Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2011., 17:45   #1
Koje parfeme koristite?

Pošto je praiskonska tema iz 2007. imala svega tri posta i našla sam je samo preko gugleta, otvaramo novu, moćniju.

Ovo je tema za parfeme, ali ne samo za njih. U obzir dolaze i sve ostale mirisalice tečnog i uljnoga tipa, za one koji smatraju skupe parfeme besmislenim: toaletne vode, uljni parfemi, oni na prirodnoj bazi, itd.
Pošto ovo nije Kozmetika, manje nam je važno da je miris najnoviji i najtrendi mogući, već da odgovara nama osobno

Koji vam je najdraži, a šta trenutno koristite. Evo mene sa all time favorites, koje uvijek negdje imam:

Gucci Envy Me



CK Obsession


C. Chanel - Mademoiselle



Gucci - Rush



Ima ih još, ali ovo je tek početak. U nekom narednom postu, neki nedizajnerski
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 17:46   #2
Kenzo Flower.
Muške glave mi se uvijek zbog njega približavaju besramno blizu.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 17:53   #3
Valentino V
Prepredobar!

A nešto najbolje, najmirišljavije i najjeftinije za ljeto mi je alverde ulje za tijelo s mirisom borovnice. Božanstveno!
__________________
Ko jede ćevape bez luka?
elokventna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:01   #4
L'Occitane toaletne vode, odlične, pohvaljujem cedar i jasmin

http://usa.loccitane.com/FO/fragrance.htm
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:02   #5
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
C. Chanel - Mademoiselle

Gucci - Rush
Imam oba. Divna su oba. Imam još i Chanel Allure Sensuelle. Ah... I Chanel Cristalle.

Želim si još Diorov Addict.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:04   #6
Uh, odsjeti me da imam i Chanel 5. Zaboravila sam ga, nisam ga dugo stavila na sebe.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:05   #7
Mene sramota nabrajati kaj sve trenutno imam doma.
Pet ste ih već spomenule
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:06   #8
ne mogu si priuštit skupe parfeme...

moj omiljeni ikad ikad je pur blanca iz avona

__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:07   #9
melody
ko da si pisala post u moje ime!!!

coco chanel - mademoiselle
gucci rush 1 - crveni ....oba moja omiljena!!!
gucci mi je bio apsolutni fejvrit, potrošila sma barem 5-6 bočica njega, a sad sam uzela coco chanel i božanstven je!!!

mogu li kremu za tijelo predložit? mirisna je!!!
bettina barty vanilla - dobila sam ovaj butter na poklon, ne znam di ga ima kupit, al kako miriše...jeboteeeeeee
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:08   #10
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Uh, odsjeti me da imam i Chanel 5. Zaboravila sam ga, nisam ga dugo stavila na sebe.
E, taj ne volim. Ne mogu vjerovati da postoji Chanel koji ne volim. I baš je taj najpopularniji i najomiljeniji. Svaki se put natjeram da ga probam u parfimeriji da vidim u čemu je fora i možda ga i ja prepoznam kao "nešto". Ali ne ide...

A za ljeto imam predivan, predivan jeftini (to mi se prije kod kupnje učinilo kao nedostatak nego prednost, ne vjerujem da vrijedne stvari mogu biti jeftine) Moscino I Love Love.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:09   #11
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:11   #12
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
A za ljeto imam predivan, predivan jeftini (to mi se prije kod kupnje učinilo kao nedostatak nego prednost, ne vjerujem da vrijedne stvari mogu biti jeftine) Moscino I Love Love.
Moschino su i meni dobri. Imam Funny za ljeto.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:11   #13
Jednom davno kupila sam Kenzo Flower u nekom od onih "skoro pravo" izdanje i bio mi je super. Kasnije, kad sam uzela original, bio mi je očajan.
Pretežak mi je miris i uopće mi ne paše, dosadan mi je.
I nikako da se bočica isprazni.

Volim Marguerite, njega čuvam za posebne prilike.

Najbolji ikad je jedan koji ima sestra, neki Barbie special edition il neki taki drek, obavezno ga kradem kad odem doma. Neće đubre da mi da bočicu.

Imam ih još po policama i kupaonskim zakutcima, al za to bih se morala ustat da vidim kako se zovu, toć kasnije obradit.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:13   #14
Gucci Rush 1. Zakon. Ni 2 mi ne stoji loše.
Malo sam se odmakla od njega jer više nisam osjetila kad se naparfimiram. Sad me mužić opet za rođendan iznenadio. I njemu se sviđa

L'erbolario mirisne kreme za tijelo, mmmmm.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:14   #15
Bulgari blu II. Samo taj uvijek silujem jedan parfem dok mi se ne zgadi
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:15   #16
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Mene sramota nabrajati kaj sve trenutno imam doma.
Pet ste ih već spomenule
Obavijesti muža da se opet natječemo koja je luđa.

Mislim da te nadmašujem: u stanju sam ženu u tramvaju ili u prolazu zaustaviti i pitati koji parfem nosi ako mi se jako svidi. Sestra mi se jednom zgrozila kad je nazočila tom mom postupku.

I znaš kaj me osupnulo? Neke ne znaju. WTF? Ne zna koji parfem nosi!? Pa to je kao da ne zna koju boju kože ima. Jebote!

Zadnja koju sam tako u busu presrela nosila je nekakav Givenchy, ali nisam zapamtila.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:16   #17
Meni se sviđa hrpa parfema na drugima. Kad stavim na sebe, bzvz. I opet završim na Rushu.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:17   #18
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
E, taj ne volim. Ne mogu vjerovati da postoji Chanel koji ne volim. I baš je taj najpopularniji i najomiljeniji. Svaki se put natjeram da ga probam u parfimeriji da vidim u čemu je fora i možda ga i ja prepoznam kao "nešto". Ali ne ide...
:
Potpis.
Jedina osoba na kojoj sam osjetila da taj parfem dobro miriši je moja kćer. Zašto, kako, nemam pojma.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:21   #19
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Bulgari blu
I taj imam. Njega vole moji sinovi. Oni ne vole Chanel.

A voljela sam i Cacharelov Anais Anais. Vidiš, mogla bih opet, dugo ga nisam nosila.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:21   #20
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Mislim da te nadmašujem: u stanju sam ženu u tramvaju ili u prolazu zaustaviti i pitati koji parfem nosi ako mi se jako svidi. Sestra mi se jednom zgrozila kad je nazočila tom mom postupku.
Ovo i ja radim.

Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
I znaš kaj me osupnulo? Neke ne znaju. WTF? Ne zna koji parfem nosi!? Pa to je kao da ne zna koju boju kože ima. Jebote!
Da, srela sam i ja neke takve
Tužno.

Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Zadnja koju sam tako u busu presrela nosila je nekakav Givenchy, ali nisam zapamtila.
Od Givenchyja sam se po zadnjem navukla Ange ou Demon koji mi je divan, ali zeru težak. Preko dana mi je dovoljna samo krema.
Po ovima koje si nabrojala, mogao bi ti se dopasti.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.