Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2011., 14:32   #21
Quote:
Frida99 kaže: Pogledaj post
..... Ako se skloništu ne dopada da javnost zna da pse ubijaju i boje se osude javnosti - neka to ne rade.
A ako im je svejedno što javnost misli ( što je vjerojatnije ) onda ne shvaćam zašto se ne prikaže pravo stanje stvari, pa bi i pomoć koju bi udruga dobila bila veća i mogao bi se definitivno spasiti veći broj pasa.
Super je da postoji siguran box i da se nekolicina spasi, ali što je sa onom većinom koja neprimjetno dođe i " ode"? A masa ljudi o tome nema pojima.
zgodno si napisala to kaj bi CRPK trebao ili ne

ajmo ih dati u javnost - i opet je onaj dio priče ucijenjenosti, vjerojatno će
volonterima skroz zabraniti pristup, pse će i dalje ubijati ali će se još manje znati i neće biti ni ovoga 60+

a i pomoć koju spominješ da bi udruga dibila kad bi se znalo pravo stanje stvari bi došla od koga?
I u kom smislu - sorry, fakat ne kužim, netko od drugih udruga bi preuzeo pse, pomogao u hrani, pomogao u oglašavanju - pa to se može i sada
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 14:39   #22
ima toliko lijepih pasa, nemogu ih prestati gledati.

toliko stenaca je stiglo u 5 mjesecu i jos su tamo dodju sa 2 mjeseca i 5 mjeseci poslije su jos tamo...tamo odrastaju...nema nista tuznije nego da sa 2 mjeseca dodjes i svoje najvaznije mjesece za socijalziciju tamo provedes..

slike ovih pasa na njuskalu nisu, a trebali su biti jos u 5 . mjesecu kad je prema stranici vecina stigla da im se da sansu...toliko stenaca odrasta u sinteraju a ljudi pricaju da se vec skotne kuje trebaju okotiti...uzas...ovih stenaca vam jedino zao treba biti a ne onih nerodjenih i takve se stvari uvijek trebaju sprijeciti radi ovakvih jer tako ovima dajemo bar neku sansu...sad svi ti stenci sa slike imaju bar pola godine (ako su uopce zivi??) koliko su oni sad udomljivi radi ponasanja s obzirom da se nikom s njima bavio nije?

Ako ima netko tko cita ovo i trazi stenca za udomiti evo vam prilike..ovima je najhitnije...ili ako se razmisljate o 2. psu..zar treba veci poticaj od ovoga sto sad vidite cujete? Kliknite http://crpk.hr/galerija.php i izaberite nekoga i spasite mu zivot!
__________________
"Saving one dog won't change the world, but it surely will change the world for that dog..."
enchee17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 14:57   #23
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
a i pomoć koju spominješ da bi udruga dibila kad bi se znalo pravo stanje stvari bi došla od koga?
I u kom smislu - sorry, fakat ne kužim, netko od drugih udruga bi preuzeo pse, pomogao u hrani, pomogao u oglašavanju - pa to se može i sada
izgleda da si zaboravila svoje početke u oglašavanju i spašavanju pasa iz Liča.
isto tako si zaboravila pomoć onih od kojih su prvi psi iz Liča sa Plave šape spašeni (Duško,Lina i Pitica). a ta ista linija Vam je i mnogo puta kasnije pomogla sapsiti pse kojima je istekao rok.
dake, uvijek postoje ljudi koji žele pomoći ... možda se ne uspije pomoći svima no i Vama veliki dio pasa bude spašeno jedino i isključivo radi neke treće pomoći tako da me čudi tvoje čuđenje

Dubravica je zona sumraka, a cure i pomoć izvana su svjetlo an kraju tunela...ne šute i otovoreno se bore za svaki život
luvi7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 15:09   #24
Quote:
luvi7777 kaže: Pogledaj post
izgleda da si zaboravila svoje početke u oglašavanju i spašavanju pasa iz Liča.
pobrkala si nju i TF
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 15:23   #25
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
pobrkala si nju i TF
Da. Twist nije bila tu kad se to događalo; ima još puno za uočiti.
Uvijek se dobije pomoć drugih udruga i druge ekipe kad se stvari objelodane no to nije pomoć o kojoj se ovdje, koliko vidim, raspravlja. Temeljna činjenica je da su šinteraji plaćeni da drže pse u adekvatnim (zakonom propisanim) uvijetima 60 dana, i udruge ne bi trebale pse primati prije no što im prođe 60 dana. A udruge ipak to moraju raditi, pa i mi moramo štence i slabije pse stavljati na privremeni boravak prije isteka 60 dana jer uvijeti nisu sukladni sa zakonom. A mi imamo jedne od boljih. Problem je kada se eutanazija sama po sebi može zanemariti kao problem, ako se, kao na nekim mjestima koje imam čast vidjeti po fejsu a i forumu, postavlja pitanje može li životinja uopće doživjeti tih 60 dana.

No pomoć koja bi trebala a da se poboljšaju uvijeti za pse, dakle ne u udomljavanju nego u tjeranju šinteraja na poštivanje pravilnika može doći, na kraju balade, jedino od inspekcija... Moramo ih pritisnuti. (inspekcije)

Dakle, svi vi koji trošite slova na krivljenje udruga što se ne zna pravo stanje stvari - radije napišite pismo lokalnom inspektoru da zna da mislite na njega!
__________________
Spasite život...

Zadnje uređivanje TurbulentFluid : 07.10.2011. at 15:30.
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 15:23   #26
Quote:
luvi7777 kaže: Pogledaj post
izgleda da si zaboravila svoje početke u oglašavanju i spašavanju pasa iz Liča.
isto tako si zaboravila pomoć onih od kojih su prvi psi iz Liča sa Plave šape spašeni (Duško,Lina i Pitica). a ta ista linija Vam je i mnogo puta kasnije pomogla sapsiti pse kojima je istekao rok.
dake, uvijek postoje ljudi koji žele pomoći ... možda se ne uspije pomoći svima no i Vama veliki dio pasa bude spašeno jedino i isključivo radi neke treće pomoći tako da me čudi tvoje čuđenje

Dubravica je zona sumraka, a cure i pomoć izvana su svjetlo an kraju tunela...ne šute i otovoreno se bore za svaki život
????
obzirom mene citiraš, vjerojatno lapsus

Prvi psi iz Liča - Duško, Lina i Pitica - koje ti navodiš - ja nemam pojma, nije mene bilo na šapi u to vrijeme
moje oglašavanje pasa iz Liča se svodi na dizanje tema ovdje na udomljavanju i dijeljenju na FB, kako Ličana tako i ostalih a na Njuškalo sam došla ovo ljeto kada sam "mijenjala" neke koji su išli na GO i nije im bio dostupan net
i nemam pojma koja linija je kaj kome pomogla

Vjerojatno misliš na UMK-aovke?

No sve mi se čini da bi ovo opet moglo otići u neki neželjeni smjer

Pa da rezimiramo - koliko sam ja pohvatala

*Sklonište u Utinji usmrćuje pse nakon 60 dana - informacija svima koji to do sada još nisu znali
* Udruga ima dio skloništa u kojem se provodi akcija 60+ - ne znam koliko pasa to obuhvaća
* UMK-aovke nemaju temu na šapi (jer je zadnja zatvorena)
Ukoliko su voljne opet otvoriti temu, možda dvije - jedna za udomljavanje pasa iz akcije 60+ a drugu za pse u šinteraju koji će inače biti usmrćeni - znači da će šapičari sa svim svojim "linijama" i akcijama pomoći na oglašavanju i udomljavanju pasa ?
i te teme služiti isključivo za oglašavanje pasa i najosnovnije bitne promjene?
a UMK-aovke biti maksimalno ažurne, koliko je to moguće


a o tome kako rad UMK, kako rade šapice, kako rade Ličani, kako rade daruvarke ili kako radi sandra sambrailo ili..... ne bih - svatko od njih zna svoju situaciju, svoje mogućnosti i svoja ograničenja - pri tome najmanje mislim na njihova vlastita ograničenja i mogućnosti nego stanju na terenu i kompletnoj situaciji u kojoj se nalaze
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 15:34   #27
dajte svi uvucit kandze, kad sam dosla na PŠ, cure iz karlovca su bile medju prvima koje sam zapazila... imaju i sad temu na PŠ....samo PŠ je takva da jednostavno ako nesto ne kliknes svaki dan, brzo potone.... takva je situacija sa zivotinjama opcenito......
vidim cesto imaju i akcije u karlovcu... a ovo sa 60+ mi je ne jednom namocilo oke.... izborile su se i na oglase na displeju, sjecam se toga... u onim uslovima neumorno rade... pa kaj se mora svaka tema unistit?
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 15:43   #28
Ne mora, dakako, problem je što ma koliko rada itko uloži uvijek iza brda čeka još veće brdo posla i ljudi su frustrirani.

Dajte mi tu temu o Karlovcu koja je aktivna stavite ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=677738
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 15:53   #29
Quote:
TurbulentFluid kaže: Pogledaj post
Ne mora, dakako, problem je što ma koliko rada itko uloži uvijek iza brda čeka još veće brdo posla i ljudi su frustrirani.

ma da
pa se onda ustresaju na šapi

Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
dajte svi uvucit kandze
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 16:02   #30
Ima možeš li možda uz dva psića koja ćeš voziti od Utinje do Zagreba, povesti još jednog do Karlovca?

Molim te javi mi se, nemogu niti tebe niti udomiteljicu iz Zagreba dobiti na telefon, neznam zašto veze ne rade
Yacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 16:10   #31
nezelim se prikljucivati ragovoru o zasto je tako i ko to dopusti a tamo zivi i to gleda i sl.

nego sta je tu je. ako vam nije jasno klikinite na onu stranicu i pogledajte koliko pasa ima i kako repove drze i sto njihov govor tijela govori.

ugl moze li se ikako otici tamo (netko iz KA?) i poslikati sve pse u sinteraju sa puno ljepsim slikama za njuskalo? ili mi je promaklo to da cure iz umk i to rade , poslikaju pse oglasavaju ih redovito?Jer to jedini nacin da se udome niko ne gleda webove udruga za udomljenje vec njuskalo (Osim kod jako poznatih udruga kao NA ali inace negledaju udomitelji tamo) . Kuzim da UMK rade to da maknu u svoj boks njih par sto odluce spasiti... ali sto sa drugima? Oni se usmrte bez da ih iko vidi ili kako? Daju li radnici sinteraja bilo kome da ih ode poslikati? Kakva je procedura moze li se neko iz UMK izjasniti o tome??

Vidim da je neko pisao ako zelis nekog psa uzeti za privremeno ili stalno moras znati reci koji i tog dobijes npr kazes broj 1744, znaci nema daljneg gledanja. nema poslikat cu vam i ostale pa ih redovito oglasavati???

ove male slike nisu dovoljne, ne vide se psi dobro neki cak gledaju na stranu, mislim zvuci glupo ali , treba otici tamo i vidjet sta ima pa bar ove sto su jako udomljivi kad ih poslikas i stavis na njuskalo mozda bar ti budu udomljeni pa da se broj lagano smanjuje bar neki neznam...
__________________
"Saving one dog won't change the world, but it surely will change the world for that dog..."
enchee17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 16:30   #32
gledam kroz sekciju odrasli psi i navela sam neke koji su mi se cinili extra udomljivi pa recite vi sta mislite jesu li ovi psi lako udomljivi od sekcije odrasli, ispod slike opis neki moj psa po izgledu sto je kao razlog zasto je medju top 6, (e sad osim ovih ima ih jos nekoliko duguljastih na kratkim nogama, a ja osobno mislim da su svi mali psi na kratkim nogama veoma udomljivi jer ljudi puno traze za stan tako da bi onda oni bili odmah iza ovih a vecina ih i je tako neka...)


Uploaded with ImageShack.us
__________________
"Saving one dog won't change the world, but it surely will change the world for that dog..."
enchee17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 18:51   #33
Twist moje isprike za lapus, jer sam mislila da pitanje Tko bi to trebao pomoći postavila TF...
No odgovor je isti (bez navoda pasa, tak svejedeno)-uvijek ima ljudi koji žele pomoći....Tf i na tu se konkreto pomoć i ovjde pitanje odnosi. Pomoć fizičkih osoba. Udruge "zadužene" za to područje ipak bi trebale dići glas. Jer kao takve vjeruj imaju puno veći utjecaj, a ako ništa drugo ih je više.

Svaki pas spašen iz Utinje je velika stvar.
Svaki život kojeg UMK stavi u box +60 je velika stvar...No pasa je previše a udomljavanja malo

Meni je samo jako jako žalosno da nitko izvana u Utinju ne ide.
Više manje svi se psi predaju "negdje" i to ne zato što udomitelji uvijek tako žele.
Zašto? (ne mislim da je u pitanju samo daljina, jer meni nije bilo problem otić tamo). Svašta sam vidjela, no dugo nakon iskustva spašavanja nekolicine pasa iz Utinje imala sam grč.
Što se to ne treba vidjeti u samoj Utinji?

Enchee nadam se da da će netko od ovih sa slika biti spašen.
Meni osobno je bilo teško što sam svojedobno oglasila pse koji su u stvari već bili eutanazirani. Tako da ako ih budeš oglašavala svakako svako toliko treba nazvati glavnog veterinara koji sklonište vodi i pse "rezervirati".
Svi koje si stavila su tako udomljivi psi, zar ne? Jesu li na Njuškalu?
luvi7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 19:22   #34
1. Hvala vam puno Ima i linalinač što ne žalite ni vremena ni truda da sutra, po ovakvom vremenu odete spasiti 3 peseka iz karlovačkog skloništa, bilo privremenim ,stalnim udomljavanjem ili prijevozom i molim vas da ne odustanete zbog ovog pljuvanja po udruzi.
Jer time ne spašavate udrugu ,već 3 pseća života što je nekima ovdje izgleda potpuno nebitno.

2. Hvala svim plavošapičarima koji razumiju zašto radimo kako radimo i od prvog dana na Plavoj šapi imamo njihovu podršku bez koje ne bi udomile preko 180 pasa niti pokrenule program 60+ . To nisu prazne riječi i to pokazuje preko 70 000 čitanja i 65 stranica postova naših i vaših dragi plavošapičari na ovoj temi
https://www.forum.hr/showthread.php?t=424092&page=57, a i postovi na ovoj temi ljudi koji znaju što znači uz posao, obitelj i sve obaveze biti volonter i kao jedinu,ali i najljepšu nagradu dobiti ovo http://www.udomimekarlovac.hr/?page_id=11.

3.Istina je da se udruga izborila da uz Akcije 60 + , donosi hrana, izgradi siguran boks i na kraju psi uopće ne uspavljuju.
I kako je to završilo?
Ovako http://www.kaportal.hr/prijatelji-zi...loniste-za-pse
Umjesto da nam udruge pomognu da napravimo još boksova i poboljšamo uvjete, sklonište koje nam nije uspavljivalo pse i zato ih je bilo oko 150, su ih prijavile državnom odvjetništvu i inspekciji koji su zaključili da je pasa previše.
I opet su počela uspavljivanja. Ako pročitate prijašnje postove, ljudima koji prate naš rad je sve to poznato.

4. Za sve one koji se pitaju zašto je jedna od najčitanijih tema na Plavoj šapi nakon preko 70.000 čitanja naglo zaključana i otkud tolika mržnja prema nama od grupice forumaša, odgovor vam je ovdje:
http://www.mojpes.net/forum/index.ph...c,41271.0.html
i ovdje na postu 1240 https://www.forum.hr/showthread.php?t=424092&page=62
.
Za one koji se ne snalaze u zadnjih par stranica, luvi 777 i grupica okupljena oko nekih volonterki Šapica iz Zaprešića je odlučila "spasiti 5 pasa iz karlovačkog skloništa" izvan Hrvatske ,od kojih je Tina završila u kontejneru u Sloveniji, Bobi kod udomitelja u Sloveniji kojem je njihova inspekcija 5x oduzela pse.I da nije bilo predivnih cura iz slovenskog Zavetišća Horjul, nikada ne bi našli predivne udomitelje čije sam slikice i filmiće imala priliku pogledati.
Za Flokija, Sonja i Laru nemamo nikakvih povratnih informacija, bez obzira što su uz pomoć donatora velikog srca preživjeli dobrano preko roka od 60 dana.

5. Mi nastavljamo dalje bez obzira na tu grupicu i žao mi je da su uspjele dobrano uništiti onaj predivni duh Plave šape (i to ne samo nama, nego bilo kome tko se usprotivio nekontroliranom izvozu pasa izvan granica Hrvatske pod izlikom boljeg života, a na kraju ih nađu u kontejneru za smeće-srećom pa je nije samljeo kamion čistoće ) koji je spasio makar i pozitivnim vibricama na stotine pasa i drugih životinjica.

6.Vjerujem da ima ljudi koji znaju dobro udomiti psa izvan Hrvatske i kasnije za sve dobivaju povratne informacije(iz karlovačkog skloništa je odvezeno preko 80 pasa o kojima nema nikakvih povratnih informacija,osim što su neki nađeni po ulicama u Njemačkoj i kontejnerima, a o kojima se raspitivao i Interpol), ali i vjerujem da se zajedničkim snagama možemo se boriti za programe 60+, povećanje kapaciteta, neuspavljivanje i prekrasne udomitelje u Hrvatskoj.
lollipop8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 20:53   #35
Lolipop nije baš atko i ti to znaš, ali to je već prežvakana tema.
Za to što su Bobi iTina završili u Horjulu nisi sigurno zaslužna ti (Tina je trebala biti na čuvanju no eto, uvijek ima takvih ljudi, te je ta ista cura otišla u Horjul jer je Tina bila njoj "odurno smrdljiva" i pišala je non stop, pa nije znala kako ju uvaliti u Horjul pa je izvalila tu glupost. Prema toj curi je podnešena Prijava radi otuđenja psa i predmet je na sudu), volejla bih da se to niej desilo no i takve se stvari na žalost dešavaju...,isto tako kao ni za to da su sretno udomljeni; kao i Sonja, Floki i Lara koja još čeka svoj stalni dom na čuvanju. I sad tko je tu sebičan: Ti misliš na njih? Tebi je njihova sreća bitna?
ne bih rekla, jer da jest spriječili bi to da je Sonja na 3 mjesta friško paljena cigaretama (potvrdio vet u ZG-u) a da ne kažem da smo s nje skinuli preko 70 krpelja a isto toliko još i cure u Sloevniji. Prestrašno u kakvom je stanju bila.
Po mojim tadašnjim saznanjima kad smo pse preuzeli rečeno nam je jasno i glasno da niste gore bile 1,5 mjesec dana ...
Da jeste vjerojatno bi vidjeli da je Sonja bila skotna...
I da Tina i Bobi autistično su u stanju šoka..kad smo ih uzimali zalijegali su i pišali pod sebe na parkingu kod pečenjare jer nam nije dozvoljeno doći u Utinju. Naime, "procedura" je takve da se psi preuzimaju kod te pečenjare i tek tada na parkingu se cijepe i čipiraju. Naime zašto trošiti na cijepljnje ako će se psi ionako uspavati.
Sonja, Tina, Bobi i Lara su živi isključivo zato jer sam ih rezerivrala i tako mi je i rečeno.
dakle malo veselja s tvoje strane ne bi bilo naodmet.

Jako bitna stvar jest da Psi u skloništu nisu cijepljeni što nije po propisu.

Nadalje, meni osobno je strašno da nitko od vas nije znao da je Dodo uspavan.
Pas se oglašavao, a već je bio mrtav.
Da Loli mrtav od eutanazije i zna se točan datum eutanazije.
Za njega je nađen stalan dom u Sloveniji. No po tebi bolje da je mrtav.
zar to tebi nije strašno?
Izgleda da nije.
U kratkom vremenu je uspavano oko 40-ak pasa.
Nitko vas ne okrivaljuje za to, no činejnica jest da imamo pravo primjetiti da svi psi imaju pravo na šansu za život, a tu je realno očekivati da nastupate vi.
(oglasi slike itd...)
Frida je ovdje na forumu jedno 10 puta pitala za bijelu kujicu NIKAD nije dobila odgovor. Zašto?

Nadalje, stanje pasa iz skloništa koje smo mi preuzeli.
Svih 5 pasa je bilo duboko traumatizirano. Upravo me vlasnica Horjula ( s kojom sam bila u svakodevnom kontaktu i zajedno smo odlučile da upravo kod nje Bobi i Tina prođu socijalizaciju) pitala što se psima tamo u Utinji radi, jer je stanje Tine i Bobija bilo više nego prestrašno. Sva sreća pa nas je tamo prilikom preuzimanja bilo četvero.
I realno obzirom da si i gledala filmiće trebala bi biti sretna. Ali nisi. Šteta.Jer da ti je stalo do njih bila bi sretna. Nevezano gdje su udomljeni. Njima je doslovce spašen život. No tu činjenicu zanemaruješ.

I još ću ti nešto reći; psi iz Dubravice žive u groznim uvjetima, no 90 % njih je debelo i veselo.
onih 10% je tužno, no ne i traumatizirano. I zahvajujući isključivo i jedni curama iz šapice + radniku za koji su se one izborile


Nitko vam ne osporava sigurni box, no ne stanu svi u njega.
Nikad nitko nije dao odgovor po kojem principu birate pse koji idu u njega.
Kad je netko pitao koliko puta idete gore (aporpo update-a), NIKAD niste rekle. 1 x tjedno, 2 x , 1x mjesečno...koliko?

Vi želite da sve ide prema Vašim " rozim pravilima". Ok.
I zato su mnogi digli ruke od Karlovca. Na žalost na uštrb pasa.
Zaista Vam od srca želim što više udomljenja, i sama sam presretna radi ovih psića kojima se smiješi bolje sutra... i žao mi je što ste našu pomoć osjetile kao napad. Jer to nikad nije bilo. Svi psi koje preuzmemo iz Broda ili Siska uvijek se za njih skrbimo...ovako ili onako..No nikad nikoga nisam ostavila na cijedilu i to je jedina istina. Šapice nisu imale ništa sa spašavanjem ovih 5 pasa pa te molimo da prije nego nešto takvo napišeš provjeriš točne informacije. Barem ja tako činim.

Zadnje uređivanje luvi7777 : 07.10.2011. at 21:33.
luvi7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 22:34   #36
Quote:
lollipop8 kaže: Pogledaj post
[/URL].
Za one koji se ne snalaze u zadnjih par stranica, luvi 777 i grupica okupljena oko nekih volonterki Šapica iz Zaprešića je odlučila "spasiti 5 pasa iz karlovačkog skloništa"
Iskreno rečeno,nama iz Šapica je zaista žao ,da nismo mi sudjelovali u spašavanje te 5 pasa od sigurne smrti!
I jako mi je žao,da nemožemo još i psima iz Karlovac/Utinje pomoći,jer sami imamo oko 100 pasa na brizi
Ali svi naše 100 pasa imaju ime,fotke,oglas i iste šanse na udomljenje!
Munjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 23:08   #37
Quote:
enchee17 kaže: Pogledaj post
gledam kroz sekciju odrasli psi i navela sam neke koji su mi se cinili extra udomljivi pa recite vi sta mislite jesu li ovi psi lako udomljivi od sekcije odrasli, ispod slike opis neki moj psa po izgledu sto je kao razlog zasto je medju top 6, (e sad osim ovih ima ih jos nekoliko duguljastih na kratkim nogama, a ja osobno mislim da su svi mali psi na kratkim nogama veoma udomljivi jer ljudi puno traze za stan tako da bi onda oni bili odmah iza ovih a vecina ih i je tako neka...)


Uploaded with ImageShack.us
Ovdje je vidljivo ono o čemu govorim.
Broj evidencije psa 1752. Udruga ih je spasila i udomila 180 ( što je predivno i pohvalno), ali ja ne mogu a da ne pomislim na onih 1572 koji nisu imali tu sreću.
Frida99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 23:17   #38
Quote:
Frida99 kaže: Pogledaj post
Ovdje je vidljivo ono o čemu govorim.
Broj evidencije psa 1752. Udruga ih je spasila i udomila 180 ( što je predivno i pohvalno), ali ja ne mogu a da ne pomislim na onih 1572 koji nisu imali tu sreću.
1752????
U ovoj godini??????

ili broje od kada?
Ovo je za inspekciju
Koliko je kapacitet skloništa u Utinju? lagalan?
Laički, nema šanse da oni (šinteri) ispoštivaju zakon i pravilnik o skloništima i sve ono što piše U Pravilniku
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 23:22   #39
Ok, sad ste si rekle kaj ste si imale, malo smo utvrdili gradivo.... i nemojte više jer je popriličnom broju ljudi već pun kufer prepucavanja na PŠ. kaj je najbolje, u solidnom broju tih prepucavanja postoji dobra volja da se pomogne, no nesporazumima i neočekivanim problemima dolazi do cirkusa.

dakle možemo li konačno proglasiti sjekiru zakopanom? Okrenuti novu stranu, aktivirati temu za udomljavanje UMK-a....?
swirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 23:27   #40
Quote:
swirla kaže: Pogledaj post
Ok, sad ste si rekle kaj ste si imale, malo smo utvrdili gradivo.... i nemojte više jer je popriličnom broju ljudi već pun kufer prepucavanja na PŠ. kaj je najbolje, u solidnom broju tih prepucavanja postoji dobra volja da se pomogne, no nesporazumima i neočekivanim problemima dolazi do cirkusa.

dakle možemo li konačno proglasiti sjekiru zakopanom? Okrenuti novu stranu, aktivirati temu za udomljavanje UMK-a....?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.