Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2012., 14:42   #21
meni je toliko već normalno da muškarci ne peru ruke da se začudim kad čujem da neki pere

ali, da, naravno da bi trebali prat jer u krajnjem slučaju mi smo te koje se brišu papirom i ne držimo se za pičku dok pišamo, za razliku od njih

a i žene koje ne peru ruke bi se trebalo upozoriti da iako se brišu papirom, na ulasku i izlasku primaju kvaku na vratima, kvaku za puštanje vode...itd.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:47   #22
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Isto tako su cijeli dan u zapišanim boksericama jer briju da je dosta jednom protrest!
Ajme nemoj govoriti, ako tresu više od jednom, sve zašpricaju okolo


Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
a pošto je za ženski wc kolona dugačka kilometar sve vidiš!
Wow . Di je taj wc???
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:54   #23
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
meni je toliko već normalno da muškarci ne peru ruke da se začudim kad čujem da neki pere

ali, da, naravno da bi trebali prat jer u krajnjem slučaju mi smo te koje se brišu papirom i ne držimo se za pičku dok pišamo, za razliku od njih

a i žene koje ne peru ruke bi se trebalo upozoriti da iako se brišu papirom, na ulasku i izlasku primaju kvaku na vratima, kvaku za puštanje vode...itd.

Ja samo otkopčam gaće, on izađe vani, obavi ono što treba i vrati se nazad.
Čak sam ga naučio da ušmrkne kad je gotov pa ga ne moram ni tresti, tako da nema nikakvog fizičkog kontakta.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:59   #24
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Obično u muškom ako vide jednog da pere ruke, prat će i ostali.
Kako ste tako dobro upoznate sa zbivanjima u muškom WC-u :ljubomorna:



Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
a i žene koje ne peru ruke bi se trebalo upozoriti da iako se brišu papirom, na ulasku i izlasku primaju kvaku na vratima, kvaku za puštanje vode...itd.
Ne samo to.

Šta je nekvalitetan ovaj današnji papir, tanki, za čas se smoči, onda je kao kod muških
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:11   #25
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ja samo otkopčam gaće, on izađe vani, obavi ono što treba i vrati se nazad.
Čak sam ga naučio da ušmrkne kad je gotov pa ga ne moram ni tresti, tako da nema nikakvog fizičkog kontakta.
ma bravo, ali mora da si izuzetak

Quote:
Qloe kaže: Pogledaj post
Ne samo to.

Šta je nekvalitetan ovaj današnji papir, tanki, za čas se smoči, onda je kao kod muških
da, i to kaj veliš
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:14   #26
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zašto većina muškaraca ne opere ruke nakon nužde i zašto ne obrišu spolovilo nego misle da je dovoljno kaj ga protresu?
Mislim da se ne može govoriti o većini muškraca, barem ja nisam primjetila takvu naviku kod onih s kojima se svakodnevno viđam.

Neurednih ljudi i kojima nije stalo do higijene ima, ali mislim da to nema veze sa spolom.
Fay Noelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:57   #27
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Ne operu ruke i onda nas po licu diraju
a kaj kad samovoljno uzmeš nešto i po licu trljaš i u usta stavljaš?


Inače, znam gledat po javnim šekretima i vidim da ih dosta ne pere, čak i visokopozicionirani. Vidjeh jednom direktora jedne od 5 najvećih državnih firmi u Hrvatskoj kako izlazi iz veceja ne perući ruke. Kad se samo sjetim da sam se par puta sa njime rukovao

Ja inače perem ruke i prije i poslije pišanja, ako imam uvjete, a ako nemam, ne dramatiziram... operem prvom prilikom... koliko sam samo puta otišao za prvi ugao i oderiiiiiii

Inače, kaže se da pravi muž ne pere ruke poslije pišanja već za vrijeme.
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 22:19   #28
Nažalost ih dosta ne pere, i to je fakat odvratno, ali ne pere ni dosta žena, a to mi je nekako još gore vidjet, ne znam zašto. Moje frendice sve peru. ali baš sve, a ako koju vidim da ne opere, bez pardona ću je opomenuti. Najodvratnije mi je bilo na jedne godine na moru, kad se ispred vikendice peko roštilj i od frendice dečko je bio dežurni okretač mesa. Peče on tako i odjedanput kaže, daj malo pripazi idem ja na wc, i ja sad naivno mislim ide on u kuću, a kad tamo ode on iza zidića, obavi svoje i evo ga nazad za roštiljem. Ne moram ni reć da nisam ništa pipnula od klope.
To je čista nehigijena i nedostatak odgoja, pošovanja prema drugima i na raju nedostatak pameti!
__________________
Sanity and happiness are an impossible combination.
jaded-pixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 22:30   #29
Ja dečkima kad su sa mnom vani napomenem kad pođu na WC. Dovoljno smo dobri da im ne smeta i uvijek poslušaju. A sad, često vidim dečke da samo iziđu iz WC-a i kasnije ga vidim kako se mazi s curom. Ili rukuje okolo.
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:43   #30
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Ne operu ruke i onda nas po licu diraju
Što ti ovaj gore reče - a kad ga mećeš u usta onda ti nije fuj?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:47   #31
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Što ti ovaj gore reče - a kad ga mećeš u usta onda ti nije fuj?

Pa valjda ga opere prije?
__________________
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.
livia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:53   #32
Quote:
livia5 kaže: Pogledaj post

Pa valjda ga opere prije?
Ma garant svaki uzme drot kefu, pa žulja po njemu

Poznavajući muške -vjerovatno ga sam poplahnu.. a oni sa škembicom ga drže pod krovom
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:58   #33
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma garant svaki uzme drot kefu, pa žulja po njemu

Poznavajući muške -vjerovatno ga sam poplahnu.. a oni sa škembicom ga drže pod krovom
Hahahahahhahahah A opet se mi ne žalimo
__________________
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.
livia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 08:17   #34
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Što ti ovaj gore reče - a kad ga mećeš u usta onda ti nije fuj?
ne brini se ti za to znam kad mi decko ide na wc i kad se tušira tako da... priča ne drži vodu.A i on mene jako dobro zna
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 08:29   #35
kako su ljudi prije izuma modernih vodoinstalaterskih čudesa prali ruke nakon pišanja?
tko je bio prljaviji muški ili ženske? ne zaboravimo da nije bilo ni toaletnog papira i kao su se onda djeve brisale?

i što nam govori ovo da kao muški ne peru ruke i tako neodgovorno šporki imaju čišći WC od žena? koje su ovo kontradikcije?

puno je nepoznanica ovdje. recimo da li perete ruke liti kad se kupate pa se popišate u moru? jel se popišate kroz kupaće ili ih skinete? jel muški većinom skidaju kupaće ili ženske?
jel recimo ljubiteljicu golden šauera smeta ako partner nakon toga tuša ne opere ruke a dira je po licu?
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 08:52   #36
Neoboriv dokaz o nepranju ruku je masovna pojava muskaraca pišaca uz ceste svako proljece. Ajde ih prebrojite na 100 km. U Istri izmedu dva grada u nedjelju nakon osmog muskica sam odustala od brojenja. Kako ti peru ruke?


Argumenti kako je nekad bilo jako doprinose diskusiji
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 08:54   #37
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
kako su ljudi prije izuma modernih vodoinstalaterskih čudesa prali ruke nakon pišanja?
tko je bio prljaviji muški ili ženske? ne zaboravimo da nije bilo ni toaletnog papira i kao su se onda djeve brisale?

i što nam govori ovo da kao muški ne peru ruke i tako neodgovorno šporki imaju čišći WC od žena? koje su ovo kontradikcije?

puno je nepoznanica ovdje. recimo da li perete ruke liti kad se kupate pa se popišate u moru? jel se popišate kroz kupaće ili ih skinete? jel muški većinom skidaju kupaće ili ženske?
jel recimo ljubiteljicu golden šauera smeta ako partner nakon toga tuša ne opere ruke a dira je po licu?

To kaj je bilo prije sad je nebitno 2012. godina je!
Pa kad se popišaš u moru čemu prat ruke kad si vec u vodi
A ona kaj voli da joj se piša u usta toj onda ništa ni ne smeta!!!!!Ona nije mjerilo nikakvo jer nadam se takvih je mali postotak žena!
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 09:26   #38
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
To kaj je bilo prije sad je nebitno 2012. godina je!
Pa kad se popišaš u moru čemu prat ruke kad si vec u vodi
A ona kaj voli da joj se piša u usta toj onda ništa ni ne smeta!!!!!Ona nije mjerilo nikakvo jer nadam se takvih je mali postotak žena!
povijest se ponavlja...

nisi u vodi nego u moru.

čisto gledajući ne vidim problem. izaša si vanka i otuširao si sebe i njega, dakle čisti ste. odeš u WC i popišaš se. zaprljati se možeš samo ako si se slučajno popišao po ruci pa se treba oprati. strogo gledajući pranje nije potrebno ali pošto svašta drugo diraš onda se opere iako bi onda trebalo manijakalno prati ruke svuda i posli svih mogućih radnji rukama.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 09:39   #39
žene se kad je neka brzina popišaju (naravno popišaju cijelu rit) i oda navuku gaćice na to.
I ko tu sad smrdi. viđeno. dokazano
Naravno ostavljaju uloške po zidovima itd..
I ko je tu sad gadljiviji spol. Ako i ne operemo ruke to je zto što smo primili za kožicu , a kožica je čista za razliku od vas koje se sve oko sebe ispišate mi nemamo tih problema..
Znači ne svaljujte svoja sranja nsa muškarce jer u biti mi jesm čistunci u usporedbi s vama koliko god se pretvarale finjaka.
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 09:49   #40
Quote:
jocajocic kaže: Pogledaj post
Svaki pravi muškarac pere ruke prije pišanja da ne dodirne plemenitoga nečistim rukama. Nakon pišanja za to nema potrebe budući da je to najuredniji organ svakog muškarca !!!
eto.

nemate se kaj brinuti drage forumašice, to je najčišći dio svakog muškog.
i kao što kiss me kaže, mislite na sve one koje su vam završili u ustima
nemojte mi reć da ste fakat svaki put tražili da se frajer opere
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.