bilo što...bježim, informiram se internetom i donesam udluku, sama u miru bez dugojezičnih uputa
Ja sam puno na Američkim stranicama, Evropske firme uglavnom kupuju od laboratoriju u USA, prepakiraju, daju im ime, naprave marketing i blablabla, pa ko se uhvati...gotovo svi
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:18   #43
Radi li itko sa NSI gelom???
Zaminaju me iskustva i koji je po vašem mišljenju najbolji( idb, professionails, NSI)?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 19:51   #44
Quote:
sunco-kret kaže: Pogledaj post
nemoj da te bune ambalaže npr.Ez Flow, je vrhunski Am.brand i Akzent Direct, lijevi Njemački brand imaju istu ambalažu za gelove
Mnogi bacaju spiku, ja ih prepoznam tako što u razgovoru koriste puno "šarenog omot papira", čim mi netko tako prstupi, za sve što kupujem,cipele, torbu bilo što...bježim, informiram se internetom i donesam udluku, sama u miru bez dugojezičnih uputa
Ja sam puno na Američkim stranicama, Evropske firme uglavnom kupuju od laboratoriju u USA, prepakiraju, daju im ime, naprave marketing i blablabla, pa ko se uhvati...gotovo svi
ma ne moš ti prepoznat šareni papir sestro kad ti ga neko fino upakuje,da ga j**eš. Možda ti MISLIŠ da prepoznaš ali svi ti bacaju spiku, to je normalno pa ko će ih reklamirati ak neće sami sebe, ali nikad ne možeš biti sigurna, jer možda je to sve iz KINE ez flow i akzent direct imaju drukčiju ambalažu, samo završni od akzenta i gum gel imaju istu kao ez flow, znam jer sam radila s njima i ja isto kao i ti surfam po internetu stalno, ako ne radim nokte proučavam gelove i firme http://www.ezflow.com/gelIt_gels.html
http://www.akzent-direct.de/shop/ind...uage/de/page/4
Akzent ima mislim oko 3,4 vrste ambalaže, a svi prepakiravaju gelove tako ne možeš biti sigurna ni da je miss nicole američka firma,ruska brate il afganistanska riba koja je otvorila d.o.o ili obrt i ima veleprodaju i maloprodaju zove se vjerovatno nikol,nina ili tako nešto slično pa je dala napraviti svoj label i sad ti može prodavat spiku koju hoće jer ti ne možeš znati, a ja sam povezala gel tj. ambalažu sa tom tvornicom u njemačkoj jer ambalažu miss nicoll još nigdje nisam vidjela osim u toj tvornici. (ako ti nađeš javi )Oni prodaju na veliko i prave odma i labele i sve što moš zamislit a da ti treba u tom biznisu. a ako akzent i ez imaju istu ambalažu onda je moguće al nije pravilo, da i oni nešto kupuju u istoj tvornici, al to još nisam provjeravala,nije mi palo na pamet..možda budem sad
__________________
miss chvarak - d glavna noktarica :D
chvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 04:33   #45
Quote:
chvarak kaže: Pogledaj post
ma ne moš ti prepoznat šareni papir sestro kad ti ga neko fino upakuje,da ga j**eš. Možda ti MISLIŠ da prepoznaš ali svi ti bacaju spiku, to je normalno pa ko će ih reklamirati ak neće sami sebe, ali nikad ne možeš biti sigurna, jer možda je to sve iz KINE ez flow i akzent direct imaju drukčiju ambalažu, samo završni od akzenta i gum gel imaju istu kao ez flow, znam jer sam radila s njima i ja isto kao i ti surfam po internetu stalno, ako ne radim nokte proučavam gelove i firme http://www.ezflow.com/gelIt_gels.html
http://www.akzent-direct.de/shop/ind...uage/de/page/4
Akzent ima mislim oko 3,4 vrste ambalaže, a svi prepakiravaju gelove tako ne možeš biti sigurna ni da je miss nicole američka firma,ruska brate il afganistanska riba koja je otvorila d.o.o ili obrt i ima veleprodaju i maloprodaju zove se vjerovatno nikol,nina ili tako nešto slično pa je dala napraviti svoj label i sad ti može prodavat spiku koju hoće jer ti ne možeš znati, a ja sam povezala gel tj. ambalažu sa tom tvornicom u njemačkoj jer ambalažu miss nicoll još nigdje nisam vidjela osim u toj tvornici. (ako ti nađeš javi )Oni prodaju na veliko i prave odma i labele i sve što moš zamislit a da ti treba u tom biznisu. a ako akzent i ez imaju istu ambalažu onda je moguće al nije pravilo, da i oni nešto kupuju u istoj tvornici, al to još nisam provjeravala,nije mi palo na pamet..možda budem sad

wow, nasmijala si me, u pravu si, žemska se zove nikolina
znam o čemu govoriš, zato i kupujem samo od poznatih i priznatih, USA brandove, izbjegavam neugodnosti i dug put traženja
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 14:41   #46
hehehe a šta ćeš..takva sam po celom telu negooo hmm..američki kažeš..kao ibd i ez flow? ja sam s njima super zadovoljna al stalno tražim neš drugo da ne bi ne daj bože nešt propustila hahah al za svaki slučaj uvijek imam ibd al mogu ti reći da mi ni akzent nije bio loš.moja legica još uvijek s njim radi i mogu ti reći da joj super drži gel,ona je sad u biti prestala raditi nokte jer ima puno obaveza,faks, posao i kad mi dođu njene muštrije super se drži pa sam već razmišljala da kupim ponešto opet od akzenta jer je ipak jeftiniji od ibd-a..malo da uštedim Dosta njih kao hvali "njemačke" gelove pa sam se sad nabrijala kad odem u 5.mj. kod legice u Munchen da mi ona sve živo iznaziva i ispita što me zanimalo pa da mal isprobam i tu njihovu kvalitetu..sad sam uzela jedan probni LCN-ov i koma mi je-puca kao staklo osim ak se stavlja na tipse..ne znam tak me to živcira a muči me to jer gustoća gela mi je preeedobra jer moš stavit na svih 10 i to debelo koliko treba a neće ti se razliti u zanoktice. I sad zvala sam tu njihovu terensku tetu koja će me slijedeći tjedan obići pa malo bolje upoznati s tim njihovim proizvodima jer stvarno možeš dosta uštedjeti na vremenu s tim gelovima samo majku mu kak puca....
hu huuuu kak su mi super ove boje,takva šarena mi je bila i svaka bilježnica u srednjoj (a imala sam 3 hahahaha)
__________________
miss chvarak - d glavna noktarica :D
chvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 09:42   #47
chvarak
negooo hmm..američki kažeš..kao ibd i ez flow? ja sam s njima super zadovoljna al stalno tražim neš drugo da ne bi ne daj bože nešt propustila hahah al za svaki slučaj uvijek imam ibd [/COLOR] al mogu ti reći da mi ni akzent nije bio loš.moja legica još uvijek s njim radi i mogu ti reći da joj super drži gel,ona je sad u biti prestala raditi nokte jer ima puno obaveza,faks, posao i kad mi dođu njene muštrije super se drži pa sam već razmišljala da kupim ponešto opet od akzenta jer je ipak jeftiniji od ibd-a..malo da uštedim [COLOR="Magenta"]

************************************************** ****************************


Oni tečajeve rade u crno obučeni kako bi mi pokazali da se jako malo brusi, da nema prašine, odnosno da nema "škarta". Ja sa builderom napravim svih 5 odjednom, ne treba mi veća gustoća.
Na akzent direct se nebi vračala, radim pažljivo, minimalno brusim i opet mi se dobro isplati.
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 02:16   #48
Ma oke,nema puno brušenja al ak mogu s jeftinijim zašto ne. Ha nemam pojma,ja nekak imam osjećaj da mi sve slično drži,onak,da nisam naišla još na toliko loš gel osim što mi se nije svidio abalico fine,american nails,unicum od professionailsa i crystal ali može bit da nisam dovoljno dugo s njima radila pa nisam prokontala jer na sebi i na mami sam isprobavala..al imala sam uputstva kako se šta koristi...ma u principu to ti je sve isto,ja znam neke osnove i imam goooodina iskustva valjda zato mi se sve dobro drži.. i bez beda mixam gelove,svih vrsta i oblika ..dobro aj bitno je i da ne kupujem neke socijalne prejeftine gelove al i ak kupim neki koji mi ne paše smixam ga u kutijicu u kojoj mi je gel za produživanje šablonama tak da sam mirna.sve iskoristim a da mi ne škodi...eto ti još jedne ideje
__________________
miss chvarak - d glavna noktarica :D
chvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 08:28   #49
curke jel mi moze reci tko zbog čega mi ispod gela, nakon par dana puca tipsa i to uzduzno
Da li je problem u tipsama ili ima veze sa nanošenjem gela?
__________________
zasto me u obraz ljubis neću da mi budes drug,promasi bar milimetar i poljubac ce biti dug
tanchy-grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 09:16   #50
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Kod korekcije gela, koliko treba zbrusiti postojeći gel prije nanošenja korekcije i novoga?
I...koliko?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 10:25   #51
Quote:
chvarak kaže: Pogledaj post
Ma oke,nema puno brušenja al ak mogu s jeftinijim zašto ne. Ha nemam pojma,ja nekak imam osjećaj da mi sve slično drži,onak,da nisam naišla još na toliko loš gel osim što mi se nije svidio abalico fine,american nails,unicum od professionailsa i crystal ali može bit da nisam dovoljno dugo s njima radila pa nisam prokontala jer na sebi i na mami sam isprobavala..al imala sam uputstva kako se šta koristi...ma u principu to ti je sve isto,ja znam neke osnove i imam goooodina iskustva valjda zato mi se sve dobro drži.. i bez beda mixam gelove,svih vrsta i oblika ..dobro aj bitno je i da ne kupujem neke socijalne prejeftine gelove al i ak kupim neki koji mi ne paše smixam ga u kutijicu u kojoj mi je gel za produživanje šablonama tak da sam mirna.sve iskoristim a da mi ne škodi...eto ti još jedne ideje
ja isto kao i ti radim sa IBD, kako sam godinama na sebi i svojima, isto kao i ti isprobavala sve i svašta, kriterij je bio "ono što meni drži držat će svima", jer stalno kopam o noktima, ibd mi je najsavitljiviji, i ne da mi da ga mučim, jednostavno je jači od mene
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 10:28   #52
Quote:
tanchy-grom kaže: Pogledaj post
curke jel mi moze reci tko zbog čega mi ispod gela, nakon par dana puca tipsa i to uzduzno
Da li je problem u tipsama ili ima veze sa nanošenjem gela?
Previše primera, pa ti je pobjegao na tipsu, i izgrize je ili su tipse od plastike koja nije savitljiva ili se stranka bavi boksom
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 10:32   #53
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
I...koliko?

........Toliko da se ne kuži gdje je stari materijal kad staviš novi,

........Toliko da brusilicom minimalno dotakneš prirodan nokat, tek da ga matiraš, ili blago"pogrebeš"
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 11:03   #54
Quote:
sunco-kret kaže: Pogledaj post
Previše primera, pa ti je pobjegao na tipsu, i izgrize je ili su tipse od plastike koja nije savitljiva ili se stranka bavi boksom

ona najprije stavi bazni gel (jel to taj primer? )??
Ne bavi se boksom nego je početnica
__________________
zasto me u obraz ljubis neću da mi budes drug,promasi bar milimetar i poljubac ce biti dug
tanchy-grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 12:43   #55
Quote:
sunco-kret kaže: Pogledaj post
........Toliko da se ne kuži gdje je stari materijal kad staviš novi,

........Toliko da brusilicom minimalno dotakneš prirodan nokat, tek da ga matiraš, ili blago"pogrebeš"
E, zato meni nije nikako jasno zašto su cijene korekcije tako puno manje od cijene prvog geliranja...pa na korekciji imaš gotovo jednako posla + što moraš skidati dosta gela (što kod stavljanja nemaš!).
Ja skinem do pola, nekome i više...i to silno turpiijanje me izluđuje. Ja bih korekciju naplatila više nego postavljanje
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 15:38   #56
tanchy-grom
kontam da moze bit par razloga:
mozda si stavila preusku tipsu
pretanko gel
ili su nokti jednostavno predugi za tu osobu,možda ne zna nositi toliko duge pa zapinje
a može biti i da su tipse nekvalitetne,ali ako drzgima drže onda nije taj slučaj
__________________
miss chvarak - d glavna noktarica :D
chvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 15:39   #57
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
E, zato meni nije nikako jasno zašto su cijene korekcije tako puno manje od cijene prvog geliranja...pa na korekciji imaš gotovo jednako posla + što moraš skidati dosta gela (što kod stavljanja nemaš!).
Ja skinem do pola, nekome i više...i to silno turpiijanje me izluđuje. Ja bih korekciju naplatila više nego postavljanje
ja korekciju i naplatim 20kn više od geliranja kad ti dođe prvi puta..
__________________
miss chvarak - d glavna noktarica :D
chvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 13:13   #58
Quote:
tanchy-grom kaže: Pogledaj post
ona najprije stavi bazni gel (jel to taj primer? )??
Ne bavi se boksom nego je početnica
primer je kisela podloga, koja jako smrdi, ali se nokti bolje spoje sa gelom, moraš paziti da ti ne dodiruje zanoktice, jer može peckati, odnosno izazvati alergiju, a kad staviš na tipsu, nagrize je onda tipsa puca
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 13:16   #59
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
E, zato meni nije nikako jasno zašto su cijene korekcije tako puno manje od cijene prvog geliranja...pa na korekciji imaš gotovo jednako posla + što moraš skidati dosta gela (što kod stavljanja nemaš!).
Ja skinem do pola, nekome i više...i to silno turpiijanje me izluđuje. Ja bih korekciju naplatila više nego postavljanje
često bih i ja naplatila puno više, dobro bi bilo da formiraš cijene za korekciju na 2 tjedna, 3, 4,5, znači, više radiš i više novaca tražiš
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 09:08   #60
Quote:
sunco-kret kaže: Pogledaj post
često bih i ja naplatila puno više, dobro bi bilo da formiraš cijene za korekciju na 2 tjedna, 3, 4,5, znači, više radiš i više novaca tražiš
Ček, ček...Misliš da imam cijenu za korekcije po tjednima?
Korekcija nakon 2 tjedna:"x" novaca, nakon 4: "y" novaca, nakon 5: "z" novaca....s tima da je ta nakon 5 tjedana skuplja od prve dvije?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.