Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 16:54   #7021
Quote:
Nadalllina kaže: Pogledaj post
Jao serije i govana....
HAHAHAHAHAHA. Upisala sam se od smeha sad. Hahahaha
Gagojlo is offline  
Old 06.04.2012., 17:03   #7022
Inace, ja sam prestala sa gledanjem. Bojkotujem! Idem u Bosnu za par dana pa cu tamo malo da gledam na njihovoj federativnoj...ovo preko neta necu vise. A u pm. Sve isto. Cvitka: Aja, uzela si dite materi. Lara: Uzeo si dite materi. Jakov: Uzela si dite materi. Mia: Uzela si dite materi. Eheeeeeej, koja inovativnost i inspiracija scenarista Bog te vid'o!!!
Dinko i Lejlina blentavo-zbunjena faca! Lidija mi je tek fail
Ma koja bi normalna zena to radila sto radi ona. A tek ova Lidijina kasirka, Strljicka, ne znam kako se zove u seriji Sve ona zna i uvek je puna razumevanja. Jaooo
Gagojlo is offline  
Old 06.04.2012., 17:48   #7023
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
meni se cini da je serija odavno izgubila svaki smisao
jos malo pa ce valjda prikazivat snimke sa seta koje su im viska ostale
a ocito ce bez logike i pameti trajat dokle god bude budala koje ce je gledat ili dok jos malo ne zatopli pa ljudi nadu drugaciji nacin relaksacije
jer ovo je vise debilana
nisam gledala 2 tjedna pogledam jucer 5 min s mamom i ona jos sidi ispodonih stepenica
mogla bi tako sidit i do dogodine budu li se reklame dobro prodavale
..da, pogubili su se malo..kad gledas unazad toliko fraziraju neke izjave, smijesno..od 60 do 104 epizode koliko smo puta culi laru :''ja i ti odavno vise nepostojimo''..sad ovo , pa jos i jakov poglupio pa non stop ''ti si izabrala niksu'' to je smijesnije tim vise sto je notorna laz..izlitali su se..a i ovi buduci sadrzaji ne obecavaju.
Nadalllina is offline  
Old 06.04.2012., 17:50   #7024
Quote:
Gagojlo kaže: Pogledaj post
HAHAHAHAHAHA. Upisala sam se od smeha sad. Hahahaha
Hi hi hi hi hi......pa ja

p.s. federalnoj
Nadalllina is offline  
Old 06.04.2012., 18:09   #7025
Intervju s Cvitkom (Edita Karađole):

http://www.youtube.com/watch?v=rZqQV4PM9EQ
Adio is offline  
Old 06.04.2012., 18:38   #7026
Quote:
tlcfan kaže: Pogledaj post
dinko i leila su mi bezveze
A meni nisu.. Volim Dinkaa, zanimljiv je lik i možeš mu se često nasmijati

On i Lejla su me u početku živcirali, ali kad su zajedno preeesavršeni su

Što se tiče Karmen i Nikše, ja sam odmah rekla da će oni na kraju završiti zajedno, čim se on pojavio

P.S. Serija je pre dobra, a Zlaja jee... awwww *_____*

--> Al će taj bit frajer kad naraste :P
__________________
its my life <33
Emanuela987 is offline  
Old 06.04.2012., 18:47   #7027
ovo je jedina serija koja me prikovala od 21-22 ne propustam ni jednu epizodu nikako !

radnja je super, glumci su super ( pogotovo ona 2 glavna ljepotana)
odlicna ekipa i jako prevrtljiva i intrigantna serija,svasta možes ocekivati, definitivno drugacija od ostalih. Moglo bi se reci da je posebna
__________________
život nema granica,on je beskraj. Ne žali za ničim,jer neznaš šta će sutra donijeti.
blackiexxwild is offline  
Old 06.04.2012., 22:05   #7028
opširnije ep 126

Opširniji pregled ep 126

Larin izbor
igrana serija, 126. epizoda


Usprkos radosti što je Zlaja opet njen, Lara odbija Jakovljevu ponudu za zajedničkim životom. Nikša, uz nagovor Mije, Lari nudi ostanak na Korčuli. Ona mu priznaje nevjeru s Jakovom, što njega izbaci iz takta. Uz pomoć Cvitke, Mate doznaje gdje mu se bivša djevojka nalazi, te uz šarmantan pristup uspije ponovo osvojiti njeno srce. Po Dinka je došla policija i odvodi ga u pritvor. Dinko od svog odvjetnika saznaje da situacija nije ni malo obećavajuća i da ga lako moguće čeka dugogodišnji zatvor. Leila je očajna, ali ustraje u tome da će biti uz Dinka do samog kraja. Nikša je šokiran Larinim priznanjem da ga je prevarila s Jakovom. Ona pokušava reći da joj je žao, ali Nikša ne želi ni čuti. Upita ju je li ovo kraj njihovog braka. Lara odgovori potvrdno. Jakov koji gleda sa strane pogrešno protumači njihov odnos i odlazi. U luci pokušava naći prijevoz do otoka Pelješca. Nikša je očajan zbog svega i ispituje Laru je li ga ikad voljela.
apek11 is offline  
Old 06.04.2012., 22:58   #7029
Quote:
apek11 kaže: Pogledaj post
Opširniji pregled ep 126

Larin izbor
igrana serija, 126. epizoda


Usprkos radosti što je Zlaja opet njen, Lara odbija Jakovljevu ponudu za zajedničkim životom. Nikša, uz nagovor Mije, Lari nudi ostanak na Korčuli. Ona mu priznaje nevjeru s Jakovom, što njega izbaci iz takta. Uz pomoć Cvitke, Mate doznaje gdje mu se bivša djevojka nalazi, te uz šarmantan pristup uspije ponovo osvojiti njeno srce. Po Dinka je došla policija i odvodi ga u pritvor. Dinko od svog odvjetnika saznaje da situacija nije ni malo obećavajuća i da ga lako moguće čeka dugogodišnji zatvor. Leila je očajna, ali ustraje u tome da će biti uz Dinka do samog kraja. Nikša je šokiran Larinim priznanjem da ga je prevarila s Jakovom. Ona pokušava reći da joj je žao, ali Nikša ne želi ni čuti. Upita ju je li ovo kraj njihovog braka. Lara odgovori potvrdno. Jakov koji gleda sa strane pogrešno protumači njihov odnos i odlazi. U luci pokušava naći prijevoz do otoka Pelješca. Nikša je očajan zbog svega i ispituje Laru je li ga ikad voljela.
znaci svi su na korculi
a sto ce jakov na peljescu?
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 06.04.2012., 23:20   #7030
Gdje oni, molim vas, snimaju radnju s Korcule..jer pretp. da sigurno nisu klapali na Korculu..neke zabite plazice oko St-a , biti ce?! to vi splicani mogli bi znati.
....zaboravila sam reci da mi je Karmen bila koma, preslatka kad je Niksi pokusala objasniti da ne koristi Larino posrnuce da joj se opet priblizi...isto munjeno dijete hahha..800x stvar je u tome hahaha : ''stvar je u tome da....uUmhum...stvar je u tome da........mmmhu...mhh stvari je opet u tome da..'' lol
Nadalllina is offline  
Old 06.04.2012., 23:36   #7031
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
znaci svi su na korculi
a sto ce jakov na peljescu?
Trajekt Korčula-Orebić(Pelješac) ide više puta na dan jer je on najbliže kopno.
apek11 is offline  
Old 06.04.2012., 23:40   #7032
Quote:
apek11 kaže: Pogledaj post
Trajekt Korčula-Orebić(Pelješac) ide više puta na dan jer je on najbliže kopno.
Ovde su pogriješili jer Pelješac je poluotok
apek11 is offline  
Old 06.04.2012., 23:41   #7033
Quote:
Nadalllina kaže: Pogledaj post
Gdje oni, molim vas, snimaju radnju s Korcule..jer pretp. da sigurno nisu klapali na Korculu..neke zabite plazice oko St-a , biti ce?! to vi splicani mogli bi znati.
....zaboravila sam reci da mi je Karmen bila koma, preslatka kad je Niksi pokusala objasniti da ne koristi Larino posrnuce da joj se opet priblizi...isto munjeno dijete hahha..800x stvar je u tome hahaha : ''stvar je u tome da....uUmhum...stvar je u tome da........mmmhu...mhh stvari je opet u tome da..'' lol
snima se u Lovranu i Ičićima
apek11 is offline  
Old 07.04.2012., 05:02   #7034
Quote:
Nadalllina kaže: Pogledaj post
Hi hi hi hi hi......pa ja

p.s. federalnoj
E ma da to. Bas ne znam te njihove televizije tamo. Znam samo da je oznaka neko plavo F.
Gagojlo is offline  
Old 07.04.2012., 09:50   #7035
Leila mi je tako jadna. Srećna je samo kad je Dinko povali.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 07.04.2012., 10:46   #7036
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Leila mi je tako jadna. Srećna je samo kad je Dinko povali.
nije to istina. Nesretna je jer je zivot nije sladio bas..
Razer93 is offline  
Old 07.04.2012., 11:50   #7037
Zdravo, zdravo!!

iz pouzdanih izvora saznajem da je snimanje serije gotovo i da ce biti špica pred kraj.
Zoran ne glumi u drugoj sezoni.
Iako heeeeeeeebeno izgleda u zivo.
Kao sto je vec napisano, film je uvertira u drugu sezonu
...Honey... is offline  
Old 07.04.2012., 12:40   #7038
Cool

a ta šema s Korculon i Spliton. ono dođe mi da ... ja san s Korcule i zivin u Splitu i kad vidin da su Jakov i Lara "šetali korculanskin plažama" ono dobijen na zivce.. ono ni K nije vidilo od Korcule.. niti su ono splitske plaže... al dobro razumin ja to mozda in je ta shema s lošon povezanoscu Korcule s kopnon.pa je nezgodno tamo sve premištat bla bla. al mogli su bar nekog Korculana dovest prije snimanja serije da ga Mia i Lara samo slusaju samo da bace malo na korculanski naglasak. ali nista. Mia po njihovon gori. Lara ono klasicni dalmatinski.. a da ne spominjen dicu od Dinka i žene mu Lidije, mislin dica su mala i dobro glume i sve pohvale, ali al nisu mogli nac dvoje splitske dice ono il ovo dvoje bar pokusat naucit da ne pricaju kaj.. mislin da se razumimo neman ja nista protiv te dice, dapace super su mi. ali ono glume tipicnu splitsku dica od tipicnog splitskog kretencine pa mi tamo govore po metropolski a Bože- i još Jakov, ono od splitskog naglaska ni slovo nije vidilo.... mislin nije da samo kritiziran.. serija mi je luđa i volin je gledat.al to s naglascima me ubije nemojte mi kontinetalci moji nista zamirt, ja volin sve ljude. al to s tin naglascima i narjecjima u seriji ufff.

p..s. al DInku svaka cast. pogodija je tipicni profil splitskog kretena
__________________
ali ipak, uz mene se može mada je neobično...
Kremasta is offline  
Old 07.04.2012., 14:08   #7039
Lejla mi nema nekakvu zanimljivu ulogu ovdje..nekako mi je prozirna, neodređena i mogl bi reći pomalo dosadna...Dinko ima ulogu uzasnog tipa al nemogu da se ne nasmijem snjim! lol
__________________
život nema granica,on je beskraj. Ne žali za ničim,jer neznaš šta će sutra donijeti.
blackiexxwild is offline  
Old 07.04.2012., 14:14   #7040
Quote:
Razer93 kaže: Pogledaj post
nije to istina. Nesretna je jer je zivot nije sladio bas..
Pa kažem,srećna je samo kad je Dinko odvede u krevet

Ništa drugo nema u životu, a napokon se nalazi u zemlji gdje nije potlačena kao u Jemenu

Da bar nađe neki posao
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.